Ukrajina

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2526 Re: Ukrajina

Post by kamen spoticanja »

Mada izgleda da Putin baca testise na stol, realnost je da je crta razdavanja sad doslovno na ruskoj granici
Odigrase ameri jos jednom i po ko zna koji put na "demokratiju" i opet je popilo vode
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#2527 Re: Ukrajina

Post by McMoy »

It_is_a_Leclerc wrote:
CNN Breaking News
Russian troops arrive at a Russian base in Ukraine's Crimea region, a U.S. assessment says.
Huffington Post
Obama : "Russia, back off !"
Rusi diraju lava dok spava.

Podrška Americi !
Nemoj tako ofirno... sad će se Obama okuražiti pa će novu presicu zakazati :mrgreen: :lol:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#2528 Re: Ukrajina

Post by Challenger__ »

daxon wrote:
Challenger__ wrote: "Moja jedina zebnja su Sirija i Iran"

:oops:
Nemaju oni ni muda ni moći za Iran.
Ne budi naivan. Sve je međosobno povezano i uslovljeno: Rusija, Iran, Sirija, ovaj cirkus.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2530 Re: Ukrajina

Post by It_is_a_Leclerc »

Ma možete se vi smijati do sutra.

U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#2531 Re: Ukrajina

Post by Jack Be Nimble »

Prica se da su Rusi doplovili u Kubu sa protivavionskim raketama.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2532 Re: Ukrajina

Post by kamen spoticanja »

Jack Be Nimble wrote:Prica se da su Rusi doplovili u Kubu sa prtivavionskim raketama.
Kao da sta? Rasture s kube americku avijaciju? :-)
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#2533 Re: Ukrajina

Post by Russki »

It_is_a_Leclerc wrote:Ma možete se vi smijati do sutra.

U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#2534 Re: Ukrajina

Post by FreakyStyley »

Podsjeti me na...

Image

:lol:
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#2535 Re: Ukrajina

Post by Martinez_ »

It_is_a_Leclerc wrote:
Martinez_ wrote:Je li srušen legitimni ukrajinski predsednik pučem manje grupe terorista? Jeste. Jesu li EUropljani sa pučistima potpisali jedno (izbori u decembru, Janukovič ostaje) a radili sasvim drugo (izbori u maju, Janukovič opozvan).


Čemu Obamino kmečanje sada? :)



Mirno spavajte, ima ko da nas brani od zapadnih nasilnika.
Nije.
Ukrajinski predsjednik je opozvan apsolutnom većinom glasova ukrajinskog parlamenta koji na to ima ustavno pravo.

Čovjek bi očekivao da vi u Srbiji imate malo slobodnije poimanje narodnog ustanka i rušenja "na izborima izabranog" predsjednika.

Obama ne kmeči. Amerikanci ne kmeče, već pažljivo prate da li će se neko pojaviti na horizontu njihovih geopolitičkih interesa. Tome ne bih bio u koži.

Šta ovo za Srbiju znači? Šta si hteo reći? Vaša besmislena poređenja Janukoviča sa Hitlerom Mloševićem i ko zna kim služe za naivne. Niti je pokrao izbore niti je ukinuo iste. Jasno se znalo kad su sledeći. Impeachment Janukoviča ni na koji način nije legalan.

Šta bi sa sporazumom EU i terorističke vlasti? Zašto su izbori u maju a ne decembru kako je dogovoreno?
emirolini
Posts: 3831
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#2536 Re: Ukrajina

Post by emirolini »

Image

Image

Image

amerikanci vole ove velike nazive
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#2537 Re: Ukrajina

Post by Martinez_ »

It_is_a_Leclerc wrote:Ma možete se vi smijati do sutra.

U svakoj konfrontaciji koju mogu zamisliti, bit ću kategorično protiv Rusije i nadati se njihovom porazu. Jer, slabija Rusija - jača BiH !
Mislim da onda noćas imaš opravdani razlog za strahovanje i nesanicu.

Srećom, mnogi slobodoumni ljudi kojih ima gro i na ovom forumu, ne dele tvoju paranoju od Rusa
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#2538 Re: Ukrajina

Post by Russki »

Jadni ovi amerofili :D :lol: :lol:


ooooooooooooooooooo ameriiiiiiiiiii, gdje ste momcineeeee oooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol:

mogli ste se obami u pakaš uvuc mamu vam jebem
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#2539 Re: Ukrajina

Post by gnjev »

Ko voli debele amerikance?
User avatar
Russki
Posts: 19648
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#2540 Re: Ukrajina

Post by Russki »

its a leclerc :lol: :lol: :lol: :lol:
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2541 Re: Ukrajina

Post by baxul »

Martinez_ wrote:
Mislim da onda noćas imaš opravdani razlog za strahovanje i nesanicu.

Srećom, mnogi slobodoumni ljudi kojih ima gro i na ovom forumu, ne dele tvoju paranoju od Rusa
:lol: pa bože mili.

Rusi nadmudrili NATO
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#2542 Re: Ukrajina

Post by Martinez_ »

baxul wrote:
Martinez_ wrote:
Mislim da onda noćas imaš opravdani razlog za strahovanje i nesanicu.

Srećom, mnogi slobodoumni ljudi kojih ima gro i na ovom forumu, ne dele tvoju paranoju od Rusa
:lol: pa bože mili.

