Ne nego bi se SDA i HDZ trebali naguziti Komsicu i preko noci postati gradjanske stranke!GoldenSpoon wrote:Šta je problem? Čavara neće da razriješi ostatak ministara iz DF-a? SDA i HDZ ne mogu da pronađu nove partnere? BPS, A-SDA i SBiH imaju previsoku cijenu? Dapače, jedini kočničari bilo kakvog napretka i boljitka su SDA i HDZ barem kada je u pitanju FBIH.dustaban wrote: Vrijeme ide, blokada traje a to je trenutno najopasnije antidrzavno djelovanje.
Znači sada bi se DF ili bilo koja druga stranka trebala nagu*iti SDA i HDZ i pod svaku cijenu protračiti tri naredne godine kao i svaka druga kombinacija od rata pa do sada da bi tek pred izbore 2018. skontali da nisu ništa uradili. Vjerovati da SDA i HDZ mogu reformisati bilo šta osim uspješnijeg kanalisanja javnih sredstava u svoje džepoves je ravno ludilu.
Ima li nesto u ponasanju SDA i HDZ sto nas je iznenadilo?! Je li vi zaista mislite da je Komsic vjerovao u njihovu naglu transformaciju?! Je li iko normalan pomislio da ce se HDZ odreci EP HZHB i Aluminija, a SDA Telekoma i Razvojne banke!?
I recite vi sad meni ko je ovdje ispao dzubre? Momak sa "falinkom" za koju su svi znali ili udavacha koja je znala za tu falinku, vjerila se pa raskinula...

