SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#25426 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
kod nas je kladionica institucija za kulturno uzdizanje kao sto je teatar na zapadu
eto i mi dobismo batacan ili kako se vec zove onaj teatar
eto i mi dobismo batacan ili kako se vec zove onaj teatar
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25427 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
znatel vi sta znaci "etiketirat"?-LIBERO- wrote:Gdje?artime wrote:Konacno se etiketirao ovaj zlocin kao TERORISTIČKI NAPAD!
jasno je meni sta ti zelis reci
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#25428 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A ovi sa N1 rekli da se nije čula nikakva eksplozija_turpija_ wrote:Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25429 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???sunceKOtepsija wrote:eno rile i punica od onog u kafani muberasha_ba wrote:Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...![]()
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#25430 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Idemedosumom wrote:E moja novinarka. Broji li iko ove "dakle" ?
jedno 30
i ja sam preijela kad ste prenijeli da smo prenijeli da se prenijelo.-..
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#25431 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Cim su u zasjedanju Vijece ministara, premijer, sefovi svih obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi...ne bih da nesto zakljucujem prijevremeno, al ne vjerujem da bi vanredno zasjedanje sviju njih trajalo, da je neki narkos pokusao opljackati 'kladaru'.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.
Edit - Raznjeo se eksplozivom.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.
Edit - Raznjeo se eksplozivom.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#25432 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
hahaha jest i niko drugi od novinara to nije cuo....koji hajvani i koje informacije strasno!!!!_turpija_ wrote:Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci
- _turpija_
- Posts: 676
- Joined: 24/02/2012 14:29
- Location: Miljacka
#25433 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Evo sad upravo potvrdjeno izjavi novinarka da se raznio explozivom.. Boze sacuvajSilent.Hunter wrote:A ovi sa N1 rekli da se nije čula nikakva eksplozija_turpija_ wrote:Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#25434 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Potpuno opravdano i ispravno razmisljanje...vjeruj mi:)-LIBERO- wrote:Cim su u zasjedanju Vijece ministara, premijer, sefovi svih obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi...ne bih da nesto zakljucujem prijevremeno, al ne vjerujem da bi vanredno zasjedanje sviju njih trajalo, da je neki narkos pokusao opljackati 'kladaru'.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25435 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#25436 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ovi novinari samo prave pometnju i nered.
Prvo nemaju nikakve konkretne informacije,onda uzmu na silu intervjuisati levate na rukovodećim mjestima policijskim i onda udaraju mahalsku priču na novu besposličarki iz frizeraja.
Nek se pokupe,manje snimaju neke stvari i sačekaju zvanično saopštenje i neka ga prenesu,i nek ne glume CNN i profesionalizam.
Jer nisu sposobni i tačka.
Prvo nemaju nikakve konkretne informacije,onda uzmu na silu intervjuisati levate na rukovodećim mjestima policijskim i onda udaraju mahalsku priču na novu besposličarki iz frizeraja.
Nek se pokupe,manje snimaju neke stvari i sačekaju zvanično saopštenje i neka ga prenesu,i nek ne glume CNN i profesionalizam.
Jer nisu sposobni i tačka.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#25437 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
O jebem im mater nesposobnu
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#25438 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne bi me čudilo da oni ne znaju šta se dešava ništa više od nas ovdje.-LIBERO- wrote:Cim su u zasjedanju Vijece ministara, premijer, sefovi svih obavjestajnih i sigurnosnih sluzbi...ne bih da nesto zakljucujem prijevremeno, al ne vjerujem da bi vanredno zasjedanje sviju njih trajalo, da je neki narkos pokusao opljackati 'kladaru'.
Cisto neko moje, valjda, logicko razmisljanje. Mozda i grijesim.
Edit - Raznjeo se eksplozivom.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#25439 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mislim da smo mi gledali previse filmova...ne moze se tek tako upasti u kucu..ne zna se ko je u kuci..ima li taoca...ide procjena situacijeCherry-Cherry wrote:Je li ovo fakat ne znaju, da li se ubio?
