Ljetne gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2526 Re: Ljetne gume
To je taj novi vid ciganluka, napuca reklamu s cijenama po kojim ispadne povoljniji od drugih, a onda dole malim slovima da montaza nije ukljucna da se ogradi, jer svako ce ocekivati da jeste ukljucena.
A realno takav odnos i zasluzuju kupci koji idu drugdje jer je marku jeftinije. Cak im i godi. Ode tamo nasamaren i opet stavi gume jer iako ga je nasamario ispadne cenera jeftiniji. 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2527 Re: Ljetne gume
Jos da ovaj unitrade ima cjenovnik
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#2528 Re: Ljetne gume
Sjele jutros CPC 5.
93 KM komad, balans i montaza besplatno
93 KM komad, balans i montaza besplatno
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2529 Re: Ljetne gume
Leon16v wrote:Sjele jutros CPC 5
93 KM komad, balans i montaza besplatno
Gdje si kupio
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#2530 Re: Ljetne gume
Majaamar1994 wrote:Leon16v wrote:Sjele jutros CPC 5
93 KM komad, balans i montaza besplatno![]()
Gdje si kupio
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2531 Re: Ljetne gume
extraLeon16v wrote:
Majaamar1994 wrote:Leon16v wrote:Sjele jutros CPC 5
93 KM komad, balans i montaza besplatno![]()
Gdje si kupio
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#2532 Re: Ljetne gume
@amar1994
Vec sam jutros u Zenicu poslije zamjene isao, ko podmazano, manja buka, vidjet cemo dalje kako ce ici
A u Maji, stvarno momci ne zabušavaju, brzo rade, nema puno priče, odlicno
Vec sam jutros u Zenicu poslije zamjene isao, ko podmazano, manja buka, vidjet cemo dalje kako ce ici
A u Maji, stvarno momci ne zabušavaju, brzo rade, nema puno priče, odlicno
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2533 Re: Ljetne gume
Meni maja ne odgovara jer nemaju ni dunlop ni michelin
Bar je tako na stranici
Bar je tako na stranici
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2534 Re: Ljetne gume
ima , narucissupercali wrote:Meni maja ne odgovara jer nemaju ni dunlop ni michelin
Bar je tako na stranici
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2535 Re: Ljetne gume
Leon16v wrote:@amar1994
Vec sam jutros u Zenicu poslije zamjene isao, ko podmazano, manja buka, vidjet cemo dalje kako ce ici
A u Maji, stvarno momci ne zabušavaju, brzo rade, nema puno priče, odlicno
jos bi se trebala smanjiti buka kad se zagrije asfalt ljeti
nema kod Damira zahebancije
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2536 Re: Ljetne gume
Ma vala ne narucivao
Kad kupujem volim da odmah ima na stanju posebno jer je guma znaci prodaju ih sigurno po 500 u toku mjenjanja sezona
Kad kupujem volim da odmah ima na stanju posebno jer je guma znaci prodaju ih sigurno po 500 u toku mjenjanja sezona
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2537 Re: Ljetne gume
ja kakav sam budalas trazio posebno idexe neke , i cekao 7-8 dana continental(a bilo ih je na stanju u drugim indexima)
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2538 Re: Ljetne gume
To je druga prica kad hoces nesto posebno i sl
Ja hocu obicni dunlop kojeg ima kod svih ostalih nebitno index brzine nosivosti
Ja hocu obicni dunlop kojeg ima kod svih ostalih nebitno index brzine nosivosti
-
redscro
- Posts: 3
- Joined: 07/12/2006 23:02
#2539 Re: Ljetne gume
Na testovima 11. od 16, 20. od 50 te 38. od 54, to je jako loše. Gori samo Kinezi.amar1994 wrote:nisu toliko ni lose , cak suprotno , http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Matad ... lite-3.htmHerr Flick wrote:Bio kod 2 vulkanizera kazu nemaju ali mogu narucit,kakvo se ovo http://www.cijenaguma.ba/auto-gume/3492amar1994 wrote: pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 dana![]()
samo je pitanje koliko im traju perfomanse
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#2540 Re: Ljetne gume
neko iskustvo imao sa Firestone roadhawk ??? hvala
