Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2526 Re: Serie A

Post by Point. »

hz__semir wrote: Nikad u životu. Bezveze lupaš. I na FIFA-inoj listi se gleda zadnjih 5 godina. Pa haj' malo mućni glavom, na šta bi ličilo da se gleda od postanka reprezentacije, zar zaista misliš da bi naša reprezentacija koja postoji 15-tak godina mogla biti u top 50, među reprezentacijama koje se takmiče i preko 100 godina?
Zajebah se. Sorry. Nisam mislio bukvalno da se boduje od 1934 ili tamo neke, nego da je to nesto Blatter pokrenuo kad je dosao.
Zajeb momacki. :-D
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2527 Re: Serie A

Post by Obuca9 »

Ko prizna pola mu se doda :D
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2528 Re: Serie A

Post by Point. »

hz__semir wrote:Ko prizna pola mu se doda :D
:D :D :P :faraon1:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2529 Re: Serie A

Post by bordo gandalf »

I jel navijamo za Lazio :D
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6561
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2530 Re: Serie A

Post by Tvrtko II Kotromanić »

naravno :D

taman su boje nasa, odsada, dva najdraza kluba, haman iste :D

A Lulicu nek je sretno, nadam se da ce se dobro pokazati u seriji A
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2531 Re: Serie A

Post by Point. »

Falim te Boze da i ja docekah da bosandjeros zaigra u Laziju. Lulicu sretano i sve najbolje. :bih: :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2532 Re: Serie A

Post by Velkoski »

rashtiman wrote:I jel navijamo za Lazio :D
jos niko nije otvorio temu o lazio-u :shock:
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2533 Re: Serie A

Post by Point. »

leet wrote:
rashtiman wrote:I jel navijamo za Lazio :D
jos niko nije otvorio temu o lazio-u :shock:
Bila je negdje jos poodavno, ja mislim signore Patron of Formello je otvorio al nemerem je naci nigdje sad. Mozemo otvoriti novu, nije problem. :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2534 Re: Serie A

Post by 2407 »

Pointe, koliko mislis da ce Lulic dobijati sanse pored Radu-a?
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#2535 Re: Serie A

Post by Patron of Formello »

Bile su dvije teme o Laziu nasao sam samo jednu. http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 14&t=43078


Izgleda da se Claudio Lotito malo uozbiljio oko ovog prelaznog roka i da bi mozda ove sezone Lazio mogao biti jedan od najozbiljijih konkurenata za Scudetto ili za osvajanje Lige Uefa. :)

Poslije Klosea, Lulica i najvjerovatnije Konka, cetvrto pojacanje bi mogao postati Djibril Cisse. Iako Francuz ima ponuda sa cijelog kontinenta, karijeru bi zelio nastaviti u Italiji, u Seriji A. Francuski reprezentativac i njegov agent Phillipe Piola ne kriju da svakog casa ocekuju Lotitov poziv. Isto tako su svjesni cinjenice da to umnogome zavisi od eventualnog odlaska Floccarija (Parma, Cesena, Fiorentina). Cisse tako ostaje "na cekanju" i u medjuvremenu vrijeme provodi na odmoru u Kanadi, ali sa mobitelom na dohvat ruke. Po rijecima njegovog agenta, sastanak sa predsjednikom Lazija se moze ocekivati u skorije vrijeme. Mozda vec slijedece sedmice.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2536 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Patron of Formello wrote:Bile su dvije teme o Laziu nasao sam samo jednu. http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 14&t=43078


Izgleda da se Claudio Lotito malo uozbiljio oko ovog prelaznog roka i da bi mozda ove sezone Lazio mogao biti jedan od najozbiljijih konkurenata za Scudetto ili za osvajanje Lige Uefa. :)

Poslije Klosea, Lulica i najvjerovatnije Konka, cetvrto pojacanje bi mogao postati Djibril Cisse. Iako Francuz ima ponuda sa cijelog kontinenta, karijeru bi zelio nastaviti u Italiji, u Seriji A. Francuski reprezentativac i njegov agent Phillipe Piola ne kriju da svakog casa ocekuju Lotitov poziv. Isto tako su svjesni cinjenice da to umnogome zavisi od eventualnog odlaska Floccarija (Parma, Cesena, Fiorentina). Cisse tako ostaje "na cekanju" i u medjuvremenu vrijeme provodi na odmoru u Kanadi, ali sa mobitelom na dohvat ruke. Po rijecima njegovog agenta, sastanak sa predsjednikom Lazija se moze ocekivati u skorije vrijeme. Mozda vec slijedece sedmice.
Šta će mu toliko napadača, šta je sa Zarateom, Rocchijem, Floccarijem, Scullijem, Kozakom?
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#2537 Re: Serie A

