SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25451 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Freamon Lester wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Kažu ubio se eksplozivom. To bi trebalo da je jako glasno i razorno.

Mada, uklapa se u profil vehaboteroriste.
Odakle ta informacija?
Pa maloprije kaže ona crna na tv1. Ispred kuće se javljala.

Opet kažem - sa sastanka u Vijeću ministara - kvalifikovat će djelo kao terorizam.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25452 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

Freamon Lester wrote:
sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25453 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

sahara1428 wrote:
Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
A ti bi da lovimo vještice, pa odrasmo mi Palislamovića po forumu pa čovjek ispade nevin,
Mhm. To što se rečeni trenutno nalazi u Siriji, na strani svima omiljenog ISIL-a, je neka druga priča.

Kod nas moraš biti uhvaćen sa rukama do lakata u džemu, da bi te neko osudio.
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25454 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

ma jok eto reci ce na televiziji jest teroristicki napad, pa i u filmovima ne govore nego mazu narod da nebi izazvali masovnu paniku i histeriju a ne to da urade u stvarnosti, ne budi naivan, ovdje ljudi 1992. proteste mirne sa cvjecem pravili ispred skupstine kad su granate prve pale, pusti se tih zabluda.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25455 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

00:21 Nezvanično saznajemo da se ubica dvojice vojnika Enes Omeragić raznio bombom. Fahro
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#25456 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by p206 »

Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
Imamo problem, slažem se i treba ga rješavati...a za ostalo se ne slažem, ti ostali djeluju svako malo takođe... napadajući autobuse koji se vraćaju iz Srebrenice, uništavajući groblja i vjerske objekte.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25457 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

hrasno38 wrote:
Freamon Lester wrote:
sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
cudno ili ne, haj' ti sutra djecu izvedi spokojan...
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25458 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

Dodje mi da odem na to jebeno Sokolje i vidim sta se desava..novinari su ogledalo drustva, ispodprosjecno glupi
MensurM
Posts: 4193
Joined: 04/10/2015 00:19

#25459 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by MensurM »

Danguba wrote:Treba sve kockice posloziti da bi Tuziteljstvo okvalifikovalo ovaj zlocin.

Evo od prije neki dan u Srbiji.
Vranjska banja: Hicima iz lovačke puške ... tim i sebe

Ni ovo nije okarekterisano kao terorizam
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... judi/23979

...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
Ti baš nisi pametan, jel tako?
drinjanin
Posts: 121
Joined: 03/04/2009 14:54

#25460 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drinjanin »

cini se da je vehabit-bas se razmnozavaju...ako se ova posast sad ne presjece nece nikad...svjetlo se polako gasi nad ovom zemljom
religiju treba marginalizirati izgleda,,,
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25461 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

almir_tz wrote:
sunceKOtepsija wrote:
almir_tz wrote:"Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..." - Boris Jerinić. Zamjenik Ministarstva odbrane BiH.
Pa mislim!!!
sta?
Šta šta šta? :D :D :D Odgovorna osoba, daje izjavu o ovako delikatnoj stvari, kojem god segmentu, a izjava joj ima sintagmu: "Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..."
:lol: :thumbup:
User avatar
Danguba
Posts: 15872
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#25462 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Danguba »

Cherry-Cherry wrote:Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
Dje si visnjo. Nije dugo trebalo. Pretpostavljam da si ostavila druge poslove da bi bila aktuelna na ovoj temi.

Znam, ''sve'' ih treba istrijebiti po kratkom postupku.

p.s. ovo ''sve'' ne znam ni ja na koje mislis ali pretpostavljam. :wink:
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25463 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

Mhm. To što se rečeni trenutno nalazi u Siriji, na strani svima omiljenog ISIL-a, je neka druga priča.

Kod nas moraš biti uhvaćen sa rukama do lakata u džemu, da bi te neko osudio.
:-D :D čovjek još uvijek leži u tuzlanskom zatvoru zbog drugog djela
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#25464 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by studiorum_tuzlaensis »

Danguba wrote:Treba sve kockice posloziti da bi Tuziteljstvo okvalifikovalo ovaj zlocin.

Evo od prije neki dan u Srbiji.
Vranjska banja: Hicima iz lovačke puške ... tim i sebe

Ni ovo nije okarekterisano kao terorizam
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... judi/23979

...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
Tebi ni iz džepa, ni u džep a braniš neku nevidljivu čast ubice, ili poričeš iz razloga što bi se lakše osjećao.

