Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#2526 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by KB9 »

MOSALJOZE wrote:A znate sta mi je zanimljivo.
Ma ni riječi niko o Hrvatima,njihovih oko 15% :lol:
pa dobro, hrvati su tu gdje jesu, nisu gajili lazne nade

al nebeske nade su sasjecene do temelja, ne da nas nisu potukli na nasem vec smo polako al sigurno uzeli svoje brcko

malo po malo :izet: :bih:
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#2527 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Thorgerson »

MOSALJOZE wrote:A znate sta mi je zanimljivo.
Ma ni riječi niko o Hrvatima,njihovih oko 15% :lol:
Pa nema ni rijeci o romima, jevrejima, madjarima...

Jos se trebamo i manjinama sad bavit.



:D


:izet:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2528 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by MOSALJOZE »

Krokodajl wrote:
Prema podacima popisa stanovništva, u BiH živi 50,11 posto stanovnika, 30,78 posto Srba i 15,43 posto Hrvata. Ostalih je 2,73 posto dok je 0,77 posto nije izjasnilo.
ovo sa članka na Klixu :lol: :lol: :lol:
Treba razumjeti,puno je podataka,žele što više da prikažu.
User avatar
Krokodajl
Posts: 8276
Joined: 27/01/2016 12:36

#2529 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Krokodajl »

Ma dobro treba razumjeti, ali nekako se uklopi u trenutnu priču na forumu :D :D
No offence
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#2530 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by desni »

cyprus wrote:
Na isto ono na šta je i dosad ličila...
Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#2531 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Thorgerson »

Haha nezavinost RS-a...a kako misli to objaviti?

RS moze postati nezavisna samo ako mi to dozvolimo, a buduci da necemo ostaje im rat.

A ko ce im ratovat? Nek izvole evo, da vidimo kako ce proglasiti nezavisnost.

Dodik nije tip koji bi poveo rat. Jednostavno nije. Voli pricat i to je to. Nema on taj kapacitet.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2532 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

desni wrote:
cyprus wrote:
Na isto ono na šta je i dosad ličila...
Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
Distrikt Brčko je i dosad postojao... Rezultatima popisa status Distrikta nije postao nimalo drugačiji nego što je bio ranije... Dakle, Brčko ovim nije postalo nimalo veća barijera nezavisnosti RS-a nego što je jučer bilo... Ili ako hoćeš, Brčko jučer nije bilo ništa manja barijera nezavisnosti RS-a nego što je to danas...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21048
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2533 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by DaysleepeR »

desni wrote:
cyprus wrote:
Na isto ono na šta je i dosad ličila...
Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#2534 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by KB9 »

DaysleepeR wrote:
desni wrote:
cyprus wrote:
Na isto ono na šta je i dosad ličila...
Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.
pises gluposti i sto je najgore haman si pravo ozbiljan
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#2535 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

DaysleepeR wrote:
desni wrote:
DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

ali uvjeren

btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
Hoće al u qurtzu.
    Gdje će onda Brčko sa bošnjačkom većinom?
      Banja Luka enklava nakon ovoga i zvanično :bih:
      RS je po ovom teritorija sa 80% srba. ja mislim da su dobili legitimitet.
      Ne razumijem, kakvu legitimnost? :oops: Kako misliš pogaziti legitimno čitav mirovni sporazum a nešto se ne sjećam da smo usvojili neki novi ustav. Nešto propuštam? Kako objava rezultata popisa može biti uvod u cijepanje države? :cry:

      Po meni jedini mogući scenarij je ponovo neki rat i sukob te neka nova snaga nekih novih tenkova da završi ono što se nije uspjelo 1992. Slažem se da RS može postati samostalna samo ako Bošnjaci potpišu ili im se nametnu neki novi uslovi.
      User avatar
      desni
      Posts: 1626
      Joined: 10/03/2012 01:21

      #2536 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

      Post by desni »

      Jedna zanimljivost vezano za rezultate popisa u Tuzli
        Hrvati 15.396
          katolici 14.679
            hrvatski jezik 10.083
            User avatar
            Connaisseur Karlin
            Posts: 20577
            Joined: 31/01/2016 16:16

            #2537 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

            Post by Connaisseur Karlin »

            BHCluster wrote:OVO SU ČINJENICE:

