Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#25201 Re: Liverpool FC
Kako Karius brani, novi golman sledece sezone nece biti potreban. 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25203 Re: Liverpool FC
OX ponovo majstorski osvaja ključne metre terena, ove majmune se mora pritisnuti sa 120 % kako bi se stvorio prostor za šut ili ključnu loptu u peterac. Daleko su oni od defanzivnih majstora bunkerisanja, ni blizu čvrste ekipe koliko je to nekolicina balvančića u crvenom dresu umislila, pa kruže s loptom po pola sata oko šesnaesterca i onda loptu vrate Van Dajku
Presing i pasovi prema naprijed, tjerati ih da griješe i prave kornere i dobiće još komada, samo da pristupe igri maximalno ozbiljno a ne ko tetke kakve, s guza na guz pa golmanu vrate loptu.
Oni su svoj jedan šugavi šut ispucali i nije završio u golu što je megabitno u utakmicama protiv ovakvih propalitetskih timova, ovakva hameljaška ekipa kreira uz sadaku maximalno 2 šanse na utakmici, ali prvi šut je najvažniji, taj prvi šut autobus ekipa i pravi od fudbala izuzetno nepravedan sport i zato je bitno odbraniti taj prvi šut autobus ekipe.
Presing i pasovi prema naprijed, tjerati ih da griješe i prave kornere i dobiće još komada, samo da pristupe igri maximalno ozbiljno a ne ko tetke kakve, s guza na guz pa golmanu vrate loptu.
Oni su svoj jedan šugavi šut ispucali i nije završio u golu što je megabitno u utakmicama protiv ovakvih propalitetskih timova, ovakva hameljaška ekipa kreira uz sadaku maximalno 2 šanse na utakmici, ali prvi šut je najvažniji, taj prvi šut autobus ekipa i pravi od fudbala izuzetno nepravedan sport i zato je bitno odbraniti taj prvi šut autobus ekipe.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25204 Re: Liverpool FC
Great save from Karius at the end of that first half. I kind of wish Gary Neville was in commentary to hear him ignore it and not give him any credit.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25205 Re: Liverpool FC
sudija mame ti se n.............. kako on bi jedva dočekao zasvirat penal da Lovren onako odigra rukom
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25206 Re: Liverpool FC
to Mahane, loš je potez njega gurati na lijevu stranu, čim krene prema sredini i počne se više oslanjati na desnicu to je K.mothafuking O. za protivnika
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25207 Re: Liverpool FC
Ovo nije bio faul?
Odlicno odradjena tekma.
Odlicno odradjena tekma.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25209 Re: Liverpool FC
U strasno dobroj formi su
Klopp je nesto najbolje sto se desilo Liverpoolu nakon dugo dugo vremena.
Coutinhov odlazak se ne osjeti.. Rodgersov tim bi se do sada raspao.
Samo da svi ostanu na okupu, i da se dobro pojacaju na ljeto i nema razloga zasto nebi napali titulu, uz malo srece definitivno to mogu....
Coutinhov odlazak se ne osjeti.. Rodgersov tim bi se do sada raspao.
Samo da svi ostanu na okupu, i da se dobro pojacaju na ljeto i nema razloga zasto nebi napali titulu, uz malo srece definitivno to mogu....
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#25210 Re: Liverpool FC
Hehehe, cuj titulu sa lovrenom i ekipicom. Imate samo napad i to je to. Ali eto, lijepo se zavaravati, k'o arsenalovi navijaci kad arsenal siluje sve redom pred kraj sezone, pa ono nasa je sljedeca mame mi.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#25211 Re: Liverpool FC
Hajde Boga ti, kao da ste vi boljidiablobih wrote:Hehehe, cuj titulu sa lovrenom i ekipicom. Imate samo napad i to je to. Ali eto, lijepo se zavaravati, k'o arsenalovi navijaci kad arsenal siluje sve redom pred kraj sezone, pa ono nasa je sljedeca mame mi.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#25212 Re: Liverpool FC
Osvojena titula, idemo dalje da vidimo sta ce biti
Sa par igraca se ovo sve moze rijesiti, ali ne treba preseravati, i onda kada ste sa rodgersom ispusili, bilo je sljedece cete osvojiti, ono daaj 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#25213 Re: Liverpool FC
Ma ja samo za Sarajevo navijam, mi nemamo nikome pravo držati lekcije
Svaka sezona je naša 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#25214 Re: Liverpool FC
Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25215 Re: Liverpool FC
Nemoj, sad ce ti reci " Lovrenmissko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#25216 Re: Liverpool FC
Imaju trenera koji je zamalo u cvajtu odveo dortmund, tj. da nije bilo one 3 pobjede na kraju ili koliko vec, bas ono HSV style. Lahko se hvatati tako trenera, i wenger i mourinho su nekad sjajni treneri bili, to vise nisu.missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Covjek koji dovede Klavana i tako te poluigrace ne moze donijeti titulu.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25218 Re: Liverpool FC
7. Zavrsili... i tebi je to zamalo u cvajtu?diablobih wrote:Imaju trenera koji je zamalo u cvajtu odveo dortmund, tj. da nije bilo one 3 pobjede na kraju ili koliko vec, bas ono HSV style. Lahko se hvatati tako trenera, i wenger i mourinho su nekad sjajni treneri bili, to vise nisu.missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Covjek koji dovede Klavana i tako te poluigrace ne moze donijeti titulu.
