SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8290
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#25326 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Idemedosumom »

Taj enes se navodno samoubio. Hoće li iko dojaviti kako govno izgleda? Jel duga brada + kratke pantolice?
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#25327 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by artime »

Dosudio sam sebi!
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25328 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

ubio se, skocio s balkona :shock:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25329 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Prvo da su dvojica bila rezultat po broju očevidaca bi bio puno krvaviji jer izgleda da je bilo prometni je nego na Ferhadiji.

Neko je spomenuo da je možda bila pljačka kladionice a da su dvojica ubijenih pokušala reagovati i stradala mi ima logike.

Uglavnom u sljedećih par dana slabo će se saznati sta kao i a pljačkom RB na Ilidzi...
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#25330 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Maharadza »

Izvuće se na lakši način, PU 'BEMTI I NESPOSOBNU POLICIJU I FILDŽAN DRŽAVU KOJA JE STVORI!!
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#25331 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by calculator »

hrasno38 wrote:
calculator wrote:Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam :(
Pa terorizam je uvijek kad napadnes drzavne institucije. Evo izgleda da se ubio ubica!
Takav napad treba prethodno dokazati. Nažalost, ovaj nije...
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25332 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

sunceKOtepsija wrote:ubio se, skocio s balkona :shock:
djetich :mrgreen:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#25333 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

nadao sam se da će ga živog uhvatiti. nikako ne valja što ga nisu živog uhvatili ALI NIKAKO!!!!
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25334 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

Vehabija a da izvrši samoubistvo, nešto mi ne ide zajedno...
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#25335 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Orange Revolution »

ako ga policija ne ubije,natjerati ga da sve svoje istomišljenike imenuje i hapšenja,ako ni to nemože nek ga daju bratu poginulog u ruke nek mu on presudi.
Nefić i njegovi nek više ne seru,vćina takvih u gradu je poznata a znaju i građani o kome se sve radi.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25336 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

almir_tz wrote:Ovaj Jerinić na N1: "Mogu da kažem..." Suljagić bar kaže ono što 100% zna i to je to.
koji jerinic?
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#25337 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

sahara1428 wrote:Vehabija a da izvrši samoubistvo, nešto mi ne ide zajedno...
šehidio :P
eto raznošenje bombom nije suicid
Last edited by Hemera on 19/11/2015 00:02, edited 2 times in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25338 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

O'zone wrote:Prvo da su dvojica bila rezultat po broju očevidaca bi bio puno krvaviji jer izgleda da je bilo prometni je nego na Ferhadiji.

Neko je spomenuo da je možda bila pljačka kladionice a da su dvojica ubijenih pokušala reagovati i stradala mi ima logike.

Uglavnom u sljedećih par dana slabo će se saznati sta kao i a pljačkom RB na Ilidzi...
Shvatas da je pucao i na treceg vojnika, koji nije bio u kladionici
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#25339 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by SaPnA »

Itsoktobealone wrote:https://www.youtube.com/watch?v=udLOvu6v9gI

Samo za da places.
Prvi put sam suzu pustio nakon 4 godine :(
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25340 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Pa normalno da će se ubiti. Pregovaraju s njim 4 sata. Ako je narkoman, i ako je bez doze svo vrijeme i pod pritiskom, ja bih se kladio da će se ubiti.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#25341 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by llull »

U pravu je nekitamopd , sta cemo ako se ispostavi da je lik blizak ISIL-u ili Vehabijskom pokretu, ili da je bio bradati srbin, ili hrvat u crnom sta cemo onda... hocemo li onda traziti ispriku ili sta vec...

Napad na javne sluzbenike u ovom slucaju vojnike armije BIH je terorizam ma ko god ga izveo i na kom mjestu, mozda je on bio ljubomoran ili sta vec ali napad na ljude koji predstavljaju i brane drzavu BIH je terorizam i to mora svima da bude jasno.
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 683
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#25342 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bronco_Billy »

Smecari su iskljucili komentare na video.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#25343 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kamen spoticanja »

sahara1428 wrote:Vehabija a da izvrši samoubistvo, nešto mi ne ide zajedno...
Ama lik je na heroinu...sve s njim moze ici zajedno
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25344 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

calculator wrote:Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam :(
Ako jeste onda je "dobro" sto se desilo kod nas, zamisli da je otisao u Hrvatsku ili Srbiju
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25345 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Maharadza wrote:Izvuće se na lakši način, PU 'BEMTI I NESPOSOBNU POLICIJU I FILDŽAN DRŽAVU KOJA JE STVORI!!
Ne daj Bože većeg sranja....
RLewis
Posts: 509
Joined: 04/02/2013 13:33

#25346 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by RLewis »

Ako.se.je ubio nevjerujem da je narkic, nemaju oni muda za to. Svejedno bilo kakako bilo ujutro cemo svi biti pametniji
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#25347 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Maharadza »

Bullet Tooth Tony wrote:Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra


Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...

Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju
O'zone wrote:
Maharadza wrote:Izvuće se na lakši način, PU 'BEMTI I NESPOSOBNU POLICIJU I FILDŽAN DRŽAVU KOJA JE STVORI!!
Ne daj Bože većeg sranja....
Ma ovo sve po meni treba "predati" fino Švabama (komplet nakaradnu državu i čitav državni aparat) i neka oni vladaju i sve određuju kad' već mi ne znamo, što je valjda očito, ha-ya!
Last edited by Maharadza on 19/11/2015 00:04, edited 1 time in total.
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#25348 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Orange Revolution »

Koji k... pokušavati više braniti i skrivati,svako od nas zna ko otprilike naginje takvim idiotima.Da se ja pitam dao bih ga u ruke bratu da ga udavi za primjer.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#25349 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by SmokingMan »

...
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25350 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

cemu vrijeme tome i vakat za pocet vadit dozvolu za oruzje...
Locked