Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2553 Re: Juventus FC
Veceras nova tri boda kod redovnih musterija i povratak na prvo mjesto, mjesto koje nam i pripada
Forza Juve!!!
Forza Juve!!!
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2555 Re: Juventus FC
po historiji, a ove godine i po kvaliteti 
on topic: de rosi im igra stopera
. imam osjecaj da ce veceras ma3 utrpati vise od jednog gola.
on topic: de rosi im igra stopera
Last edited by spree on 12/12/2011 19:03, edited 1 time in total.
- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#2557 Re: Juventus FC
Čuj De Rossi im igra štopera
Haj' ekstra!
Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja
Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:
http://www.lshunter.tv/
Haj' ekstra!
Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja
Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:
http://www.lshunter.tv/
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2558 Re: Juventus FC
Nemas arenusport 1?East_side wrote:Čuj De Rossi im igra štopera![]()
Haj' ekstra!![]()
Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja
Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:
http://www.lshunter.tv/
- East_side
- Posts: 4059
- Joined: 11/11/2011 01:35
- Location: Dovoljno blizu
#2559 Re: Juventus FC
Evo upravo se nalazim na njihovoj stranici i gledam programski raspored a ti mi odgovori u isto vrijeme...Cyrax wrote:Nemas arenusport 1?East_side wrote:Čuj De Rossi im igra štopera![]()
Haj' ekstra!![]()
Nego đe su ti stream-ovi 'bem mu kolje! Niko ništa ne postavlja
Edit: valjda će 'vamo fercerat kako treba, mada me je pravo izyebalo kada sam gledao el-classico...:
http://www.lshunter.tv/
Zaboravio sam bio malo na njih a usput se i navadio na ovo gledanje preko net-a izgleda
Hvala u svakom slučaju
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2560 Re: Juventus FC
Orsato mame ti se najebem mafijaske
.Sjahao jedan, uzjahao drugi gangster iz milana.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2561 Re: Juventus FC
Au kako sam se živcir'o, strašno. Pirlo i Vidal bili opasniji po naš gol, jednostavno loša noć. Pirlo nešto petlja bez potrebe, Vidal najlošiji od kad je došao (iako se on uvijek bori i mnogo posla uradi, večeras dvije krupne greške mogle stajat poraza). Quagliarella ko curica kakva isto i Estigaribia, Giacherini, Ellia loše kolko su odigrali. Bod je uredu s obzirom na raspored. Nadam se pojačanjima u januaru, jednostavno potrebno. Vučinić mnogo falio. Ali highlight je slaba igra sredine terena, nebrojeno puno loših pasova, i loša završnica. Razbit Novaru kući, pa oet na teško gostovanje. 
p.s. Tottijev pad kod jednog prekršaja
, pa daj brate bacio se u suprotno stranu od Pirlove noge, onda Tadei u prvom
salto frajer napravio, Estijeva noga 10 cm od njega. 
p.s. Tottijev pad kod jednog prekršaja
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2562 Re: Juventus FC
Ovo je samo losa noc nista vise. Interesantno kad god igraju u ponedjeljak to je strahotaAtticus Finch wrote:Au kako sam se živcir'o, strašno. Pirlo i Vidal bili opasniji po naš gol, jednostavno loša noć. Pirlo nešto petlja bez potrebe, Vidal najlošiji od kad je došao (iako se on uvijek bori i mnogo posla uradi, večeras dvije krupne greške mogle stajat poraza). Quagliarella ko curica kakva isto i Estigaribia, Giacherini, Ellia loše kolko su odigrali. Bod je uredu s obzirom na raspored. Nadam se pojačanjima u januaru, jednostavno potrebno. Vučinić mnogo falio. Ali highlight je slaba igra sredine terena, nebrojeno puno loših pasova, i loša završnica. Razbit Novaru kući, pa oet na teško gostovanje.
p.s. Tottijev pad kod jednog prekršaja, pa daj brate bacio se u suprotno stranu od Pirlove noge, onda Tadei u prvom
salto frajer napravio, Estijeva noga 10 cm od njega.
Nego u januaru lijevog beka i Montoliva i do ljeta mirni.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2563 Re: Juventus FC
a meni zao vratiti Kelija na stopera

