Cokolada i ostali slatkisi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2526 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by šatirana_ljubičica »

eeeee hvala ti kao i da jesi, cijenim namjeru! :kiss:
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2527 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

aveos wrote:Image
Butterkeks je vrh, Cappucino nisam probala.. Monte je to :-)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2528 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by BJB »

šatirana_ljubičica wrote:
USLIKAJ :D :kiss:
Image
Image
Evo, nisam stigla preksinoc, @konkretan, nit se pakuje, nit pravi u Hercegovini. Zato sam slikala sa obe strane..
Javila prijateljici da ode kupiti, ona otisla i nasla praznu policu.
Pravo da ti kazem, voljela bih da se pakuje u Hercegovini, to bi znacilo nekoliko novih radnih mjesta.
Sto mi mrzimo sve nase? :evil: Sta ti imas protiv Hercegovine? :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Dio su ove firme/grupacije, koliko sam upratila u Belgiji su tek poceli, a Spanija je sjediste.
http://www.allcrump.com/jobs.php
http://www.natra.es/es/producto/consumo/untableshttp://www.natra.es/es/producto/consumo ... /chocolate
Evo ga zadnji link, to je toImage
Da mi je ovo probatiImageImage
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#2529 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by otherside »

meni licno najblizi nuteli je ovaj
http://smcitycenter.com/product/nutkao- ... -spread-p/
cijena odlicna-875 gr (+10% gratis) u fisu, peniju, bingu... 5,80 KM
udio ljesnaka isto k'o u nuteli (12,13,14%) sad zaboravih koliko tacno.
malo je gusce konzistencije od nutele, malcice... ali ukus je odlican, najbolji u nutelinoj konkurenciji.
ali budimo realni, nutela je vrh :D
ps. ambalaza totalno out, nemojte da vas zavara :D
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2530 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by konektovan »

@ BJB

Protiv hercegovine nemam nista efikasno,nazalost. :mrgreen:

Vec sam pisao,daleko je to od nutele. Znas,kad vidis ambalazu ovog zeljenog belg d ' ora,i da je samo uradjena za trziste BiH,onda covjek pocne da sumnja u sve i svasta.;-) Meni je nutkao najblizi nuteli po okusu definitivno.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2531 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by BJB »

:mrgreen: Ma ne kudi Belgid d'or dok ne probaš, a za Hercegovinu sam znala šta ćeš reci..Ne znam samo koji vrag me natjera da ista napišem i u šali.. Još nisam dobila originalan odgovor na to pitanje, svi samo mantraju isto.
Šta fali ako se uvozi u BiH preko Gruda...garant nas truju, dodaju kokain ili neke droge za kontrolu uma. Ili je problem sto je omot zelene boje?
Ako nadjem ovo opet ugrabicu još dvije tegle odmah. :D
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2532 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by konektovan »

BJB wrote::mrgreen: Ma ne kudi Belgid d'or dok ne probaš, a za Hercegovinu sam znala šta ćeš reci..Ne znam samo koji vrag me natjera da ista napišem i u šali.. Još nisam dobila originalan odgovor na to pitanje, svi samo mantraju isto.
Šta fali ako se uvozi u BiH preko Gruda...garant nas truju, dodaju kokain ili neke droge za kontrolu uma. Ili je problem sto je omot zelene boje?
Ako nadjem ovo opet ugrabicu još dvije tegle odmah. :D
Probao sam belg d' or kad se tek pojavio. Ista firma k'o i onaj masni pranutti. Ovo za hercegovinu je sala,al' da znaju smaslati,znaju. :mrgreen:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2533 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by BJB »

:D
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2534 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

Image

Ekstra :-)
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2535 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by šatirana_ljubičica »

BJB wrote:
šatirana_ljubičica wrote:
USLIKAJ :D :kiss:
Image
Image
Evo, nisam stigla preksinoc, @konkretan, nit se pakuje, nit pravi u Hercegovini. Zato sam slikala sa obe strane..
Javila prijateljici da ode kupiti, ona otisla i nasla praznu policu.
Pravo da ti kazem, voljela bih da se pakuje u Hercegovini, to bi znacilo nekoliko novih radnih mjesta.
Sto mi mrzimo sve nase? :evil: Sta ti imas protiv Hercegovine? :evil: :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Dio su ove firme/grupacije, koliko sam upratila u Belgiji su tek poceli, a Spanija je sjediste.
http://www.allcrump.com/jobs.php
http://www.natra.es/es/producto/consumo/untableshttp://www.natra.es/es/producto/consumo ... /chocolate
Evo ga zadnji link, to je toImage
Da mi je ovo probatiImageImage

Hvala darling :kiss:
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#2536 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Boateng »

Ima li gdje bijeli Belgid'Or za uzeti?
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2537 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

Image
User avatar
madesa
Posts: 5556
Joined: 26/07/2013 02:37

#2538 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

wickedsoul wrote:Image
gdjeee :D
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2539 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by S4mpion »

Image
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2540 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

madesa wrote:
wickedsoul wrote:Image
gdjeee :D
Bingo Markale :D
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#2541 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by dobar osjecaj »

S4mpion wrote:Image
Otroci radi jemo Viki kremo - kakvog je to sad okusa?
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2542 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by S4mpion »

dobar osjecaj wrote:
S4mpion wrote:Image
Otroci radi jemo Viki kremo - kakvog je to sad okusa?
Kupio prošle godine jedno pakovanje. Eh sad... ukus onog poslijeratnog Viki krema i ovog sad mi se ne čini baš isti, ili se promijenio Viki ili ja.
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2543 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by konektovan »

S4mpion wrote:Image
Ima li se gdje kupiti viki kod nas,u Sarajevu????
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2544 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by S4mpion »

konektovan wrote:
S4mpion wrote:Image
Ima li se gdje kupiti viki kod nas,u Sarajevu????
Ja Viki nađoh u Škafi u Halilovićima, sad je tu FIS, al moguće da još uvijek ima da se kupi.
User avatar
glossyB
Posts: 207
Joined: 17/03/2013 13:50
Location: Sarajevo

#2545 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by glossyB »

Meni licno jagoda, naranca, mentol, mlijecna i ona njihova za kuhanje su vrh :thumbup: :bih:

Image
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2546 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by karanana »

Zasto se nema kupiti kinder joy jaje i zasto nema plavog jadro kokos napolitanera?
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#2547 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by brown.sugar »

karanana wrote:Zasto se nema kupiti kinder joy jaje i zasto nema plavog jadro kokos napolitanera?
Kinder Joy, iz nekog razloga, lansiraju u proljece/ljeto svake godine. Za Jadro ne znam.
User avatar
konektovan
Posts: 51382
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2548 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by konektovan »

wickedsoul wrote:Image
Beton!!!!!! :thumbup:
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#2549 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by brown.sugar »

Image

Image

Prva, s nougat punjenjem.

Image

Image

Image

Image
Juni
Posts: 548
Joined: 30/06/2010 16:10

#2550 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Juni »

milka je vise ofirna sa svojim cokoladama bez cokolade :skoljka:
Post Reply