desni wrote:cyprus wrote:
Na isto ono na šta je i dosad ličila...
Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto

lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.