Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
sha_ba wrote:
mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
A ti bi da lovimo vještice, pa odrasmo mi Palislamovića po forumu pa čovjek ispade nevin,
Mhm. To što se rečeni trenutno nalazi u Siriji, na strani svima omiljenog ISIL-a, je neka druga priča.
Kod nas moraš biti uhvaćen sa rukama do lakata u džemu, da bi te neko osudio.
ma jok eto reci ce na televiziji jest teroristicki napad, pa i u filmovima ne govore nego mazu narod da nebi izazvali masovnu paniku i histeriju a ne to da urade u stvarnosti, ne budi naivan, ovdje ljudi 1992. proteste mirne sa cvjecem pravili ispred skupstine kad su granate prve pale, pusti se tih zabluda.
Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
Imamo problem, slažem se i treba ga rješavati...a za ostalo se ne slažem, ti ostali djeluju svako malo takođe... napadajući autobuse koji se vraćaju iz Srebrenice, uništavajući groblja i vjerske objekte.
sha_ba wrote:
mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
cudno ili ne, haj' ti sutra djecu izvedi spokojan...
cini se da je vehabit-bas se razmnozavaju...ako se ova posast sad ne presjece nece nikad...svjetlo se polako gasi nad ovom zemljom
religiju treba marginalizirati izgleda,,,
almir_tz wrote:"Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..." - Boris Jerinić. Zamjenik Ministarstva odbrane BiH.
Pa mislim!!!
sta?
Šta šta šta? Odgovorna osoba, daje izjavu o ovako delikatnoj stvari, kojem god segmentu, a izjava joj ima sintagmu: "Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..."
...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
Tebi ni iz džepa, ni u džep a braniš neku nevidljivu čast ubice, ili poričeš iz razloga što bi se lakše osjećao.
Ovo se uklapa u definiciju terorizma i 99% je terorizam, klasični napad na ljude koje zapošljava država, sa ciljem izazivanja straha, nesigurnosti i slično.
Dokle poricanje? Dok ti ne dođu u avliju sa maskama?
@ostali
Prestanite sa spinovanjima i srebreničkim žrtvama, ratom i sličnim stvarima. Tema je jasna.
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 19/11/2015 00:32, edited 1 time in total.
drinjanin wrote:cini se da je vehabit-bas se razmnozavaju...ako se ova posast sad ne presjece nece nikad...svjetlo se polako gasi nad ovom zemljom
religiju treba marginalizirati izgleda,,,
ma Nirnberški zakoni i kristalna noć ili inkvizicija i lov na vještice...BIRAJ...
Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
Imamo problem, slažem se i treba ga rješavati...a za ostalo se ne slažem, ti ostali djeluju svako malo takođe... napadajući autobuse koji se vraćaju iz Srebrenice, uništavajući groblja i vjerske objekte.
Tebi je isto razbijanje prozora i dvostruko ubistvo?
hrasno38 wrote:
I za "licni konflikt" se skupio citav policijski aparat BiH u 12 sati navece! Jebem li ga nema logike niti se to ikada do sada desilo. Ne treba zaboraviti da je ovako nesto najavljeno neki dan nakon masakra u Parizu! Naravno moze biti svasta pogotovo ako je zaista narkic bez obzira da li je sa bradom ili ne ali ovaj sastanak djeluje bas onako u najmanju ruku vrlo vrlo "cudno"!
Sve upucuje na terorizam. Medjutim to sve sto upucuje je iz nezvanicnih informacija od medija koji lupaju od vise napadaca sa maskama, do pripadnika selefijskog pokreta sa zetom vehabijom.
U svakom slucaju policijske agencije ce se kroz koji sat ili do jutra preciznije odrediti prema krivicnom djelu....
Hoce li se sad javiti neki lokalni dusebriznik palestine i ukazatelj dvolicnog i zlog zapada da napise: "ne podrzavam ubijanje mladih vojnika Armije BiH AAAALIIIII pa-le-stiiii-naaa, ALI bosna nije trebala ovo ono, aliii....".
plain vanilla wrote:Bio ovo ili ne bio teroristicki napad, valjda nam je svima jasno da se stvarno moze dogodiri sranje u svakom trenutku. I dok se zabavljamo svadjajuci se ciju zastavu da stavimo na profilnu i zvizdimo dok traje minuta sutnje, ipak bi bilo bolje da brinemo o nasoj sigurnosti.
Hebes vise parolu 'sranje u Ruandi', mensecini da je kod nas sranje
i jos kad razmislis kolkonje bosna mala sad pa sad si s kraja na kraj, hajd stisni pa zaspi bilo gjde a kamol u sarajvu