Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2526 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ima li onog što je pisao da je Mirza Teletović "kreten" koji pokazuje koliko zna time što ne igra u NBA-u ?! Samo da ga pozdravim. I ovo društvo sa duplogsporta koje je nakon utakmice sa Srbijom napisalo - "Spremajte kofere" 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2527 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Trebao si ovo napisati na ćirilici, zvučalo bi mnogo uvjerljivije.leet wrote:Jedna dobra partija nije amnestija za ono sa početka prvenstva
Idem autom btw, ispred zgrade sam ti u 6 i 15. I ne zaboravi nam ulaznice.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2528 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ljudi hajde neko neka nareze tu zadnju cetvrtinu..sevap je, da svi sada na miru to pogledamo. 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2529 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Tototoot čitas mi misli imali gdje snimak čitave četvrtine-LIBERO- wrote:Ljudi hajde neko neka nareze tu zadnju cetvrtinu..sevap je, da svi sada na miru to pogledamo.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2530 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Nisam nasao cijelu zadnju cetvrtinu, ali imaju zadnje 2-3 minute.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2531 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Prespavah utakmicu, jebemti
Uglavnom.... svaka čast momcima
... vratili smo se u igru... I ako ne prođemo, nema veze, ovo je dobro 
Al jebote, kako su dramatično različiti komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke
Al jebote, kako su dramatično različiti komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke
Last edited by cyprus on 08/09/2013 17:51, edited 1 time in total.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#2532 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bravo NIHADE ....
veljaca wrote:Partijaner wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2533 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
@kipar Kao sto napisa na pocetku posta, prespavao si tekmu
znaci nisi gledao kako su igrali... u ovoj tekmi su mogli i izgubiti niko im ne bi zamjerio (bar ne niko normalan) ... sto se tice psovanja, to je vec pretjerivanje, ali zasluzili su kritiku za prve dvije utakmice...
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2534 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kritiku svakako... Ali pljuvačinu, tj. hrakanje ne... Pa i Aco i Nihad i Teletović i ostali su bili isti ti ljudi i prije 3-4 dana... Međutim, tad su doslovno bili debili kojima se psovala majka i koje treba otjeratKPNCTNJAH wrote:@kipar Kao sto napisa na pocetku posta, prespavao si tekmuznaci nisi gledao kako su igrali... u ovoj tekmi su mogli i izgubiti niko im ne bi zamjerio (bar ne niko normalan) ... sto se tice psovanja, to je vec pretjerivanje, ali zasluzili su kritiku za prve dvije utakmice...
Isto će bit, bilo je i jeste i sa fudbalerima...
Last edited by cyprus on 08/09/2013 17:54, edited 1 time in total.
-
balea
- Posts: 140
- Joined: 16/08/2006 12:44
#2535 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ova utakmica je trebala biti završena sa 20 razlike za nas. Makedoncima ni sudije nisu pomogle. Zadržati hladnu glavu nakon onakvih sudijskih krađa i izbacivanja trenera.... pa svaka čast.cyprus wrote: Al jebote, kako dramatično razlitiči komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke
Komentari prema zaslugama. Protiv Latvije je ono bila sramota. Organizovanog napada nisu imali. I protiv CG su ih vile pronosale..... samo zato što su bili gori od nas. Danas su zaslužili svaku pohvalu.
- Edin H.
- Posts: 53549
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2536 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8X ... -10-4.html
Turning Point: Bosnia and Herzegovinian coach Aleksandar Petrovic was ejected from the game late in the fourth quarter after being whistled for a second technical foul. His players responded to the adversity, finishing the game without their bench leader.
Turning Point: Bosnia and Herzegovinian coach Aleksandar Petrovic was ejected from the game late in the fourth quarter after being whistled for a second technical foul. His players responded to the adversity, finishing the game without their bench leader.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2537 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
onaj stipanović isti edo maajka 
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2538 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Joj ja sam cijelu utakmicu razmisljao da sliku potsavim ali mi ni na kraj pameti nije nakon svega




- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2539 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
cim vidi đedovića padne mi ovaj na pamet

sajpruše, prespavaj ti i sljedeću

sajpruše, prespavaj ti i sljedeću
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2540 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hvala , još mi vise dan uljepsaKPNCTNJAH wrote:Nisam nasao cijelu zadnju cetvrtinu, ali imaju zadnje 2-3 minute.
- Edin H.
- Posts: 53549
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2541 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mislim da moramo zveknuti Litvaniju da idemo dalje, svejedno kako su druge utakmice budu odvijale
http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8X ... _2013.html
http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8X ... _2013.html
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2543 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moramo pobijediti Litvaniju ak zelimo dalje.Prosto ko pasulj

-
udrch
- Posts: 8472
- Joined: 14/10/2008 10:08
#2544 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ključni detalj nakon kojeg mi je bilo jasno da dobijamo utakmicuGoldenhand wrote:
svaka čast momcima koji su izdržali one krađe..ja sam počeo razbijati po kući..
kad hvalite ne zaboravljajte Kikanovića..najbolji naš igrač, igra iznad očekivanja i mogućnosti..
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2545 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Izlazi jebac makedonije
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2546 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ziku mu majice dobre do bola

-
l33t
- Posts: 4784
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#2547 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
niko kikanovica ne hvali ni na tvu ni na netu ccccudrch wrote:ključni detalj nakon kojeg mi je bilo jasno da dobijamo utakmicuGoldenhand wrote:![]()
svaka čast momcima koji su izdržali one krađe..ja sam počeo razbijati po kući..
kad hvalite ne zaboravljajte Kikanovića..najbolji naš igrač, igra iznad očekivanja i mogućnosti..
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2549 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Vidi ovog iza Edina sto se trzno

- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2550 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ti što su psovali majku i imali slične ispade su prolaznici na ovoj temi koji nemaju pojma o košarci i prema tome su imali pogrešnu predstavu o snazi ove momčadi. vjerovatno u medijima pročitali par članaka o tome koliko smo jaki, pa mislili evo ga, u drugom smo krugu automatski.cyprus wrote:Prespavah utakmicu, jebemtiUglavnom.... svaka čast momcima
![]()
![]()
... vratili smo se u igru... I ako ne prođemo, nema veze, ovo je dobro
Al jebote, kako su dramatično različiti komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke