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#2541 Re: Ljetne gume
Koliko je zamjena guma u autoshop maja
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2542 Re: Ljetne gume
U Maji ce ti zbaviti gume kakve hoces i sutradan ce biti. Ja sam uzimao Michelin sebi vise puta. Nazoves danas u 4 popodne, gume ce sutra biti, sad svakako kako je guzva doci ce prije nego sto dobijes termin za zamjenu.supercali wrote:To je druga prica kad hoces nesto posebno i sl
Ja hocu obicni dunlop kojeg ima kod svih ostalih nebitno index brzine nosivosti
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#2543 Re: Ljetne gume
8 KM demontaža, montaža, ventil i balansiranje po točku.relax11 wrote:Koliko je zamjena guma u autoshop maja
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2544 Re: Ljetne gume
Ako mislis na bluresponse, imas ga u Unitrade-u. Ne znam koja ti dimenzija treba, ali 15-ke su ti 95, a 16-ke 115 KM (bez balansa i postavljanja). Ja se mislim da li da uzmem opet bluresponse (imam vec dvije od prije dvije godine) ili da uzmem ove CPC 6 (niti znam koliko kostaju, a i valja ih cekati).supercali wrote:To je druga prica kad hoces nesto posebno i sl
Ja hocu obicni dunlop kojeg ima kod svih ostalih nebitno index brzine nosivosti
CPC 6 su vjerovatno skuplje i 25-30 KM po gumi + cekanje.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2545 Re: Ljetne gume
Kakve su tu Dunlop gume, buka i mokro me najviše interesuju?channel10 wrote: Ja se mislim da li da uzmem opet bluresponse (imam vec dvije od prije dvije godine) ili da uzmem ove CPC 6 (niti znam koliko kostaju, a i valja ih cekati).
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2546 Re: Ljetne gume
Ja sam sada na dunlopu kisa je ekstra doduse ja ga normala vozim ne forsiram ga previse buka isti zadovoljavajuca cak i bez krova
@chanel kod mebe su 205/50 17
@chanel kod mebe su 205/50 17
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2547 Re: Ljetne gume
Sumnjam da su 17-ke skuplje vise od 20-25 KM od 16-ki. Imas broj na njihovoj stranici i mozes saznati za 5 minuta koliko kostaju.supercali wrote:Ja sam sada na dunlopu kisa je ekstra doduse ja ga normala vozim ne forsiram ga previse buka isti zadovoljavajuca cak i bez krova
@chanel kod mebe su 205/50 17
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2548 Re: Ljetne gume
Iskreno, ja ih ne cujem, a benzinca vozim. Kod mene su se pokazale dobro, ali eto uzeo bih CPC 6 cisto onako da probam i njih. Jedini problem je ovo zezanje sto ih nigdje nema i sto ne znas cijenu, plus sto trebas zvati da ih narucis pa cekaj, pa ovo pa ono. A bluresponse kad krenem do Fisa, uletim i kupim. Postavljam ih kod drugih i rijesen problem bez velike muke.530i wrote:Kakve su tu Dunlop gume, buka i mokro me najviše interesuju?channel10 wrote: Ja se mislim da li da uzmem opet bluresponse (imam vec dvije od prije dvije godine) ili da uzmem ove CPC 6 (niti znam koliko kostaju, a i valja ih cekati).
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2549 Re: Ljetne gume
Ja cu kupiti GY F1 Asimetric 3
Neko je prebijanje u pitanju oko posla.
Trebale su u kombinaciji biti Michelin Pilot Sport 4 DOT 2016,ali ce zavrsiti sa GY DOT 2017.
Ima li neko iskustva?
Javim se kad zavrsim posao.
Neko je prebijanje u pitanju oko posla.
Trebale su u kombinaciji biti Michelin Pilot Sport 4 DOT 2016,ali ce zavrsiti sa GY DOT 2017.
Ima li neko iskustva?
Javim se kad zavrsim posao.
Last edited by mali_milojica on 11/04/2017 14:44, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2550 Re: Ljetne gume
To je jedna od nsjskupljih dimenzija, i razlika u cijeni je znatno veca.channel10 wrote:Sumnjam da su 17-ke skuplje vise od 20-25 KM od 16-ki. Imas broj na njihovoj stranici i mozes saznati za 5 minuta koliko kostaju.supercali wrote:Ja sam sada na dunlopu kisa je ekstra doduse ja ga normala vozim ne forsiram ga previse buka isti zadovoljavajuca cak i bez krova
@chanel kod mebe su 205/50 17
