SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#25176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Vitezanin »

Ajd sad polako pojedini forumaši mogu početi i sa relativiziranjem i gledanjem na jedno oko, vrijeme je, na FB je već počelo.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

sahara1428 wrote:
Kal El wrote:Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
Nije uz to vehabija?
Isto je to, navucen na heroin ili na radikalizam isti kurac
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#25178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

hrasno38 wrote:Ubica izgloeda poznati narkoman....mada jeste ruzna situacija citam da su vojnici bili u uniformama. Sta ce vojna uniformisana lica u kladionici??? Cisto sumnjam da ovo ima veze sa vehabijama i ISILOM....ovo je samo jos jedno krvavo vece u BiH i u Sarajevu!!
vjerovatno završili sa poslom pa usput
jbg
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#25179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vade_mecum »

Vitezanin wrote:Ajd sad polako pojedini forumaši mogu početi i sa relativiziranjem i gledanjem na jedno oko, vrijeme je, na FB je već počelo.
u kojem smislu?
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#25180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Kombat »

bach wrote:Neka se ovom pekaru ruke pozlate...


Komentar ispod klipa me rasplakao:
cuj zasto me udaras hahaha, to isto ko da bi Pjanic sada rekao zasto me pljujete
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#25181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by __Phoenix__ »

Jebo tu vojsku koja ne može sama sebe da odbrani od narkića.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#25182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

sahara1428 wrote:
Kal El wrote:Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
Nije uz to vehabija?
svi se oni učade sa nečim,nargilama i travuljinama... :oops:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#25183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Kazu da tragaju za vozilom u kome je napadač pobjegao što je opet kontradiktorno sa prvobitnim informacijama da se krije po žbunju
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#25184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Capajebo »

Janjicar wrote:
Baltazar_khan wrote:nadam se da će ga uhvatiti živog
Upravo tako da bi se vidjelo da li je s nekim radio i ko je to sve organizirao.
Ja se vise nadam da ce dobiti metak u glavu. Jos samo treba da ovo govno bude u zatvoru 20+ godina, da jede od nasih para. Govno jedno retardirano. Samo metak, i to pred kamerama!
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#25185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vade_mecum »

__Phoenix__ wrote:Jebo tu vojsku koja ne može sama sebe da odbrani od narkića.
:-) pa nisu isli sa puskama u kladionicu jebo ga ti :roll:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#25186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by p206 »

mali_milojica wrote:Jebem vam majku novinarsku. Sta snimate ljude u njihovom bolu i tuzi. Imate li imalo postovanja jebem vam sve.
Nemaju, bio sam u blizini jednog tužnog događaja prije par godina, gdje su porodicu pitali za izjavu a oni nisu mogli pričati od bola.
Sve je ovo postalo sranje ko u onom filmu Nightcrawler
User avatar
Kombat
Posts: 887
Joined: 06/09/2014 06:29
Location: Sadaka City

#25187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Kombat »

It_is_a_Leclerc wrote:Pa je li moguće da su prvo objavili imena stradalih na netu, pa onda porodicama ?

I je li moguće da od 20:00h traje akcija hapšenja ?

sve je moguce u ovom cirkusu od drzave...apsolutno sve....
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

p206 wrote:
mali_milojica wrote:Jebem vam majku novinarsku. Sta snimate ljude u njihovom bolu i tuzi. Imate li imalo postovanja jebem vam sve.
Nemaju, bio sam u blizini jednog tužnog događaja prije par godina, gdje su porodicu pitali za izjavu a oni nisu mogli pričati od bola.
Sve je ovo postalo sranje ko u onom filmu Nightcrawler
Ovo je stvarno lešinarski od TV1, stigli i da uploaduju na stranicu...
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#25189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by 1946--1987 »

Znaci nije terorizam, terorizam je samo kad vehabija ubija.Jebo majku valjda terorizam ima svoju definiciju bez obzira ko sije strah.

Rahmet im dusa i laka zemlja bosanska. :(
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#25190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zateznistub »

sahara1428 wrote:
Kal El wrote:Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
Nije uz to vehabija?
ma joik, gluho bilo...saad ce stranice kako je ipak narkos prije svega
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

Image

Nek vam je lahka zemlja i pocivajte u miru!

