SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#2551 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ortodont »

kiki-miki wrote: Ma da isto kao i ovo iz godine u godinu popularizovanje iftara.
:?:
smijesni_ste
Posts: 6326
Joined: 09/10/2009 16:46

#2553 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Zanimljiv komentar...

"Ovaj sto je ubijen , neku noc u Vogosci... pun kafic dodje istjera neke momke sasvim regularne , Kaze: sta ba nema mjesta, ima da bude za mene... Eto druze kako u zivotu sve dodje i prodje..."
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2554 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

smijesni_ste wrote:Zanimljiv komentar...

"Ovaj sto je ubijen , neku noc u Vogosci... pun kafic dodje istjera neke momke sasvim regularne , Kaze: sta ba nema mjesta, ima da bude za mene... Eto druze kako u zivotu sve dodje i prodje..."
pročitao sam baš, svašta...

šta reći za ovakve manijake, pjano, nadrogirano u krntiji, a ti ne d'o Bog sa porodicom u drugom autu cccc

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... ale/230340
smijesni_ste
Posts: 6326
Joined: 09/10/2009 16:46

#2555 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Još jedan primjer koliko je Tigerov post brutalno tačan...dotični je samo saučesnik u ubistvu, malo pucao i na trudnice još itd

https://www.instagram.com/p/BHKz1-gBFmA ... =anelherak
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#2556 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shbc »

Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
kolegione
Posts: 1385
Joined: 28/09/2013 02:29

#2557 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kolegione »

shbc wrote:Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
Pogledaj stopu kriminaliteta u Americi i u nekoj prosjecnoj Europskoj zemlji, pogledaj broj smrti policajaca, pa onda pricaj, (drago mi je da su uzvratili vatru, svaka cast na spremnosti aBd da svaki policajac bude tako spreman) lslijedeci koji bude pljackao, upucace policajca bez razmisljanja, i tu je problem.
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#2558 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shbc »

kolegione wrote:
shbc wrote:Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
Pogledaj stopu kriminaliteta u Americi i u nekoj prosjecnoj Europskoj zemlji, pogledaj broj smrti policajaca, pa onda pricaj, (drago mi je da su uzvratili vatru, svaka cast na spremnosti aBd da svaki policajac bude tako spreman) lslijedeci koji bude pljackao, upucace policajca bez razmisljanja, i tu je problem.
Pravo da ti kazem zaboli me i za Ameriku i Evropu. Neka roknu jos kojeg ovako, ubiju od batina svakog kojeg uhvate sa bilo kakvim oruzjem i kroz godinu dana nece niko smjeti ni pogledati u policajca, kamoli pucati na njega. Sila kod nas itekako ima efekta. Najbolji je primjer ta nikad prezaljena milicija, za koju ljudi imaju predstavu da je imala vece ovlasti od danasnje policije. Nije, samo nisu upadali u probleme kada preslusaju ovakve. Danas se svaka suga poziva na ljudska prava, pa i onaj policajac najebe sto je odvalio bubrege nekom magarcu kojem su zivotni idoli Pinki i Svabo.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#2559 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Samo ubijat i rokat govna, druge nema. Ha ono puca na policiju, znas koliko je sati..
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2560 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

shbc wrote:Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
Izgleda da se mora tako, jedino rješenje. Žandar počne malo rokati, ili ubije ili ne, jedan dio raje će se zamisliti hoće li pljačkati ili raditi neko drugo sranje.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2561 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

ultima_palabra wrote:Image

Gdje sada leclerc da nam prica o 80 000 fanova na facebooku.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2562 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

kiki-miki wrote:
ortodont wrote:
kiki-miki wrote: Ma da isto kao i ovo iz godine u godinu popularizovanje iftara.
:?:
Da se bude vidjen/a i kacenje slika na drustvenim mrezama, a da vecina njih ne zna smisao Ramazana i posta.
Odsad nek pocnu stavljat slike kaburistana i gasulhana za ishode svog zivota
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2563 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

