Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2551 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

ja samo konstruktivne kritike dajem, jer ste portal koji citam ispred ostalih, to je sve, uzmi ili ostavi, meni niti iz djepa niti u djep, znam da nisam jedini koji je komentarisao ono :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2552 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

htjedoh ti ovo isto napisat' i neki da kad si iskritikov'o gospodina FZ :P :mrgreen:

ma nije meni jer smo 'mi', nego jer ti kritika ne stoji :P :kiss: :mrgreen:
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#2553 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dino Djurbuzovic »

Buduci da sam izgubio brojeve, ja bi da porucim kolegi Dzenanu i kolegi Milomiru da se ne sekiraju, ovako i mene bezobraznici otjerase. Takodjer pozdravljam ova 2-3 forumasa i da im kazem nema mesa nikakvog jer su bezobraznici, pogotovo ovaj komentator koji ne zna pozvati dobrog Hajrudina na kahvu. Znaci generalno bez hvalospjevki ikome ovog puta, pogotovo ovom bezobraznom Siljku. Bez hvalospjevki takodjer i gospodinu todd smithu jer samo nesto kritikuje, podsjeca me na Amara.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2554 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

ni Makedonac nije pozvan, samo da se zna.

nije da bi doš'o, al' eto.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2555 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Dino Djurbuzovic wrote:Buduci da sam izgubio brojeve, ja bi da porucim kolegi Dzenanu i kolegi Milomiru da se ne sekiraju, ovako i mene bezobraznici otjerase. Takodjer pozdravljam ova 2-3 forumasa i da im kazem nema mesa nikakvog jer su bezobraznici, pogotovo ovaj komentator koji ne zna pozvati dobrog Hajrudina na kahvu. Znaci generalno bez hvalospjevki ikome ovog puta, pogotovo ovom bezobraznom Siljku. Bez hvalospjevki takodjer i gospodinu todd smithu jer samo nesto kritikuje, podsjeca me na Amara.
Halalite gospodine, nemojte tako ja o vama samo rijeci hvale imam
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2556 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Nek ste se vi nama javili,valjda je konekcija sada stabilna.
Sta mislite o izboru kolege Capajebo za izbor moderatora?
Hvalospjevka za vas ne smije izostati,kolegijalnost na nivou.
User avatar
Capajebo
Posts: 22028
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2557 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2558 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Lakat Jebić »

Capajebo wrote:
Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
ti se bas nanijetio uvalit, koda si focak :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2559 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Moram istaći i da mi je drago da se na temu javilo nekoliko mlađih forumaša, ovi stariji ubiše u pojam.

lp
Lakat Jebić wrote:
Capajebo wrote:
Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
ti se bas nanijetio uvalit, koda si focak :D
:lol: :lol:
Last edited by Velkoski on 11/09/2015 01:03, edited 1 time in total.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2560 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

MOSALJOZE wrote:Nek ste se vi nama javili,valjda je konekcija sada stabilna.
Sta mislite o izboru kolege Capajebo za izbor moderatora?
Hvalospjevka za vas ne smije izostati,kolegijalnost na nivou.
MoRe on, jeste da je pitar, valjda ima malo duše u njemu :D
User avatar
Capajebo
Posts: 22028
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2561 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Lakat Jebić wrote:
Capajebo wrote: Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
ti se bas nanijetio uvalit, koda si focak :D
Ja se nisam nanijetio uvaliti, nego sam se uvalio :kravata: :babinsin:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2562 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Velkoski wrote:htjedoh ti ovo isto napisat' i neki da kad si iskritikov'o gospodina FZ :P :mrgreen:

ma nije meni jer smo 'mi', nego jer ti kritika ne stoji :P :kiss: :mrgreen:
ne sjecam se tog prvog iskreno, kad sta? :mrgreen: a kad sam hvalio kenana neki dan, to se ne pika? jeste nezahvalni jbte :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2563 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Lakat Jebić wrote:
Capajebo wrote:
Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
ti se bas nanijetio uvalit, koda si focak :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2564 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

todd_smith wrote:
Charuga wrote:Fudbalski savez trenira strogoću: A ko će vama suditi, gospodo?

http://radiosarajevo.ba/novost/200163/f ... i-gospodo-
meni uvijek bude sega kada pisu ovakve tekstove

isto kao da ti ili ja uzmemo i na FB napisesemo status...uopce nebitno nakon dan dva

Zasto ne zovu Savez pa traze izjave i onda napisu clanak ili barem ubace i promovisu to da se iz Saveza niko njima ne javlja, ovako ostane samo licno misljenje a ne izvjestavanje
:oops: :evil: :twisted:

http://sport1.ba/da-li-je-disciplinska- ... la-kompas/

a i ovaj noć prije isto "opr'o" savez, pa sam bio ljut na tebe i radi ovog komentara! 8-) :mrgreen:

p.s.