            - Nacionalna struktura stanovništva: 50,11% Bošnjaka, 15,43% Hrvata, 30,78%. Srba, 0,77% stanovništva se nije izjasnilo.
            Ipak se nije upisalo dovoljno Bosnjacke dijaspore iz RS! Status Bosanjaka ce i dalje biti jako los,a Bosanjci u Federaciji nemaju takve probleme! Rezultat popisa nece promjeniiti njihov polozaj u RS.
            User avatar
            Drvosjeca iz Dejcica
            Posts: 16757
            Joined: 23/06/2004 15:46
            Location: Sarajevo

            #2538 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

            Post by Drvosjeca iz Dejcica »

            DaysleepeR wrote:
            desni wrote:
            cyprus wrote:
            Na isto ono na šta je i dosad ličila...
            Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
            lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
            po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
            o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.
            Niđe veze. Nisu Bošnjaci od 30.06.2016. godine. Ustav BiH poznaje tri konstitutivna naroda i tako je od 1995. godine. :oops:
            User avatar
            DaysleepeR
            Posts: 21048
            Joined: 29/05/2003 00:00
            Location: Rajvosa

            #2539 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

            Post by DaysleepeR »

            fakat ste zapjenili, ne kontam šta vam je, ima ovdje ljudi koji su već godinama na forumu, smirite se malo

            ovo je forum, ja imam svoje zapažanje, mogu biti i u krivu, opet sutra isto

            neću ja dati nikom ništa, ali popis se ne pravi bez razloga i rezultati nisu uvijek bez političkih previranja

            dobro je ba, pogotovo sa ad hominem postovima
            User avatar
            Thorgerson
            Posts: 9904
            Joined: 15/04/2015 11:26

            #2540 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

            Post by Thorgerson »

            DaysleepeR wrote:
            desni wrote:
            cyprus wrote:
            Na isto ono na šta je i dosad ličila...
            Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
            lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
            po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
            o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.
            Dakle, ti mislis da Bosne moze biti samo ako u njoj zive bosanci.

            Pa kako je bilo Bosne kad su u njoj bili muslimani, srbi i hrvati?

            Zna se ko vodi politiku razbijanja ove drzave, i stvarno je bezobrazno tvrditi da to rade bosnjaci i bosnjacka politika.

            :run: :skoljka:
            User avatar
            cyprus
            Posts: 39746
            Joined: 21/03/2007 22:00
            Location: Σαράγεβο / Saraybosna

            #2541 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

            Post by cyprus »

            Nego zna li se hoće li biti rezultata po mjesnim zajednicama?
            User avatar
            Truba
            Posts: 93824
            Joined: 17/03/2004 09:36
            Location: Vizantija
            Grijem se na: Plin i struju
            Horoskop: Vodolija
            Contact:

            #2542 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

            Post by Truba »

            desni wrote:Jedna zanimljivost vezano za rezultate popisa u Tuzli
              Hrvati 15.396
                katolici 14.679
                  hrvatski jezik 10.083
                  fratarska župa :lol: :lol: :lol: :lol: dobro je da ne pričaju srpsko-hrvatski
                  User avatar
                  Thorgerson
                  Posts: 9904
                  Joined: 15/04/2015 11:26

                  #2543 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by Thorgerson »

                  A nije ni ova slucajno danas postrojila...
                  Image
                  User avatar
                  kamberovica polje
                  Posts: 4105
                  Joined: 28/01/2012 11:38

                  #2544 Re: RE: Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by kamberovica polje »

                  Thorgerson wrote:
                  DaysleepeR wrote:
                  desni wrote: Ne baš lik je ljut zbog rezultata objavio da će se sad proglasiti nezavisnost rs a to onda nije isto :?
                  lik je ovdje na forumu od 2003 godine. i nisam ja ljut, samo iznosim svoja zapažanja.
                  po meni sva dešavanja idu ka tome, i ovaj popis, ljudima je draže da su bošnjaci nego bosanci, samim tim, svejedno im je kako im se država zove. sutra se može zvati republika Bošnjačka, ne vjerujem da če ovoj većini smetati, pogotovo ako su 99%. a republika bošnjačka vodi ka republici srpskoj.
                  o tome ja pričam. o razbijanju BiH od strane bošnjaka i bošnjačke politike.
                  Dakle, ti mislis da Bosne moze biti samo ako u njoj zive bosanci.

