Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2526 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

East_side wrote:
Bruka za Juve, bez obzira što sam Juve nije kriv za to već sudija.
Ne moze biti bruka za Juve jer nije nista uradio da bi se mogao obrukat!
Ako se kaze bruka,onda se moze reci bruka za sudiju...
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#2527 Re: Juventus FC

Post by LSD »

wickerman wrote:
East_side wrote:
Bruka za Juve, bez obzira što sam Juve nije kriv za to već sudija.
Ne moze biti bruka za Juve jer nije nista uradio da bi se mogao obrukat!
Ako se kaze bruka,onda se moze reci bruka za sudiju...
Ma ja...a kad treba kenjati po Barci ,za identicne stvari - zbog sudija...tad se ne prica ta prica,jel tako ili nije.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2528 Re: Juventus FC

Post by Jeff Bingham »

idi bolan kenjaj po temi o smecarskoj barci, zagadjujes i ovu i temu o milanu s pricama o bredu pitu i kompaniji.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#2529 Re: Juventus FC

Post by LSD »

Jeff Bingham wrote:idi bolan kenjaj po temi o smecarskoj barci, zagadjujes i ovu i temu o milanu s pricama o bredu pitu i kompaniji.
Jesi li se isplakao zbog onih 3-2 u Milanu :-) ...vidim još nisi dok pizdiš o Braci i dalje :lol: :lol: evo ti maramica :-)
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2530 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

LSD wrote:
wickerman wrote:
East_side wrote:
Bruka za Juve, bez obzira što sam Juve nije kriv za to već sudija.
Ne moze biti bruka za Juve jer nije nista uradio da bi se mogao obrukat!
Ako se kaze bruka,onda se moze reci bruka za sudiju...
Ma ja...a kad treba kenjati po Barci ,za identicne stvari - zbog sudija...tad se ne prica ta prica,jel tako ili nije.

Ja mislim da se ovo ne moze porediti sa utakmicom Juventus - Cesena!
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2531 Re: Juventus FC

Post by respo »

pa na ovoj snimci je samo jedna greska sudije
drugi slucaj kad se obara drogba
ostalo se sve moze nazvati padavicarima kao sto se nazivaju busket i ostali barcini igraci
da se razumijemo nema tog fudbalera koji ne simulira u svoju korist i korist svog kluba bio to juve barca celzi ili vrbanjusa
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2532 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

*ebla vas barcelona. ovo nije tema o barceloni nego o juventusu. pa je red da se o drugim klubovima raspravlja na njihovim temam. i da se ne postavljaju clipovi o drugim klubovima ovdje, vec o juventusu
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2533 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Highlights današnje utakmice. Čista dominacija. :-D
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#2534 Re: Juventus FC

Post by wickerman »

respo wrote:pa na ovoj snimci je samo jedna greska sudije
drugi slucaj kad se obara drogba
ostalo se sve moze nazvati padavicarima kao sto se nazivaju busket i ostali barcini igraci
da se razumijemo nema tog fudbalera koji ne simulira u svoju korist i korist svog kluba bio to juve barca celzi ili vrbanjusa
Da ti iskreno kazem: hebe se meni za Barcelonu i Chelsea :D :D :D
Samo kazem da se ne moze poredit sa ovim...
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2535 Re: Juventus FC

Post by mrtva kokoš »

Image
I'm ok, though I'm going to spend this night in the hospital, nothing serious just some precautionary tests. I wanted to share with you this picture taken in the ambulance...
See you soon, take care, Ale!
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#2536 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

šime.sparina wrote:Image
I'm ok, though I'm going to spend this night in the hospital, nothing serious just some precautionary tests. I wanted to share with you this picture taken in the ambulance...
See you soon, take care, Ale!
Kontam kakav je ovo beskucnik(neka zezancija reko)kad ono Ale u hitnoj :-) :D,brz oporavak i valjda ce dobiti vecu minutazu.Treneri uvjek glume neke face na Aletov racun :sad: .
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2537 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

alijagoro wrote:
šime.sparina wrote:Image
I'm ok, though I'm going to spend this night in the hospital, nothing serious just some precautionary tests. I wanted to share with you this picture taken in the ambulance...
See you soon, take care, Ale!
Kontam kakav je ovo beskucnik(neka zezancija reko)kad ono Ale u hitnoj :-) :D,brz oporavak i valjda ce dobiti vecu minutazu.Treneri uvjek glume neke face na Aletov racun :sad: .
Ako se ovo odnosi na Contea potpuno si u krivu druze moj. Conteu trenutno i Ale i Andrea i Elkanni i svi navijaci trebaju vodu nositi i pertle vezati. Totalni respect za sve sto je ucinio do sada :thumbup: Pa nakon 3 godine utakmice Juveta se zeljno iscekuju a snovi o tituli nisu nimalo nestvarni bas zbog Contea. Lik je izokrenuo ekipu totalno. Nakon 13 kola nemamo poraza, igramo najbolji fudbal u Serie A itd..... i uz sve to jos je i igracka legenda Juventusa. Covjek koji Juve nosi u srcu i dusi.