Post by Patron of Formello »

ultima_palabra wrote:
Patron of Formello wrote:Bile su dvije teme o Laziu nasao sam samo jednu. http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 14&t=43078


Izgleda da se Claudio Lotito malo uozbiljio oko ovog prelaznog roka i da bi mozda ove sezone Lazio mogao biti jedan od najozbiljijih konkurenata za Scudetto ili za osvajanje Lige Uefa. :)

Poslije Klosea, Lulica i najvjerovatnije Konka, cetvrto pojacanje bi mogao postati Djibril Cisse. Iako Francuz ima ponuda sa cijelog kontinenta, karijeru bi zelio nastaviti u Italiji, u Seriji A. Francuski reprezentativac i njegov agent Phillipe Piola ne kriju da svakog casa ocekuju Lotitov poziv. Isto tako su svjesni cinjenice da to umnogome zavisi od eventualnog odlaska Floccarija (Parma, Cesena, Fiorentina). Cisse tako ostaje "na cekanju" i u medjuvremenu vrijeme provodi na odmoru u Kanadi, ali sa mobitelom na dohvat ruke. Po rijecima njegovog agenta, sastanak sa predsjednikom Lazija se moze ocekivati u skorije vrijeme. Mozda vec slijedece sedmice.
Šta će mu toliko napadača, šta je sa Zarateom, Rocchijem, Floccarijem, Scullijem, Kozakom?
Zarate je dao 9 golova od toga 2 iz penala,Floccari 8,Kozak 7,Rocchi 3,Sculli 2 dakle vrlo los ucinak napadaca.A izgleda da Juventus ima veliku zelju da pored Lichta kupi i Zarate-a. :-?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2538 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Patron of Formello wrote:
ultima_palabra wrote:
Patron of Formello wrote:Bile su dvije teme o Laziu nasao sam samo jednu. http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 14&t=43078


Izgleda da se Claudio Lotito malo uozbiljio oko ovog prelaznog roka i da bi mozda ove sezone Lazio mogao biti jedan od najozbiljijih konkurenata za Scudetto ili za osvajanje Lige Uefa. :)

Poslije Klosea, Lulica i najvjerovatnije Konka, cetvrto pojacanje bi mogao postati Djibril Cisse. Iako Francuz ima ponuda sa cijelog kontinenta, karijeru bi zelio nastaviti u Italiji, u Seriji A. Francuski reprezentativac i njegov agent Phillipe Piola ne kriju da svakog casa ocekuju Lotitov poziv. Isto tako su svjesni cinjenice da to umnogome zavisi od eventualnog odlaska Floccarija (Parma, Cesena, Fiorentina). Cisse tako ostaje "na cekanju" i u medjuvremenu vrijeme provodi na odmoru u Kanadi, ali sa mobitelom na dohvat ruke. Po rijecima njegovog agenta, sastanak sa predsjednikom Lazija se moze ocekivati u skorije vrijeme. Mozda vec slijedece sedmice.
Šta će mu toliko napadača, šta je sa Zarateom, Rocchijem, Floccarijem, Scullijem, Kozakom?
Zarate je dao 9 golova od toga 2 iz penala,Floccari 8,Kozak 7,Rocchi 3,Sculli 2 dakle vrlo los ucinak napadaca.A izgleda da Juventus ima veliku zelju da pored Lichta kupi i Zarate-a. :-?
To jest, ali objektivno i stvarano je malo šansi. Ne vidim da je Cisse upgrade u odnosu na navedene... a Klose bi mogao biti uspješan u Seriji A.
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#2539 Re: Serie A

Post by Patron of Formello »

Citam da je u Panathinaikosu postigao u 60 utakmica 47 golova.Jedina je mana sto je u karijeri dva puta lomio nogu. :roll: Nadam se ako ne bude povreda da bi Cisse mogao biti jako dobro pojacanje.
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2540 Re: Serie A

Post by Point. »

2407 wrote:Pointe, koliko mislis da ce Lulic dobijati sanse pored Radu-a?
Vjerujem da ce dobijati sanse, jer kako se prica Radu ce preseliti na CB poziciju uz Diasa, sto mu je i prirodna pozicija. U tom slucaju Luliceva konkurencija bi se sastojala od onog odrona Garrida. Znaci uopste ne sumnjam da ce Lulic u rekordnom vremenu postati standardan.

