Ukrajina
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2526 Re: Ukrajina
Mada izgleda da Putin baca testise na stol, realnost je da je crta razdavanja sad doslovno na ruskoj granici
Odigrase ameri jos jednom i po ko zna koji put na "demokratiju" i opet je popilo vode
Odigrase ameri jos jednom i po ko zna koji put na "demokratiju" i opet je popilo vode
- McMoy
- Posts: 3871
- Joined: 20/09/2009 22:11
- Location: tu i tamo
#2527 Re: Ukrajina
Nemoj tako ofirno... sad će se Obama okuražiti pa će novu presicu zakazatiIt_is_a_Leclerc wrote:CNN Breaking News
Russian troops arrive at a Russian base in Ukraine's Crimea region, a U.S. assessment says.Rusi diraju lava dok spava.Huffington Post
Obama : "Russia, back off !"
Podrška Americi !
- Challenger__
- Posts: 26509
- Joined: 25/03/2012 09:31
- Location: In weiter Ferne, so nah!
- Contact:
#2528 Re: Ukrajina
Ne budi naivan. Sve je međosobno povezano i uslovljeno: Rusija, Iran, Sirija, ovaj cirkus.daxon wrote:Nemaju oni ni muda ni moći za Iran.Challenger__ wrote: "Moja jedina zebnja su Sirija i Iran"
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2530 Re: Ukrajina
Ma možete se vi smijati do sutra.
U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#2531 Re: Ukrajina
Prica se da su Rusi doplovili u Kubu sa protivavionskim raketama.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2532 Re: Ukrajina
Kao da sta? Rasture s kube americku avijaciju?Jack Be Nimble wrote:Prica se da su Rusi doplovili u Kubu sa prtivavionskim raketama.
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#2533 Re: Ukrajina
It_is_a_Leclerc wrote:Ma možete se vi smijati do sutra.
U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#2535 Re: Ukrajina
It_is_a_Leclerc wrote:Nije.Martinez_ wrote:Je li srušen legitimni ukrajinski predsednik pučem manje grupe terorista? Jeste. Jesu li EUropljani sa pučistima potpisali jedno (izbori u decembru, Janukovič ostaje) a radili sasvim drugo (izbori u maju, Janukovič opozvan).
Čemu Obamino kmečanje sada?![]()
Mirno spavajte, ima ko da nas brani od zapadnih nasilnika.
Ukrajinski predsjednik je opozvan apsolutnom većinom glasova ukrajinskog parlamenta koji na to ima ustavno pravo.
Čovjek bi očekivao da vi u Srbiji imate malo slobodnije poimanje narodnog ustanka i rušenja "na izborima izabranog" predsjednika.
Obama ne kmeči. Amerikanci ne kmeče, već pažljivo prate da li će se neko pojaviti na horizontu njihovih geopolitičkih interesa. Tome ne bih bio u koži.
Šta ovo za Srbiju znači? Šta si hteo reći? Vaša besmislena poređenja Janukoviča sa Hitlerom Mloševićem i ko zna kim služe za naivne. Niti je pokrao izbore niti je ukinuo iste. Jasno se znalo kad su sledeći. Impeachment Janukoviča ni na koji način nije legalan.
Šta bi sa sporazumom EU i terorističke vlasti? Zašto su izbori u maju a ne decembru kako je dogovoreno?
-
emirolini
- Posts: 3831
- Joined: 26/11/2007 15:35
- Location: TUZLA
#2536 Re: Ukrajina



amerikanci vole ove velike nazive
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#2537 Re: Ukrajina
Mislim da onda noćas imaš opravdani razlog za strahovanje i nesanicu.It_is_a_Leclerc wrote:Ma možete se vi smijati do sutra.
U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
Srećom, mnogi slobodoumni ljudi kojih ima gro i na ovom forumu, ne dele tvoju paranoju od Rusa
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#2538 Re: Ukrajina
Jadni ovi amerofili
ooooooooooooooooooo ameriiiiiiiiiii, gdje ste momcineeeee oooooooooooooo
mogli ste se obami u pakaš uvuc mamu vam jebem
ooooooooooooooooooo ameriiiiiiiiiii, gdje ste momcineeeee oooooooooooooo
mogli ste se obami u pakaš uvuc mamu vam jebem
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2539 Re: Ukrajina
Ko voli debele amerikance?
- Russki
- Posts: 19648
- Joined: 28/05/2012 15:38
- Location: Mentmore Towers
#2540 Re: Ukrajina
its a leclerc

-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#2541 Re: Ukrajina
Martinez_ wrote:
Mislim da onda noćas imaš opravdani razlog za strahovanje i nesanicu.
