SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#25276 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by artime »

It_is_a_Leclerc wrote:Jedan ubijeni je Srbin, drugi Bošnjak, a treći je ranjen.
Boris Jerinić, zamjenik ministra odbrane.

P.S. Pa koliko tamo očevidaca ima ?! Ko da se na stadionu desilo. I svi drugačije vidjeli.
Katastrofa!!! Svi su izgleda u šoku pa ne znaju dvije sastaviti.
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25277 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

Ovaj Jerinić na N1: "Mogu da kažem..." Suljagić bar kaže ono što 100% zna i to je to.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#25278 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kamen spoticanja »

Logovan wrote:
Freamon Lester wrote:N1 nezvanicno - sa govnetom pregovaraju da se preda...
Kada se preda, ubiti ga i ćao.
Nikad...par dana ispitivanja a onda moze
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25279 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

plain vanilla wrote:pa navedite izvor vijesti
naveli su, sve je transparentno
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25280 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

supercali wrote:ma kad skontas treba sve na tv uzivo pa nek napokon ljudi vide sta se desava
valjda im dodje iz guzice u glavu pa se pobune zbog ovakve situacije

a o ovome sta se ima pregovarati
metak i u celo cim izadje iz kuce
Ja i dalje zagovaram opciju tenk. Najvecim kalibrom pogoditi pa vidjeti da li pomjera ista. Ako se pomjera onda opet. I tako "if petlja" sve dok se ne pomjera...
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#25281 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by north »

Strašno, prestrašno...Milion različitih informacija, ali ova posljednja ledi krv u žilama..ako je istina da su dvojica s maskama uzvikivala podršku ISIL-u i hladno rafalala i ubijala, onda smo u debelom qrcu..Svakako smo šta god na kraju bila činjenica, ali ovo bi bilo nešto :-) ...Ali valjda će se ujutro sve definitivno saznati, za sada razne konstrukcije i špekulacije....Prvo jedan vehabija, pa jedan narkoman, sada dvojica koji su uzvikivali podršku ISIL-u, ili šta li već :-) :skoljka: :run:

Tuga velika, saučešće porodicama nevino nastradalih :(
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25282 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

A pogledajte na videu kako se ovi policajci razbježaše kad dođoše otac i brat. Ljudi se bacaju po betonu, dok lešinari blicaju. Sačuvajte ljude od toga.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25283 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

trambusek88 wrote:
-LIBERO- wrote:Jedino degutantnije od ovih sto na sve nacine pokusavaju relativizirati ovaj napad, mada ni sami nemaju dovoljno informacija, je 'strucnjak' Galijasevic. Degutantne su obje varijante.

-Autobus na koji je pucao je autobus Oruzanih Snaga BiH.
-N1 sada javio, da je ipak opkoljen u svojoj kuci u Sokolju.
Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.
mozda je bio angazovan na prevozu oruzanih snaga drzave
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25284 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

Bullet Tooth Tony wrote:Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra


Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...

Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju

Baš tako. Ni to ne znaju. Kao neka pamet.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#25285 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by nKrkan »

Isto ko u filmu Nightcrawler . sve bi dali za malo ekskluzive .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25286 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

1946--1987 wrote:A sta ako je narkic pkusao opljackati kladionicu a dvojica ubijenih ga pokusali sprijeciti i zato ih ovaj zvjerski ubija.Nekako, najlogicnije
A treci vojnik?
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#25287 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Capajebo »

Moze li se slucajno napraviti posebna tema? Mislim da bi bilo prikladnije, ovo nije obicna crna hronika...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21047
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#25288 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by DaysleepeR »

Dok čekamo zvanične informacije, šta ćemo ako se ispostavi da je napad planiran od strane wannabe ISIS-ovaca? U kakvu nas budućnost to vodi? Ako se udara na vojsku, šta mi ostali da očekujemo svaki dan? Hoćemo li pognuti glavu, poturiti vratove na nož i živote na izvolite da nas tamane, hoće li opet relativizatori pobijediti? Nije ovo dobro nikako...
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#25289 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

sunceKOtepsija wrote:
trambusek88 wrote:
-LIBERO- wrote:Jedino degutantnije od ovih sto na sve nacine pokusavaju relativizirati ovaj napad, mada ni sami nemaju dovoljno informacija, je 'strucnjak' Galijasevic. Degutantne su obje varijante.