Sutra odoh kupiti kompas u Pennyju (4.50 KM) i nosim u Titovu 38/b.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#2565 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dino Djurbuzovic »

Capajebo wrote:
Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
Ma nema nikakvog mesa, a ja tebe ne poznajem vala da ti pravo kazem mada moram priznati da sam upoznat sa tvojim postovima na ovom forumu i nisu losi. Takodjer veliki pozdrav upucujem gospodinu MOSALJOZE, to je jedan veliki gospodin ja uvijek kazem prijateljima sirom svijeta.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2566 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Velkoski wrote:
todd_smith wrote:
Charuga wrote:Fudbalski savez trenira strogoću: A ko će vama suditi, gospodo?

http://radiosarajevo.ba/novost/200163/f ... i-gospodo-
meni uvijek bude sega kada pisu ovakve tekstove

isto kao da ti ili ja uzmemo i na FB napisesemo status...uopce nebitno nakon dan dva

Zasto ne zovu Savez pa traze izjave i onda napisu clanak ili barem ubace i promovisu to da se iz Saveza niko njima ne javlja, ovako ostane samo licno misljenje a ne izvjestavanje
:oops: :evil: :twisted:

http://sport1.ba/da-li-je-disciplinska- ... la-kompas/

a i ovaj noć prije isto "opr'o" savez, pa sam bio ljut na tebe i radi ovog komentara! 8-) :mrgreen:

p.s.

Sutra odoh kupiti kompas u Pennyju (4.50 KM) i nosim u Titovu 38/b.
pa klocu nisam rekao da mu nije tekts na mjestu ili da je nesto sporno, nego sam aludirao na koliko je korisno komentarisati vise odluke Saveza, kada ih niko nije na ruke oprao sa onim linijama sa ofsajdom, ono vam je bilo otvorena sezona na lov i niko je nije iskoristio :mrgreen:

da ste ih zvali, oni bi 100% odbili i ti samo time dobijes jos vise konkretnije municije bez "rekla kazala"..oprosti komentarisanja :mrgreen: :kiss:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2567 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Imate veliki pozdrav od gospodina A.Memica kojeg cesto vidim na Elidzi,i uvijek se rado sjeti vremena provedenog sa vama.Jos jedna velika hvalospjevka za Bahrein,i nemojte biti skrti sa hvalospjevkama.Dobri smo mi momci,samo par njih kvari dojam.
User avatar
Capajebo
Posts: 22028
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2568 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Dino Djurbuzovic wrote:
Capajebo wrote:
Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
Ma nema nikakvog mesa, a ja tebe ne poznajem vala da ti pravo kazem mada moram priznati da sam upoznat sa tvojim postovima na ovom forumu i nisu losi. Takodjer veliki pozdrav upucujem gospodinu MOSALJOZE, to je jedan veliki gospodin ja uvijek kazem prijateljima sirom svijeta.
Vjerujem da poznajete mog prijatelja, Radovac Samira. Ja stvarno ne bih zelio da njega uplicem u ovu novonastalu zavrzlamu oko mesa, ali ako bude potrebno necu oklijevati.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2569 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

hahahahhahhah prekucao brat sa samketom :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2570 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Makedonac je provaljan da je imigrant, koji samo truje finu atmosferu unutar ekipe FKS.
Nece nikad biti pozvan na kafu, jer je dosad n puta eskivirao. Hvala vel'ka.

Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#2571 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dino Djurbuzovic »

BHF_Manijak wrote:Makedonac je provaljan da je imigrant, koji samo truje finu atmosferu unutar ekipe FKS.
Nece nikad biti pozvan na kafu, jer je dosad n puta eskivirao. Hvala vel'ka.

Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
Vala me bas onaj Siljak naljutio, znaju ljudi da ja nikad ne psujem ali i njemu i onom bezobraznom malom Almiru sam u vise navrata opsovao mater i nisam se pokajao.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2572 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

Lakat Jebić wrote:
Capajebo wrote:
Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
ti se bas nanijetio uvalit, koda si focak :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2573 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

BHF_Manijak wrote:
Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
Jucer od Maira Karica napravi svjetsku klasu sta vam je jbt.Covjek 2 puta dobro primio loptu,ja mislio Dzeko igra :lol:
Ti mozes proci,Surkovic fulio profesiju...
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#2574 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dino Djurbuzovic »

Foca je uvijek davala kvalitetne fudbalere.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2575 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Očigledno ne pratiš Mahirove čarolije u Čeliku.

Šurka je bolji od onog drugog. 8-) :mrgreen:
Locked