Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2551 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ja samo konstruktivne kritike dajem, jer ste portal koji citam ispred ostalih, to je sve, uzmi ili ostavi, meni niti iz djepa niti u djep, znam da nisam jedini koji je komentarisao ono 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2552 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
htjedoh ti ovo isto napisat' i neki da kad si iskritikov'o gospodina FZ
ma nije meni jer smo 'mi', nego jer ti kritika ne stoji

ma nije meni jer smo 'mi', nego jer ti kritika ne stoji
- Dino Djurbuzovic
- Posts: 653
- Joined: 10/03/2014 15:40
#2553 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Buduci da sam izgubio brojeve, ja bi da porucim kolegi Dzenanu i kolegi Milomiru da se ne sekiraju, ovako i mene bezobraznici otjerase. Takodjer pozdravljam ova 2-3 forumasa i da im kazem nema mesa nikakvog jer su bezobraznici, pogotovo ovaj komentator koji ne zna pozvati dobrog Hajrudina na kahvu. Znaci generalno bez hvalospjevki ikome ovog puta, pogotovo ovom bezobraznom Siljku. Bez hvalospjevki takodjer i gospodinu todd smithu jer samo nesto kritikuje, podsjeca me na Amara.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2554 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ni Makedonac nije pozvan, samo da se zna.
nije da bi doš'o, al' eto.
nije da bi doš'o, al' eto.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2555 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Halalite gospodine, nemojte tako ja o vama samo rijeci hvale imamDino Djurbuzovic wrote:Buduci da sam izgubio brojeve, ja bi da porucim kolegi Dzenanu i kolegi Milomiru da se ne sekiraju, ovako i mene bezobraznici otjerase. Takodjer pozdravljam ova 2-3 forumasa i da im kazem nema mesa nikakvog jer su bezobraznici, pogotovo ovaj komentator koji ne zna pozvati dobrog Hajrudina na kahvu. Znaci generalno bez hvalospjevki ikome ovog puta, pogotovo ovom bezobraznom Siljku. Bez hvalospjevki takodjer i gospodinu todd smithu jer samo nesto kritikuje, podsjeca me na Amara.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2556 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nek ste se vi nama javili,valjda je konekcija sada stabilna.
Sta mislite o izboru kolege Capajebo za izbor moderatora?
Hvalospjevka za vas ne smije izostati,kolegijalnost na nivou.
Sta mislite o izboru kolege Capajebo za izbor moderatora?
Hvalospjevka za vas ne smije izostati,kolegijalnost na nivou.
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2557 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#2558 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ti se bas nanijetio uvalit, koda si focakCapajebo wrote:Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2559 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Moram istaći i da mi je drago da se na temu javilo nekoliko mlađih forumaša, ovi stariji ubiše u pojam.
lp