O jebem im mater nesposobnu
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25440 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
izvini ali nije gras preplacen na autobuse, i drugi zakupljuju imaju svoje, autobus moze biti grasov ali putnici mogu biti pripadnici oruzanih snaga, dalje kakve veze ima stajaliste, gdje ce stajat autobus nekog drugog hocel svaka firma pravit sebi stajalista?Hemera wrote:Što bolan lamentiraš sa autobusom više i praviš famu ovo je stajalište Rajlovačko za Grasov prevoz Rajlovac,Reljevo i Vogošću ovo je stajalište.sunceKOtepsija wrote:ote]
ok podrzavam ako ne pises napamet, ipak ovo su ozbiljne stvari koje se tvrde za autobuse, nepotcjenjujuci ni jedno ni drugo
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#25441 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sa obzirom da su napadnuti i ubijeno vojnici i da se ubica raznjeo kako kazu eksplozivom sve vise govori da je terorista.Freamon Lester wrote:Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25442 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kažu ubio se eksplozivom. To bi trebalo da je jako glasno i razorno.
Mada, uklapa se u profil vehaboteroriste.
Mada, uklapa se u profil vehaboteroriste.
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#25443 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25444 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Odakle ta informacija?It_is_a_Leclerc wrote:Kažu ubio se eksplozivom. To bi trebalo da je jako glasno i razorno.
Mada, uklapa se u profil vehaboteroriste.
- Logovan
- Posts: 102761
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25445 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Laka vam zemlja Bosanska, vojnici...


-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25446 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
slazem seFreamon Lester wrote:Polako. Jos nije potvrdjeno da je terorizam. Ima tu jos otvorenih mogucnosti kao npr. licni konflikt. Sacekajmo da zavrsi sastanak policijskih agencija i nek ljudi odrede kvalifikaciju.sha_ba wrote: mene intersuje jedno.. dje su ratnici za palestinu i bliski istok.... dje su slike po fejsu???
cudno niko jos nije BI spomenuo... jebiga, desava se u nasoj basti
- bubi_mama
- Posts: 389
- Joined: 26/12/2008 13:09
#25447 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ono sto sigurno znam da od ovog dogadjaja veceras, svi cemo da se okrecemo u tramvaju, busu i slicnim mjestima gdje je veci broj ljudi. Sve je ovo otislo do djavola. Nemam rijeci. Zao mi je ova dva momka ni krivi ni duzni u crnu zemlju.
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#25448 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Boris Jerinić, zamjenik ministra odbrane BiH: Sve aludira na teroristički napad
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... icki-napad
Dok, Dragan Lukač u izjavi za medije kaze da je rano prejudicirati da li se radi o teroristickom napadu.
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... icki-napad
Dok, Dragan Lukač u izjavi za medije kaze da je rano prejudicirati da li se radi o teroristickom napadu.
Last edited by artime on 19/11/2015 00:28, edited 1 time in total.
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#25449 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A ti bi da lovimo vještice, pa odrasmo mi Palislamovića po forumu pa čovjek ispade nevin,Đinajlu wrote:Najgori su ovi što na pomen vehabija zatvaraju oči, i kažu: "Pa ima i ustaša i četnika, što njih ne ganjate?" Istina, ima, samo ovi prvi nisu nikog dohvatili već 70 a ovi drugi jedno 20 godina, a ovi aktuelni svako malo naprave neko sranje. Kao što neko na temi već reče, moramo priznati da imamo veliki problem u društvu i moramo ga početi nekako rješavati što prije.
- Danguba
- Posts: 15873
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#25450 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Treba sve kockice posloziti da bi Tuziteljstvo okvalifikovalo ovaj zlocin.
Evo od prije neki dan u Srbiji.
http://www.juznasrbija.info/lat/vesti/h ... -sebe.html
Ni ovo nije okarekterisano kao terorizam
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... judi/23979
...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
Evo od prije neki dan u Srbiji.
http://www.juznasrbija.info/lat/vesti/h ... -sebe.html
Ni ovo nije okarekterisano kao terorizam
http://www.nezavisne.com/novosti/hronik ... judi/23979
...ima toga na dnevnoj bazi sirom svijeta tako da, zali boze nevino stradalih a strucne sluzbe neka rade svoj posao.
Last edited by Danguba on 19/11/2015 00:32, edited 1 time in total.
