SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#25401 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Jimmy McNulty »

Freamon Lester wrote:
Pih... ja danima "ratujem" na temi Pariz. Cak imam i tezu da svi koji puse price o zavjerama treba da se uclane u Srpsku radikalnu stranku. Dobro mi ide... navrati ponekad... :D
Ma drug nemam ni vremena ni živaca, a pratim redovno šta pišeš :thumbup:
nekitamopd
Posts: 341
Joined: 10/01/2014 14:51

#25402 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by nekitamopd »

It_is_a_Leclerc wrote:Jel napisao Mladen Marić šta o kolonijalizmu u bošnjaka, 'bem mu udžbenik iz historije.
Vec je raja krenula sa izgovorima.

Jednom za sva vremena trebamo pogledati istini u oci i reci da imamo problem u drsutvu, taj problem je selefijski/vehabijski pokret.
I na tom problemu treba ozbiljno poraditi ili ce nam ovakve scene biti sve redovnije i redovnije!!!
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25403 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

Cudi me da nema fotografije tog tipa
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#25404 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by artime »

Nije teroristicki cin. Moja greska.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25405 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

It_is_a_Leclerc wrote:Jel napisao Mladen Marić šta o kolonijalizmu u bošnjaka, 'bem mu udžbenik iz historije.
Napis'o al mu sluzbe obrisale postove sa fejsbuka
PS: ukrali mu i 6mil cipova za poker
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25406 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

mirno spavajte, rata nece biti :oops: :mrgreen:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25407 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

Bloo wrote:
Janjicar wrote:N1 jedna osoba izvrsila samoubistvo ne znaju da li je to ubica koji je izvrsio napada


ojjjj SIPO, FUPU MUPU OSU mater vam jebem
N1 ...ministar sigurnosti potvrdio samoubistvo
Meni se ucinilo jer su ponovili odmah da se ubio

svejedno ebem im mater za organiziranost...
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#25408 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by BadBoy »

insomnia78 wrote:
Matzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaci
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo

PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad
Pa droge. Kako ne znaš odeš kod dilera i uzmeš droge. Ima samo jedna vrsta zove se droge
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25409 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

sha_ba wrote:mirno spavajte, rata nece biti :oops: :mrgreen:
lako je tebi, ti na konju odjahala odavde :-?
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25410 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost... :-)
qevo rile i punica od onog lika :lol:
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#25411 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gnjev »

A zale se kad zapad samo muslimane veze uz terorizam . Evo ih rade isto :mrgreen:
User avatar
p206
Posts: 8423
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#25412 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by p206 »

calculator wrote:... Jebote, koji ljudi sjede u najvišim pozicijama :? :shock:
ne znam šta se čudiš, ovi su i dobri kakvih ima
ja bi ih stavio da rade kod privatnika samo mjesec dana, da vide šta je rad i odgovornost
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25413 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

O'zone wrote:Lukač ne može potvrditi da je osoba koja je izvršila samoubojstvo osumnjičeni za večeras je dvostruko ubistvo.
Ipak sam dobro cuo :D
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25414 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

Bloo wrote:
sha_ba wrote:mirno spavajte, rata nece biti :oops: :mrgreen:
lako je tebi, ti na konju odjahala odavde :-?
konj ostaje konj :mrgreen:
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25415 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

hrasno38 wrote:
almir_tz wrote:
hrasno38 wrote:
Sta trebas dokazati??? Udjes u prostoriju u kojoj vidis vojnike i saspes rafal u njih....to je decko napad na drzavu ako nisi znao jer koliko znamo jedini ubijeni su vojnici!!!
Ali zašto ih ubi, ako nije pljačkanje kladionice? Kao naše oružane snage neka sila, snaga. Ništa ni sa čim.
Zato sto nase oruzane snage redovno idu u Afganistan, Irak itd i nije bitno da lis is sila ili ne ako nisi na strani IDILA onda si protiv njih i najavili su napade na institucije BiH
Tako mi reci. Hvala.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25416 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

ovoj plavki sa N1 treba šamar opaliti svaki put kad kaže DAKLE
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25417 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

Neficu smiri narod reci nam kako smo najsigurniji grad u regionu ba, sta cekas.
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#25418 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by calculator »

julisiz es grant wrote:Mnogi će se ujutro stidjeti svojih izjava...kako ovi zvaničnici i kvazi-novinari, tako i veliki broj učesnika na ovoj temi.
Nisam siguran, samo će "okrenuti glavu" na drugu stranu, kao da se ništa nije desilo... Nema u nas "obraza"... :(
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25419 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

sha_ba wrote:
Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost... :-)
:izet: :mrgreen:
eno rile i punica od onog u kafani mubera :lol:
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#25420 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Matzan »

sunceKOtepsija wrote:
Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost... :-)
qevo rile i punica od onog lika :lol:
Ode Rile za federalnog minstra kulture.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25421 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Odoh spavati i onako neće biti ništa novo do sutra oko 12:00.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8290
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#25422 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Idemedosumom »

E moja novinarka. Broji li iko ove "dakle" ?
User avatar
_turpija_
Posts: 676
Joined: 24/02/2012 14:29
Location: Miljacka

#25423 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by _turpija_ »

Na TV 1 kazu nepotvrdjeno da se raznio explozivom u kuci :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25424 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

Matzan wrote:
insomnia78 wrote:
Matzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaci
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo

PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad

Evo ti pa proberi

https://www.google.ba/search?q=Uhva%C4% ... ygOk9b2IBA
Ja sam o drogama vise zaboravio nego sto cete, pojedini, nauciti za zivota
Ne postoji, carobna, droga sa tim cudesnim efektima

Da li se gudraju? Sigurno
Ali to da ces biti nasmijan i radostan kad popijes metak, to je u rangu "sipanja neceg u pice" po kaficima :-)
User avatar
Leons
Posts: 1037
Joined: 16/08/2013 23:52

#25425 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Leons »

O jebo te pa jesam li ja prije sedmicu dana otvorio temu o Vehabijama? Da razgovaramo o njihovom utjecaju i broju koji nekontrolisano raste?

Pa mi moderatori zaključaše istu. A haj pogodite koji su komentari dominirali temom... pa komentari o četnicima , ustašamo, anamo onima i kako svaki musliman sa podužom bradurinom ne mora biti vehabija.

I da, oni koji su me tada prozivali islamofobom i đikanom su isti koji sada počinju sa relativizacijama a koji će se sami pronaći a ovom prilikom im poručujem da mi se sagnu lagano.

Vehabije jesu problem, Bošnjaci nisu nikoga po Africi i BI osvajali. Pička li vam materina.
Locked