Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2552 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Hajmo večeras i Romu dobiti... :thumbup:


Image
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2553 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Veceras nova tri boda kod redovnih musterija i povratak na prvo mjesto, mjesto koje nam i pripada 8-)

Forza Juve!!!
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2554 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

po cemu pripada?
User avatar
spree
Posts: 8672
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2555 Re: Juventus FC

Post by spree »

po historiji, a ove godine i po kvaliteti ;-)

on topic: de rosi im igra stopera :-). imam osjecaj da ce veceras ma3 utrpati vise od jednog gola.
Last edited by spree on 12/12/2011 19:03, edited 1 time in total.
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#2556 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

juventus wrote:Hajmo večeras i Romu dobiti... :thumbup:


Image
Pa zar nije Giaccherini bolji od Gurabije?
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2557 Re: Juventus FC

Post by East_side »

Čuj De Rossi im igra štopera :-)

Haj' ekstra! :mrgreen:

Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja :oops:

Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:

http://www.lshunter.tv/
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2558 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

East_side wrote:Čuj De Rossi im igra štopera :-)

Haj' ekstra! :mrgreen:

Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja :oops:

Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:

http://www.lshunter.tv/
Nemas arenusport 1?
User avatar
East_side
Posts: 4059
Joined: 11/11/2011 01:35
Location: Dovoljno blizu

#2559 Re: Juventus FC

Post by East_side »

Cyrax wrote:
East_side wrote:Čuj De Rossi im igra štopera :-)

Haj' ekstra! :mrgreen:

Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja :oops:

Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:

http://www.lshunter.tv/
Nemas arenusport 1?
Evo upravo se nalazim na njihovoj stranici i gledam programski raspored a ti mi odgovori u isto vrijeme... :)

Zaboravio sam bio malo na njih a usput se i navadio na ovo gledanje preko net-a izgleda :-)

Hvala u svakom slučaju :thumbup:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2560 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Orsato mame ti se najebem mafijaske :roll: .Sjahao jedan, uzjahao drugi gangster iz milana.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2561 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Au kako sam se živcir'o, strašno. Pirlo i Vidal bili opasniji po naš gol, jednostavno loša noć. Pirlo nešto petlja bez potrebe, Vidal najlošiji od kad je došao (iako se on uvijek bori i mnogo posla uradi, večeras dvije krupne greške mogle stajat poraza). Quagliarella ko curica kakva isto i Estigaribia, Giacherini, Ellia loše kolko su odigrali. Bod je uredu s obzirom na raspored. Nadam se pojačanjima u januaru, jednostavno potrebno. Vučinić mnogo falio. Ali highlight je slaba igra sredine terena, nebrojeno puno loših pasova, i loša završnica. Razbit Novaru kući, pa oet na teško gostovanje. :-)

p.s. Tottijev pad kod jednog prekršaja :lol: , pa daj brate bacio se u suprotno stranu od Pirlove noge, onda Tadei u prvom :-) salto frajer napravio, Estijeva noga 10 cm od njega. :shock:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2562 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Atticus Finch wrote:Au kako sam se živcir'o, strašno. Pirlo i Vidal bili opasniji po naš gol, jednostavno loša noć. Pirlo nešto petlja bez potrebe, Vidal najlošiji od kad je došao (iako se on uvijek bori i mnogo posla uradi, večeras dvije krupne greške mogle stajat poraza). Quagliarella ko curica kakva isto i Estigaribia, Giacherini, Ellia loše kolko su odigrali. Bod je uredu s obzirom na raspored. Nadam se pojačanjima u januaru, jednostavno potrebno. Vučinić mnogo falio. Ali highlight je slaba igra sredine terena, nebrojeno puno loših pasova, i loša završnica. Razbit Novaru kući, pa oet na teško gostovanje. :-)

p.s. Tottijev pad kod jednog prekršaja :lol: , pa daj brate bacio se u suprotno stranu od Pirlove noge, onda Tadei u prvom :-) salto frajer napravio, Estijeva noga 10 cm od njega. :shock:
Ovo je samo losa noc nista vise. Interesantno kad god igraju u ponedjeljak to je strahota :D . Svi su drama losi bili.
Nego u januaru lijevog beka i Montoliva i do ljeta mirni.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2563 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

a meni zao vratiti Kelija na stopera :( :lol: :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2564 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Chielini će već u sljedećoj utakmici na stopera, jer je Bonucci suspendovan zbog kartona. Isto i Vidal (doduše nisam siguran za Vidala). Protiv Novare vjerovatno:

-----------Buffon-----------

Licht-- Barza --Chielo--PDC

Pazienza--- Pirlo----Marcha

Pepe--------Ma3--------Alex

Forza Juve!
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2565 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

armin.i.am wrote:a meni zao vratiti Kelija na stopera :( :lol: :lol:
Keli se pravo dobro snasao na beku :D

EDIT: bolje Grossa da stave umjesto tog PDC-a :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2566 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Solidno je odigrao protiv Bologne, zbog toga će u prvu postavu, vjerovatno.
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2567 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

ma Keli ce biti kao Brane Ivanovic(Chelsea) :oops: :dance:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2568 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Steta.... mislim da smo Romu mogli i trebali hladno pojesti da smo bili malo sabraniji na sredini.

Quaglia je tanak ove sezone, istina nije dobijao puno prilike ali i ono sto je dobio nije nikako iskoristio. U Kupu je igrao dosta ali jako lose. Veceras bezveze. Bolje da je "Capitano" Capitana ubacio umjesto Quaglie.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2569 Re: Juventus FC

Post by Admir_1984 »

2407 wrote:Steta.... mislim da smo Romu mogli i trebali hladno pojesti da smo bili malo sabraniji na sredini.

Quaglia je tanak ove sezone, istina nije dobijao puno prilike ali i ono sto je dobio nije nikako iskoristio. U Kupu je igrao dosta ali jako lose. Veceras bezveze. Bolje da je "Capitano" Capitana ubacio umjesto Quaglie.
a isto tako ste mogli biti hladno pojedeni da nije bilo gigija
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#2570 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

Dobro je Juve odigrao, ali su se jednostavno istrosili ganjajuci izjednacujuci gol.Poslije ih je umor stigao,mislim da Juventusu nedostaje jedan bolji napadac od ovih sadasnjih i jedno dobro krilo(steta sto nisu pokusali kupiti Ardu ili Afelaja).Giaccherini je predobar igrac,bolji od Gurabije ;-) .
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2571 Re: Juventus FC

Post by juventus »

5 ekipa s najmanje poraza u ligama "petice":

Juventus - 0
Man.City - 1
Man.United - 1
Barcelona - 1
Lille - 1

Jedini neporaženi... :dance: :D
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#2572 Re: Juventus FC

Post by Arteta »

juventus wrote:5 ekipa s najmanje poraza u ligama "petice":

Juventus - 0
Man.City - 1
Man.United - 1
Barcelona - 1
Lille - 1

Jedini neporaženi... :dance: :D
:thumbup:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#2573 Re: Juventus FC

Post by skafiskafsnjak »

Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2574 Re: Juventus FC

Post by Obuca9 »

L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
Od koga? Možda od onih što su prvi na tabeli, onaj Siti, kako se ono zove.

I ja isto mislim da bi Siti odero Juventus, mislim kad su s onakvom lakocom dva put dernuli Napoli, onda bi lako otresli i Staru damu.
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2575 Re: Juventus FC

Post by juventus »

L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno :lol: :lol: :lol:
Eto ti znaš...prorok naš... :lol:
Post Reply