Kad dodje brat Keita onda skloni ovoga travestita pa ce biti sva tri brata muhminaAmiĐa_Idriz wrote:
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#25176 Re: Liverpool FC
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25177 Re: Liverpool FC

"Travestit"
Lažna devetka? More like lažni DMC
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25178 Re: Liverpool FC
Firmino je genijalac, ofanzivni vezni, koji igra u napadu a ujedno i najbolji zadnji vezni u Livčiju zadnjih godinu dana, posao koji taj momak obavi kada je bez lopte odnosno kada ekipa nije u posjedu lopte je za svaki respekt
Klopp se interesuje za Leminu
Southampton u nevjerici 
Klopp se interesuje za Leminu
-
Frenk_1
- Posts: 44
- Joined: 07/02/2018 18:43
#25179 Re: Liverpool FC
Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.
Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat
) 
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.
Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#25180 Re: Liverpool FC
Opet se interesuju za Reusa???
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25181 Re: Liverpool FC
Samo da te uvedem, gosp. Buvac prati isto ovaj forum tako da znas da mu sta ne opsujes, dobar cova ispostuje nas svaki put.Frenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.
Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat)
Nego ako hoces da te upisemo u tekicu, moras prvo napisati misljenje o Lorisu Kariusu
Salim se, dobro ti nama dosao
http://metro.co.uk/2018/02/27/liverpool ... n-7344929/BHF_Manijak wrote:Opet se interesuju za Reusa???
-
Frenk_1
- Posts: 44
- Joined: 07/02/2018 18:43
#25182 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Samo da te uvedem, gosp. Buvac prati isto ovaj forum tako da znas da mu sta ne opsujes, dobar cova ispostuje nas svaki put.Frenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.
Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat)
![]()
Nego ako hoces da te upisemo u tekicu, moras prvo napisati misljenje o Lorisu Kariusu![]()
Salim se, dobro ti nama dosao![]()
![]()
http://metro.co.uk/2018/02/27/liverpool ... n-7344929/BHF_Manijak wrote:Opet se interesuju za Reusa???
Morat ćemo birat psovke
Dobar golman, al zna me iznervirat, i de mu reci da ošiša onaj luk s glave
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25183 Re: Liverpool FC
Reus je ovdje vise kopirao Mane-a nego Firmina... jako slab udarac
Moze Reus, mora neko zamjeniti Sturridga u bolnici.
Moze Reus, mora neko zamjeniti Sturridga u bolnici.
- BHF_Manijak
- Posts: 28525
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#25184 Re: Liverpool FC
Ne vidim sto ce im iskreno u ovoj sadasnjoj postavci, iako mi je najdrazi svapski igrac uz Sanea i Mullera. Medjutim gdje ga staviti? Bolje im je da bekove traze! 
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#25185 Re: Liverpool FC
Rece firmino za brazilske medije da ce radikalno promijeniti izgled, vjerovatno ce se osisati na nulu 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25186 Re: Liverpool FC
Gosp.Buvač jeste to Vi? Dajte nam kakav išaret na idućoj utakmiciFrenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.
Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat)
-
Frenk_1
- Posts: 44
- Joined: 07/02/2018 18:43
#25187 Re: Liverpool FC
Dobivamo 3 razlikezomri wrote:Gosp.Buvač jeste to Vi? Dajte nam kakav išaret na idućoj utakmiciFrenk_1 wrote:Pozdrav.
Ovdje sam novi, ugl. pratim Liverpul od 2005. godine intenzivno i veliki sam navijač xD. Drago mi je pa sam pronašao neki forum da komentarišemo utakmice i sl. stvari.
Uglavnom, mislim da Liverpul uz novog golmana, 1-2 vezna i backup krilo može lagano na sve titule, jer Klopp je donio nešto što je ekipi dugo falilo- mentalitet, strast, slobodu u igri.
Moje neke želje za pojačanja su Alisson, Jorginho, SMS i Leon Bailey, naravno, ovo su samo moje neke nerealne želje, ali barem možemo sanjat)
![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25189 Re: Liverpool FC
Vakat je vise i Rafu pobjediti 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25190 Re: Liverpool FC
najjača postava koju Livči ima, valjda bude dovoljno za pobjedu
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25191 Re: Liverpool FC
vrišto bih od huje kada vidim ovakvu sterilnu i bezmudu igru, neka kruženja oko 16-erca i izbjegavanje duela, j......... vas Njukastl hameljaški, lafo oni čvrsta ekipa i ovi slonovi u crvenim dresovima padaju na taj fol, ulazite u te jebene duele i sa 100% snage navalite na njihov gol, Mane preloš, Firmina ni ne vidim, koji im je k.............obojici protiv ovakve k.......... od protivnika
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#25192 Re: Liverpool FC
ja kite i utakmice.
ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#25193 Re: Liverpool FC
Gledaj RB-BvB ima se sta vidjetkaranana wrote:ja kite i utakmice.
ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#25194 Re: Liverpool FC
evo probise. mozda ce se sad otvorit.missko wrote:Gledaj RB-BvB ima se sta vidjetkaranana wrote:ja kite i utakmice.
ocekivo sam dosta naboja i uzbudjenja a i vatromet kad su golovi u pitanju.
sta da kazem kad razmatram da prebacim na juve-lazio.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#25195 Re: Liverpool FC
Nastavlja brat Muha da trpa ... 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#25197 Re: Liverpool FC
Ovo što Karius izvadi ne bi ni De Gea branio...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25198 Re: Liverpool FC
STA SKIDE COJK #*;*_÷_;#_*€@€@
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#25199 Re: Liverpool FC
Nevjerovatno sta covjek odbrani 
-
°u°
- Posts: 2676
- Joined: 11/04/2013 08:49
#25200 Re: Liverpool FC
Hebi ti to. Salah prešiša Suareza s trenutnih 32 gola, više nego zubo u najboljoj sezoni u Liverpoolu.


