SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Comandini
Posts: 285
Joined: 08/02/2012 00:13

#25251 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Comandini »

Ja sam vec poslao e-mail RAKu kontra N1 radi ovoga - nadam se da cete i vi, ako se dovoljno raje javi morat ce nekako reagirati.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25252 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

calculator wrote:"N1", odnosno njihov novinar-reporter, Zvonko Komšić, večeras je dotakao dno profesije, i zaslužio izgon iz branše, odnosno krivičnu odgovornost zbog podizanja tenzija i širenja straha mežu stanovništvom, perfidno "otkrivajući u povjerenju" informaciju da je ubica uzvikivao Allahu ekber i da je imao dugu bradu. Jebem im senzacionalizam i lešinarenje :(
a drugi novinar brine za građane Sarajeva jer ih je strah, a kolegica mu 200 metara od zgrade osumnjičenog, izgleda da ćemo upad gledati uživo...
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#25253 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Matzan »

mario001 wrote:
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.

IZVOR???
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25254 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

N1 nezvanicno - sa govnetom pregovaraju da se preda...
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#25255 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

mario001 wrote:
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
Jebo mater, na kraju će ispast da je bataljon džihadista bio :-)
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25256 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

cyprus wrote:
mario001 wrote:
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
WTF sad?

Milion svjedoka, svi vidjeli drugacije
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25257 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

cyprus wrote:
mario001 wrote:
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
WTF sad?
Ko kaže?
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25258 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

Da, jedan je nešto bulaznio za spovanje. Nije mi jasno, recimo da je terorist, šta ima od ubijanja vojnika u kladionici? Svašta!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25259 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Jedan ubijeni je Srbin, drugi Bošnjak, a treći je ranjen.
Boris Jerinić, zamjenik ministra odbrane.

P.S. Pa koliko tamo očevidaca ima ?! Ko da se na stadionu desilo. I svi drugačije vidjeli.
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25260 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

Matzan wrote:
mario001 wrote:
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.

IZVOR???
http://source.ba/clanak/Crnahronika/385 ... cima-OSBiH
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#25261 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dječak sa šibicama »

Jasno je kao dan da im je namjera bila napad na OS BiH.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#25262 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by plain vanilla »

pa navedite izvor vijesti
User avatar
trambusek88
Posts: 5141
Joined: 03/10/2009 23:51

#25263 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by trambusek88 »

-LIBERO- wrote:Jedino degutantnije od ovih sto na sve nacine pokusavaju relativizirati ovaj napad, mada ni sami nemaju dovoljno informacija, je 'strucnjak' Galijasevic. Degutantne su obje varijante.

-Autobus na koji je pucao je autobus Oruzanih Snaga BiH.
-N1 sada javio, da je ipak opkoljen u svojoj kuci u Sokolju.
Za autobus pogrešno izvještavaju na N1. GRAS-ov je autobus.
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#25264 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sunceKOtepsija »

vjesticanametli wrote:
vade_mecum wrote:
Itsoktobealone wrote:https://www.youtube.com/watch?v=udLOvu6v9gI

Samo za da places.
da ti srce pukne :( ako neko iz tv1 cita ovo, nabijem vas na kurac i vasu profesionalnost otac vas jebo neprofesionalni
+1
Stoko ljigava skinite ovaj video.......dukele od novinara....fuj
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#25265 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Maharadza »

O'zone wrote:
Matzan wrote:Nabijem novinare koji su ono snimili.

A i oni iz kasarne OS-a su smotani i pogubljeni što su dopustili da najbliža rodbina ubijenih hoda po ulici i od trećih lica saznaje za tragediju. pa mazlumi jedni, uvedite fino ljude u kasarnu, obezbjedite ljekarsku ekipu i porazgovarajte sa najbližom rodbinom.

Nikad pameti!
Ja sam uvijek govorio ne daj Bože većeg sranja odosmo svi u PM zbog organizacije... Ne znaju ljudi osnovne stvari
Pa dovoljno je pogledati koji klošari rade kao drotovi + ko im je glasnogovornik i sve ti je jasno! :run:

2 ovce to ne zna čuvati a kamo li ljude pristojno obavijestiti o gubitku! :cry:
Last edited by Maharadza on 18/11/2015 23:49, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25266 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Freamon Lester wrote:N1 nezvanicno - sa govnetom pregovaraju da se preda...
Kada se preda, ubiti ga i ćao.
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#25267 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by julisiz es grant »

1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25268 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

A sta ako je narkic pkusao opljackati kladionicu a dvojica ubijenih ga pokusali sprijeciti i zato ih ovaj zvjerski ubija.Nekako, najlogicnije
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#25269 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by nKrkan »

Šta N1 sere
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25270 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

a evo izgleda da su najavili ovo oni... ???

http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... ija/138877
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#25271 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bloo »

na TV1 stranici je snimak udarni
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#25272 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Bullet Tooth Tony »

Toliko fula da to nije normalno .... isto kao da je ovo sve djecija igra


Bruka ljudi , ocevidaca na mjestu zlocna
Policija (vojna) i ova druga sa vojskom lutaju ukrug dok porodice zrtava bacaju od tuge i traze informacije
Novinari snimaju gdje hoce i kako hoce ...

Ma rastjeraj sve , obezbjedi parametre , oformi krizni stab , kreni u akciju
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#25273 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by supercali »

ma kad skontas treba sve na tv uzivo pa nek napokon ljudi vide sta se desava
valjda im dodje iz guzice u glavu pa se pobune zbog ovakve situacije

a o ovome sta se ima pregovarati
metak i u celo cim izadje iz kuce
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25274 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

pa šta sad imali duge brade ili nosili maske...novinara i g.....
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#25275 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sigh »

Logovan wrote:
sigh wrote:Liku ubijen brat a problematicno sto psuje u bolu i nevjerici. Kakvi likovi ne mogu da vjerujem :-)
Što množina? Jedan se pobunio zbog psovke.
Ima jos upisa koje nikako ne mogu da shvatim.
Locked