lp
Lakat Jebić wrote:ti se bas nanijetio uvalit, koda si focakCapajebo wrote:Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
Last edited by Velkoski on 11/09/2015 01:03, edited 1 time in total.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#2560 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
MoRe on, jeste da je pitar, valjda ima malo duše u njemuMOSALJOZE wrote:Nek ste se vi nama javili,valjda je konekcija sada stabilna.
Sta mislite o izboru kolege Capajebo za izbor moderatora?
Hvalospjevka za vas ne smije izostati,kolegijalnost na nivou.
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2561 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja se nisam nanijetio uvaliti, nego sam se uvalioLakat Jebić wrote:ti se bas nanijetio uvalit, koda si focakCapajebo wrote: Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!
VI meso, ja kafu.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2562 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ne sjecam se tog prvog iskreno, kad sta?Velkoski wrote:htjedoh ti ovo isto napisat' i neki da kad si iskritikov'o gospodina FZ![]()
![]()
ma nije meni jer smo 'mi', nego jer ti kritika ne stoji![]()
![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2563 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Lakat Jebić wrote:ti se bas nanijetio uvalit, koda si focakCapajebo wrote:Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2564 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
todd_smith wrote:meni uvijek bude sega kada pisu ovakve tekstoveCharuga wrote:Fudbalski savez trenira strogoću: A ko će vama suditi, gospodo?
http://radiosarajevo.ba/novost/200163/f ... i-gospodo-
isto kao da ti ili ja uzmemo i na FB napisesemo status...uopce nebitno nakon dan dva
Zasto ne zovu Savez pa traze izjave i onda napisu clanak ili barem ubace i promovisu to da se iz Saveza niko njima ne javlja, ovako ostane samo licno misljenje a ne izvjestavanje
http://sport1.ba/da-li-je-disciplinska- ... la-kompas/
a i ovaj noć prije isto "opr'o" savez, pa sam bio ljut na tebe i radi ovog komentara!
p.s.
Sutra odoh kupiti kompas u Pennyju (4.50 KM) i nosim u Titovu 38/b.
- Dino Djurbuzovic
- Posts: 653
- Joined: 10/03/2014 15:40
#2565 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma nema nikakvog mesa, a ja tebe ne poznajem vala da ti pravo kazem mada moram priznati da sam upoznat sa tvojim postovima na ovom forumu i nisu losi. Takodjer veliki pozdrav upucujem gospodinu MOSALJOZE, to je jedan veliki gospodin ja uvijek kazem prijateljima sirom svijeta.Capajebo wrote:Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2566 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa klocu nisam rekao da mu nije tekts na mjestu ili da je nesto sporno, nego sam aludirao na koliko je korisno komentarisati vise odluke Saveza, kada ih niko nije na ruke oprao sa onim linijama sa ofsajdom, ono vam je bilo otvorena sezona na lov i niko je nije iskoristioVelkoski wrote:todd_smith wrote:meni uvijek bude sega kada pisu ovakve tekstoveCharuga wrote:Fudbalski savez trenira strogoću: A ko će vama suditi, gospodo?
http://radiosarajevo.ba/novost/200163/f ... i-gospodo-
isto kao da ti ili ja uzmemo i na FB napisesemo status...uopce nebitno nakon dan dva
Zasto ne zovu Savez pa traze izjave i onda napisu clanak ili barem ubace i promovisu to da se iz Saveza niko njima ne javlja, ovako ostane samo licno misljenje a ne izvjestavanje![]()
![]()
![]()
http://sport1.ba/da-li-je-disciplinska- ... la-kompas/
a i ovaj noć prije isto "opr'o" savez, pa sam bio ljut na tebe i radi ovog komentara!![]()
p.s.
Sutra odoh kupiti kompas u Pennyju (4.50 KM) i nosim u Titovu 38/b.
da ste ih zvali, oni bi 100% odbili i ti samo time dobijes jos vise konkretnije municije bez "rekla kazala"..oprosti komentarisanja
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2567 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Imate veliki pozdrav od gospodina A.Memica kojeg cesto vidim na Elidzi,i uvijek se rado sjeti vremena provedenog sa vama.Jos jedna velika hvalospjevka za Bahrein,i nemojte biti skrti sa hvalospjevkama.Dobri smo mi momci,samo par njih kvari dojam.
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2568 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vjerujem da poznajete mog prijatelja, Radovac Samira. Ja stvarno ne bih zelio da njega uplicem u ovu novonastalu zavrzlamu oko mesa, ali ako bude potrebno necu oklijevati.Dino Djurbuzovic wrote:Ma nema nikakvog mesa, a ja tebe ne poznajem vala da ti pravo kazem mada moram priznati da sam upoznat sa tvojim postovima na ovom forumu i nisu losi. Takodjer veliki pozdrav upucujem gospodinu MOSALJOZE, to je jedan veliki gospodin ja uvijek kazem prijateljima sirom svijeta.Capajebo wrote:Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2569 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
hahahahhahhah prekucao brat sa samketom

- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2570 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Makedonac je provaljan da je imigrant, koji samo truje finu atmosferu unutar ekipe FKS.
Nece nikad biti pozvan na kafu, jer je dosad n puta eskivirao. Hvala vel'ka.
Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
Nece nikad biti pozvan na kafu, jer je dosad n puta eskivirao. Hvala vel'ka.
Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
- Dino Djurbuzovic
- Posts: 653
- Joined: 10/03/2014 15:40
#2571 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vala me bas onaj Siljak naljutio, znaju ljudi da ja nikad ne psujem ali i njemu i onom bezobraznom malom Almiru sam u vise navrata opsovao mater i nisam se pokajao.BHF_Manijak wrote:Makedonac je provaljan da je imigrant, koji samo truje finu atmosferu unutar ekipe FKS.
Nece nikad biti pozvan na kafu, jer je dosad n puta eskivirao. Hvala vel'ka.
Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2572 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Lakat Jebić wrote:ti se bas nanijetio uvalit, koda si focakCapajebo wrote:Dino, nista mi te crtice na stavljaj. Nego i mene racunajte. Ostat ces bez hvalospjevki!Dino Djurbuzovic wrote:ova 2-3 forumasa
VI meso, ja kafu.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2573 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jucer od Maira Karica napravi svjetsku klasu sta vam je jbt.Covjek 2 puta dobro primio loptu,ja mislio Dzeko igraBHF_Manijak wrote:
Sefe ja se duboko ispricavam, trudit cu se da u buducnosti budem bolji. Znate da sam Vas uvijek cijenio kao Zeljinog vojnika i veliko stratega.
Ti mozes proci,Surkovic fulio profesiju...
- Dino Djurbuzovic
- Posts: 653
- Joined: 10/03/2014 15:40
#2574 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Foca je uvijek davala kvalitetne fudbalere.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2575 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Očigledno ne pratiš Mahirove čarolije u Čeliku.
Šurka je bolji od onog drugog.

Šurka je bolji od onog drugog.
