Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
plain vanilla wrote:Bio ovo ili ne bio teroristicki napad, valjda nam je svima jasno da se stvarno moze dogodiri sranje u svakom trenutku. I dok se zabavljamo svadjajuci se ciju zastavu da stavimo na profilnu i zvizdimo dok traje minuta sutnje, ipak bi bilo bolje da brinemo o nasoj sigurnosti.
Hebes vise parolu 'sranje u Ruandi', mensecini da je kod nas sranje
i jos kad razmislis kolkonje bosna mala sad pa sad si s kraja na kraj, hajd stisni pa zaspi bilo gjde a kamol u sarajvu
idemo svi u tuzlu
Last edited by Bloo on 19/11/2015 00:36, edited 1 time in total.
hrasno38 wrote:
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
Sve upucuje na terorizam. Medjutim to sve sto upucuje je iz nezvanicnih informacija od medija koji lupaju od vise napadaca sa maskama, do pripadnika selefijskog pokreta sa zetom vehabijom.
U svakom slucaju policijske agencije ce se kroz koji sat ili do jutra preciznije odrediti prema krivicnom djelu....
Ama jebo pricu ko je ubica uopste je nebitno.....bitno je da je pucano i da su ubijena dva pripadnika Armije BiH a to je u svakoj zemlji na globusu napad na drzavu tj terorizam ma ko da ga izvrsi.
hrasno38 wrote:
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
Sve upucuje na terorizam. Medjutim to sve sto upucuje je iz nezvanicnih informacija od medija koji lupaju od vise napadaca sa maskama, do pripadnika selefijskog pokreta sa zetom vehabijom.
U svakom slucaju policijske agencije ce se kroz koji sat ili do jutra preciznije odrediti prema krivicnom djelu....
Cracked wrote:Hoce li se sad javiti neki lokalni dusebriznik palestine i ukazatelj dvolicnog i zlog zapada da napise: ne podrzavam ubijanje mladih vojnika Armije BiH AAAALIIIII pa-le-stiiii-naaa, ALI bosna nije trebala ovo ono, aliii....
Omeragić je samoubistvo izvršio, prema nepotvrđenim informacijama, aktiviranjem eksplozivne naprave, u kući u naselju Sokolje u Ulici Ibrahima Perviza koju su, nakon počinjenog djela, opkolile jake policijske snage.
Policija je, kako smo ranije objavili, blokirala i opkolila kuću u kojoj je bio Omeragić. Međutim, upad nije izvršen jer se sumnjalo da ima eksploziv.
Omeragić je, kao što je poznato, prethodno upao u kladionicu u Ulici Safeta Zajke, te ubio vojne policajce Armina Salkića i Nedjeljka Radića, a ranio njihovog kolegu.
Potom je, po izlasku vani, zapucao na autobus Grasa, pri čemu su krhotinama stakla povrijeđene tri osobe, a onda pobjegao.
Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
Imamo problem, slažem se i treba ga rješavati...a za ostalo se ne slažem, ti ostali djeluju svako malo takođe... napadajući autobuse koji se vraćaju iz Srebrenice, uništavajući groblja i vjerske objekte.
Tebi je isto razbijanje prozora i dvostruko ubistvo?
Namjera je ista. To što nije uspjelo krivo je staklo na prozoru, jelTe...
Ne gađa se neko kamenom zato što hoćeš da ga pomaziš. U mnogim zemljama za tu namjeru dobiješ metak (gumeni).
Mislim da je bitno kako ce se nazvati ovaj zlocin. Termin koji se od 2001. godine povezivao gotovo iskljucivo za jedan profil ljudi.
Poslije ovog ce se situacija promjeniti. Ali drugom prilikom.
drinjanin wrote:cini se da je vehabit-bas se razmnozavaju...ako se ova posast sad ne presjece nece nikad...svjetlo se polako gasi nad ovom zemljom
religiju treba marginalizirati izgleda,,,
ma Nirnberški zakoni i kristalna noć ili inkvizicija i lov na vještice...BIRAJ...
ja biram civilizaciju i drugacije postupke...ali, u ovakvim odnosima u svijetu neprijatelji ove zemlje samo trebaju podrzati vehabije...nista drugo ne moraju ciniti...
Jimmy McNulty wrote:Šuti šta se žalite, od mene 10 m žive dvojica vehabija, hodaju u nekim haljama uvijek.
Kod mene ovdje dvojica sreca dobar sam s njima valjda nece prvo na mene
Ja sam se sa ovim "svojim" zavadio jer su mi na malog komšiju derali su i galamili mu što kaže tata a ne babo jer tate su ubijale braću muslimane u ratu.
Ništa, odsad u prodavnicu idem okolo. Okolo je bliže.
Bloo wrote:ovoj plavki sa N1 treba šamar opaliti svaki put kad kaže DAKLE
malo cudno da to dolazi od nekog s nickom Bloo-gdje nedstahe samo -ND da bude blond na engleskom, s dva o da se cita blund, ali ova cura nije plavka vec je smedka, smedkasta kosa, mozda je do sovjetljenja
Jedno mi nije jasno..
sta je da je u pitanju, zasto se odmah forumasi podjele na one za koje je ovo
teroristicki napad i na one koje to ne moze nikako biti..
ubijena su dva vojnika, a ubica nije Bosnjacki narod, niti Bosanski..
samo jedna suluda osoba..i mozda je vehabija a mozda i nije..
sacekajmo rezultate istrage..
a ako se ustvrdi da jeste, onda ih treba ocistiti ...
U naselju u kojem zivim znam puno momaka koji su bili nakaceni na gudru,skinuli se okrenuli se vjeri i poptpuno regularni momci,a ima i ovih "ekstremnih ",vjerovatno je i ovaj jad bio jedan od takvih,nafurant...U Islamu nigdje nije dozvoljeno ubijanje ljudi,tako da ovo nema ama bas nikakve veze sa Islamom...
Lahka vam zemlja Nedeljko i Almire
animals wrote:Jedno mi nije jasno..
sta je da je u pitanju, zasto se odmah forumasi podjele na one za koje je ovo
teroristicki napad i na one koje to ne moze nikako biti..
ubijena su dva vojnika, a ubica nije Bosnjacki narod, niti Bosanski..
samo jedna suluda osoba..i mozda je vehabija a mozda i nije..
sacekajmo rezultate istrage..
a ako se ustvrdi da jeste, onda ih treba ocistiti ...
Zato sto svako ima supak (misljenje), ubijedjen je da samo njegov ne smrdi i zeli ocajnicki to dokazati