Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2551 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

annoy wrote:
Cherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad našminkaju djevojčicu od 2-3 godine, nalakiraju joj nokte, napucaju je maksimalno, slikaju i stave slike na fb. Idioti jedni bolesni i izvitopereni, jeste li normalni, debili moronski :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: I onda idu kometari: princeza, barbika, lijepa na mamu, so cute :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Zar to netko radi :run:

Meni je općenito bezveze objavljivanje fotografija male djece po društvenim mrežama.
Radi. :cry:
Ima li išta gore od našminkane djece :cry:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2552 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Velkoski »

Cherry-Cherry wrote:Stavi neko sliku na fb, pa onda istu sliku i na instagram.
Napiše status na fb, pa onda isto to napiše i na twiteru.
Ne kontam :-? Ako imaš fb, šta će ti instagram i twiter?
Pa nemam iste ljude na Instagramu i Facebooku, sha fali? :zoka:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2553 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Velkoski wrote:
Cherry-Cherry wrote:Stavi neko sliku na fb, pa onda istu sliku i na instagram.
Napiše status na fb, pa onda isto to napiše i na twiteru.
Ne kontam :-? Ako imaš fb, šta će ti instagram i twiter?
Pa nemam iste ljude na Instagramu i Facebooku, sha fali? :zoka:
Meni su isti :zoka:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2554 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Velkoski »

Meni nisu. :D

Na Twitteru ipak nisam tol'ko aktivan :|
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2555 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

Lajavikrelac wrote:Pih! Ljudi odlete na Mjesec naprave pet slika ukupno, ova jedna ode u WC napravi 25 selfija.... :-) :mrgreen:
:lol: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#2556 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

Cherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad našminkaju djevojčicu od 2-3 godine, nalakiraju joj nokte, napucaju je maksimalno, slikaju i stave slike na fb. Idioti jedni bolesni i izvitopereni, jeste li normalni, debili moronski :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: I onda idu kometari: princeza, barbika, lijepa na mamu, so cute :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

upravo pogledah abum takvih slika na fb,osoba redovno objavljuje takve slike
mali_balon
Posts: 14565
Joined: 12/09/2012 09:57

#2557 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by mali_balon »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Cherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad našminkaju djevojčicu od 2-3 godine, nalakiraju joj nokte, napucaju je maksimalno, slikaju i stave slike na fb. Idioti jedni bolesni i izvitopereni, jeste li normalni, debili moronski :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: I onda idu kometari: princeza, barbika, lijepa na mamu, so cute :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

upravo pogledah abum takvih slika na fb,osoba redovno objavljuje takve slike
Ta bolest je starija nego sto mislite jedna od tih bolesnih stranica

http://www.universalroyalty.com/
User avatar
JaneEyre
Posts: 265
Joined: 20/02/2008 21:32

#2558 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by JaneEyre »

Ne kontam ove curice od 16, 17, 18 godina...što se bave fitnesom...pa se to ide u teretanu, pa se objavljuju slike iz teretane, pa se živi na whey proteinima, salatama, smoothijima...naravno da uvijek pozdravljam zdrav način života ali ako neko nema nekih velikih problema sa kilažom bezveze mi je te bezbrizne godine života trošiti u teretani umjesto da žive život, šetaju, malo više trčkaraju na fizičkom u školi...a ne bi ih vala ubio ni koji sendvič i coca-cola na velikom odmoru :)
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2559 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

Rostilj na plin.. :D
Image
2 550,00 €
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2560 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Ne kontam kako ljudi misle da im zderanje tih suplemenata nece dugorocno naskoditi. Bas mi je jedan teretanaš, u namjeri da mi krene uvaljivati to govno, poceo slagati pricu kao "ma to ti ubrza metabolizam". Reko druze, ravnoteza je zakon prirode, ako negdje ubrza, na drugom mjestu mora usporiti da kompenzira. Usuti :roll:

