Katastrofa!!! Svi su izgleda u šoku pa ne znaju dvije sastaviti.It_is_a_Leclerc wrote:Jedan ubijeni je Srbin, drugi Bošnjak, a treći je ranjen.
Boris Jerinić, zamjenik ministra odbrane.
P.S. Pa koliko tamo očevidaca ima ?! Ko da se na stadionu desilo. I svi drugačije vidjeli.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#25276 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25277 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ovaj Jerinić na N1: "Mogu da kažem..." Suljagić bar kaže ono što 100% zna i to je to.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#25278 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nikad...par dana ispitivanja a onda mozeLogovan wrote:Kada se preda, ubiti ga i ćao.Freamon Lester wrote:N1 nezvanicno - sa govnetom pregovaraju da se preda...
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25279 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
naveli su, sve je transparentnoplain vanilla wrote:pa navedite izvor vijesti
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25280 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja i dalje zagovaram opciju tenk. Najvecim kalibrom pogoditi pa vidjeti da li pomjera ista. Ako se pomjera onda opet. I tako "if petlja" sve dok se ne pomjera...supercali wrote:ma kad skontas treba sve na tv uzivo pa nek napokon ljudi vide sta se desava
valjda im dodje iz guzice u glavu pa se pobune zbog ovakve situacije
a o ovome sta se ima pregovarati
metak i u celo cim izadje iz kuce
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#25281 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Strašno, prestrašno...Milion različitih informacija, ali ova posljednja ledi krv u žilama..ako je istina da su dvojica s maskama uzvikivala podršku ISIL-u i hladno rafalala i ubijala, onda smo u debelom qrcu..Svakako smo šta god na kraju bila činjenica, ali ovo bi bilo nešto
...Ali valjda će se ujutro sve definitivno saznati, za sada razne konstrukcije i špekulacije....Prvo jedan vehabija, pa jedan narkoman, sada dvojica koji su uzvikivali podršku ISIL-u, ili šta li već
Tuga velika, saučešće porodicama nevino nastradalih
Tuga velika, saučešće porodicama nevino nastradalih
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25282 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A pogledajte na videu kako se ovi policajci razbježaše kad dođoše otac i brat. Ljudi se bacaju po betonu, dok lešinari blicaju. Sačuvajte ljude od toga.
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25283 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mozda je bio angazovan na prevozu oruzanih snaga drzavetrambusek88 wrote:Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.-LIBERO- wrote:Jedino degutantnije od ovih sto na sve nacine pokusavaju relativizirati ovaj napad, mada ni sami nemaju dovoljno informacija, je 'strucnjak' Galijasevic. Degutantne su obje varijante.
-Autobus na koji je pucao je autobus Oruzanih Snaga BiH.
-N1 sada javio, da je ipak opkoljen u svojoj kuci u Sokolju.
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25284 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bullet Tooth Tony wrote:Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra
Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...
Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju
Baš tako. Ni to ne znaju. Kao neka pamet.
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#25285 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Isto ko u filmu Nightcrawler . sve bi dali za malo ekskluzive .
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#25286 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A treci vojnik?1946--1987 wrote:A sta ako je narkic pkusao opljackati kladionicu a dvojica ubijenih ga pokusali sprijeciti i zato ih ovaj zvjerski ubija.Nekako, najlogicnije
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#25287 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Moze li se slucajno napraviti posebna tema? Mislim da bi bilo prikladnije, ovo nije obicna crna hronika...
- DaysleepeR
- Posts: 21047
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#25288 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Dok čekamo zvanične informacije, šta ćemo ako se ispostavi da je napad planiran od strane wannabe ISIS-ovaca? U kakvu nas budućnost to vodi? Ako se udara na vojsku, šta mi ostali da očekujemo svaki dan? Hoćemo li pognuti glavu, poturiti vratove na nož i živote na izvolite da nas tamane, hoće li opet relativizatori pobijediti? Nije ovo dobro nikako...
