SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2526 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

holowey wrote:
Jimmy McNulty wrote:
mali_milojica wrote:Predlazem policiji preventivno premlacivanje (po mogucnosti toliko da ih se mora umotavati u kozu) svih kvazi mangupa koji obitavaju kao prijatelji na FB ovih drumskih razbojnika.
Priča meni mamin drug, stvarno fin čovjek kako je kad je bio mlad volio popit i srat :mrgreen: I kaže bio prvi maj i on se valjda naroko ko budala i ušao u autobus i počeo zayebavat sve putnike redom, dobacivat, vrijeđat i slično. Istom ti na jednoj od stanica ulaze dva milicajca u bus i njima šofer objasni šta ovaj radi pozadi. Kaže kulturno me izvedu iz busa, sačekaju maricu i lagano u stanicu i odvedu mu u podrum. Kaže lik toliko su me tukli da sam mislio da je to trajalo satima :lol: (možda i jest) i kaže kad se čitava stanica dobro izredala i kad su se umorili puste me na miru... bio je toliko ugruhan da je onesvjestio se valjda i kaže dolazim ja svijesti tek popodne drugog maja i dolazi milicioner, napiso on izjavu umjesto njega i kaže mi "potpiši", ja reko de da vidim šta da potpišem: "a ti bi gledo jel" ??? još jedna porcija dobrih batina :lol: :lol: :lol: i onda molio da potpiše, kaže prizno bi bilo šta samo da me puste na miru :lol: i 3. maja ga puste iz pritvora i ono što mi je ostalo urezano u sjećanju i zbog čega sam napisao ovaj post jeste da su mu braća morali zaklat janje i ogrnut ga u kožu valjda da dođe sebi :-) Kaže čovjek otad više nikad kap alkohola nisam popio. :lol:
to je bila milicija... sad te policija ne smije tuci... znas, ono, ti imas ljudska prava...tvoje zrtve nemaju... i tako...
ovo za milicija birvaktile si 1000% u pravu a za policiju nisi.. tuku oni i to dobro jaro moj a i trebaju, ima primjera hejbet.. :thumbup: :bih:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2527 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

radiša wrote:ova treba sto je radila print skrin ili sta vec od jale mogla je svoju facu sklonit :lol:
sesi je Rade priznaj :oops: :-D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2528 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

fin curetak nema sta.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2529 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

__Phoenix__ wrote:To je taj stil, gangsta rap, straight outta Vogošća :thumbup:
:lol: :lol:

ma samo nek' ih rokaju majke im ga šupljoglave pa će sl. put 3x razmisliti hoće li razbojništvo kakvo napraviti :thumbup: :bih:
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#2530 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by racionalista »

Ovi likovi su po svemu sudeći članovi navijačke grupe "Manijaci"
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2531 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

imam dojam da ce se povecati populacija banovica :D

a bezze ...

samo treba dobro prouciti objekat komentarisanja
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#2532 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sha_ba »

A da se vratimo na temu :roll:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#2533 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

baš čovjek može zaglupiti od čitanja pojedinih dječijih kometara.. :jbt: blago nama sa ovakvom omlaTinom :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2534 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by relativno84 »

:meza1:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#2535 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

ultima_palabra wrote:Image
Spodobi bradatoj zelim da od nekog upozna dobrotu na jednak nacin na koji je ovaj kriminalac dijelio svojim zrtvama. Trebao mu je onaj coro glavu flasom otvoriti da mu malo zraka u taj vakum udje...

P.S.

cao slatkisu. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2536 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tomahawk11 »

Nego, da konkludiramo, kako ono bi....


Nismo svi sinovi guzonja, pa se mora i krasti....tako nekako....
Nije palo na pamet da se nesto radi, zaradi, pa se tako zivi?
A da, pa da bi radio, moras valjda biti guzonjin sin....sta li oni misle pod radom, lezanje na budzetskoj sisi i kradja dana Bogu?!
I cuj da mu Allah dragi podari Dzennet, a ubijen od strane policije priliko potjere, pljackao trgovinu :-)
Pa mamu vam nenormalnu, ima li to smisla?!