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2564 Re: Juventus FC
Chielini će već u sljedećoj utakmici na stopera, jer je Bonucci suspendovan zbog kartona. Isto i Vidal (doduše nisam siguran za Vidala). Protiv Novare vjerovatno:
-----------Buffon-----------
Licht-- Barza --Chielo--PDC
Pazienza--- Pirlo----Marcha
Pepe--------Ma3--------Alex
Forza Juve!
-----------Buffon-----------
Licht-- Barza --Chielo--PDC
Pazienza--- Pirlo----Marcha
Pepe--------Ma3--------Alex
Forza Juve!
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#2565 Re: Juventus FC
Keli se pravo dobro snasao na bekuarmin.i.am wrote:a meni zao vratiti Kelija na stopera![]()
![]()
EDIT: bolje Grossa da stave umjesto tog PDC-a
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2566 Re: Juventus FC
Solidno je odigrao protiv Bologne, zbog toga će u prvu postavu, vjerovatno.
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2567 Re: Juventus FC
ma Keli ce biti kao Brane Ivanovic(Chelsea)

- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2568 Re: Juventus FC
Steta.... mislim da smo Romu mogli i trebali hladno pojesti da smo bili malo sabraniji na sredini.
Quaglia je tanak ove sezone, istina nije dobijao puno prilike ali i ono sto je dobio nije nikako iskoristio. U Kupu je igrao dosta ali jako lose. Veceras bezveze. Bolje da je "Capitano" Capitana ubacio umjesto Quaglie.
Quaglia je tanak ove sezone, istina nije dobijao puno prilike ali i ono sto je dobio nije nikako iskoristio. U Kupu je igrao dosta ali jako lose. Veceras bezveze. Bolje da je "Capitano" Capitana ubacio umjesto Quaglie.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2569 Re: Juventus FC
a isto tako ste mogli biti hladno pojedeni da nije bilo gigija2407 wrote:Steta.... mislim da smo Romu mogli i trebali hladno pojesti da smo bili malo sabraniji na sredini.
Quaglia je tanak ove sezone, istina nije dobijao puno prilike ali i ono sto je dobio nije nikako iskoristio. U Kupu je igrao dosta ali jako lose. Veceras bezveze. Bolje da je "Capitano" Capitana ubacio umjesto Quaglie.
- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
#2570 Re: Juventus FC
Dobro je Juve odigrao, ali su se jednostavno istrosili ganjajuci izjednacujuci gol.Poslije ih je umor stigao,mislim da Juventusu nedostaje jedan bolji napadac od ovih sadasnjih i jedno dobro krilo(steta sto nisu pokusali kupiti Ardu ili Afelaja).Giaccherini je predobar igrac,bolji od Gurabije
.
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2571 Re: Juventus FC
5 ekipa s najmanje poraza u ligama "petice":
Juventus - 0
Man.City - 1
Man.United - 1
Barcelona - 1
Lille - 1
Jedini neporaženi...

Juventus - 0
Man.City - 1
Man.United - 1
Barcelona - 1
Lille - 1
Jedini neporaženi...
- Arteta
- Posts: 6740
- Joined: 24/09/2011 11:59
- Location: Tamni Vilajet
#2572 Re: Juventus FC
juventus wrote:5 ekipa s najmanje poraza u ligama "petice":
Juventus - 0
Man.City - 1
Man.United - 1
Barcelona - 1
Lille - 1
Jedini neporaženi...![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2573 Re: Juventus FC
Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno

- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2574 Re: Juventus FC
Od koga? Možda od onih što su prvi na tabeli, onaj Siti, kako se ono zove.L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno![]()
![]()
I ja isto mislim da bi Siti odero Juventus, mislim kad su s onakvom lakocom dva put dernuli Napoli, onda bi lako otresli i Staru damu.
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2575 Re: Juventus FC
Eto ti znaš...prorok naš...L00d wrote:Da igraju u Engleskoj imali bi poraza kao svi ti zajedno![]()
![]()