User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2538 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Sutra Coppa Italia protiv Bologne.
Prilika da se malo rotira ekipa.
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#2539 Re: Juventus FC

Post by Zvek »

SveMirko povridjen do iza Nove Godine.
Doduše to i nije neki gubitak, najlosiji igrac trenutno. Prilika da Kvalja pokaze koliko vrijedi.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2540 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

Zvek wrote:SveMirko povridjen do iza Nove Godine.
Doduše to i nije neki gubitak, najlosiji igrac trenutno. Prilika da Kvalja pokaze koliko vrijedi.
Najlosiji ? Ocito ne pratis juventus u zadnje vrijeme.
User avatar
Zvek
Posts: 1494
Joined: 16/10/2010 19:58

#2541 Re: Juventus FC

Post by Zvek »

Pratim i to svaku tekmu, lik se ne vidi, dao je samo 2 gola u 12 utakmica. U napadu više uradi Kjelini.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#2542 Re: Juventus FC

Post by -TheChosenOne- »

Zvek wrote:Pratim i to svaku tekmu, lik se ne vidi, dao je samo 2 gola u 12 utakmica. U napadu više uradi Kjelini.
onda gledas a ne vidis :D

Vucinic svaku tekmu ima bar 2-3 izgledne prilike i stalna je prijetnja po protivnicki gol. To sto nije postigao puno golova nista ne znaci. U vecini gol akcija ove sezone je on ucestvovao, pa vidi kako je beskoristan.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2543 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Veceras u 9 sati utakmica Coppa Italia protiv Bologne. Evo sanse da Krasic, Elia i ostali sto griju klupu pokazu sto znaju.

Forza Juve!!!
User avatar
capitano10
Posts: 200
Joined: 25/10/2011 00:26

#2544 Re: Juventus FC

Post by capitano10 »

Claudio Marchisio! :thumbup:

Giaccherini također odlično odigrao, možda bude nešto od njega.
Mislim da Miloš treba da počne sa pakovanjem kofera..šteta fakat..
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2545 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Image

“Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte è il nostro capitano”

:-D
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2546 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Marchisio je trenutno najbolji italijanski igrač, al ubjedljivo. :thumbup:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2547 Re: Juventus FC

Post by p206 »

Molio bih navijače Juvea da pročitaju ovaj post.

Riječ je o momku koji je teško bolestan i potrebna mu je operacija.
Inače Maksa je veliki navijač Juvea. Mnogo puta sam igrao sa njim lopte i tu je uvijek bio dres Del Piera. Ljetos smo baš igrali, a sad je nepokretan... Momak je stvarno za primjer, iako je rano ostao bez jednog roditelja.

Ovdje možete vidjeti detaljno o čemu se radi.

http://www.sarajevo-x.com/bih/humanitar ... /111206085

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 35&t=93544

ProCredit banka
Na ime: Nejra Maksić
Račun za uplate iz BiH: 1941022842801163
Iban Code: BA39 194-102-28428022-30

Turkish ziraat banka:
Na ime: Jasmin Maksić
km račun je 1860004055580015
i devizni 1860004655580014
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2548 Re: Juventus FC

Post by p206 »

Ako je moguće da neko kopira ovaj post na neki od foruma navijača Juventusa, kao što je npr. Juvebalkan.
Bio bih zahvalan...
underground
Posts: 379
Joined: 12/07/2006 00:29

#2549 Re: Juventus FC

Post by underground »

p206 wrote:Molio bih navijače Juvea da pročitaju ovaj post.

Riječ je o momku koji je teško bolestan i potrebna mu je operacija.
Inače Maksa je veliki navijač Juvea. Mnogo puta sam igrao sa njim lopte i tu je uvijek bio dres Del Piera. Ljetos smo baš igrali, a sad je nepokretan... Momak je stvarno za primjer, iako je rano ostao bez jednog roditelja.

Ovdje možete vidjeti detaljno o čemu se radi.

http://www.sarajevo-x.com/bih/humanitar ... /111206085

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 35&t=93544

ProCredit banka
Na ime: Nejra Maksić
Račun za uplate iz BiH: 1941022842801163
Iban Code: BA39 194-102-28428022-30

Turkish ziraat banka:
Na ime: Jasmin Maksić
km račun je 1860004055580015
i devizni 1860004655580014
Imas privatnu poruku.
p206 wrote:Ako je moguće da neko kopira ovaj post na neki od foruma navijača Juventusa, kao što je npr. Juvebalkan.
Bio bih zahvalan...
Dobra ideja!
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2550 Re: Juventus FC

Post by p206 »

underground wrote:Imas privatnu poruku.
odgovorio sam ti...
Post Reply