Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#25176 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Image
Kad dodje brat Keita onda skloni ovoga travestita pa ce biti sva tri brata muhmina
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25177 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Image

"Travestit" :lol: :lol: :lol:
Lažna devetka? More like lažni DMC :izet: :oops:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25178 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Firmino je genijalac, ofanzivni vezni, koji igra u napadu a ujedno i najbolji zadnji vezni u Livčiju zadnjih godinu dana, posao koji taj momak obavi kada je bez lopte odnosno kada ekipa nije u posjedu lopte je za svaki respekt :thumbup:

Klopp se interesuje za Leminu :D Southampton u nevjerici :oops:
Frenk_1
Posts: 44
Joined: 07/02/2018 18:43

#25179 Re: Liverpool FC

Post by Frenk_1 »

Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.

Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat :)) :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#25180 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Opet se interesuju za Reusa???
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25181 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Frenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.

Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat :)) :D
Samo da te uvedem, gosp. Buvac prati isto ovaj forum tako da znas da mu sta ne opsujes, dobar cova ispostuje nas svaki put. :oops:

Nego ako hoces da te upisemo u tekicu, moras prvo napisati misljenje o Lorisu Kariusu :oops:

Salim se, dobro ti nama dosao :mrgreen: :thumbup:
BHF_Manijak wrote:Opet se interesuju za Reusa???
http://metro.co.uk/2018/02/27/liverpool ... n-7344929/

:mrgreen:
Frenk_1
Posts: 44
Joined: 07/02/2018 18:43

#25182 Re: Liverpool FC

Post by Frenk_1 »

AmiĐa_Idriz wrote:
Frenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.

Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat :)) :D
Samo da te uvedem, gosp. Buvac prati isto ovaj forum tako da znas da mu sta ne opsujes, dobar cova ispostuje nas svaki put. :oops:

Nego ako hoces da te upisemo u tekicu, moras prvo napisati misljenje o Lorisu Kariusu :oops:

Salim se, dobro ti nama dosao :mrgreen: :thumbup:
BHF_Manijak wrote:Opet se interesuju za Reusa???
http://metro.co.uk/2018/02/27/liverpool ... n-7344929/

:mrgreen:

Morat ćemo birat psovke :lol:
Dobar golman, al zna me iznervirat, i de mu reci da ošiša onaj luk s glave :lol: :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#25183 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Reus je ovdje vise kopirao Mane-a nego Firmina... jako slab udarac :D

Moze Reus, mora neko zamjeniti Sturridga u bolnici.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28525
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#25184 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ne vidim sto ce im iskreno u ovoj sadasnjoj postavci, iako mi je najdrazi svapski igrac uz Sanea i Mullera. Medjutim gdje ga staviti? Bolje im je da bekove traze! :oops:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#25185 Re: Liverpool FC

Post by diablobih »

Rece firmino za brazilske medije da ce radikalno promijeniti izgled, vjerovatno ce se osisati na nulu :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25186 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Frenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.

Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat :)) :D
Gosp.Buvač jeste to Vi? Dajte nam kakav išaret na idućoj utakmici :wink: :wink:
Frenk_1
Posts: 44
Joined: 07/02/2018 18:43

#25187 Re: Liverpool FC

Post by Frenk_1 »

zomri wrote:
Frenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.

Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat :)) :D
Gosp.Buvač jeste to Vi? Dajte nam kakav išaret na idućoj utakmici :wink: :wink:
Dobivamo 3 razlike :lol:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#25188 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25189 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Vakat je vise i Rafu pobjediti :kafa1:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25190 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

najjača postava koju Livči ima, valjda bude dovoljno za pobjedu
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25191 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

vrišto bih od huje kada vidim ovakvu sterilnu i bezmudu igru, neka kruženja oko 16-erca i izbjegavanje duela, j......... vas Njukastl hameljaški, lafo oni čvrsta ekipa i ovi slonovi u crvenim dresovima padaju na taj fol, ulazite u te jebene duele i sa 100% snage navalite na njihov gol, Mane preloš, Firmina ni ne vidim, koji im je k.............obojici protiv ovakve k.......... od protivnika
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#25192 Re: Liverpool FC

Post by karanana »

ja kite i utakmice.

ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#25193 Re: Liverpool FC

Post by missko »

karanana wrote:ja kite i utakmice.

ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
Gledaj RB-BvB ima se sta vidjet
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#25194 Re: Liverpool FC

Post by karanana »

missko wrote:
karanana wrote:ja kite i utakmice.

ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
Gledaj RB-BvB ima se sta vidjet
evo probise. mozda ce se sad otvorit.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#25195 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Nastavlja brat Muha da trpa ... :thumbup:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25196 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Kariusss :izet:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#25197 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ovo što Karius izvadi ne bi ni De Gea branio...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25198 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

STA SKIDE COJK #*;*_÷_;#_*€@€@
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#25199 Re: Liverpool FC

Post by luckylaka »

Nevjerovatno sta covjek odbrani :thumbup:
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#25200 Re: Liverpool FC

Post by °u° »

Hebi ti to. Salah prešiša Suareza s trenutnih 32 gola, više nego zubo u najboljoj sezoni u Liverpoolu.
Post Reply