Ovo se uklapa u definiciju terorizma i 99% je terorizam, klasični napad na ljude koje zapošljava država, sa ciljem izazivanja straha, nesigurnosti i slično.

Dokle poricanje? Dok ti ne dođu u avliju sa maskama?

@ostali
Prestanite sa spinovanjima i srebreničkim žrtvama, ratom i sličnim stvarima. Tema je jasna.
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 19/11/2015 00:32, edited 1 time in total.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25465 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

drinjanin wrote:cini se da je vehabit-bas se razmnozavaju...ako se ova posast sad ne presjece nece nikad...svjetlo se polako gasi nad ovom zemljom
religiju treba marginalizirati izgleda,,,
ma Nirnberški zakoni i kristalna noć ili inkvizicija i lov na vještice...BIRAJ...
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#25466 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ripicipi »

p206 wrote:
Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
Imamo problem, slažem se i treba ga rješavati...a za ostalo se ne slažem, ti ostali djeluju svako malo takođe... napadajući autobuse koji se vraćaju iz Srebrenice, uništavajući groblja i vjerske objekte.
Tebi je isto razbijanje prozora i dvostruko ubistvo?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25467 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

Danguba wrote:Treba sve kockice posloziti da bi Tuziteljstvo okvalifikovalo ovaj zlocin.

Evo od prije neki dan u Srbiji.
Vranjska banja: Hicima iz lovačke puške ... tim i sebe

Ni ovo nije okarekterisano kao terorizam
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... judi/23979

...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
:-)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25468 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

sahara1428 wrote:
Mhm. To što se rečeni trenutno nalazi u Siriji, na strani svima omiljenog ISIL-a, je neka druga priča.

Kod nas moraš biti uhvaćen sa rukama do lakata u džemu, da bi te neko osudio.
:-D :D čovjek još uvijek leži u tuzlanskom zatvoru zbog drugog djela
Palislamović iz Ključa je više puta spomenut da boravi u Siriji, na strani ISIL-a.
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#25469 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Đinajlu »

Jebo majku prvo pogledah Variolu veru na Klasik TV-u, sad ovo, koja horor veče.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25470 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

hrasno38 wrote: I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
Sve upucuje na terorizam. Medjutim to sve sto upucuje je iz nezvanicnih informacija od medija koji lupaju od vise napadaca sa maskama, do pripadnika selefijskog pokreta sa zetom vehabijom. :D

U svakom slucaju policijske agencije ce se kroz koji sat ili do jutra preciznije odrediti prema krivicnom djelu....
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#25471 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ripicipi »

Danguba wrote:
Cherry-Cherry wrote:Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
Dje si visnjo. Nije dugo trebalo. Pretpostavljam da si ostavila druge poslove da bi bila aktuelna na ovoj temi.

Znam, ''sve'' ih treba istrijebiti po kratkom postupku.

p.s. ovo ''sve'' ne znam ni ja na koje mislis ali pretpostavljam. :wink:
je l' ti spadas u te "sve"?
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25472 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

Palislamović iz Ključa je više puta spomenut da boravi u Siriji, na strani ISIL-a.
:D :-D :D :-D hajd malo bolje provjeri informaciju, provaljuješ se...
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#25473 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Cracked »

Hoce li se sad javiti neki lokalni dusebriznik palestine i ukazatelj dvolicnog i zlog zapada da napise: "ne podrzavam ubijanje mladih vojnika Armije BiH AAAALIIIII pa-le-stiiii-naaa, ALI bosna nije trebala ovo ono, aliii....".
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25474 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

Logovan wrote:Laka vam zemlja Bosanska, vojnici... :(
Image
:thumbup:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25475 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

plain vanilla wrote:Bio ovo ili ne bio teroristicki napad, valjda nam je svima jasno da se stvarno moze dogodiri sranje u svakom trenutku. I dok se zabavljamo svadjajuci se ciju zastavu da stavimo na profilnu i zvizdimo dok traje minuta sutnje, ipak bi bilo bolje da brinemo o nasoj sigurnosti.

Hebes vise parolu 'sranje u Ruandi', mensecini da je kod nas sranje
i jos kad razmislis kolkonje bosna mala sad pa sad si s kraja na kraj, hajd stisni pa zaspi bilo gjde a kamol u sarajvu :shock:
Locked