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#25289 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Daj majke ti,ovo je stajalište Grasovo za Rajlovac--Reljevo.sunceKOtepsija wrote:mozda je bio angazovan na prevozu oruzanih snaga drzavetrambusek88 wrote:Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.-LIBERO- wrote:Jedino degutantnije od ovih sto na sve nacine pokusavaju relativizirati ovaj napad, mada ni sami nemaju dovoljno informacija, je 'strucnjak' Galijasevic. Degutantne su obje varijante.
-Autobus na koji je pucao je autobus Oruzanih Snaga BiH.
-N1 sada javio, da je ipak opkoljen u svojoj kuci u Sokolju.
Autobuse ima vojska za svoje lične potrebe.
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25290 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
north wrote:Strašno, prestrašno...Milion različitih informacija, ali ova posljednja ledi krv u žilama..ako je istina da su dvojica s maskama uzvikivala podršku ISIL-u i hladno rafalala i ubijala, onda smo u debelom qrcu..Svakako smo šta god na kraju bila činjenica, ali ovo bi bilo nešto...Ali valjda će se ujutro sve definitivno saznati, za sada razne konstrukcije i špekulacije....Prvo jedan vehabija, pa jedan narkoman, sada dvojica koji su uzvikivali podršku ISIL-u, ili šta li već
![]()
![]()
![]()
Tuga velika, saučešće porodicama nevino nastradalih
e sad, ovo neznanje, spinovanje, dezinformacije i sve primjeni na Pariz, ISIL, 9/11, Siriju. Možeš li u išta s povjerenjem vjerovati. Teško.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10189
- Joined: 31/03/2007 00:07
#25291 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Očigledno da narod mora uzeti stvari u svoje ruke. Država ne reaguje na pravi način, i moramo se sami štititi.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25292 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Da je pljacka kladionice bila valjda bi do sad neko objavio. Ili se radi o nekom licnom obracunu ili o terorizmu.
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25293 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
nazalost, ali moram da se slozimDaysleepeR wrote:Dok čekamo zvanične informacije, šta ćemo ako se ispostavi da je napad planiran od strane wannabe ISIS-ovaca? U kakvu nas budućnost to vodi? Ako se udara na vojsku, šta mi ostali da očekujemo svaki dan? Hoćemo li pognuti glavu, poturiti vratove na nož i živote na izvolite da nas tamane, hoće li opet relativizatori pobijediti? Nije ovo dobro nikako...
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#25294 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
E ne znam al stvarno ne nevjerovatno da je toliko razlicitih prica ocevidaca hiljadu svi drugacije govoreinsomnia78 wrote:A treci vojnik?1946--1987 wrote:A sta ako je narkic pkusao opljackati kladionicu a dvojica ubijenih ga pokusali sprijeciti i zato ih ovaj zvjerski ubija.Nekako, najlogicnije
- Idemedosumom
- Posts: 8311
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#25295 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kakvi ba tenkovi... Bilo bi dobro da se počinitelj živ uhvati, da vidimo ko je, šta je, ako pripada kozojebima, da vidimo ko ga je uputio, ko ga je platio, ko mu je šejh...
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#25296 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sve sam ubjeđeniji da ovdje mnogi boga mole da je večeras u Rajlovcu bio terorizam 
- sunceKOtepsija
- Posts: 6841
- Joined: 14/06/2015 14:44
#25297 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
mozda nam se cini da je to norganizovano, ipak tamo imna strucnih ljudi koji to rukovode itd nistanovo nema samo evo sad i ponavljaju intervjue nide vezeBullet Tooth Tony wrote:Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra
Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...
Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#25298 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Otvori lov jarane, šta čekaš...Bosanski_kralj wrote:Očigledno da narod mora uzeti stvari u svoje ruke. Država ne reaguje na pravi način, i moramo se sami štititi.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#25299 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ja nisam mogla da odgledam snimak na TV1 stranici...It_is_a_Leclerc wrote:A pogledajte na videu kako se ovi policajci razbježaše kad dođoše otac i brat. Ljudi se bacaju po betonu, dok lešinari blicaju. Sačuvajte ljude od toga.
da mogu kako srusila bih im stranicu
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#25300 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ako ubiješ govno ne znaš koji je bio motiv ubistva, da li je narkoman ili vehabija-narkoman, da li je planirano ili ne...
