SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#25426 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by supercali »

kod nas je kladionica institucija za kulturno uzdizanje kao sto je teatar na zapadu
eto i mi dobismo batacan ili kako se vec zove onaj teatar
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25427 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

-LIBERO- wrote:
artime wrote:Konacno se etiketirao ovaj zlocin kao TERORISTIČKI NAPAD!
Gdje?
znatel vi sta znaci "etiketirat"?
jasno je meni sta ti zelis reci
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#25428 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Silent.Hunter »

_turpija_ wrote:Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci :run:
A ovi sa N1 rekli da se nije čula nikakva eksplozija
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25429 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

sunceKOtepsija wrote:
sha_ba wrote:
Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost... :-)
:izet: :mrgreen:
eno rile i punica od onog u kafani mubera :lol:
mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25430 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

Idemedosumom wrote:E moja novinarka. Broji li iko ove "dakle" ?
:-?
jedno 30

i ja sam preijela kad ste prenijeli da smo prenijeli da se prenijelo.-..
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#25431 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by -LIBERO- »

Cim su u zasjedanju Vijece ministara, premijer, sefovi svih obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi...ne bih da nesto zakljucujem prijevremeno, al ne vjerujem da bi vanredno zasjedanje sviju njih trajalo, da je neki narkos pokusao opljackati 'kladaru'.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.

Edit - Raznjeo se eksplozivom.
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25432 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

_turpija_ wrote:Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci :run:
hahaha jest i niko drugi od novinara to nije cuo....koji hajvani i koje informacije strasno!!!!
User avatar
_turpija_
Posts: 676
Joined: 24/02/2012 14:29
Location: Miljacka

#25433 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by _turpija_ »

Silent.Hunter wrote:
_turpija_ wrote:Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci :run:
A ovi sa N1 rekli da se nije čula nikakva eksplozija
Evo sad upravo potvrdjeno izjavi novinarka da se raznio explozivom.. Boze sacuvaj
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25434 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

-LIBERO- wrote:Cim su u zasjedanju Vijece ministara, premijer, sefovi svih obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi...ne bih da nesto zakljucujem prijevremeno, al ne vjerujem da bi vanredno zasjedanje sviju njih trajalo, da je neki narkos pokusao opljackati 'kladaru'.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.
Potpuno opravdano i ispravno razmisljanje...vjeruj mi:)
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25435 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#25436 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

Ovi novinari samo prave pometnju i nered.
Prvo nemaju nikakve konkretne informacije,onda uzmu na silu intervjuisati levate na rukovodećim mjestima policijskim i onda udaraju mahalsku priču na novu besposličarki iz frizeraja.
Nek se pokupe,manje snimaju neke stvari i sačekaju zvanično saopštenje i neka ga prenesu,i nek ne glume CNN i profesionalizam.
Jer nisu sposobni i tačka.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#25437 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Cherry-Cherry »

Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#25438 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

-LIBERO- wrote:Cim su u zasjedanju Vijece ministara, premijer, sefovi svih obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi...ne bih da nesto zakljucujem prijevremeno, al ne vjerujem da bi vanredno zasjedanje sviju njih trajalo, da je neki narkos pokusao opljackati 'kladaru'.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.

Edit - Raznjeo se eksplozivom.
Ne bi me čudilo da oni ne znaju šta se dešava ništa više od nas ovdje.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25439 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

Cherry-Cherry wrote:Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
mislim da smo mi gledali previse filmova...ne moze se tek tako upasti u kucu..ne zna se ko je u kuci..ima li taoca...ide procjena situacije
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25440 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

Hemera wrote:
sunceKOtepsija wrote:ote]
ok podrzavam ako ne pises napamet, ipak ovo su ozbiljne stvari koje se tvrde za autobuse, nepotcjenjujuci ni jedno ni drugo
Što bolan lamentiraš sa autobusom više i praviš famu ovo je stajalište Rajlovačko za Grasov prevoz Rajlovac,Reljevo i Vogošću ovo je stajalište.
izvini ali nije gras preplacen na autobuse, i drugi zakupljuju imaju svoje, autobus moze biti grasov ali putnici mogu biti pripadnici oruzanih snaga, dalje kakve veze ima stajaliste, gdje ce stajat autobus nekog drugog hocel svaka firma pravit sebi stajalista? :roll: razjasnili smo ciji je autobus i to je ok
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#25441 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

Freamon Lester wrote:
sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
sa obzirom da su napadnuti i ubijeno vojnici i da se ubica raznjeo kako kazu eksplozivom sve vise govori da je terorista.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25442 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Kažu ubio se eksplozivom. To bi trebalo da je jako glasno i razorno.

Mada, uklapa se u profil vehaboteroriste.
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#25443 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Đinajlu »

Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25444 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

It_is_a_Leclerc wrote:Kažu ubio se eksplozivom. To bi trebalo da je jako glasno i razorno.

Mada, uklapa se u profil vehaboteroriste.
Odakle ta informacija?
User avatar
Logovan
Posts: 102761
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25445 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Laka vam zemlja Bosanska, vojnici... :(
Image
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25446 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

Freamon Lester wrote:
sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.
slazem se :thumbup: al imam osjecaj da su se "braca* uneredila, i to st bi kolege sa bibisija rekli big tajm :-)
cudno niko jos nije BI spomenuo... jebiga, desava se u nasoj basti :izet:
User avatar
bubi_mama
Posts: 389
Joined: 26/12/2008 13:09

#25447 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bubi_mama »

Ono sto sigurno znam da od ovog dogadjaja veceras, svi cemo da se okrecemo u tramvaju, busu i slicnim mjestima gdje je veci broj ljudi. Sve je ovo otislo do djavola. Nemam rijeci. Zao mi je ova dva momka ni krivi ni duzni u crnu zemlju.
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#25448 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by artime »

Boris Jerinić, zamjenik ministra odbrane BiH: Sve aludira na teroristički napad
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... icki-napad

Dok, Dragan Lukač u izjavi za medije kaze da je rano prejudicirati da li se radi o teroristickom napadu.
Last edited by artime on 19/11/2015 00:28, edited 1 time in total.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25449 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
A ti bi da lovimo vještice, pa odrasmo mi Palislamovića po forumu pa čovjek ispade nevin,
User avatar
Danguba
Posts: 15873
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#25450 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Danguba »

Treba sve kockice posloziti da bi Tuziteljstvo okvalifikovalo ovaj zlocin.

Evo od prije neki dan u Srbiji.
http://www.juznasrbija.info/lat/vesti/h ... -sebe.html

Ni ovo nije okarekterisano kao terorizam
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... judi/23979

...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
Last edited by Danguba on 19/11/2015 00:32, edited 1 time in total.
Locked