What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2526 Re: What to wear???

Post by Michun »

jes, uniformisanost je i kod nas i u vecini zemalja.
al' onaj ko slika nek probere, jel' te :D
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2527 Re: What to wear???

Post by shin »

Pa ako pratis modu uniformisanost ti ne gine.


Ja se jezim na one cizme sto izgledaju kao priglavke, ali pola modno osvjestenih treba po gradu nosa.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2528 Re: What to wear???

Post by Michun »

shin wrote:Pa ako pratis modu uniformisanost ti ne gine.


Ja se jezim na one cizme sto izgledaju kao priglavke, ali pola modno osvjestenih treba po gradu nosa.
ma ne mozes sad ni biti slijep na modu - pa da izgledas ko' da si iz vremeplova izletio. umjereno u svemu.
ugg cizme - ne bi obukla da mi djaba neko da :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2529 Re: What to wear???

Post by alica.k »

shin wrote:Ja se jezim na one cizme sto izgledaju kao priglavke, ali pola modno osvjestenih treba po gradu nosa.
hahahaha
jesu vala te priglavka uggsice odvratne :S
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2530 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

alica.k wrote:
pin-up wrote:A na sve tri slike sa našeg Stila ulice cure u sakoima podvrnutih rukava sa svijetlom podstavom (plus tenisice na ovima iz Sa, osim druge cure sa prve slike) :zoka:
je, pa to je trenutno in...znas i sama kako kod nas to ide...

meni je najjace kad su se oni grijaci za noge nosili uz tene...pa je svaka cura hodala u onim converse sa zvijezdom i psihodelicnim grijacima...
dizaster Image

:lol:
*mima*

#2531 Re: What to wear???

Post by *mima* »

zavrnuti rukavi......prosto sam alergicna
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2532 Re: What to wear???

Post by Michun »

*mima* wrote:zavrnuti rukavi......prosto sam alergicna
lude '80 i zavrnuti rukavi od sakoa...
a grijaci na tene...e to mi je bas za 8. osnovne, na njima bas slatko izgleda. ni dijete, ni cura :D
*mima*

#2533 Re: What to wear???

Post by *mima* »

jes.....kad se sjetim..... :lol:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2534 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

Eto tad nismo bili uniformisani. :D

Pa u mom razredu sve djevojke imale crni sako sa bijelom postavom na crne pruge. Jedina varijacija bila sirina pruga. :lol:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#2535 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

Nadinka wrote:Evo jedne fotkice i iz Tuzle..bice nas svuda kako ej krenulo ;)
http://malezensketeme.com/post/7458

Hvala S.M. :*
Nedostaje joj samo najljepši accessoire ...osmijeh :)
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2536 Re: What to wear???

Post by shin »

♥ Julianna ♥ wrote:
Nadinka wrote:Evo jedne fotkice i iz Tuzle..bice nas svuda kako ej krenulo ;)
http://malezensketeme.com/post/7458

Hvala S.M. :*
Nedostaje joj samo najljepši accessoire ...osmijeh :)

Ali zato ima ovu zbunjenu pozu.
*mima*

#2537 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ja se jutros sredila....sve gledam hocel ko da me slika...... :lol:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2538 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

haha mima slikaj se sama :) najbolje ces tako i ispasti :)

malenna - ne znam za ove lindex modne dodatke da li su jednokratni nisam koristila samo znam da ih ima
imaju i one dodatke koji podignu grudi i samo stojece neke dodatke i onu trakicu koju nosis ako hoces da ti ne leti majcica(haljinica) sa grudi
imaju i one produzetke za grudnjake koji su meni WOOOOW izum godine, ono ako ti je malo grudnjak mali ... dodatak stavis i super :) ne steze i ne kipi nista :)

a ovo za uniformisanost sam i ja primjetila
haman pa sve cure u sa su ljetos imale chino hlace ... meni muka bilo!
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2539 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