                  Pa kako je bilo Bosne kad su u njoj bili muslimani, srbi i hrvati?

                  Zna se ko vodi politiku razbijanja ove drzave, i stvarno je bezobrazno tvrditi da to rade bosnjaci i bosnjacka politika.

                  :run: :skoljka:
                  Pa ako u razbijanje drzave ukljucis ekonomsko, moralno i obrazovno razbijanje sve tri strane rade fantastičan posao.

                  Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
                  User avatar
                  relativno84
                  Posts: 15615
                  Joined: 26/10/2012 16:49
                  Location: mahala

                  #2545 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by relativno84 »

                  Wow koliko ostalih oko mene :shock:
                  User avatar
                  Drvosjeca iz Dejcica
                  Posts: 16757
                  Joined: 23/06/2004 15:46
                  Location: Sarajevo

                  #2546 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by Drvosjeca iz Dejcica »

                  DaysleepeR wrote:fakat ste zapjenili, ne kontam šta vam je, ima ovdje ljudi koji su već godinama na forumu, smirite se malo

                  ovo je forum, ja imam svoje zapažanje, mogu biti i u krivu, opet sutra isto

                  neću ja dati nikom ništa, ali popis se ne pravi bez razloga i rezultati nisu uvijek bez političkih previranja

                  dobro je ba, pogotovo sa ad hominem postovima

                  Čekaj bolan, ne pravi Bosna jedina popis stanovništva i domaćinstava u svijetu, rade to sve normalne države. Popis je civilizacijsko dostignuće, nikakav alat za cijepanje države i to što ti pišeš. :mrgreen: Druga je stvar što je su nekima ove brojke pokvarile vlažne snove ali za to Bošnjaci nisu krivi. :wink:
                  User avatar
                  DaysleepeR
                  Posts: 21048
                  Joined: 29/05/2003 00:00
                  Location: Rajvosa

                  #2547 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by DaysleepeR »

                  Thorgerson wrote: Dakle, ti mislis da Bosne moze biti samo ako u njoj zive bosanci.

                  Pa kako je bilo Bosne kad su u njoj bili muslimani, srbi i hrvati?

                  Zna se ko vodi politiku razbijanja ove drzave, i stvarno je bezobrazno tvrditi da to rade bosnjaci i bosnjacka politika.

                  :run: :skoljka:
                  danas možeš biti bošnjak ako si rođen u crnoj gori, ili hrvatskoj, ili švedskoj. samim tim postojanje bošnjaka ne uvjetuje postojanje Bosne i Hercegovine.
                  User avatar
                  Bloo
                  Globalna šefica
                  Posts: 50580
                  Joined: 16/01/2008 23:03
                  Location: Korriban

                  #2548 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by Bloo »

                  Drvosjeca iz Dejcica wrote: Niđe veze. Nisu Bošnjaci od 30.06.2016. godine. Ustav BiH poznaje tri konstitutivna naroda i tako je od 1995. godine. :oops:
                  hajte se vi svi odvojite od nas Ostalih :D
                  User avatar
                  DaysleepeR
                  Posts: 21048
                  Joined: 29/05/2003 00:00
                  Location: Rajvosa

                  #2549 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by DaysleepeR »

                  Drvosjeca iz Dejcica wrote:

                  Čekaj bolan, ne pravi Bosna jedina popis stanovništva i domaćinstava u svijetu, rade to sve normalne države. Popis je civilizacijsko dostignuće, nikakav alat za cijepanje države i to što ti pišeš. :mrgreen: Druga je stvar što je su nekima ove brojke pokvarile vlažne snove ali za to Bošnjaci nisu krivi. :wink:
                  ovo nije država poput ostalih. elem zaboravite da sam išta rekao.
                  User avatar
                  Truba
                  Posts: 93824
                  Joined: 17/03/2004 09:36
                  Location: Vizantija
                  Grijem se na: Plin i struju
                  Horoskop: Vodolija
                  Contact:

                  #2550 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by Truba »

                  kako su neki pisali godinama ovdje ja mislio ima 8% hrvata :roll:


                  gdje je ona eluna da mi objasni kako ovdje žive samo bosanci

                  gdje su oni s početka kliksa kako pripadamo bosanskohercegovačkoj naciji
                  Locked