Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#25201 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Kako Karius brani, novi golman sledece sezone nece biti potreban. :-D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25202 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

ZLATO AMIDZINO :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25203 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

OX ponovo majstorski osvaja ključne metre terena, ove majmune se mora pritisnuti sa 120 % kako bi se stvorio prostor za šut ili ključnu loptu u peterac. Daleko su oni od defanzivnih majstora bunkerisanja, ni blizu čvrste ekipe koliko je to nekolicina balvančića u crvenom dresu umislila, pa kruže s loptom po pola sata oko šesnaesterca i onda loptu vrate Van Dajku :-)

Presing i pasovi prema naprijed, tjerati ih da griješe i prave kornere i dobiće još komada, samo da pristupe igri maximalno ozbiljno a ne ko tetke kakve, s guza na guz pa golmanu vrate loptu.

Oni su svoj jedan šugavi šut ispucali i nije završio u golu što je megabitno u utakmicama protiv ovakvih propalitetskih timova, ovakva hameljaška ekipa kreira uz sadaku maximalno 2 šanse na utakmici, ali prvi šut je najvažniji, taj prvi šut autobus ekipa i pravi od fudbala izuzetno nepravedan sport i zato je bitno odbraniti taj prvi šut autobus ekipe.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25204 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Great save from Karius at the end of that first half. I kind of wish Gary Neville was in commentary to hear him ignore it and not give him any credit.
:bih:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25205 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

sudija mame ti se n.............. kako on bi jedva dočekao zasvirat penal da Lovren onako odigra rukom
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25206 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

to Mahane, loš je potez njega gurati na lijevu stranu, čim krene prema sredini i počne se više oslanjati na desnicu to je K.mothafuking O. za protivnika
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25207 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ovo nije bio faul? :zoka: :lol:

Odlicno odradjena tekma.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#25209 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

U strasno dobroj formi su :thumbup: :thumbup: Klopp je nesto najbolje sto se desilo Liverpoolu nakon dugo dugo vremena.

Coutinhov odlazak se ne osjeti.. Rodgersov tim bi se do sada raspao.

Samo da svi ostanu na okupu, i da se dobro pojacaju na ljeto i nema razloga zasto nebi napali titulu, uz malo srece definitivno to mogu....
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#25210 Re: Liverpool FC

Post by diablobih »

Hehehe, cuj titulu sa lovrenom i ekipicom. Imate samo napad i to je to. Ali eto, lijepo se zavaravati, k'o arsenalovi navijaci kad arsenal siluje sve redom pred kraj sezone, pa ono nasa je sljedeca mame mi.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#25211 Re: Liverpool FC

Post by Muhamed Đakmić »

diablobih wrote:Hehehe, cuj titulu sa lovrenom i ekipicom. Imate samo napad i to je to. Ali eto, lijepo se zavaravati, k'o arsenalovi navijaci kad arsenal siluje sve redom pred kraj sezone, pa ono nasa je sljedeca mame mi.
Hajde Boga ti, kao da ste vi bolji :D
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#25212 Re: Liverpool FC

Post by diablobih »

Osvojena titula, idemo dalje da vidimo sta ce biti :) Sa par igraca se ovo sve moze rijesiti, ali ne treba preseravati, i onda kada ste sa rodgersom ispusili, bilo je sljedece cete osvojiti, ono daaj :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#25213 Re: Liverpool FC

Post by Muhamed Đakmić »

Ma ja samo za Sarajevo navijam, mi nemamo nikome pravo držati lekcije :D Svaka sezona je naša :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#25214 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25215 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Nemoj, sad ce ti reci " Lovren :lol: :lol:" i imace feeling da ti je slozio tehnicki knock out.
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#25216 Re: Liverpool FC

Post by diablobih »

missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Imaju trenera koji je zamalo u cvajtu odveo dortmund, tj. da nije bilo one 3 pobjede na kraju ili koliko vec, bas ono HSV style. Lahko se hvatati tako trenera, i wenger i mourinho su nekad sjajni treneri bili, to vise nisu.

Covjek koji dovede Klavana i tako te poluigrace ne moze donijeti titulu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25217 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#25218 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

diablobih wrote:
missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Imaju trenera koji je zamalo u cvajtu odveo dortmund, tj. da nije bilo one 3 pobjede na kraju ili koliko vec, bas ono HSV style. Lahko se hvatati tako trenera, i wenger i mourinho su nekad sjajni treneri bili, to vise nisu.

Covjek koji dovede Klavana i tako te poluigrace ne moze donijeti titulu.
7. Zavrsili... i tebi je to zamalo u cvajtu?

Pojma nemas... prosetaj.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#25219 Re: Liverpool FC

Post by Nadzorna_ploca »

Dobar je Klopp, odlican. Ali vec je tu par sezona a suh je ko barut. Liverpool ako misli sta osvajati ili sljedeca godina ili mijenjati trenera. Jer tvrdoglav je do bola lik.
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#25220 Re: Liverpool FC

Post by Alighieri »

Ovaj Liverpool neće nikad osvojiti Premier ligu, ali mogu uzeti Ligu prvaka. U dvomeču ili eventualno finalu mogu pobijediti svaku ekipu na svijetu. Ta napadačka snaga je ravna Bayernovoj u prvoj eri Yuppa, kada su nastradali Juventus i Barcelona.

Gledam redovno Liverpool, volim gledati taj napadački stil. Biće zanimljivo recimo gledati ih protiv jake odbrane kao Juventus (ako prođu :D ).

Liverpool = atomski fudbal kakav je igrao Jurgen sa BvB-om, kada su stigli i do finala Lige prvaka.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#25221 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pa zar City nije jaka odbrana? O cemh pricamo uopste?
User avatar
Alighieri
Posts: 1210
Joined: 24/02/2018 17:11
Location: Herzegovina

#25222 Re: Liverpool FC

Post by Alighieri »

I Bayern je pod Pepom bio jaka odbrana pa četiri komada Real, četiri komada Barcelona.

Govorim isključivo o Ligi prvaka i top 8, eventualno top 4, gdje se svaki segment neke ekipe osjeti i skupo naplaćuje.

Liverpool ima snage svakoga izbaciti.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25223 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Matematicki smo jos u trci za titulu vjerujem da cemo uspjeti na kraju!!!!1!11!1!1!!!!1!1!!!!
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#25224 Re: Liverpool FC

Post by diablobih »

MyTao wrote:
diablobih wrote:
missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Imaju trenera koji je zamalo u cvajtu odveo dortmund, tj. da nije bilo one 3 pobjede na kraju ili koliko vec, bas ono HSV style. Lahko se hvatati tako trenera, i wenger i mourinho su nekad sjajni treneri bili, to vise nisu.

Covjek koji dovede Klavana i tako te poluigrace ne moze donijeti titulu.
7. Zavrsili... i tebi je to zamalo u cvajtu?

Pojma nemas... prosetaj.
Da, druga je stvar sto je bundesliga oduvijek u 3 boda od 18 do 2 mjesta :D bili su ljudi prije toga pred ispadanje i pobjedili nekoliko meceva, i eto zavrse sedmi.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25225 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Robertson>Seo
Post Reply