Meni je največi merak ono kad kupiš takvo auto od cca 80.000 KM i nakon par godina skontaš da si spušio sa njim jedno 40.000 KM. Onako, hladno, a vozao si se sa njim manje više isto kao i sa duplo ili trostruko jeftinijim autima. Pri tome si plačao vrlo skupi Kasko jer su ta auta kradljiva. I neopravdano skupe servise.
Ako neko misli da je toliki merak vozati npr BMW-a da spremno zijani toliku lovu, hm .....
No, ima meraka i meraka pa i ukusa i ukusa. Ja naprimjer vožeči BMW-a nisam baš doživio toliko zadovoljstvo o kojem ovdje neki pričaju.
Ako bih baš auto za meraka onda bi to bio neki Porsche ili u tom fazonu.
A to da li se vrata malo manje ili više čuju pri zatvaranju, koga je to više briga ? Zaboga, zar smo toliko razmaženi kao da smo ispali iz carskih m..a !
I ne obračam više pažnju na to i slične sitnice.
Skontao sam samo da najviše sitničare oni koji najmanje vozaju auto.
Što bi rekli u Kini