Srećom, mnogi slobodoumni ljudi kojih ima gro i na ovom forumu, ne dele tvoju paranoju od Rusa
Rusi nadmudrili NATO
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#2542 Re: Ukrajina
Zašto i sa kojim ciljem podvaljuješ članke iz praistorije?baxul wrote:Martinez_ wrote:
Mislim da onda noćas imaš opravdani razlog za strahovanje i nesanicu.
Srećom, mnogi slobodoumni ljudi kojih ima gro i na ovom forumu, ne dele tvoju paranoju od Rusapa bože mili.
Rusi nadmudrili NATO
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#2543 Re: Ukrajina
otriježnjavanja radi. pogledaj posebno posljednji paragrafMartinez_ wrote:
Zašto i sa kojim ciljem podvaljuješ članke iz praistorije?
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#2544 Re: Ukrajina
Ma nista, usunjali se da ni u Kubi nisu znali da dolaze. Mediji u Americi sretni jer napokon dobili nazad starog neprijatelja koji ima zastavu i granicu, dojadili im teroristicke grupe kojima se nezna ni pocetak ni kraj.kamen spoticanja wrote:Kao da sta? Rasture s kube americku avijaciju?Jack Be Nimble wrote:Prica se da su Rusi doplovili u Kubu sa prtivavionskim raketama.
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#2545 Re: Ukrajina
Rekoh, ne zanimaju me članci iz praistorije. Stavio si članak iz godine kad je Mančester Junajted bio prvak Evrope. A pogledaj ih danas ej.baxul wrote:otriježnjavanja radi. pogledaj posebno posljednji paragrafMartinez_ wrote:
Zašto i sa kojim ciljem podvaljuješ članke iz praistorije?
- desni
- Posts: 1626
- Joined: 10/03/2012 01:21
#2546 Re: Ukrajina
Nevjerovatno kako neki potcjenjuju Ukrajinu,zemlju sa 40 miliona stanovnika,koja sa juga i istoka graniči sa NATO-paktom,e moji rusofili mogo bi vam baćuška dobit po nosu,da se malo spusti na zemlju red bi bio dosta je i njihovog určenja.Omjer je 4 prema 1,a ne 400 prema 1 kako vam se čini.Neki su napisali da bi Ukrajina mogla biti pregažena za dva dana,i da je pitanje gdje bi se Rusi zaustavili.Iza leđa Ukrajini su Poljaci i Nijemci stari ruski poznanici i dužnici .
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#2547 Re: Ukrajina
šefe NATO je na granici rusije a ti slaviš krim, koji je demografski svakako njihov, kao pobjedu. budi ozbiljan.Martinez_ wrote:
Rekoh, ne zanimaju me članci iz praistorije. Stavio si članak iz godine kad je Mančester Junajted bio prvak Evrope. A pogledaj ih danas ej.
i još si uzbuđen zbog moguće eskalacije. nisi dobar.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2548 Re: Ukrajina
Rusofili rade treću večeras... očekuju pojačanje sa advancea, a možda i stignu i diverzanti sa blica i kurira.
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#2549 Re: Ukrajina
desni wrote:Nevjerovatno kako neki potcjenjuju Ukrajinu,zemlju sa 40 miliona stanovnika,koja sa juga i istoka graniči sa NATO-paktom,e moji rusofili mogo bi vam baćuška dobit po nosu,da se malo spusti na zemlju red bi bio dosta je i njihovog určenja.Omjer je 4 prema 1,a ne 400 prema 1 kako vam se čini.Neki su napisali da bi Ukrajina mogla biti pregažena za dva dana,i da je pitanje gdje bi se Rusi zaustavili.Iza leđa Ukrajini su Poljaci i Nijemci stari ruski poznanici i dužnici .Ljudi pišu ko da nemaju iskustvo rata,a možemo zamisliti samo koliko bi bilo mrtvih u slučaju pravog rata,zato ne glumite Boška Buhu s komentarima,znate zašto je on zijanio
Ruske snage su na terenu, ko im se sme suprotstaviti pitanje je sad? Što bi rekao neko: ''gde ste miševi?''
-
Martinez_
- Posts: 2266
- Joined: 18/12/2013 09:51
#2550 Re: Ukrajina
Eskalacije nema niti će je biti. Jer Vladimiru nema ko da izađe na crtu u Ukrajini. Pojasnio sam gore, lako mnogi zaboravljaju:baxul wrote:šefe NATO je na granici rusije a ti slaviš krim, koji je demografski svakako njihov, kao pobjedu. budi ozbiljan.Martinez_ wrote:
Rekoh, ne zanimaju me članci iz praistorije. Stavio si članak iz godine kad je Mančester Junajted bio prvak Evrope. A pogledaj ih danas ej.
i još si uzbuđen zbog moguće eskalacije. nisi dobar.
1. rušenje legitimne vlasti u Kijevu
2. sporazum EU i terorisa u Kijevu koji čak ni kao takav nije ispoštovan.
Last edited by Martinez_ on 01/03/2014 00:37, edited 1 time in total.

