SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#25376 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Jimmy McNulty »

dječak sa šibicama wrote:Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.

Uvijek isto..
-za onog u bugojnu kazu bosnje da je roker
-onaj u zvorniku kazu svetio oca
-za ovoga vec pocela prica da je narkoman

uvjek se nadje neko opravdanje
Komentar sa klixa, fkt istina! Nikad nije teroristički napad.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#25377 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Maharadza »

Gdje je sada bila ona antiteroristička jedinica, valjda je njihov zadatak da govno šćepaju prije nego se rokne 'ebem ih nespremne?! :-x
Last edited by Maharadza on 19/11/2015 00:10, edited 1 time in total.
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#25378 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Capajebo »

Freamon Lester wrote:Novniarka TV1. Ne mozemo potvrditi da li je bio pripadnik selefijskog pokreta, ali znamo da mu je sestra udana za vehabiju... :lol:
Zajebajes, jel' tako? O_o
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25379 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

julisiz es grant wrote:
dječak sa šibicama wrote:Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.

Uvijek isto..
A ti znaš da je vehabija...po čemu? Do prije 2 sata niko od nas nije znao ni da lik postoji, niti znamo išta o njemu.
On bi da sezona lova počne...
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#25380 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by calculator »

artime wrote:Konacno se etiketirao ovaj zlocin kao TERORISTIČKI NAPAD!
KO je etiketirao večerašnje ubistvo terorizmom? Koji vam je kurac više, zašto dižete tenzije i stvarate paniku i strah. Zašto ne bi bio prost oblik razbojništva sa ubistvom?

Zato što je idiot Komšić, novinar N1, "u povjerenju" objavio da je uzvikivao Allahu ekber i da je bradonja? Kakav idiotizam :-)

I onog kretena Jerinića treba za mnuda objesiti zbog podlih informacija. Jebote, koji ljudi sjede u najvišim pozicijama :? :shock:
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#25381 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Matzan »

dječak sa šibicama wrote:Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.

Uvijek isto..

Slabo ti ide večeras podjebavanje.
Nema ti pajdaša.
Ne jebe te niko ni 2%.

Idi malo na poskok, možda se uspiješ pronaći.
sole2mio
Posts: 1019
Joined: 11/04/2014 22:08

#25382 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sole2mio »

eto rokno se, sto je bilo i za ocekivati
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25383 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

ok podrzavam ako ne pises napamet, ipak ovo su ozbiljne stvari koje se tvrde za autobuse, nepotcjenjujuci ni jedno ni drugo
Ovo je grasov bus, OS imaju svoje registracije
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25384 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

Matzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaci
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo

PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25385 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25386 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

sunceKOtepsija wrote:
almir_tz wrote:"Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..." - Boris Jerinić. Zamjenik Ministarstva odbrane BiH.
Pa mislim!!!
sta?
Šta šta šta? :D :D :D Odgovorna osoba, daje izjavu o ovako delikatnoj stvari, kojem god segmentu, a izjava joj ima sintagmu: "Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..."
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25387 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

insomnia78 wrote:
Matzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaci
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo

PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad
Što moraš da misliš, sačekaj zvaničnu info...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25388 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

insomnia78 wrote:
Matzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaci
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo

PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad
vidio Paris, pa ga ponijelo
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25389 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

Jimmy McNulty wrote:
dječak sa šibicama wrote:Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.

Uvijek isto..
-za onog u bugojnu kazu bosnje da je roker
-onaj u zvorniku kazu svetio oca
-za ovoga vec pocela prica da je narkoman

uvjek se nadje neko opravdanje
Komentar sa klixa, fkt istina! Nikad nije teroristički napad.
Pih... ja danima "ratujem" na temi Pariz. Cak imam i tezu da svi koji puse price o zavjerama treba da se uclane u Srpsku radikalnu stranku. Dobro mi ide... navrati ponekad... :D
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25390 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

Hemera wrote:
sunceKOtepsija wrote:
trambusek88 wrote:

Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.
mozda je bio angazovan na prevozu oruzanih snaga drzave
Daj majke ti,ovo je stajalište Grasovo za Rajlovac--Reljevo.
Autobuse ima vojska za svoje lične potrebe.
pa cekam da potvrdi neko iz grasa, sta ste odmah uvredljivi :roll: stajaliste je svacije, nije stajaliste necija privatna prcija
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25391 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

almir_tz wrote:
hrasno38 wrote:
Sta trebas dokazati??? Udjes u prostoriju u kojoj vidis vojnike i saspes rafal u njih....to je decko napad na drzavu ako nisi znao jer koliko znamo jedini ubijeni su vojnici!!!
Ali zašto ih ubi, ako nije pljačkanje kladionice? Kao naše oružane snage neka sila, snaga. Ništa ni sa čim.
Zato sto nase oruzane snage redovno idu u Afganistan, Irak itd i nije bitno da lis is sila ili ne ako nisi na strani IDILA onda si protiv njih i najavili su napade na institucije BiH
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25392 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Lukač ne može potvrditi da je osoba koja je izvršila samoubojstvo osumnjičeni za večeras je dvostruko ubistvo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25393 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Jel napisao Mladen Marić šta o kolonijalizmu u bošnjaka, 'bem mu udžbenik iz historije.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25394 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

Sacekajte sa etiketiranjem ba, valjda ce neko izaci sa zvanicnim informacijama.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25395 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

N1 jedna osoba izvrsila samoubistvo ne znaju da li je to ubica koji je izvrsio napada


ojjjj SIPO, FUPU MUPU OSU mater vam jebem
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#25396 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Capajebo »

Ne znam samo kako ovo nije terorizam, im'o on bradu nemo'. To sto se veze terorizam = musliman je klasicna glupost.
Bio ovaj hajvan narkoman ili vehabija, ovo je terorizam.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70290
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#25397 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by plain vanilla »

Bio ovo ili ne bio teroristicki napad, valjda nam je svima jasno da se stvarno moze dogodiri sranje u svakom trenutku. I dok se zabavljamo svadjajuci se ciju zastavu da stavimo na profilnu i zvizdimo dok traje minuta sutnje, ipak bi bilo bolje da brinemo o nasoj sigurnosti.

Hebes vise parolu 'sranje u Ruandi', mensecini da je kod nas sranje
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#25398 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Matzan »

insomnia78 wrote:
Matzan wrote:Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Jbt led, ja nekad imal osjecaj da ovdje pis'u trinaestogodisnjaci
Pa koja je to droga, da nabavim i ja malo

PS: mislim da je u pitanju teroristicki napad

Evo ti pa proberi

https://www.google.ba/search?q=Uhva%C4% ... ygOk9b2IBA
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#25399 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

Mnogi će se ujutro stidjeti svojih izjava...kako ovi zvaničnici i kvazi-novinari, tako i veliki broj učesnika na ovoj temi.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25400 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

Janjicar wrote:N1 jedna osoba izvrsila samoubistvo ne znaju da li je to ubica koji je izvrsio napada


ojjjj SIPO, FUPU MUPU OSU mater vam jebem
N1 ...ministar sigurnosti potvrdio samoubistvo
Locked