Sto je najgore, takvih oko nas koliko hoces....nehljeba koji misle da je zivot teretana, zajebana slika na fb, biti frajer, ne raditi nista i klepiti ponekad neku lovu iz trgovine, kladionice, banke...jbg, ionako te niko ne dira, udjes, uzmes i vozi misko :roll:
E, pa nadam se da je ovo samo pocetak obracuna sa ovim teroristima gradjana. Nisu ovo nikakve zajebane face niti veliki kriminalci, ovo su obicni kokosari koji umisle da mogu raditi sta im je cejf i koji misle da ce njihovi jeftini folovi prolaziti dovijeka.
S puskom i fantomkom.... :twisted:
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#2537 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Horcrux »

ultima_palabra wrote:Image
Nisu daleko od ovoga ni ovi koji slusaju ovog tipa.
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#2538 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by ortodont »

Kakvi rezimei:
http://www.avaz.ba/clanak/243852/dosjei ... ja-ubistva

Mirno hodaju ulicama. :strik:
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#2539 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

haha, osudjen na dvije godine i nesto mjeseci u januaru prosle godine. haha.

ma ovakvih ima u gradu jedno 20-30, i svi nekako lice i na isto se furaju.
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#2540 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by krater »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2541 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Samo u mali mozak...tupim predmetom...
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2542 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Dze im je kalash iz gepeka boiiiiiiii x3, koliko ce ih jos glavu ziijanit radi ove lozione

User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2543 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Treba uvesti policijski sat mjesec dana. Policiji dati ovlasti kakve ima policija u favelama Rio de Janeira i pustit ih da odrade posao.
Image
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#2544 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Juliuscezar »

Horcrux wrote:
ultima_palabra wrote:Image
Nisu daleko od ovoga ni ovi koji slusaju ovog tipa.
https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=57FB2B15

Slika na fb od ovog sto je ubijen. Eto koji je to mentalni sklop
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2545 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

karanana wrote:haha, osudjen na dvije godine i nesto mjeseci u januaru prosle godine. haha.

ma ovakvih ima u gradu jedno 20-30, i svi nekako lice i na isto se furaju.
ima ih dovoljno malo da svaki može imati svog policajca. ma maltene i tužioca...
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2546 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

mali_milojica wrote:Treba uvesti policijski sat mjesec dana. Policiji dati ovlasti kakve ima policija u favelama Rio de Janeira i pustit ih da odrade posao.
Image
WARNIING GRAPHIC CONTENT

User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#2547 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Reglan »

A i ovaj Dzevlan u fazonu Allah i islam a ovamo kriminal.Kako su jadni i bijedni, vjera im sluzi kao paravan. :run: :skoljka:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2548 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drndalo »

Kao da su imbecili ikad ista makar i vjersko procitali i razumjeli... Bruda, Alah, Musaf, Braca, sve im je u istom nivou... Nisu babini sinovi da imaju para, ali znaju koliko misle da zasluzuju, pa kao da uzmu sta im pripada... Da su sta procitali o vjeri u koju se kunu znali bi sta im sljeduje zbog tog harama...

Cak ako religiozno filozofski razmotrimo ovaj slucaj, izgleda da je Bogu dojadio ovaj problematicni kvazi-sljedbenik, pa mu je poslao metak, prema zaslugama iz proteklog perioda...
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#2549 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drunken tiger »

Reglan wrote:A i ovaj Dzevlan u fazonu Allah i islam a ovamo kriminal.Kako su jadni i bijedni, vjera im sluzi kao paravan. :run: :skoljka:
Nije to paravan nego je to posljedica nasilne islamizacije društva. To ti je direktni rezultat vjeronauke u školama. Selam, Allah, inšalah na svakom koraku a u džepu droga, za pasom pištolj, u glavi misao o tome kako nekome naškoditi. Djevojčice se karaju po parkovima a sve inšalah, selam.Nasilna islamizacija društva. Samo pogledaj profile aktera sinoćnje pljačke i pucnjave, pa se sjeti Mirze Hatića, pa uđi na profil bilo kojeg koji se spominje u crnoj hronici. Jako veliki broj je isti profil, kao religiozni a ovamo veze s religijom nemaju.
Nemam ništa protiv religije ali imam protiv ovoga šta su nam uradili od religije.
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#2550 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drunken tiger »

kiki-miki wrote:Nasilna islamizacija :-) :-) :-)
Da. Nasilna i nakaradna.
Post Reply