Gdje smo mi u svemu tome?
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2551 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dobijaju l' se kakve pare od FIBA-e za ove pobjede u grupnoj fazi?
Gdje smo mi u svemu tome?
Gdje smo mi u svemu tome?
- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#2552 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Vidi Kemiša k'o Džontra.

-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2553 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mislim da su svi koji su pratili prve dvije utakmice su samo ponavljali da im fali vise pozrtvovanosti i odbrane i da ce uz to doci sve .. Danas i prekjucer su imali to dvoje i pobjedili su !
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#2554 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
gledam Kikanovića, bljesne, ima tu materijala, pogotovo dok je bio još mlađi... i stvarno mi je žao što je napravio takvu grešku u izboru kluba, koja mu je odredila karijeru... a imao je tada i ponudu Partizana, Dule Vujošević bi od njega napravio pravog europskog centra... poslije agonije u Zvezdi i bolji bi posrnuli
nakon onih run&gun tirada i ispucavanja, nisam uopšte vjerovao da mi možemo odigrati ovako ozbiljno i karakterno, sa jakom angažovanom odbranom, dugim pozicioniranim napadima i povrh svega naskakati centre Makedonije... kapa do poda još jednom momci...
kako već neko reče i da su izgubili ne bi mi bilo žao
"sutra srce na teren i neka bude sto biti mora"!

nakon onih run&gun tirada i ispucavanja, nisam uopšte vjerovao da mi možemo odigrati ovako ozbiljno i karakterno, sa jakom angažovanom odbranom, dugim pozicioniranim napadima i povrh svega naskakati centre Makedonije... kapa do poda još jednom momci...
"sutra srce na teren i neka bude sto biti mora"!
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2555 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Evo Srbija ce dobiti .. Hajde matematicari racunajte sad 
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2556 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
baxul wrote:Comrad wrote:
![]()
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2557 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mogli bi vala ovi fudbalski navijaci na putu za Slovacku napraviti malu zaobilaznicu i stati u Jesenicama 
- KID
- Posts: 607
- Joined: 10/03/2007 20:29
#2558 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Shjoooj dobra majica...a i trenerka...House wrote:
Izlazi jebac makedonije
Mirza javi se na pp, rado BiH primio kao poklon maju i trenerkicu...
¤¤¤ Sent from my Tapatalk ¤¤¤
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#2559 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
KPNCTNJAH jebo ga ti kako nađe ovaj klip da se ovako uklapa
?
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2560 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Najbolji danashorion_bosona wrote:gledam Kikanovića, bljesne, ima tu materijala, pogotovo dok je bio još mlađi... i stvarno mi je žao što je napravio takvu grešku u izboru kluba, koja mu je odredila karijeru... a imao je tada i ponudu Partizana, Dule Vujošević bi od njega napravio pravog europskog centra... poslije agonije u Zvezdi i bolji bi posrnuli
nakon onih run&gun tirada i ispucavanja, nisam uopšte vjerovao da mi možemo odigrati ovako ozbiljno i karakterno, sa jakom angažovanom odbranom, dugim pozicioniranim napadima i povrh svega naskakati centre Makedonije... kapa do poda još jednom momci...![]()
![]()
kako već neko reče i da su izgubili ne bi mi bilo žao
"sutra srce na teren i neka bude sto biti mora"!![]()
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2561 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
AAAA meraka, izađeš vani 2-3 sata, vratiš se a atmosfera i dalje na nivou

-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2562 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Neki dan mi na fb.u izbacilo ove majice .. Oko 20.ak KM cini mi se
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2564 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Umirem!KPNCTNJAH wrote:baxul wrote:Comrad wrote:
![]()
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2565 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma prava ,gdje ima kupiti ???_mufljuz_ wrote:ziku mu majice dobre do bola![]()
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#2566 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Za one koji ne znaju čitati s usana:baxul wrote:Comrad wrote:
![]()
Šta je pičke, šta jeeee aaaa
Barem je to smisao.
Ne znam ali nakon onakvog otvaranja ja sam još daleko od euforije i nekih očekivanja.
-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#2567 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dobre majice..zbaviti čim ih ugledam..
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2568 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Imaju li gdje izjave selektora i igrača,video? Da vidim Acu na šta liči, čoJk ostario 5 godina za 5 dana

-
ZPP
- Posts: 543
- Joined: 16/02/2013 10:13
#2569 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Odavno FTV nije napravila dobar potez kao ovaj sa legednom Avdicem.
Je li moguce da nema ni jedan klip sa njim, nego sve sa rts-a?!
Je li moguce da nema ni jedan klip sa njim, nego sve sa rts-a?!
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6546
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2571 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Italija ozbiljno pokazuje zube. nakon pobjeda protiv raštimanih turske i rusije, mislio sam da je to zbog protivnika ali evo pokazuju i protiv Grče da su jaki. Trojka Belineli- Datome- mladi Đentile ubija šuterski.
-
Tuzla111
- Posts: 3027
- Joined: 29/04/2013 09:43
#2572 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jel prva 3 il prva 4 se plasiraju u drugi krug?
Ako su prva 3 i nemamo onda neke sanse.
Ako su prva 3 i nemamo onda neke sanse.
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2573 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Prve tri reprezentacije.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#2574 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
@udrč,
Ma ima na fb-u, Bosnian Kingdom Clothing čini mi se.
Momcima svaka čast!
Ma ima na fb-u, Bosnian Kingdom Clothing čini mi se.
Momcima svaka čast!
- jasko_ba
- Posts: 8469
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2575 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
JOJ miseva na RTRS-u, kad je mirza zabio onu trojku
hahahah stoko jedna
hahahah stoko jedna