-Autobus na koji je pucao je autobus Oruzanih Snaga BiH.
-N1 sada javio, da je ipak opkoljen u svojoj kuci u Sokolju.
Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.
mozda je bio angazovan na prevozu oruzanih snaga drzave
Daj majke ti,ovo je stajalište Grasovo za Rajlovac--Reljevo.
Autobuse ima vojska za svoje lične potrebe.
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25290 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

north wrote:Strašno, prestrašno...Milion različitih informacija, ali ova posljednja ledi krv u žilama..ako je istina da su dvojica s maskama uzvikivala podršku ISIL-u i hladno rafalala i ubijala, onda smo u debelom qrcu..Svakako smo šta god na kraju bila činjenica, ali ovo bi bilo nešto :-) ...Ali valjda će se ujutro sve definitivno saznati, za sada razne konstrukcije i špekulacije....Prvo jedan vehabija, pa jedan narkoman, sada dvojica koji su uzvikivali podršku ISIL-u, ili šta li već :-) :skoljka: :run:

Tuga velika, saučešće porodicama nevino nastradalih :(

e sad, ovo neznanje, spinovanje, dezinformacije i sve primjeni na Pariz, ISIL, 9/11, Siriju. Možeš li u išta s povjerenjem vjerovati. Teško.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10189
Joined: 31/03/2007 00:07

#25291 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bosanski_kralj »

Očigledno da narod mora uzeti stvari u svoje ruke. Država ne reaguje na pravi način, i moramo se sami štititi.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25292 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

Da je pljacka kladionice bila valjda bi do sad neko objavio. Ili se radi o nekom licnom obracunu ili o terorizmu.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25293 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

DaysleepeR wrote:Dok čekamo zvanične informacije, šta ćemo ako se ispostavi da je napad planiran od strane wannabe ISIS-ovaca? U kakvu nas budućnost to vodi? Ako se udara na vojsku, šta mi ostali da očekujemo svaki dan? Hoćemo li pognuti glavu, poturiti vratove na nož i živote na izvolite da nas tamane, hoće li opet relativizatori pobijediti? Nije ovo dobro nikako...
nazalost, ali moram da se slozim :skoljka:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25294 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

insomnia78 wrote:
1946--1987 wrote:A sta ako je narkic pkusao opljackati kladionicu a dvojica ubijenih ga pokusali sprijeciti i zato ih ovaj zvjerski ubija.Nekako, najlogicnije
A treci vojnik?
E ne znam al stvarno ne nevjerovatno da je toliko razlicitih prica ocevidaca hiljadu svi drugacije govore :-)
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8311
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#25295 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Idemedosumom »

Kakvi ba tenkovi... Bilo bi dobro da se počinitelj živ uhvati, da vidimo ko je, šta je, ako pripada kozojebima, da vidimo ko ga je uputio, ko ga je platio, ko mu je šejh...
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#25296 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by calculator »

Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam :(
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25297 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

Bullet Tooth Tony wrote:Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra


Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...

Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju
mozda nam se cini da je to norganizovano, ipak tamo imna strucnih ljudi koji to rukovode itd nistanovo nema samo evo sad i ponavljaju intervjue nide veze
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25298 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

Bosanski_kralj wrote:Očigledno da narod mora uzeti stvari u svoje ruke. Država ne reaguje na pravi način, i moramo se sami štititi.
Otvori lov jarane, šta čekaš... :run:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25299 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

It_is_a_Leclerc wrote:A pogledajte na videu kako se ovi policajci razbježaše kad dođoše otac i brat. Ljudi se bacaju po betonu, dok lešinari blicaju. Sačuvajte ljude od toga.
ja nisam mogla da odgledam snimak na TV1 stranici...
da mogu kako srusila bih im stranicu
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#25300 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Matzan »

Ako ubiješ govno ne znaš koji je bio motiv ubistva, da li je narkoman ili vehabija-narkoman, da li je planirano ili ne...
Locked