Radi.annoy wrote:Zar to netko radiCherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad našminkaju djevojčicu od 2-3 godine, nalakiraju joj nokte, napucaju je maksimalno, slikaju i stave slike na fb. Idioti jedni bolesni i izvitopereni, jeste li normalni, debili moronski![]()
![]()
![]()
I onda idu kometari: princeza, barbika, lijepa na mamu, so cute
![]()
![]()
![]()
Meni je općenito bezveze objavljivanje fotografija male djece po društvenim mrežama.
Ima li išta gore od našminkane djece

