Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
pa na ovoj snimci je samo jedna greska sudije
drugi slucaj kad se obara drogba
ostalo se sve moze nazvati padavicarima kao sto se nazivaju busket i ostali barcini igraci
da se razumijemo nema tog fudbalera koji ne simulira u svoju korist i korist svog kluba bio to juve barca celzi ili vrbanjusa
*ebla vas barcelona. ovo nije tema o barceloni nego o juventusu. pa je red da se o drugim klubovima raspravlja na njihovim temam. i da se ne postavljaju clipovi o drugim klubovima ovdje, vec o juventusu
respo wrote:pa na ovoj snimci je samo jedna greska sudije
drugi slucaj kad se obara drogba
ostalo se sve moze nazvati padavicarima kao sto se nazivaju busket i ostali barcini igraci
da se razumijemo nema tog fudbalera koji ne simulira u svoju korist i korist svog kluba bio to juve barca celzi ili vrbanjusa
Da ti iskreno kazem: hebe se meni za Barcelonu i Chelsea
Samo kazem da se ne moze poredit sa ovim...
I'm ok, though I'm going to spend this night in the hospital, nothing serious just some precautionary tests. I wanted to share with you this picture taken in the ambulance...
See you soon, take care, Ale!
šime.sparina wrote:
I'm ok, though I'm going to spend this night in the hospital, nothing serious just some precautionary tests. I wanted to share with you this picture taken in the ambulance...
See you soon, take care, Ale!
Kontam kakav je ovo beskucnik(neka zezancija reko)kad ono Ale u hitnoj ,brz oporavak i valjda ce dobiti vecu minutazu.Treneri uvjek glume neke face na Aletov racun .
šime.sparina wrote:
I'm ok, though I'm going to spend this night in the hospital, nothing serious just some precautionary tests. I wanted to share with you this picture taken in the ambulance...
See you soon, take care, Ale!
Kontam kakav je ovo beskucnik(neka zezancija reko)kad ono Ale u hitnoj ,brz oporavak i valjda ce dobiti vecu minutazu.Treneri uvjek glume neke face na Aletov racun .
Ako se ovo odnosi na Contea potpuno si u krivu druze moj. Conteu trenutno i Ale i Andrea i Elkanni i svi navijaci trebaju vodu nositi i pertle vezati. Totalni respect za sve sto je ucinio do sada Pa nakon 3 godine utakmice Juveta se zeljno iscekuju a snovi o tituli nisu nimalo nestvarni bas zbog Contea. Lik je izokrenuo ekipu totalno. Nakon 13 kola nemamo poraza, igramo najbolji fudbal u Serie A itd..... i uz sve to jos je i igracka legenda Juventusa. Covjek koji Juve nosi u srcu i dusi.
Zvek wrote:Pratim i to svaku tekmu, lik se ne vidi, dao je samo 2 gola u 12 utakmica. U napadu više uradi Kjelini.
onda gledas a ne vidis
Vucinic svaku tekmu ima bar 2-3 izgledne prilike i stalna je prijetnja po protivnicki gol. To sto nije postigao puno golova nista ne znaci. U vecini gol akcija ove sezone je on ucestvovao, pa vidi kako je beskoristan.
Riječ je o momku koji je teško bolestan i potrebna mu je operacija. Inače Maksa je veliki navijač Juvea. Mnogo puta sam igrao sa njim lopte i tu je uvijek bio dres Del Piera. Ljetos smo baš igrali, a sad je nepokretan... Momak je stvarno za primjer, iako je rano ostao bez jednog roditelja.
p206 wrote:Molio bih navijače Juvea da pročitaju ovaj post.
Riječ je o momku koji je teško bolestan i potrebna mu je operacija. Inače Maksa je veliki navijač Juvea. Mnogo puta sam igrao sa njim lopte i tu je uvijek bio dres Del Piera. Ljetos smo baš igrali, a sad je nepokretan... Momak je stvarno za primjer, iako je rano ostao bez jednog roditelja.