kolegione wrote:
shbc wrote:Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
Pogledaj stopu kriminaliteta u Americi i u nekoj prosjecnoj Europskoj zemlji, pogledaj broj smrti policajaca, pa onda pricaj, (drago mi je da su uzvratili vatru, svaka cast na spremnosti aBd da svaki policajac bude tako spreman) lslijedeci koji bude pljackao, upucace policajca bez razmisljanja, i tu je problem.
Sto ne mogu dezurnih statistickih mudrologa o ameriKi i evropi
paaaa
trebali bi se mozda izjednacit sa njima?
Ako bude pucao ubice nekoga napamet ni ktivog ni duznog
a isto tako nek ga policajac ucmeka a fala bogu imaju sve na raspolaganju da budi spremniji od klosara i propalica olosinskih
samo nek nabave prsluke i nek udaraju govna u glavusine
pa da vidimo
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#2564 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by made_in_sarajevo »

kolegione wrote:
shbc wrote:Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
Pogledaj stopu kriminaliteta u Americi i u nekoj prosjecnoj Europskoj zemlji, pogledaj broj smrti policajaca, pa onda pricaj, (drago mi je da su uzvratili vatru, svaka cast na spremnosti aBd da svaki policajac bude tako spreman) lslijedeci koji bude pljackao, upucace policajca bez razmisljanja, i tu je problem.
Nosi taj rizik kao policajac da se puca na njega i da on puca na nekoga. Ko to ne moze nek se uhvati saobracajne ili nek ide iz policije. Standardna nasa, nemoj mu vratiti, braniti se jer ce on opet napasti. Ma lomiti kosti i ubijat stoku. Jebiga kad smo mi svi babini sinovi pa zivimo boli glava
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#2565 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by calculator »

Da podsjetim na odgovorne za porast kriminaliteta:
"...Tako je Anel Botić do sada osuđivan pet puta i to za krivična djela; nasilničko ponašanje dva puta, izazivanje opće opasnosti, napad na službenu osobu u vršenju poslova sigurnosti, te presudom Kantonalnog suda u Sarajevo od 22.01.2015. godine osuđen je na kaznu zatvora u trajanju od dvije godine i dva mjeseca zbog krivičnog djela razbojništvo. Tada je ovo Tužilaštvo uložilo žalbu zbog visine kazne, budući da je Botić bio višestruki povratnik u vršenju krivičnih djela a tom prilikom mu je izrečena kazna zatvora ispod zakonskog minimuma (zakonski minum pet godina, izrečena kazna zatvora dvije godine i dva mjeseca). Međutim, Vrhovni sud Federacije odbio je žalbu Tužilaštva i potvrdio odluku Kantonalnog suda u Sarajevu..."
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2566 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Sve pohvale pol.sluzbenicima koji su direktno i indirektno ucestvovali u ovoj potjeri koja je zavrsila eliminacijom direktne opassnosti po zivot i tijelo,nadam se da ce se rehabilitovati sto prije i vratiti na posao, a ovo je sad pravi trenutak da na visi nivo podignu svoje djelovanje i sam pristup u radu sa ovakvim i slicnim licima i takodje idealna prilika da steknu malo vise povjerenja u sebe,svoje kolege,posao koji rade, gradjane koji ih podrzavaju i na kraju i u ovaj sistem koji ce iskreno se nadam stati iza njih u ovakvim situacijama.Kako god sretno i za sve one miliconere koji prate temu evo jedan kratki motivacijsko-lozionicarski,jod jednom hvala za sinoc.

User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2567 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

svaka čast ko je pucao :thumbup:

obavezno im nabaviti prsluke i ovo

Image

kad ga izbuši ko sito nema doktora koji će ga sašiti i popraviti
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#2568 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Kombat »

smijesni_ste wrote:Zanimljiv komentar...