Pojma nemas... prosetaj.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#25219 Re: Liverpool FC
Dobar je Klopp, odlican. Ali vec je tu par sezona a suh je ko barut. Liverpool ako misli sta osvajati ili sljedeca godina ili mijenjati trenera. Jer tvrdoglav je do bola lik.
- Alighieri
- Posts: 1210
- Joined: 24/02/2018 17:11
- Location: Herzegovina
#25220 Re: Liverpool FC
Ovaj Liverpool neće nikad osvojiti Premier ligu, ali mogu uzeti Ligu prvaka. U dvomeču ili eventualno finalu mogu pobijediti svaku ekipu na svijetu. Ta napadačka snaga je ravna Bayernovoj u prvoj eri Yuppa, kada su nastradali Juventus i Barcelona.
Gledam redovno Liverpool, volim gledati taj napadački stil. Biće zanimljivo recimo gledati ih protiv jake odbrane kao Juventus (ako prođu
).
Liverpool = atomski fudbal kakav je igrao Jurgen sa BvB-om, kada su stigli i do finala Lige prvaka.
Gledam redovno Liverpool, volim gledati taj napadački stil. Biće zanimljivo recimo gledati ih protiv jake odbrane kao Juventus (ako prođu
Liverpool = atomski fudbal kakav je igrao Jurgen sa BvB-om, kada su stigli i do finala Lige prvaka.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#25221 Re: Liverpool FC
Pa zar City nije jaka odbrana? O cemh pricamo uopste?
- Alighieri
- Posts: 1210
- Joined: 24/02/2018 17:11
- Location: Herzegovina
#25222 Re: Liverpool FC
I Bayern je pod Pepom bio jaka odbrana pa četiri komada Real, četiri komada Barcelona.
Govorim isključivo o Ligi prvaka i top 8, eventualno top 4, gdje se svaki segment neke ekipe osjeti i skupo naplaćuje.
Liverpool ima snage svakoga izbaciti.
Govorim isključivo o Ligi prvaka i top 8, eventualno top 4, gdje se svaki segment neke ekipe osjeti i skupo naplaćuje.
Liverpool ima snage svakoga izbaciti.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25223 Re: Liverpool FC
Matematicki smo jos u trci za titulu vjerujem da cemo uspjeti na kraju!!!!1!11!1!1!!!!1!1!!!!
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#25224 Re: Liverpool FC
Da, druga je stvar sto je bundesliga oduvijek u 3 boda od 18 do 2 mjestaMyTao wrote:7. Zavrsili... i tebi je to zamalo u cvajtu?diablobih wrote:Imaju trenera koji je zamalo u cvajtu odveo dortmund, tj. da nije bilo one 3 pobjede na kraju ili koliko vec, bas ono HSV style. Lahko se hvatati tako trenera, i wenger i mourinho su nekad sjajni treneri bili, to vise nisu.missko wrote:Zasto ne bi mogli napasti titulu? Inaju trenera koji je vec osvajao prvenstvo Njemacke imaju igrace i tim koji je sam skrojio. Tu je vec 3 godine. Sad se vidjelo sta znaci golman, od 3 udarca zabijes 2 gola a protivnik nijedan i automatski se ne zakomplikuje
Covjek koji dovede Klavana i tako te poluigrace ne moze donijeti titulu.
Pojma nemas... prosetaj.
