Ma drug nemam ni vremena ni živaca, a pratim redovno šta pišešFreamon Lester wrote:
Pih... ja danima "ratujem" na temi Pariz. Cak imam i tezu da svi koji puse price o zavjerama treba da se uclane u Srpsku radikalnu stranku. Dobro mi ide... navrati ponekad...
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#25401 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
nekitamopd
- Posts: 341
- Joined: 10/01/2014 14:51
#25402 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vec je raja krenula sa izgovorima.It_is_a_Leclerc wrote:Jel napisao Mladen Marić šta o kolonijalizmu u bošnjaka, 'bem mu udžbenik iz historije.
Jednom za sva vremena trebamo pogledati istini u oci i reci da imamo problem u drsutvu, taj problem je selefijski/vehabijski pokret.
I na tom problemu treba ozbiljno poraditi ili ce nam ovakve scene biti sve redovnije i redovnije!!!
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#25403 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Cudi me da nema fotografije tog tipa
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#25404 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nije teroristicki cin. Moja greska.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#25405 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Napis'o al mu sluzbe obrisale postove sa fejsbukaIt_is_a_Leclerc wrote:Jel napisao Mladen Marić šta o kolonijalizmu u bošnjaka, 'bem mu udžbenik iz historije.
PS: ukrali mu i 6mil cipova za poker
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25406 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mirno spavajte, rata nece biti

- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#25407 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Meni se ucinilo jer su ponovili odmah da se ubioBloo wrote:N1 ...ministar sigurnosti potvrdio samoubistvoJanjicar wrote:N1 jedna osoba izvrsila samoubistvo ne znaju da li je to ubica koji je izvrsio napada
ojjjj SIPO, FUPU MUPU OSU mater vam jebem
svejedno ebem im mater za organiziranost...
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#25408 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa droge. Kako ne znaš odeš kod dilera i uzmeš droge. Ima samo jedna vrsta zove se drogeinsomnia78 wrote:Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaciMatzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo
PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#25409 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
lako je tebi, ti na konju odjahala odavdesha_ba wrote:mirno spavajte, rata nece biti![]()
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25410 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
qevo rile i punica od onog likaFreamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#25411 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A zale se kad zapad samo muslimane veze uz terorizam . Evo ih rade isto 
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#25412 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ne znam šta se čudiš, ovi su i dobri kakvih imacalculator wrote:... Jebote, koji ljudi sjede u najvišim pozicijama![]()
ja bi ih stavio da rade kod privatnika samo mjesec dana, da vide šta je rad i odgovornost
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#25413 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ipak sam dobro cuoO'zone wrote:Lukač ne može potvrditi da je osoba koja je izvršila samoubojstvo osumnjičeni za večeras je dvostruko ubistvo.
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25414 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
konj ostaje konjBloo wrote:lako je tebi, ti na konju odjahala odavdesha_ba wrote:mirno spavajte, rata nece biti![]()
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25415 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Tako mi reci. Hvala.hrasno38 wrote:Zato sto nase oruzane snage redovno idu u Afganistan, Irak itd i nije bitno da lis is sila ili ne ako nisi na strani IDILA onda si protiv njih i najavili su napade na institucije BiHalmir_tz wrote:Ali zašto ih ubi, ako nije pljačkanje kladionice? Kao naše oružane snage neka sila, snaga. Ništa ni sa čim.hrasno38 wrote:
Sta trebas dokazati??? Udjes u prostoriju u kojoj vidis vojnike i saspes rafal u njih....to je decko napad na drzavu ako nisi znao jer koliko znamo jedini ubijeni su vojnici!!!
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#25416 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ovoj plavki sa N1 treba šamar opaliti svaki put kad kaže DAKLE
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#25417 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Neficu smiri narod reci nam kako smo najsigurniji grad u regionu ba, sta cekas.
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#25418 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nisam siguran, samo će "okrenuti glavu" na drugu stranu, kao da se ništa nije desilo... Nema u nas "obraza"...julisiz es grant wrote:Mnogi će se ujutro stidjeti svojih izjava...kako ovi zvaničnici i kvazi-novinari, tako i veliki broj učesnika na ovoj temi.
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25419 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
eno rile i punica od onog u kafani muberasha_ba wrote:Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...![]()
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#25420 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ode Rile za federalnog minstra kulture.sunceKOtepsija wrote:qevo rile i punica od onog likaFreamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#25421 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Odoh spavati i onako neće biti ništa novo do sutra oko 12:00.
- Idemedosumom
- Posts: 8290
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#25422 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
E moja novinarka. Broji li iko ove "dakle" ?
- _turpija_
- Posts: 676
- Joined: 24/02/2012 14:29
- Location: Miljacka
#25423 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#25424 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja sam o drogama vise zaboravio nego sto cete, pojedini, nauciti za zivotaMatzan wrote:insomnia78 wrote:Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaciMatzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo
PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad
Evo ti pa proberi
https://www.google.ba/search?q=Uhva%C4% ... ygOk9b2IBA
Ne postoji, carobna, droga sa tim cudesnim efektima
Da li se gudraju? Sigurno
Ali to da ces biti nasmijan i radostan kad popijes metak, to je u rangu "sipanja neceg u pice" po kaficima
- Leons
- Posts: 1037
- Joined: 16/08/2013 23:52
#25425 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
O jebo te pa jesam li ja prije sedmicu dana otvorio temu o Vehabijama? Da razgovaramo o njihovom utjecaju i broju koji nekontrolisano raste?
Pa mi moderatori zaključaše istu. A haj pogodite koji su komentari dominirali temom... pa komentari o četnicima , ustašamo, anamo onima i kako svaki musliman sa podužom bradurinom ne mora biti vehabija.
I da, oni koji su me tada prozivali islamofobom i đikanom su isti koji sada počinju sa relativizacijama a koji će se sami pronaći a ovom prilikom im poručujem da mi se sagnu lagano.
Vehabije jesu problem, Bošnjaci nisu nikoga po Africi i BI osvajali. Pička li vam materina.
Pa mi moderatori zaključaše istu. A haj pogodite koji su komentari dominirali temom... pa komentari o četnicima , ustašamo, anamo onima i kako svaki musliman sa podužom bradurinom ne mora biti vehabija.
I da, oni koji su me tada prozivali islamofobom i đikanom su isti koji sada počinju sa relativizacijama a koji će se sami pronaći a ovom prilikom im poručujem da mi se sagnu lagano.
Vehabije jesu problem, Bošnjaci nisu nikoga po Africi i BI osvajali. Pička li vam materina.