"Ovaj sto je ubijen , neku noc u Vogosci... pun kafic dodje istjera neke momke sasvim regularne , Kaze: sta ba nema mjesta, ima da bude za mene... Eto druze kako u zivotu sve dodje i prodje..."
a sada mu bruddaaa reper Hala i raja dolaze na obdukcija party 8) :izet:
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#2569 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amko761 »

drunken tiger wrote:
Reglan wrote:A i ovaj Dzevlan u fazonu Allah i islam a ovamo kriminal.Kako su jadni i bijedni, vjera im sluzi kao paravan. :run: :skoljka:
Nije to paravan nego je to posljedica nasilne islamizacije društva. To ti je direktni rezultat vjeronauke u školama. Selam, Allah, inšalah na svakom koraku a u džepu droga, za pasom pištolj, u glavi misao o tome kako nekome naškoditi. Djevojčice se karaju po parkovima a sve inšalah, selam.Nasilna islamizacija društva. Samo pogledaj profile aktera sinoćnje pljačke i pucnjave, pa se sjeti Mirze Hatića, pa uđi na profil bilo kojeg koji se spominje u crnoj hronici. Jako veliki broj je isti profil, kao religiozni a ovamo veze s religijom nemaju.
Nemam ništa protiv religije ali imam protiv ovoga šta su nam uradili od religije.
Yup, sve tačno. Prave cirkus od ramazana i iftara na silu svaki dan.

Prije rata se je postilo a da niko ili malo ko je znao za to. Ali ovi muslimani M-92...
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#2570 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by samo pozitiva »

made_in_sarajevo wrote:
kolegione wrote:
shbc wrote:Zandari u posljednje vrijeme se poceli malo vise hvatati za pojas. I neka su :thumbup:

Dosta vise EUPM-a, ljudskih prava i govana za ovakve. Rokaj bagru, ionako nema vise mjesta u zatvorima.
Pogledaj stopu kriminaliteta u Americi i u nekoj prosjecnoj Europskoj zemlji, pogledaj broj smrti policajaca, pa onda pricaj, (drago mi je da su uzvratili vatru, svaka cast na spremnosti aBd da svaki policajac bude tako spreman) lslijedeci koji bude pljackao, upucace policajca bez razmisljanja, i tu je problem.
Nosi taj rizik kao policajac da se puca na njega i da on puca na nekoga. Ko to ne moze nek se uhvati saobracajne ili nek ide iz policije. Standardna nasa, nemoj mu vratiti, braniti se jer ce on opet napasti. Ma lomiti kosti i ubijat stoku. Jebiga kad smo mi svi babini sinovi pa zivimo boli glava
prvo neka se izmjene uslovi za upotrebu oruzja od strane policije
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#2571 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drunken tiger »

insaneinthebrain wrote:
drunken tiger wrote:
Reglan wrote:A i ovaj Dzevlan u fazonu Allah i islam a ovamo kriminal.Kako su jadni i bijedni, vjera im sluzi kao paravan. :run: :skoljka:
Nije to paravan nego je to posljedica nasilne islamizacije društva. To ti je direktni rezultat vjeronauke u školama. Selam, Allah, inšalah na svakom koraku a u džepu droga, za pasom pištolj, u glavi misao o tome kako nekome naškoditi. Djevojčice se karaju po parkovima a sve inšalah, selam.Nasilna islamizacija društva. Samo pogledaj profile aktera sinoćnje pljačke i pucnjave, pa se sjeti Mirze Hatića, pa uđi na profil bilo kojeg koji se spominje u crnoj hronici. Jako veliki broj je isti profil, kao religiozni a ovamo veze s religijom nemaju.
Nemam ništa protiv religije ali imam protiv ovoga šta su nam uradili od religije.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Glupljeg posta odavno niko nije napisao
Glup jer je istina.
User avatar
mayab
Posts: 30852
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#2572 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mayab »

