Sta trebas dokazati??? Udjes u prostoriju u kojoj vidis vojnike i saspes rafal u njih....to je decko napad na drzavu ako nisi znao jer koliko znamo jedini ubijeni su vojnici!!!calculator wrote:Takav napad treba prethodno dokazati. Nažalost, ovaj nije...hrasno38 wrote:Pa terorizam je uvijek kad napadnes drzavne institucije. Evo izgleda da se ubio ubica!calculator wrote:Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#25351 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#25352 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Konacno se etiketirao ovaj zlocin kao TERORISTIČKI NAPAD!
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25353 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Na FTV-u Viza za budućnost... 
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#25354 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
loše su ovo odradili
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25355 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ok podrzavam ako ne pises napamet, ipak ovo su ozbiljne stvari koje se tvrde za autobuse, nepotcjenjujuci ni jedno ni drugoDON_eARL wrote:OS imaju vlastite autobuse, ovo je 100% redovna linija...sunceKOtepsija wrote:mozda je bio angazovan na prevozu oruzanih snaga drzavetrambusek88 wrote:
Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#25356 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ama tip sresetao čitav autobus u kome je pored putnika civila i vozača bio i putnik vojno lice i svi su ozlijedjeni krhotinama stakla. Nije ga ganjao da ga ubije nego nasumice pucao po autobusuinsomnia78 wrote:Shvatas da je pucao i na treceg vojnika, koji nije bio u kladioniciO'zone wrote:Prvo da su dvojica bila rezultat po broju očevidaca bi bio puno krvaviji jer izgleda da je bilo prometni je nego na Ferhadiji.
Neko je spomenuo da je možda bila pljačka kladionice a da su dvojica ubijenih pokušala reagovati i stradala mi ima logike.
Uglavnom u sljedećih par dana slabo će se saznati sta kao i a pljačkom RB na Ilidzi...
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25357 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#25358 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Svi oni ISIL-ovci su puni droge.
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
Ne osjećaju ni strah ni bol u slučaju ranjavanja.
U slučaju pogibije ostaju nasmijani i nafixani.
Stoka!
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25359 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ali zašto ih ubi, ako nije pljačkanje kladionice? Kao naše oružane snage neka sila, snaga. Ništa ni sa čim.hrasno38 wrote:
Sta trebas dokazati??? Udjes u prostoriju u kojoj vidis vojnike i saspes rafal u njih....to je decko napad na drzavu ako nisi znao jer koliko znamo jedini ubijeni su vojnici!!!
- dječak sa šibicama
- Posts: 51180
- Joined: 29/06/2011 23:39
#25360 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.
Uvijek isto..
Uvijek isto..
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#25361 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
po svemu sudeci ovo je nasa viza za buducnost
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#25362 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Gdje?artime wrote:Konacno se etiketirao ovaj zlocin kao TERORISTIČKI NAPAD!
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25363 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ima onaj film kad vojnik se vraca u proslost ima samo oko par minuta da skonta ko sta kakoBaltazar_khan wrote:nadao sam se da će ga živog uhvatiti. nikako ne valja što ga nisu živog uhvatili ALI NIKAKO!!!!
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25364 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Novniarka TV1. Ne mozemo potvrditi da li je bio pripadnik selefijskog pokreta, ali znamo da mu je sestra udana za vehabiju... 
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25365 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da, gdje? Imaš li izvor?-LIBERO- wrote:Gdje?artime wrote:Konacno se etiketirao ovaj zlocin kao TERORISTIČKI NAPAD!
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#25366 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I kaze placajFreamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#25367 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nemoj zezati da je to rekla...Freamon Lester wrote:Novniarka TV1. Ne mozemo potvrditi da li je bio pripadnik selefijskog pokreta, ali znamo da mu je sestra udana za vehabiju...
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#25368 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Što bolan lamentiraš sa autobusom više i praviš famu ovo je stajalište Rajlovačko za Grasov prevoz Rajlovac,Reljevo i Vogošću ovo je stajalište.sunceKOtepsija wrote:ote]
ok podrzavam ako ne pises napamet, ipak ovo su ozbiljne stvari koje se tvrde za autobuse, nepotcjenjujuci ni jedno ni drugo
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25369 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sta?almir_tz wrote:"Mogu da kažem da je informacija eto kao potvrđena..." - Boris Jerinić. Zamjenik Ministarstva odbrane BiH.
Pa mislim!!!
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25370 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sahara1428 wrote:Nemoj zezati da je to rekla...Freamon Lester wrote:Novniarka TV1. Ne mozemo potvrditi da li je bio pripadnik selefijskog pokreta, ali znamo da mu je sestra udana za vehabiju...
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25371 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Što te to čudi?Freamon Lester wrote:Na FTV-u Viza za budućnost...
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#25372 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A ti znaš da je vehabija...po čemu? Do prije 2 sata niko od nas nije znao ni da lik postoji, niti znamo išta o njemu.dječak sa šibicama wrote:Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.
Uvijek isto..
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25373 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Aleksandra Tolj na tv1 - "Bio je narkoman. U zadnje vrijeme je pustio bradu, nosio kratke pantole i kapicu. Sestra mu je udana za pripadnika vehabijskog pokreta"
- plain vanilla
- Posts: 70251
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#25374 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa da je normalan, ne bi bio vehabijadječak sa šibicama wrote:Kad god neki vehabos pocinili zlocin, uvijek ista prica, narkoman, mentalno obolio, budala, i tako te relativizacije.
Uvijek isto..
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25375 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
E, to je relevantno! Evo sad i aščare malahanje u novinara. Koja moronka!!!Freamon Lester wrote:Novniarka TV1. Ne mozemo potvrditi da li je bio pripadnik selefijskog pokreta, ali znamo da mu je sestra udana za vehabiju...