Zalosno je stradati u tim godinama radi neke budale a zasluzili ste i vise nego dostojanstvenu sahranu i dzenazu!
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#25192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hemera »

O'zone wrote:Kazu da tragaju za vozilom u kome je napadač pobjegao što je opet kontradiktorno sa prvobitnim informacijama da se krije po žbunju
Pobjegao u svoju kuću tako piskaraju ovi naši mediji.
Vidiš ništa konkretno gdje se nalazi i sl.
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

sahara1428 wrote:
p206 wrote:
mali_milojica wrote:Jebem vam majku novinarsku. Sta snimate ljude u njihovom bolu i tuzi. Imate li imalo postovanja jebem vam sve.
Nemaju, bio sam u blizini jednog tužnog događaja prije par godina, gdje su porodicu pitali za izjavu a oni nisu mogli pričati od bola.
Sve je ovo postalo sranje ko u onom filmu Nightcrawler
Ovo je stvarno lešinarski od TV1, stigli i da uploaduju na stranicu...
KATASTROFA!!!
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#25194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zipoo »

Galijašević je istakao da se Enes Omeragić, za kojeg su mediji preneli da je počinio ovaj napad, nalazi na spisku Obaveštajno-bezbednosne agencije BiH kao potencijalna pretnja i prolazi kroz obaveštajno-bezbednosne evidencije.



"On je povezan sa vehabijskim pokretom i od ranije je poznat bezbednosnim agencijama. Ovaj napad je dokaz da je počela odmazda koju vrše povratnici sa sirijskog ratišta, njihova rodbina ili lica koja imaju vezu sa dešavanjima u Siriji", rekao je Galijašević.

On je naglasio da je meta počinioca večerašnjeg napada bila vojska, podsetivši da je nakon terorističkog napada na policijsku stanicu u Zvorniku rekao da će naredna meta terorista biti Oružane snage BiH i ambasade.

"Neophodno je obezbediti ambasade u BiH i pojačati prisustvo policijskih patrola na ulicama. Teroristi neće birati mete, oni će napadati gde god mogu i gde mjere bezednosti nisu podignute na veći nivo", rekao je Galijašević.

On je ocenio da je "sramotno da bezbednosne agnecije u BiH potcenjuju terorističke pretnje, a podmeću jahte, vile i upadaju u banke".

"Teroristi idu tamo gde ne postoji budnost policije, a nje u Federaciji BiH skoro ni nema, za razliku od Republike Srpske gde je MUP svojom mobilnošću i pojačanim merama bezbednosti odvratio od napada te vrste", naglasio je Galijašević.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#25195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by __Phoenix__ »

vade_mecum wrote:
__Phoenix__ wrote:Jebo tu vojsku koja ne može sama sebe da odbrani od narkića.
:-) pa nisu isli sa puskama u kladionicu jebo ga ti :roll:
Znam da nisu, iako oni ne izlaze iz kladionica i kafana, nego se to desilo na njihovoj kapiji, gdje su dežurni, niko da nema oružje i ne uzvrati vatru...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Super ovo.
Pustiš glavni grad države da dihuće na škrge, sa poluinformacijama i tvrdnjama jarana ubice, a ti ode na sastanak u Vijeće ministara, pa ćete vidjeti hoće li biti kakvih informacija za javnost.

Tugo pregolema.
User avatar
Danguba
Posts: 15922
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#25197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Danguba »

hodža wrote:
Jimmy McNulty wrote:Iskreno za sve nas bi bolje bilo da je u pitanju pripadnik selefijskog pokreta pa da država konačno počne u obračun sa govnima. Valjda. :zoka:
Apsolutno se slazem. Ukoliko se ispostavi da je to u pitanju treba dici vojsku i svu gamad sravniti sa zemljom.
linc velis... :roll:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51239
Joined: 29/06/2011 23:39

#25198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by dječak sa šibicama »

I opet vehabijsko govno.

Majku im jebem u picku, pa dokad vise.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#25199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Vitezanin »

vade_mecum wrote:
Vitezanin wrote:Ajd sad polako pojedini forumaši mogu početi i sa relativiziranjem i gledanjem na jedno oko, vrijeme je, na FB je već počelo.
u kojem smislu?

Zatezni stub je odgovorio ispod:

"ma joik, gluho bilo...saad ce stranice kako je ipak narkos prije svega"
benjamin1992
Posts: 181
Joined: 05/08/2011 14:58

#25200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by benjamin1992 »

Majku vam jebem novinarsku lesinarsku odvratnu, sve za pregled i lajk vise, fuj. Pitam se samo da li idiot koji snimi, pusti ovaj snimak moze sebe zamisliti ispred kamere u ovoj situaciji.
FUJ FUJ FUJ!
Locked