Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2526 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Ima li onog što je pisao da je Mirza Teletović "kreten" koji pokazuje koliko zna time što ne igra u NBA-u ?! Samo da ga pozdravim. I ovo društvo sa duplogsporta koje je nakon utakmice sa Srbijom napisalo - "Spremajte kofere" :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2527 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Muhamed Đakmić »

leet wrote:Jedna dobra partija nije amnestija za ono sa početka prvenstva :oops:
Trebao si ovo napisati na ćirilici, zvučalo bi mnogo uvjerljivije.

Idem autom btw, ispred zgrade sam ti u 6 i 15. I ne zaboravi nam ulaznice.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2528 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by -LIBERO- »

Ljudi hajde neko neka nareze tu zadnju cetvrtinu..sevap je, da svi sada na miru to pogledamo. :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2529 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by mO k3 »

-LIBERO- wrote:Ljudi hajde neko neka nareze tu zadnju cetvrtinu..sevap je, da svi sada na miru to pogledamo. :D
Tototoot čitas mi misli imali gdje snimak čitave četvrtine :-D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2530 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by KPNCTNJAH »

Nisam nasao cijelu zadnju cetvrtinu, ali imaju zadnje 2-3 minute.

User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2531 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by cyprus »

Prespavah utakmicu, jebemti :-) Uglavnom.... svaka čast momcima :) :) :) ... vratili smo se u igru... I ako ne prođemo, nema veze, ovo je dobro :thumbup:

Al jebote, kako su dramatično različiti komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke :sad:
Last edited by cyprus on 08/09/2013 17:51, edited 1 time in total.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#2532 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by veljaca »

Bravo NIHADE .... :thumbup:
veljaca wrote:
Partijaner wrote:Image
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2533 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by KPNCTNJAH »

@kipar Kao sto napisa na pocetku posta, prespavao si tekmu :razz: znaci nisi gledao kako su igrali... u ovoj tekmi su mogli i izgubiti niko im ne bi zamjerio (bar ne niko normalan) ... sto se tice psovanja, to je vec pretjerivanje, ali zasluzili su kritiku za prve dvije utakmice...
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2534 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by cyprus »

KPNCTNJAH wrote:@kipar Kao sto napisa na pocetku posta, prespavao si tekmu :razz: znaci nisi gledao kako su igrali... u ovoj tekmi su mogli i izgubiti niko im ne bi zamjerio (bar ne niko normalan) ... sto se tice psovanja, to je vec pretjerivanje, ali zasluzili su kritiku za prve dvije utakmice...
Kritiku svakako... Ali pljuvačinu, tj. hrakanje ne... Pa i Aco i Nihad i Teletović i ostali su bili isti ti ljudi i prije 3-4 dana... Međutim, tad su doslovno bili debili kojima se psovala majka i koje treba otjerat :-) a sad su srčani heroji nacije...

Isto će bit, bilo je i jeste i sa fudbalerima...
Last edited by cyprus on 08/09/2013 17:54, edited 1 time in total.
balea
Posts: 140
Joined: 16/08/2006 12:44

#2535 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by balea »

cyprus wrote: Al jebote, kako dramatično razlitiči komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke :sad:
Ova utakmica je trebala biti završena sa 20 razlike za nas. Makedoncima ni sudije nisu pomogle. Zadržati hladnu glavu nakon onakvih sudijskih krađa i izbacivanja trenera.... pa svaka čast.

Komentari prema zaslugama. Protiv Latvije je ono bila sramota. Organizovanog napada nisu imali. I protiv CG su ih vile pronosale..... samo zato što su bili gori od nas. Danas su zaslužili svaku pohvalu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53549
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2536 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8X ... -10-4.html

Turning Point: Bosnia and Herzegovinian coach Aleksandar Petrovic was ejected from the game late in the fourth quarter after being whistled for a second technical foul. His players responded to the adversity, finishing the game without their bench leader.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2537 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Baltazar_khan »

onaj stipanović isti edo maajka :mrgreen:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2538 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Joj ja sam cijelu utakmicu razmisljao da sliku potsavim ali mi ni na kraj pameti nije nakon svega :D

Image

Image
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#2539 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by uglavnomja »

cim vidi đedovića padne mi ovaj na pamet

Image





sajpruše, prespavaj ti i sljedeću :D
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2540 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by mO k3 »

KPNCTNJAH wrote:Nisam nasao cijelu zadnju cetvrtinu, ali imaju zadnje 2-3 minute.

Hvala , još mi vise dan uljepsa :)
User avatar
Edin H.
Posts: 53549
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2541 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Edin H. »

Mislim da moramo zveknuti Litvaniju da idemo dalje, svejedno kako su druge utakmice budu odvijale

http://www.eurobasket2013.org/en/cid_8X ... _2013.html
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2542 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Comrad »

Image

:D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2543 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Herr Flick »

Moramo pobijediti Litvaniju ak zelimo dalje.Prosto ko pasulj :D :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#2544 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by udrch »

Goldenhand wrote:Image
ključni detalj nakon kojeg mi je bilo jasno da dobijamo utakmicu :D

svaka čast momcima koji su izdržali one krađe..ja sam počeo razbijati po kući..

kad hvalite ne zaboravljajte Kikanovića..najbolji naš igrač, igra iznad očekivanja i mogućnosti..
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2545 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

Image

Izlazi jebac makedonije :D
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#2546 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by _mufljuz_ »

ziku mu majice dobre do bola 8-) 8)
l33t
Posts: 4784
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#2547 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by l33t »

udrch wrote:
Goldenhand wrote:Image
ključni detalj nakon kojeg mi je bilo jasno da dobijamo utakmicu :D

svaka čast momcima koji su izdržali one krađe..ja sam počeo razbijati po kući..

kad hvalite ne zaboravljajte Kikanovića..najbolji naš igrač, igra iznad očekivanja i mogućnosti..
niko kikanovica ne hvali ni na tvu ni na netu cccc :D treba i njega malo spomenuti samo da se ne urekne :D
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#2548 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by baxul »

Comrad wrote:Image

:D
:zekzek: :tooo:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2549 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Vidi ovog iza Edina sto se trzno :lol: :lol:
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2550 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by hrastov žižak »

cyprus wrote:Prespavah utakmicu, jebemti :-) Uglavnom.... svaka čast momcima :) :) :) ... vratili smo se u igru... I ako ne prođemo, nema veze, ovo je dobro :thumbup:

Al jebote, kako su dramatično različiti komenari na ovoj temi sada i od prije 3-4 dana... Razumijem ja da su oni tada gubili i zahtijevali kritiku, a sada pobjeđuju pa zaslužuju pohvalu... Međutim, vi ste ovim ljudima koje sada slavite prije tri dana doslovno psovali majke :sad:
ti što su psovali majku i imali slične ispade su prolaznici na ovoj temi koji nemaju pojma o košarci i prema tome su imali pogrešnu predstavu o snazi ove momčadi. vjerovatno u medijima pročitali par članaka o tome koliko smo jaki, pa mislili evo ga, u drugom smo krugu automatski.
Locked