SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#25226 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Freamon Lester »

Drugi zamjenik ministra OSBiH sad za N1 kaze da sve aludira na teroristicki napad na institucije BiH. Dodao bi ja nesto smijesno ali nije vrijeme...
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25227 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

Momak je upravo saznao da je izgubio brata ti komentarises sta psuje, skim ja djelim grad to je strasno.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#25228 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

kakvih sve pacijenata ima na ovom forumu :run:
User avatar
Skream
Posts: 1739
Joined: 11/11/2010 02:26
Location: Night Shift

#25229 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Skream »

za šamara
User avatar
sigh
Posts: 1173
Joined: 22/08/2014 23:12

#25230 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sigh »

Liku ubijen brat a problematicno sto psuje u bolu i nevjerici. Kakvi likovi ne mogu da vjerujem :-)
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#25231 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ripicipi »

Tony Soprano wrote:
Ripicipi wrote:I onda ovdje neki prosipaju segu i salu :(
Tuzno je ovo na N1 :(
Jedina sega i sala su cetnicki i ustaski mediji, koji pokusavaju Bosnu i Bosnjake pokazati kao teroristicku drzavu i teroriste. I ovim putem ih nabijem na kurac.
To sto je tebi vaznije sta pisu mediji od onoga sto se desilo, to je tvoj problem.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25232 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

It_is_a_Leclerc wrote:Otkud narkomanu eksploziv. Šta pričate vi..

Uostalom, postoji taktika upada, i to rade na onim vježbama.
Ne kazem da ga ima, ali sta garantuje da ga nema...
User avatar
banjaluka078
Posts: 13199
Joined: 16/01/2007 23:38

#25233 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by banjaluka078 »

Ministarstvo odbrane BiH/Ministry of Defence of BiH:
Sa dubokim žaljenjem obavještavamo javnost da su dva pripadnika Oružanih snaga BiH ubijena od strane za sada nepoznatog lica, van vojne lokacije u neposrednoj blizini kasarne Rajlovac OS BiH u večernjim satima 18.11.2015. godine.

Tom prilikom jedan pripadnik OS BiH je lakše povrijeđen, te je nakon ukazane liječničke pomoći u Kliničkom centru Sarajevo pušten kući.

U toku su istražne radnje na licu mjesta i po okončanju istih imaćemo više detalja.

Na svim lokacijama OS BiH poduzete su potrebne mjere sigurnosti.

Ovim putem pozivamo predstavnike medija da se suzdrže od špekulacija o ovom slučaju, kako bi izbjegli širenje dezinformacija.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#25234 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vjesticanametli »

vade_mecum wrote:
Itsoktobealone wrote:https://www.youtube.com/watch?v=udLOvu6v9gI

Samo za da places.
da ti srce pukne :( ako neko iz tv1 cita ovo, nabijem vas na kurac i vasu profesionalnost otac vas jebo neprofesionalni
+1
Stoko ljigava skinite ovaj video.......dukele od novinara....fuj
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#25235 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Matzan »

Nabijem novinare koji su ono snimili.

A i oni iz kasarne OS-a su smotani i pogubljeni što su dopustili da najbliža rodbina ubijenih hoda po ulici i od trećih lica saznaje za tragediju. pa mazlumi jedni, uvedite fino ljude u kasarnu, obezbjedite ljekarsku ekipu i porazgovarajte sa najbližom rodbinom.

Nikad pameti!
User avatar
Orange Revolution
Posts: 213
Joined: 04/08/2013 14:00

#25236 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Orange Revolution »

Šta hočeš ti pičko nacionalistička,rodio sam se u ovom gradu i već su mi nekoliko puta ubistvom prijetili takva dvojica,ispitivali me za roditelje,kurac me zaboli za medije i Nefića šta priča,neću sigurno dopustiti ako budem mogao da i mene izrokaju.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25237 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Momak je u takvom šoku da vjerovatno ne zna ni gdje je, ni kako se zove. Ne mogu vjerovati da niko od ovih policajaca nije prišao, da ih skloni od onih svjetala kamera, ili makar udaljio malo novinare.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#25238 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zigson »

ovo stvarno nije trebalo da se postavlja, veliki minus za novinare koji su vec u dubokom dubokom minusu...
Last edited by zigson on 18/11/2015 23:47, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#25239 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by insomnia78 »

It_is_a_Leclerc wrote:Otkud narkomanu eksploziv. Šta pričate vi..

Uostalom, postoji taktika upada, i to rade na onim vježbama.
Polako ba, ne treba srljati
Ako je opkoljen u kuci onda, teenutno ne predstavlja opasnost
Postoje jasne procedure, vjerovatno ce prvo probati pregovarati i nagovoriti ga da se preda
Ovako u gusto naseljenom podrucju nekom izhitrenom akcijom rizikuju zivote policajaca i civila
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#25240 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sha_ba »

tacno ne mogu da vjerujem sta citam :-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25241 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

Jos ne mogu vjerovati da su oni snimali sve to, sve za klik jadovi od novinara.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#25242 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by jao_situacije »

nije vezano za ovo u rajlovcu, ali mogu se kladiti da će biti pljački u sg ns i centru
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#25243 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

sigh wrote:Liku ubijen brat a problematicno sto psuje u bolu i nevjerici. Kakvi likovi ne mogu da vjerujem :-)
Što množina? Jedan se pobunio zbog psovke.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25244 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#25245 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by VjecitiStudent »

Jadni momci :(
Šta je sljedeće, kino, škola, koncert?
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#25246 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by calculator »

"N1", odnosno njihov novinar-reporter, Zvonko Komšić, večeras je dotakao dno profesije, i zaslužio izgon iz branše, odnosno krivičnu odgovornost zbog podizanja tenzija i širenja straha mežu stanovništvom, perfidno "otkrivajući u povjerenju" informaciju da je ubica uzvikivao Allahu ekber i da je imao dugu bradu. Jebem im senzacionalizam i lešinarenje :(
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25247 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

ovo jebo lud zbunjenog...

http://source.ba/clanak/Crnahronika/385 ... cima-OSBiH
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25248 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Matzan wrote:Nabijem novinare koji su ono snimili.

A i oni iz kasarne OS-a su smotani i pogubljeni što su dopustili da najbliža rodbina ubijenih hoda po ulici i od trećih lica saznaje za tragediju. pa mazlumi jedni, uvedite fino ljude u kasarnu, obezbjedite ljekarsku ekipu i porazgovarajte sa najbližom rodbinom.

Nikad pameti!
Ja sam uvijek govorio ne daj Bože većeg sranja odosmo svi u PM zbog organizacije... Ne znaju ljudi osnovne stvari
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#25249 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by cyprus »

mario001 wrote:
Iako je prvobitno objavljeno da policija traga za Enesom Omeragićem, prema još uvijek nepotvrđenim informacijama saznajemo da se radi o dvije osobe koje su ciljano došle na mjesto pucnjave kako bi pucali u pripadnike OSBiH.

Očevici tvrde da su napadači imali maske, te da su uzvikivali parole podrške ISIL-u. Još jednom dodajemo da su ovo nepotvrđene informacije, a koje smo saznali preko očevidaca večerašnje pucnjave u Rajlovcu.
WTF sad?
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25250 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

Ovo jeste u svakom slucaju terorizam jer su ubijena dva uniformisana pripadnika oruzanih snaga ma ko da je ubica. Puino vaznije bi bilo ovog fanatika uhvatiti zivog i peci ga lagano da kaze sve sto zna i odakle mu ideja za takav sulidi i zivotinjski akt.
Locked