SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25226 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Drugi zamjenik ministra OSBiH sad za N1 kaze da sve aludira na teroristicki napad na institucije BiH. Dodao bi ja nesto smijesno ali nije vrijeme...
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#25227 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Momak je upravo saznao da je izgubio brata ti komentarises sta psuje, skim ja djelim grad to je strasno.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#25228 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
kakvih sve pacijenata ima na ovom forumu 
- Skream
- Posts: 1739
- Joined: 11/11/2010 02:26
- Location: Night Shift
#25229 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
za šamara
- sigh
- Posts: 1173
- Joined: 22/08/2014 23:12
#25230 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Liku ubijen brat a problematicno sto psuje u bolu i nevjerici. Kakvi likovi ne mogu da vjerujem 
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#25231 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
To sto je tebi vaznije sta pisu mediji od onoga sto se desilo, to je tvoj problem.Tony Soprano wrote:Jedina sega i sala su cetnicki i ustaski mediji, koji pokusavaju Bosnu i Bosnjake pokazati kao teroristicku drzavu i teroriste. I ovim putem ih nabijem na kurac.Ripicipi wrote:I onda ovdje neki prosipaju segu i salu![]()
Tuzno je ovo na N1
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#25232 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne kazem da ga ima, ali sta garantuje da ga nema...It_is_a_Leclerc wrote:Otkud narkomanu eksploziv. Šta pričate vi..
Uostalom, postoji taktika upada, i to rade na onim vježbama.
- banjaluka078
- Posts: 13199
- Joined: 16/01/2007 23:38
#25233 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ministarstvo odbrane BiH/Ministry of Defence of BiH:
Sa dubokim žaljenjem obavještavamo javnost da su dva pripadnika Oružanih snaga BiH ubijena od strane za sada nepoznatog lica, van vojne lokacije u neposrednoj blizini kasarne Rajlovac OS BiH u večernjim satima 18.11.2015. godine.
Tom prilikom jedan pripadnik OS BiH je lakše povrijeđen, te je nakon ukazane liječničke pomoći u Kliničkom centru Sarajevo pušten kući.
U toku su istražne radnje na licu mjesta i po okončanju istih imaćemo više detalja.
Na svim lokacijama OS BiH poduzete su potrebne mjere sigurnosti.
Ovim putem pozivamo predstavnike medija da se suzdrže od špekulacija o ovom slučaju, kako bi izbjegli širenje dezinformacija.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#25234 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
+1vade_mecum wrote:da ti srce pukneako neko iz tv1 cita ovo, nabijem vas na kurac i vasu profesionalnost otac vas jebo neprofesionalni
Stoko ljigava skinite ovaj video.......dukele od novinara....fuj
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#25235 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nabijem novinare koji su ono snimili.
A i oni iz kasarne OS-a su smotani i pogubljeni što su dopustili da najbliža rodbina ubijenih hoda po ulici i od trećih lica saznaje za tragediju. pa mazlumi jedni, uvedite fino ljude u kasarnu, obezbjedite ljekarsku ekipu i porazgovarajte sa najbližom rodbinom.
Nikad pameti!
A i oni iz kasarne OS-a su smotani i pogubljeni što su dopustili da najbliža rodbina ubijenih hoda po ulici i od trećih lica saznaje za tragediju. pa mazlumi jedni, uvedite fino ljude u kasarnu, obezbjedite ljekarsku ekipu i porazgovarajte sa najbližom rodbinom.
Nikad pameti!
- Orange Revolution
- Posts: 213
- Joined: 04/08/2013 14:00
#25236 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Šta hočeš ti pičko nacionalistička,rodio sam se u ovom gradu i već su mi nekoliko puta ubistvom prijetili takva dvojica,ispitivali me za roditelje,kurac me zaboli za medije i Nefića šta priča,neću sigurno dopustiti ako budem mogao da i mene izrokaju.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25237 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Momak je u takvom šoku da vjerovatno ne zna ni gdje je, ni kako se zove. Ne mogu vjerovati da niko od ovih policajaca nije prišao, da ih skloni od onih svjetala kamera, ili makar udaljio malo novinare.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#25238 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ovo stvarno nije trebalo da se postavlja, veliki minus za novinare koji su vec u dubokom dubokom minusu...
Last edited by zigson on 18/11/2015 23:47, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#25239 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Polako ba, ne treba srljatiIt_is_a_Leclerc wrote:Otkud narkomanu eksploziv. Šta pričate vi..
Uostalom, postoji taktika upada, i to rade na onim vježbama.
Ako je opkoljen u kuci onda, teenutno ne predstavlja opasnost
Postoje jasne procedure, vjerovatno ce prvo probati pregovarati i nagovoriti ga da se preda
Ovako u gusto naseljenom podrucju nekom izhitrenom akcijom rizikuju zivote policajaca i civila
-
sha_ba
- Posts: 55937
- Joined: 17/11/2011 12:16
#25240 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
tacno ne mogu da vjerujem sta citam 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#25241 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jos ne mogu vjerovati da su oni snimali sve to, sve za klik jadovi od novinara.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#25242 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
nije vezano za ovo u rajlovcu, ali mogu se kladiti da će biti pljački u sg ns i centru
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25243 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Što množina? Jedan se pobunio zbog psovke.sigh wrote:Liku ubijen brat a problematicno sto psuje u bolu i nevjerici. Kakvi likovi ne mogu da vjerujem
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#25244 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.
Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#25245 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jadni momci
Šta je sljedeće, kino, škola, koncert?
Šta je sljedeće, kino, škola, koncert?
-
calculator
- Posts: 1351
- Joined: 25/11/2013 12:32
#25246 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
"N1", odnosno njihov novinar-reporter, Zvonko Komšić, večeras je dotakao dno profesije, i zaslužio izgon iz branše, odnosno krivičnu odgovornost zbog podizanja tenzija i širenja straha mežu stanovništvom, perfidno "otkrivajući u povjerenju" informaciju da je ubica uzvikivao Allahu ekber i da je imao dugu bradu. Jebem im senzacionalizam i lešinarenje 
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25247 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ovo jebo lud zbunjenog...
http://source.ba/clanak/Crnahronika/385 ... cima-OSBiH
http://source.ba/clanak/Crnahronika/385 ... cima-OSBiH
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.
Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#25248 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja sam uvijek govorio ne daj Bože većeg sranja odosmo svi u PM zbog organizacije... Ne znaju ljudi osnovne stvariMatzan wrote:Nabijem novinare koji su ono snimili.
A i oni iz kasarne OS-a su smotani i pogubljeni što su dopustili da najbliža rodbina ubijenih hoda po ulici i od trećih lica saznaje za tragediju. pa mazlumi jedni, uvedite fino ljude u kasarnu, obezbjedite ljekarsku ekipu i porazgovarajte sa najbližom rodbinom.
Nikad pameti!
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#25249 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
WTF sad?mario001 wrote:Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.
Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#25250 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ovo jeste u svakom slucaju terorizam jer su ubijena dva uniformisana pripadnika oruzanih snaga ma ko da je ubica. Puino vaznije bi bilo ovog fanatika uhvatiti zivog i peci ga lagano da kaze sve sto zna i odakle mu ideja za takav sulidi i zivotinjski akt.
