SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- Idemedosumom
- Posts: 8290
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#25326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Taj enes se navodno samoubio. Hoće li iko dojaviti kako govno izgleda? Jel duga brada + kratke pantolice?
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#25327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dosudio sam sebi!
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ubio se, skocio s balkona 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#25329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Prvo da su dvojica bila rezultat po broju očevidaca bi bio puno krvaviji jer izgleda da je bilo prometni je nego na Ferhadiji.
Neko je spomenuo da je možda bila pljačka kladionice a da su dvojica ubijenih pokušala reagovati i stradala mi ima logike.
Uglavnom u sljedećih par dana slabo će se saznati sta kao i a pljačkom RB na Ilidzi...
Neko je spomenuo da je možda bila pljačka kladionice a da su dvojica ubijenih pokušala reagovati i stradala mi ima logike.
Uglavnom u sljedećih par dana slabo će se saznati sta kao i a pljačkom RB na Ilidzi...
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#25330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Izvuće se na lakši način, PU 'BEMTI I NESPOSOBNU POLICIJU I FILDŽAN DRŽAVU KOJA JE STVORI!!
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#25331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Takav napad treba prethodno dokazati. Nažalost, ovaj nije...hrasno38 wrote:Pa terorizam je uvijek kad napadnes drzavne institucije. Evo izgleda da se ubio ubica!calculator wrote:Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
djetichsunceKOtepsija wrote:ubio se, skocio s balkona
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#25333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
nadao sam se da će ga živog uhvatiti. nikako ne valja što ga nisu živog uhvatili ALI NIKAKO!!!!
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#25334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vehabija a da izvrši samoubistvo, nešto mi ne ide zajedno...
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#25335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ako ga policija ne ubije,natjerati ga da sve svoje istomišljenike imenuje i hapšenja,ako ni to nemože nek ga daju bratu poginulog u ruke nek mu on presudi.
Nefić i njegovi nek više ne seru,vćina takvih u gradu je poznata a znaju i građani o kome se sve radi.
Nefić i njegovi nek više ne seru,vćina takvih u gradu je poznata a znaju i građani o kome se sve radi.
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
koji jerinic?almir_tz wrote:Ovaj Jerinić na N1: "Mogu da kažem..." Suljagić bar kaže ono što 100% zna i to je to.
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#25337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
šehidiosahara1428 wrote:Vehabija a da izvrši samoubistvo, nešto mi ne ide zajedno...
eto raznošenje bombom nije suicid
Last edited by Hemera on 19/11/2015 00:02, edited 2 times in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#25338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Shvatas da je pucao i na treceg vojnika, koji nije bio u kladioniciO'zone wrote:Prvo da su dvojica bila rezultat po broju očevidaca bi bio puno krvaviji jer izgleda da je bilo prometni je nego na Ferhadiji.
Neko je spomenuo da je možda bila pljačka kladionice a da su dvojica ubijenih pokušala reagovati i stradala mi ima logike.
Uglavnom u sljedećih par dana slabo će se saznati sta kao i a pljačkom RB na Ilidzi...
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#25339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Prvi put sam suzu pustio nakon 4 godine
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa normalno da će se ubiti. Pregovaraju s njim 4 sata. Ako je narkoman, i ako je bez doze svo vrijeme i pod pritiskom, ja bih se kladio da će se ubiti.
-
llull
- Posts: 3067
- Joined: 20/02/2014 19:36
#25341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
U pravu je nekitamopd , sta cemo ako se ispostavi da je lik blizak ISIL-u ili Vehabijskom pokretu, ili da je bio bradati srbin, ili hrvat u crnom sta cemo onda... hocemo li onda traziti ispriku ili sta vec...
Napad na javne sluzbenike u ovom slucaju vojnike armije BIH je terorizam ma ko god ga izveo i na kom mjestu, mozda je on bio ljubomoran ili sta vec ali napad na ljude koji predstavljaju i brane drzavu BIH je terorizam i to mora svima da bude jasno.
Napad na javne sluzbenike u ovom slucaju vojnike armije BIH je terorizam ma ko god ga izveo i na kom mjestu, mozda je on bio ljubomoran ili sta vec ali napad na ljude koji predstavljaju i brane drzavu BIH je terorizam i to mora svima da bude jasno.
- Bronco_Billy
- Posts: 683
- Joined: 08/01/2008 21:43
- Location: Sarajevo
#25342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Smecari su iskljucili komentare na video.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#25343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ama lik je na heroinu...sve s njim moze ici zajednosahara1428 wrote:Vehabija a da izvrši samoubistvo, nešto mi ne ide zajedno...
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#25344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ako jeste onda je "dobro" sto se desilo kod nas, zamisli da je otisao u Hrvatsku ili Srbijucalculator wrote:Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#25345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne daj Bože većeg sranja....Maharadza wrote:Izvuće se na lakši način, PU 'BEMTI I NESPOSOBNU POLICIJU I FILDŽAN DRŽAVU KOJA JE STVORI!!
-
RLewis
- Posts: 509
- Joined: 04/02/2013 13:33
#25346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ako.se.je ubio nevjerujem da je narkic, nemaju oni muda za to. Svejedno bilo kakako bilo ujutro cemo svi biti pametniji
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#25347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bullet Tooth Tony wrote:Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra
Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...
Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju
Ma ovo sve po meni treba "predati" fino Švabama (komplet nakaradnu državu i čitav državni aparat) i neka oni vladaju i sve određuju kad' već mi ne znamo, što je valjda očito, ha-ya!O'zone wrote:Ne daj Bože većeg sranja....Maharadza wrote:Izvuće se na lakši način, PU 'BEMTI I NESPOSOBNU POLICIJU I FILDŽAN DRŽAVU KOJA JE STVORI!!
Last edited by Maharadza on 19/11/2015 00:04, edited 1 time in total.
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#25348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Koji k... pokušavati više braniti i skrivati,svako od nas zna ko otprilike naginje takvim idiotima.Da se ja pitam dao bih ga u ruke bratu da ga udavi za primjer.
- SmokingMan
- Posts: 22532
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
cemu vrijeme tome i vakat za pocet vadit dozvolu za oruzje...
