Nismo ni ovoliko zaslužili kakvi smo.lmo wrote:Taman kako smo zaslužili.Jimmy McNulty wrote:Evo kaže Bake super nam je.
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#2526 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2527 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Male plate realnomuha_sa wrote:https://avaz.ba/globus/svijet/443912/za ... -njemackoj
ZAPOSLENJE Nedostaje im čak 1.200.000 radnika
Zavarivači, vulkanizeri, prodavači: Evo koliko su plaćeni najtraženiji poslovi u Njemačkoj
e pa BUJRUM
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2528 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
za pocetak dobreinsomnia78 wrote:Male plate realnomuha_sa wrote:https://avaz.ba/globus/svijet/443912/za ... -njemackoj
ZAPOSLENJE Nedostaje im čak 1.200.000 radnika
Zavarivači, vulkanizeri, prodavači: Evo koliko su plaćeni najtraženiji poslovi u Njemačkoj
e pa BUJRUM
ko voli nek izvoli--široko mu polje
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2529 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Avaz hinjski izostavi da su u pitanju bruto cifre
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#2530 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jaran mi je varioc i plata mu je 2800 eura. Neto.
-
zigzag
- Posts: 9434
- Joined: 18/04/2014 11:26
#2531 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
pa ja,bruto..
Kažeš gazdi janu da te osigura na minimalac a ostalo da ti da u gotovini. I odmah dobro zaradjuješ.
Kažeš gazdi janu da te osigura na minimalac a ostalo da ti da u gotovini. I odmah dobro zaradjuješ.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2532 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta vari, svemirske brodove?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#2533 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Vibratore za francusku koji trebaju isfrustriranim ženama kad ih njihovi muževi petokolonaši ne mogu zadovoljit.insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2534 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kme, kme. Hos paketic sirotiljoJimmy McNulty wrote:Vibratore za francusku koji trebaju isfrustriranim ženama kad ih njihovi muževi petokolonaši ne mogu zadovoljit.insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#2535 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Poslacu ja tebi, ti si duhovna sirotinja. Tebi je potrebniji.
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2536 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2537 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jasta je Muha. Doduse zavisi sta i dje vari, kake certifikate imamuha_sa wrote:jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#2538 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2539 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ne volim o sebiinsomnia78 wrote:Jasta je Muha. Doduse zavisi sta i dje vari, kake certifikate imamuha_sa wrote:jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
lejlicelmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
-
1GB
- Posts: 155
- Joined: 24/12/2018 10:03
#2540 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Dobar varioc i dobar CNC "programer" su tu negdje platom u DE. U francuskoj su puno nize plate naravno (ali i kvalitet rada), zato se insomnia svako malo ibreti na njemacke plate. Sve u svemu osrednja zalost.
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#2541 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.
- DzordzHodzic
- Posts: 1647
- Joined: 09/11/2018 11:52
#2542 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
jel se ovo 512MB apgrejdovo?
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2543 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
satraše se sekirajucikomsinica_s_drugog wrote:lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.Upravo.Vise se oni sto ostaju u bih ili oni sto vec 20 godina zaradjuju vani sekiraju za nase plate, nego mi sami.
komšija sa treceg
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#2544 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Sta ces ti nekome slati bijedo jedna, po citav dan ovdje lelemudas dok ne dodje vrijeme za podjelu obroka iz javne kuhinje, navalio si se na socijalu tamo i glumis zayebanog lika cuj hoces paketicinsomnia78 wrote:Kme, kme. Hos paketic sirotiljoJimmy McNulty wrote:Vibratore za francusku koji trebaju isfrustriranim ženama kad ih njihovi muževi petokolonaši ne mogu zadovoljit.insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 885
- Joined: 23/12/2018 19:16
#2545 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Dje si, muha, druze starimuha_sa wrote:satraše se sekirajucikomsinica_s_drugog wrote:lmo wrote:dosadni ste i sa pokretom i ciframa i sa svim. kome se ide i može, alahimanet.Upravo.Vise se oni sto ostaju u bih ili oni sto vec 20 godina zaradjuju vani sekiraju za nase plate, nego mi sami.
![]()
komšija sa treceg
Drugarica sa starog foruma
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#2546 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jaro ko postuje moral on je budalaBullet Tooth Tony wrote:Pa lajavikrelac prije dvije tri stranice napisa takav post... kao to je jedan od razloga odlaska.. ta poslovna politika u BiH ... ili sam ja pogresno protumacio ...DzordzHodzic wrote:pa niko nije reko da toga nema vani
Kao neki kolega dolazi u 9 , pije kafe ...nista ne radi ... a vise zaradjuje, non stop promocije ..... kao paraziti i to![]()
-
detroit-mercy
- Posts: 16988
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#2547 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije, prije ce biti neki prosjek.muha_sa wrote:jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
Kod mene punac ovdje ko zavarivac ima tisucu
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#2548 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Idi muha tito te jebo,milja tjedno.Pa posalji da zgrade kake kupimo.Izdavacemo dijaspori i arapima i ic kod gojka na meso.

- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2549 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
detroit-mercy wrote:Nije, prije ce biti neki prosjek.muha_sa wrote:jel te to iznenadjuje plata zavarivaca 2800insomnia78 wrote:Sta vari, svemirske brodove?
Kod mene punac ovdje ko zavarivac ima tisucuali tjedno
TIG-ovac--garant
HAVANA wrote:Idi muha tito te jebo,milja tjedno.Pa posalji da zgrade kake kupimo.Izdavacemo dijaspori i arapima i ic kod gojka na meso.![]()
![]()
šta cu kad sam idiot--ne merem bRez šehera
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#2550 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Haj ti,pricacu ti ja preko skajpa kako je vdeo. 