Patron of Formello, drago mi je da ima tu jos laziala da prozborimo koju, dojadilo mi samom se peglati sa Laziohatersima. :-D

Sto se tice novih pojacanja Muslera bi trebo u Galatasnajper a za uzvrat bi dobili albanca Canu, jako dobar igrac sa mudima, ebo bi on majku Tottiju i ekipi. :) . U slucaju da Muslera furne, dosao bi Marchetti, reprezenattivac koji je zadnjih godinu dana na hladjenju u Cagliariju. I tu smo u profitu, jer smatram Marchettija boljim golmanom od Nanda.
Nesto se suskalo i o Pjanicu al nevjerujem da Lotito ima love za njega. Al ebote konj, jos kad bi Pjana doso. Svrsio bi ocam. :lol: :bih:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2541 Re: Serie A

Post by 2407 »

Pa koliko Lyon trazi za Pjanu? Al opet koliko god da traze, skrt je taj vas stecajni upravnik Lotito :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2542 Re: Serie A

Post by Point. »

Skrt jest al suknuo je 20 miliona eura za Zaratea, sto znaci ako zagrije za koga nije mu mrsko platiti. Koliko Lyon trazi pojma nemam.
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2543 Re: Serie A

Post by ratata »

Point. wrote:Skrt jest al suknuo je 20 miliona eura za Zaratea, sto znaci ako zagrije za koga nije mu mrsko platiti. Koliko Lyon trazi pojma nemam.
30.mil. :wink:
User avatar
Point.
Posts: 33494
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2544 Re: Serie A

Post by Point. »

ratata wrote:
Point. wrote:Skrt jest al suknuo je 20 miliona eura za Zaratea, sto znaci ako zagrije za koga nije mu mrsko platiti. Koliko Lyon trazi pojma nemam.
30.mil. :wink:
Nista od toga onda, pa Lotito za mater svoju nebi tolike pare pljunuo.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2545 Re: Serie A

Post by -TheChosenOne- »

ratata wrote:
Point. wrote:Skrt jest al suknuo je 20 miliona eura za Zaratea, sto znaci ako zagrije za koga nije mu mrsko platiti. Koliko Lyon trazi pojma nemam.
30.mil. :wink:
cuj 30 mil.? ne znam odakle ti to, on realno ne vrijedi ni 10 - 12.
bolton93
Posts: 499
Joined: 03/03/2011 13:20

#2546 Re: Serie A

Post by bolton93 »

Mihajlović od ponedeljka u Interu

Srpski trener Siniša Mihajlović u ponedeljak bi trebalo da bude predstavljen kao novi trener milanskog Intera, prenose italijanski mediji.

Image

Kako piše “Korijere delo sport”, direktor Intera Marko Branka je u petak razgovarao sa Mihajlovićem, koji je prihvatio ponudu milanskog kluba.

Mihajlović je još uvek zvanično trener Fiorentine, ali italijanski mediji ističu da je tim iz Firence spreman da pusti srpskog stručnjaka u Milano.

Uz Mihajlovića, kao kandidati za klupu Intera pominjali su se Karlo Anćeloti, Delio Rosi i Marselo Bijelsa.

Tokom igračke karijere, Mihajlović je nekoliko sezona branio boje Intera, a posle povlačenja dve sezone je bio pomoćnik Roberta Manćinija, koji je tada bio na klupi milanskog tima.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2547 Re: Serie A

Post by KPNCTNJAH »

Dobija i Inter svog Varesanovica :run:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2548 Re: Serie A

Post by Charuga »

E cuj Sinisa za trenera .. :roll:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2549 Re: Serie A

Post by 2407 »

Ma nidje veze ova vijest :-) niposto ne treba vjerovati ovim "nasim" portalima.
User avatar
Blejac
Posts: 39
Joined: 19/06/2011 12:38
Location: Srbija

#2550 Re: Serie A

Post by Blejac »

Ne verujem bas da ce Mihajlovic na klupu Intera kao ni Viljas Boas koji je rekao da zeli ostati u Portu..
Post Reply