Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#2526 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

lmo wrote:
Jimmy McNulty wrote:Evo kaže Bake super nam je.
Taman kako smo zaslužili.
Nismo ni ovoliko zaslužili kakvi smo.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2527 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

muha_sa wrote:https://avaz.ba/globus/svijet/443912/za ... -njemackoj

ZAPOSLENJE Nedostaje im čak 1.200.000 radnika

Zavarivači, vulkanizeri, prodavači: Evo koliko su plaćeni najtraženiji poslovi u Njemačkoj

e pa BUJRUM
Male plate realno
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2528 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:
muha_sa wrote:https://avaz.ba/globus/svijet/443912/za ... -njemackoj

ZAPOSLENJE Nedostaje im čak 1.200.000 radnika

Zavarivači, vulkanizeri, prodavači: Evo koliko su plaćeni najtraženiji poslovi u Njemačkoj

e pa BUJRUM
Male plate realno
za pocetak dobre

ko voli nek izvoli--široko mu polje :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2529 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Avaz hinjski izostavi da su u pitanju bruto cifre
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#2530 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Jaran mi je varioc i plata mu je 2800 eura. Neto.
zigzag
Posts: 9434
Joined: 18/04/2014 11:26

#2531 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zigzag »

pa ja,bruto..

Kažeš gazdi janu da te osigura na minimalac a ostalo da ti da u gotovini. I odmah dobro zaradjuješ.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2532 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Sta vari, svemirske brodove?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#2533 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
Vibratore za francusku koji trebaju isfrustriranim ženama kad ih njihovi muževi petokolonaši ne mogu zadovoljit.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2534 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

Jimmy McNulty wrote:
insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
Vibratore za francusku koji trebaju isfrustriranim ženama kad ih njihovi muževi petokolonaši ne mogu zadovoljit.
Kme, kme. Hos paketic sirotiljo
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#2535 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Poslacu ja tebi, ti si duhovna sirotinja. Tebi je potrebniji.
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2536 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800 :?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2537 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by insomnia78 »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800 :?
Jasta je Muha. Doduse zavisi sta i dje vari, kake certifikate ima
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#2538 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by lmo »

dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2539 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:
muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800 :?
Jasta je Muha. Doduse zavisi sta i dje vari, kake certifikate ima
ne volim o sebi :-) prije 15 godina sam imo ponudu da idem u Štutgart--pocetna satnica 10-12 eura uz obezbjedjen smještaj i 2 obroka
lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
lejlice :-D sve što ti ide na nerve preskociš i vozdra :D ne se stresat :-)
1GB
Posts: 155
Joined: 24/12/2018 10:03

#2540 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 1GB »

Dobar varioc i dobar CNC "programer" su tu negdje platom u DE. U francuskoj su puno nize plate naravno (ali i kvalitet rada), zato se insomnia svako malo ibreti na njemacke plate. Sve u svemu osrednja zalost.
komsinica_s_drugog
Posts: 885
Joined: 23/12/2018 19:16

#2541 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by komsinica_s_drugog »

lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
:kiss: Upravo.Vise se oni sto ostaju u bih ili oni sto vec 20 godina zaradjuju vani sekiraju za nase plate, nego mi sami.
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#2542 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by DzordzHodzic »

jel se ovo 512MB apgrejdovo?
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2543 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

komsinica_s_drugog wrote:
lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
:kiss: Upravo.Vise se oni sto ostaju u bih ili oni sto vec 20 godina zaradjuju vani sekiraju za nase plate, nego mi sami.
satraše se sekirajuci :D

komšija sa treceg :D
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#2544 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Nivelacija »

insomnia78 wrote:
Jimmy McNulty wrote:
insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
Vibratore za francusku koji trebaju isfrustriranim ženama kad ih njihovi muževi petokolonaši ne mogu zadovoljit.
Kme, kme. Hos paketic sirotiljo
Sta ces ti nekome slati bijedo jedna, po citav dan ovdje lelemudas dok ne dodje vrijeme za podjelu obroka iz javne kuhinje, navalio si se na socijalu tamo i glumis zayebanog lika cuj hoces paketic :lol: :lol: kako jadan lik
komsinica_s_drugog
Posts: 885
Joined: 23/12/2018 19:16

#2545 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by komsinica_s_drugog »

muha_sa wrote:
komsinica_s_drugog wrote:
lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
:kiss: Upravo.Vise se oni sto ostaju u bih ili oni sto vec 20 godina zaradjuju vani sekiraju za nase plate, nego mi sami.
satraše se sekirajuci :D

komšija sa treceg :D
Dje si, muha, druze stari :kiss:

Drugarica sa starog foruma :-D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2546 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by triconja »

Bullet Tooth Tony wrote:
DzordzHodzic wrote:pa niko nije reko da toga nema vani
Pa lajavikrelac prije dvije tri stranice napisa takav post... kao to je jedan od razloga odlaska.. ta poslovna politika u BiH ... ili sam ja pogresno protumacio ...

Kao neki kolega dolazi u 9 , pije kafe ...nista ne radi ... a vise zaradjuje, non stop promocije ..... kao paraziti i to :-) :-)
Jaro ko postuje moral on je budala :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2547 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by detroit-mercy »

muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800 :?
Nije, prije ce biti neki prosjek.
Kod mene punac ovdje ko zavarivac ima tisucu :skoljka: ali tjedno :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2548 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Idi muha tito te jebo,milja tjedno.Pa posalji da zgrade kake kupimo.Izdavacemo dijaspori i arapima i ic kod gojka na meso. :autic: :gladna: :novine:
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2549 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

detroit-mercy wrote:
muha_sa wrote:
insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800 :?
Nije, prije ce biti neki prosjek.
Kod mene punac ovdje ko zavarivac ima tisucu :skoljka: ali tjedno :mrgreen:
:thumbup:

TIG-ovac--garant
HAVANA wrote:Idi muha tito te jebo,milja tjedno.Pa posalji da zgrade kake kupimo.Izdavacemo dijaspori i arapima i ic kod gojka na meso. :autic: :gladna: :novine:
:lol:

šta cu kad sam idiot--ne merem bRez šehera
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2550 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Haj ti,pricacu ti ja preko skajpa kako je vdeo. :lol:
Post Reply