Partizzanka wrote:haha mima slikaj se sama :) najbolje ces tako i ispasti :)

malenna - ne znam za ove lindex modne dodatke da li su jednokratni nisam koristila samo znam da ih ima
imaju i one dodatke koji podignu grudi i samo stojece neke dodatke i onu trakicu koju nosis ako hoces da ti ne leti majcica(haljinica) sa grudi
imaju i one produzetke za grudnjake koji su meni WOOOOW izum godine, ono ako ti je malo grudnjak mali ... dodatak stavis i super :) ne steze i ne kipi nista :)

a ovo za uniformisanost sam i ja primjetila
haman pa sve cure u sa su ljetos imale chino hlace ... meni muka bilo!
jao...ja sam apsolutno neinformisana
nisam znala ni za sta od toga :cry:
rijetko odem do lindexa...nikako mi nije usput

hvala partizanka puno!
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2540 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Partizzanka wrote:haman pa sve cure u sa su ljetos imale chino hlace ... meni muka bilo!
ja jos ne vidim da to izlazi iz mode...sto znaci da ih ni dogodine necu moc nosit ni blizu kolko sam proslih godina :( tacno mi krivo.

al zato kad ne budu vise in, imaju jedno 500 vrsta chinosica :D bila ih je lutrija naci do prosle godine IGDJE

malena, ima kod nas u lindexu sve to :D meni su oni njihovi fazoni za pravljene racerback od grudnjaka zakon :D
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2541 Re: What to wear???

Post by shin »

Jos jedan ljetni modni udar koji je nadam se prosao,

Image


:D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2542 Re: What to wear???

Post by alica.k »

shin wrote:Jos jedan ljetni modni udar koji je nadam se prosao,

Image


:D
nadaj se i dalje, te se pantole nose vec godinama :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2543 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

vjeruj mi nisi jedina
ni ja do nedavno nisam znala
pitala za taj produzetak kad mi zena pokaza policu kad me nije strefilo srce
jbt reko sta sve nece izmisliti --- zadala se ja citam kako se sta koristi hahaha ludnica

i da ima i to cudo sto spoji naramenice nazad :)


nadam se da ima i u nasem lindexu ... bilo bi glupo da nema
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 12031
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#2544 Re: What to wear???

Post by Ma.Le.Na »

moram uzet dan za obilazak djdja u lindexu :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2545 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Partizzanka wrote: nadam se da ima i u nasem lindexu ... bilo bi glupo da nema
ima ima, ja tamo kupujem
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2546 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

shin wrote:Jos jedan ljetni modni udar koji je nadam se prosao,

Image


:D
:lol: :lol: :lol:
Aj nam jos malo slika ovog tipa okaci.

Neko je nedavno okacio sliku koja govori o zenskoj logici, na jednoj sliki cupa obrve na drugoj slici te iste obrve crta :lol: :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2547 Re: What to wear???

Post by alica.k »

meni ubjedljivo najgori trend posljednje dvije-tri sezone....samostojece carape i halteri koji se vide. a haj sve, al onda izmislise i najlonke koje izgledaju ko da si halteri. ono, wtf :S i zasto bi to pokazivao nekome u javnosti? slutty much?
za pocetak, treba ti jako kratka suknja ala "ako mi nesto ispadne, mjesto mu je na podu" da bi se to i vidjelo...

i da, sorc tako kratak da se ispod vide dzepovi....

na srecu mislim da ovo prvo kod nas jos nije zazivilo...(i nadam se i da nece)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2548 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

alica.k wrote:i da, sorc tako kratak da se ispod vide dzepovi....

na srecu mislim da ovo prvo kod nas jos nije zazivilo...(i nadam se i da nece)
Varas se.
Ljetos sjedim u basti i prolaze djevojke u sorcu, i vidi se doljni dio straznjice.
A, kad sam vidjela djevojku u cardiganu...mislim samo u cardiganu...obukla ga kao haljinicu, nisam mogla da vjerujem, prvo sam mislila da je obukla neke nude helanke ili strample...
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2549 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mislim da su kod nas najveci promasaj sto se mode tice upravo helanke umjesto pantola, nepokrivene nicim....
a to sa kratkim dzeperima umjesto haljinica da ne pricam.
sjecam se ko jucer da je bilo....maj prosle godine, dolazi cura na upis ocjene na faks...obukla plavu svilenu kosuljicu (pinkicu duzu od podguzova) i najlonke. znaci, TAKVA je dosla na fakultet. profesoru da joj upise ocjenu.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2550 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

alica.k wrote:mislim da su kod nas najveci promasaj sto se mode tice upravo helanke umjesto pantola, nepokrivene nicim.....
To je meni neukusno. I nije mi jasno imaju li te curice/ cure majku ili prijateljicu.
Post Reply