Inace i ja treniram, ali bez pomoci hemije. Pa koliko moze, moze.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2561 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:Rostilj na plin.. :D
Image
2 550,00 €
Bjezi ba, sjebem se svaki put kad prolazim pored ovih
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2562 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote:
Sephora wrote:Rostilj na plin.. :D
Image
2 550,00 €
Bjezi ba, sjebem se svaki put kad prolazim pored ovih
:D Nemoj mi reci da hoces jedan isti...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2563 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:
insomnia78 wrote:
Sephora wrote:Rostilj na plin.. :D
Image
2 550,00 €
Bjezi ba, sjebem se svaki put kad prolazim pored ovih
:D Nemoj mi reci da hoces jedan isti...
Manji dosuse :D
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2564 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote: Manji dosuse :D
Bolje odmah kupis veci.. :D Kad vec kupujes...Samo meni bez zara rostilj,nije rostilj..ako se ne uscuhnes na dim.. :D :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2565 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:
insomnia78 wrote: Manji dosuse :D
Bolje odmah kupis veci.. :D Kad vec kupujes...Samo meni bez zara rostilj,nije rostilj..ako se ne uscuhnes na dim.. :D :D
I to ti stoji
Haha
Ma ne kupujem, puno para
Zasad i ovaj mali na lozenje radi bez problema
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2566 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote:
Sephora wrote:
insomnia78 wrote: Manji dosuse :D
Bolje odmah kupis veci.. :D Kad vec kupujes...Samo meni bez zara rostilj,nije rostilj..ako se ne uscuhnes na dim.. :D :D
I to ti stoji
Haha
Ma ne kupujem, puno para
Zasad i ovaj mali na lozenje radi bez problema

:D :lol: Ne treba ti veci,ako si zadovoljan i malim!!!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2567 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

:lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2568 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dezurni_ucenik »

Ne kontam sto sad svi starke nose.I ko treba i ko ne treba.
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#2569 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ZenaZbrkovima »

dezurni_ucenik wrote:Ne kontam sto sad svi starke nose.I ko treba i ko ne treba.
a ko to treba, a ko ne treba da ih nosi? :zoka:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#2570 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by dezurni_ucenik »

ZenaZbrkovima wrote:
dezurni_ucenik wrote:Ne kontam sto sad svi starke nose.I ko treba i ko ne treba.
a ko to treba, a ko ne treba da ih nosi? :zoka:

Ko zna, zna.Ko ne zna, sta cu mu ja. :-)
ZenaZbrkovima
Posts: 1890
Joined: 06/01/2015 21:32

#2572 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ZenaZbrkovima »

aha, super.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#2573 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by annoy »

Ja upravo naručila bijele starke :D Nosim starke već skoro 10 godina, uglavnom crne. Starke idu na sve, ne čudi me što su i šminkerski mozgovi to konačno skontali
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2574 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by sheilak »

ultima_palabra wrote:
jaka. :D

meni starke ok izgledaju i da, mogu ici uz dosta toga. bijele narocito. :D

Njanjavi wrote:Ma ne ide materemi, ukucam #kreten, izbaci mi prvo nekog hmmm sta je ovo jbte, madjar neki nesta, krelac sjedi u skoli valjda sta li, i ide opis, sedim #indaschool jako #kreten a muj kemr @daniel neki nesta sedi vetle me taky je #kreten i neke trkljavine, znaci nevidjeno jbte i haj skontaj ista.
Druga objava neka lukrecija, kaze koka bespilotni vazduhoplov ja mislila, samo prvi put mu se omaklo, kad ono #kreten.
Pa jebo me svak ovo namjerno mindfuckuju narod.
hajde hash tagovi na twitteru, al na facebooku 20 ih ispod neke slike. mislim da je samo do prese*avanja. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#2575 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by MedenoSrce »

shvatam da su hashtagovi zafrkancija, osobito kad pise #covjekcemeubit, #sacekajramazan :D
Post Reply