Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2526 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
eeeee hvala ti kao i da jesi, cijenim namjeru! 
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2527 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Butterkeks je vrh, Cappucino nisam probala.. Monte je toaveos wrote:
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2528 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
šatirana_ljubičica wrote:
USLIKAJ![]()


Evo, nisam stigla preksinoc, @konkretan, nit se pakuje, nit pravi u Hercegovini. Zato sam slikala sa obe strane..
Javila prijateljici da ode kupiti, ona otisla i nasla praznu policu.
Pravo da ti kazem, voljela bih da se pakuje u Hercegovini, to bi znacilo nekoliko novih radnih mjesta.
Sto mi mrzimo sve nase?
Dio su ove firme/grupacije, koliko sam upratila u Belgiji su tek poceli, a Spanija je sjediste.
http://www.allcrump.com/jobs.php
http://www.natra.es/es/producto/consumo/untableshttp://www.natra.es/es/producto/consumo ... /chocolate
Evo ga zadnji link, to je to

Da mi je ovo probati


- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#2529 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
meni licno najblizi nuteli je ovaj
http://smcitycenter.com/product/nutkao- ... -spread-p/
cijena odlicna-875 gr (+10% gratis) u fisu, peniju, bingu... 5,80 KM
udio ljesnaka isto k'o u nuteli (12,13,14%) sad zaboravih koliko tacno.
malo je gusce konzistencije od nutele, malcice... ali ukus je odlican, najbolji u nutelinoj konkurenciji.
ali budimo realni, nutela je vrh
ps. ambalaza totalno out, nemojte da vas zavara
http://smcitycenter.com/product/nutkao- ... -spread-p/
cijena odlicna-875 gr (+10% gratis) u fisu, peniju, bingu... 5,80 KM
udio ljesnaka isto k'o u nuteli (12,13,14%) sad zaboravih koliko tacno.
malo je gusce konzistencije od nutele, malcice... ali ukus je odlican, najbolji u nutelinoj konkurenciji.
ali budimo realni, nutela je vrh
ps. ambalaza totalno out, nemojte da vas zavara
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2530 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
@ BJB
Protiv hercegovine nemam nista efikasno,nazalost.
Vec sam pisao,daleko je to od nutele. Znas,kad vidis ambalazu ovog zeljenog belg d ' ora,i da je samo uradjena za trziste BiH,onda covjek pocne da sumnja u sve i svasta.
Meni je nutkao najblizi nuteli po okusu definitivno.
Protiv hercegovine nemam nista efikasno,nazalost.
Vec sam pisao,daleko je to od nutele. Znas,kad vidis ambalazu ovog zeljenog belg d ' ora,i da je samo uradjena za trziste BiH,onda covjek pocne da sumnja u sve i svasta.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2531 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Šta fali ako se uvozi u BiH preko Gruda...garant nas truju, dodaju kokain ili neke droge za kontrolu uma. Ili je problem sto je omot zelene boje?
Ako nadjem ovo opet ugrabicu još dvije tegle odmah.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2532 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Probao sam belg d' or kad se tek pojavio. Ista firma k'o i onaj masni pranutti. Ovo za hercegovinu je sala,al' da znaju smaslati,znaju.BJB wrote:Ma ne kudi Belgid d'or dok ne probaš, a za Hercegovinu sam znala šta ćeš reci..Ne znam samo koji vrag me natjera da ista napišem i u šali.. Još nisam dobila originalan odgovor na to pitanje, svi samo mantraju isto.
Šta fali ako se uvozi u BiH preko Gruda...garant nas truju, dodaju kokain ili neke droge za kontrolu uma. Ili je problem sto je omot zelene boje?
Ako nadjem ovo opet ugrabicu još dvije tegle odmah.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2535 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
BJB wrote:šatirana_ljubičica wrote:
USLIKAJ![]()
Evo, nisam stigla preksinoc, @konkretan, nit se pakuje, nit pravi u Hercegovini. Zato sam slikala sa obe strane..
Javila prijateljici da ode kupiti, ona otisla i nasla praznu policu.
Pravo da ti kazem, voljela bih da se pakuje u Hercegovini, to bi znacilo nekoliko novih radnih mjesta.
Sto mi mrzimo sve nase?Sta ti imas protiv Hercegovine?
![]()
![]()
![]()
Dio su ove firme/grupacije, koliko sam upratila u Belgiji su tek poceli, a Spanija je sjediste.
http://www.allcrump.com/jobs.php
http://www.natra.es/es/producto/consumo/untableshttp://www.natra.es/es/producto/consumo ... /chocolate
Evo ga zadnji link, to je to
Da mi je ovo probati
Hvala darling
- Boateng
- Posts: 1409
- Joined: 15/02/2011 00:10
#2536 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima li gdje bijeli Belgid'Or za uzeti?
- madesa
- Posts: 5556
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2538 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
gdjeeewickedsoul wrote:
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2540 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Bingo Markalemadesa wrote:gdjeeewickedsoul wrote:
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#2541 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Otroci radi jemo Viki kremo - kakvog je to sad okusa?S4mpion wrote:
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2542 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Kupio prošle godine jedno pakovanje. Eh sad... ukus onog poslijeratnog Viki krema i ovog sad mi se ne čini baš isti, ili se promijenio Viki ili ja.dobar osjecaj wrote:Otroci radi jemo Viki kremo - kakvog je to sad okusa?S4mpion wrote:
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2543 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ima li se gdje kupiti viki kod nas,u Sarajevu????S4mpion wrote:
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2544 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja Viki nađoh u Škafi u Halilovićima, sad je tu FIS, al moguće da još uvijek ima da se kupi.konektovan wrote:Ima li se gdje kupiti viki kod nas,u Sarajevu????S4mpion wrote:
- glossyB
- Posts: 207
- Joined: 17/03/2013 13:50
- Location: Sarajevo
#2545 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Meni licno jagoda, naranca, mentol, mlijecna i ona njihova za kuhanje su vrh


- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2546 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Zasto se nema kupiti kinder joy jaje i zasto nema plavog jadro kokos napolitanera?
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2547 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Kinder Joy, iz nekog razloga, lansiraju u proljece/ljeto svake godine. Za Jadro ne znam.karanana wrote:Zasto se nema kupiti kinder joy jaje i zasto nema plavog jadro kokos napolitanera?
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2548 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Beton!!!!!!wickedsoul wrote:
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2549 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)


Prva, s nougat punjenjem.




-
Juni
- Posts: 548
- Joined: 30/06/2010 16:10
#2550 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
milka je vise ofirna sa svojim cokoladama bez cokolade 