drunken tiger wrote:
insaneinthebrain wrote:
drunken tiger wrote:A i ovaj Dzevlan u fazonu Allah i islam a ovamo kriminal.Kako su jadni i bijedni, vjera im sluzi kao paravan. :run: :skoljka:
Nije to paravan nego je to posljedica nasilne islamizacije društva. To ti je direktni rezultat vjeronauke u školama. Selam, Allah, inšalah na svakom koraku a u džepu droga, za pasom pištolj, u glavi misao o tome kako nekome naškoditi. Djevojčice se karaju po parkovima a sve inšalah, selam.Nasilna islamizacija društva. Samo pogledaj profile aktera sinoćnje pljačke i pucnjave, pa se sjeti Mirze Hatića, pa uđi na profil bilo kojeg koji se spominje u crnoj hronici. Jako veliki broj je isti profil, kao religiozni a ovamo veze s religijom nemaju.
Nemam ništa protiv religije ali imam protiv ovoga šta su nam uradili od religije.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Glupljeg posta odavno niko nije napisao
Glup jer je istina.
Živa istina, sve to tačno, i nije uopće glup!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2573 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Sta je istina? Da ovakvi predstavljaju vjeru? Ma hajde, kako da ne :-)
Ovi mogu knap u onu pricu kad je krscanin sa suprugom naisao na teroristu i ovaj ga pitao da mu citira nesto iz Kur'ana, sto je doticni i ucinio, pa ga ovaj pustio. Supruga mu kaze:''Pa ti ne znas Kur'an!'' ''Ne zna ni on.'' ;-)
Zato, malo manje lupati. To sto raznorazne Jale, sjecikese i kokosari po fb pisu da se Allah smiluje i sto stavljaju nekakve ISIL slike i sl., nisu to nikakvi vjernici, nego vidjeli krelci da je popularno, pa i oni da sta zakace. Ono o zabi, dizanju noge i tako to.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#2574 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drunken tiger »

Tomahawk11 wrote:Sta je istina? Da ovakvi predstavljaju vjeru? Ma hajde, kako da ne :-)
Ovi mogu knap u onu pricu kad je krscanin sa suprugom naisao na teroristu i ovaj ga pitao da mu citira nesto iz Kur'ana, sto je doticni i ucinio, pa ga ovaj pustio. Supruga mu kaze:''Pa ti ne znas Kur'an!'' ''Ne zna ni on.'' ;-)
Zato, malo manje lupati. To sto raznorazne Jale, sjecikese i kokosari po fb pisu da se Allah smiluje i sto stavljaju nekakve ISIL slike i sl., nisu to nikakvi vjernici, nego vidjeli krelci da je popularno, pa i oni da sta zakace. Ono o zabi, dizanju noge i tako to.
Mislim da nisi shvatio/shvatila post. Ne kažem da predstavljaju religiju nego predstavljaju ono što je religija danas u BiH. Čisti ritual upravo zbog nakaradne islamizacije. O tome se radi.
A vjera i religija su dva različita pojma.
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#2575 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ranger »

amko761 wrote:
drunken tiger wrote:
Reglan wrote:A i ovaj Dzevlan u fazonu Allah i islam a ovamo kriminal.Kako su jadni i bijedni, vjera im sluzi kao paravan. :run: :skoljka:
Nije to paravan nego je to posljedica nasilne islamizacije društva. To ti je direktni rezultat vjeronauke u školama. Selam, Allah, inšalah na svakom koraku a u džepu droga, za pasom pištolj, u glavi misao o tome kako nekome naškoditi. Djevojčice se karaju po parkovima a sve inšalah, selam.Nasilna islamizacija društva. Samo pogledaj profile aktera sinoćnje pljačke i pucnjave, pa se sjeti Mirze Hatića, pa uđi na profil bilo kojeg koji se spominje u crnoj hronici. Jako veliki broj je isti profil, kao religiozni a ovamo veze s religijom nemaju.
Nemam ništa protiv religije ali imam protiv ovoga šta su nam uradili od religije.
Yup, sve tačno. Prave cirkus od ramazana i iftara na silu svaki dan.

Prije rata se je postilo a da niko ili malo ko je znao za to. Ali ovi muslimani M-92...
a prstić na svakoj slici u vis??? :cry:
Post Reply