Rusi nadmudrili NATO
Zašto i sa kojim ciljem podvaljuješ članke iz praistorije?
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2543 Re: Ukrajina

Post by baxul »

Martinez_ wrote:
Zašto i sa kojim ciljem podvaljuješ članke iz praistorije?
otriježnjavanja radi. pogledaj posebno posljednji paragraf ;)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#2544 Re: Ukrajina

Post by Jack Be Nimble »

kamen spoticanja wrote:
Jack Be Nimble wrote:Prica se da su Rusi doplovili u Kubu sa prtivavionskim raketama.
Kao da sta? Rasture s kube americku avijaciju? :-)
Ma nista, usunjali se da ni u Kubi nisu znali da dolaze. Mediji u Americi sretni jer napokon dobili nazad starog neprijatelja koji ima zastavu i granicu, dojadili im teroristicke grupe kojima se nezna ni pocetak ni kraj.
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#2545 Re: Ukrajina

Post by Martinez_ »

baxul wrote:
Martinez_ wrote:
Zašto i sa kojim ciljem podvaljuješ članke iz praistorije?
otriježnjavanja radi. pogledaj posebno posljednji paragraf ;)
Rekoh, ne zanimaju me članci iz praistorije. Stavio si članak iz godine kad je Mančester Junajted bio prvak Evrope. A pogledaj ih danas ej.
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#2546 Re: Ukrajina

Post by desni »

Nevjerovatno kako neki potcjenjuju Ukrajinu,zemlju sa 40 miliona stanovnika,koja sa juga i istoka graniči sa NATO-paktom,e moji rusofili mogo bi vam baćuška dobit po nosu,da se malo spusti na zemlju red bi bio dosta je i njihovog určenja.Omjer je 4 prema 1,a ne 400 prema 1 kako vam se čini.Neki su napisali da bi Ukrajina mogla biti pregažena za dva dana,i da je pitanje gdje bi se Rusi zaustavili.Iza leđa Ukrajini su Poljaci i Nijemci stari ruski poznanici i dužnici .
    Ljudi pišu ko da nemaju iskustvo rata,a možemo zamisliti samo koliko bi bilo mrtvih u slučaju pravog rata,zato ne glumite Boška Buhu s komentarima,znate zašto je on zijanio ;-)
    baxul
    Posts: 1884
    Joined: 05/01/2004 00:00

    #2547 Re: Ukrajina

    Post by baxul »

    Martinez_ wrote:
    Rekoh, ne zanimaju me članci iz praistorije. Stavio si članak iz godine kad je Mančester Junajted bio prvak Evrope. A pogledaj ih danas ej.
    šefe NATO je na granici rusije a ti slaviš krim, koji je demografski svakako njihov, kao pobjedu. budi ozbiljan.
    i još si uzbuđen zbog moguće eskalacije. nisi dobar.
    User avatar
    ultima_palabra
    Posts: 59302
    Joined: 15/12/2008 16:53

    #2548 Re: Ukrajina

    Post by ultima_palabra »

    Rusofili rade treću večeras... očekuju pojačanje sa advancea, a možda i stignu i diverzanti sa blica i kurira.
    Martinez_
    Posts: 2266
    Joined: 18/12/2013 09:51

    #2549 Re: Ukrajina

    Post by Martinez_ »

    desni wrote:Nevjerovatno kako neki potcjenjuju Ukrajinu,zemlju sa 40 miliona stanovnika,koja sa juga i istoka graniči sa NATO-paktom,e moji rusofili mogo bi vam baćuška dobit po nosu,da se malo spusti na zemlju red bi bio dosta je i njihovog určenja.Omjer je 4 prema 1,a ne 400 prema 1 kako vam se čini.Neki su napisali da bi Ukrajina mogla biti pregažena za dva dana,i da je pitanje gdje bi se Rusi zaustavili.Iza leđa Ukrajini su Poljaci i Nijemci stari ruski poznanici i dužnici .
      Ljudi pišu ko da nemaju iskustvo rata,a možemo zamisliti samo koliko bi bilo mrtvih u slučaju pravog rata,zato ne glumite Boška Buhu s komentarima,znate zašto je on zijanio ;-)

      Ruske snage su na terenu, ko im se sme suprotstaviti pitanje je sad? Što bi rekao neko: ''gde ste miševi?''
      Martinez_
      Posts: 2266
      Joined: 18/12/2013 09:51

      #2550 Re: Ukrajina

      Post by Martinez_ »

      baxul wrote:
      Martinez_ wrote:
      Rekoh, ne zanimaju me članci iz praistorije. Stavio si članak iz godine kad je Mančester Junajted bio prvak Evrope. A pogledaj ih danas ej.
      šefe NATO je na granici rusije a ti slaviš krim, koji je demografski svakako njihov, kao pobjedu. budi ozbiljan.
      i još si uzbuđen zbog moguće eskalacije. nisi dobar.
      Eskalacije nema niti će je biti. Jer Vladimiru nema ko da izađe na crtu u Ukrajini. Pojasnio sam gore, lako mnogi zaboravljaju:

      1. rušenje legitimne vlasti u Kijevu
      2. sporazum EU i terorisa u Kijevu koji čak ni kao takav nije ispoštovan.
      Last edited by Martinez_ on 01/03/2014 00:37, edited 1 time in total.
      Post Reply