Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#25151 Re: Liverpool FC
Klopp je nesto drugo... izgubi najboljeg igraca u Januaru, na zamjeni ga a reda odlicne rezultate. Jos uvijek je gusto Ali top 4 bi bio veliki uspjeh
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25153 Re: Liverpool FC
Konačno!AmiĐa_Idriz wrote:Jorginho
Moj dream pick za zamjenu Canu i partnera Keiti
Poslije njega Aouar <3
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25154 Re: Liverpool FC
Sad bez zajebancije, kakva partija Kariusa! Migno bi danas hladno primio najmanje 2 gola više i doveo bodove u pitanje. Momak nagrađuje nas koji smo vjerovali u njega i kad je bilo najteže.
Jorginho - klasični regista umjesto kilavog Hendersona i tromog Cana. Plus Keita kao šestica/osmica, trokut u sredini može biti usmjeren naprijed ili nazad ovisno o protivniku. Oba su odlični kreatori; uz njih dvojicu zdrave, ne vidim kako ne možemo zabiti preko 100 golova iduće sezone
Jorginho - klasični regista umjesto kilavog Hendersona i tromog Cana. Plus Keita kao šestica/osmica, trokut u sredini može biti usmjeren naprijed ili nazad ovisno o protivniku. Oba su odlični kreatori; uz njih dvojicu zdrave, ne vidim kako ne možemo zabiti preko 100 golova iduće sezone
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25155 Re: Liverpool FC
Opet se spominju Jorgino i Zielinski, k'o u Brendanov vakat
De nek' još spomenu i Ardu Turana k'o moguće pojačanje
Briljantna utakmica OX-a danas, za mene je on MOTM.
De nek' još spomenu i Ardu Turana k'o moguće pojačanje
Briljantna utakmica OX-a danas, za mene je on MOTM.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25156 Re: Liverpool FC
@ganadalf
Zielinski je bio u vrijeme Kloppa, a Jorginho prvi put spomenut sada. Ako sam nešto pogriješno upratio, ispravi me. Sasvim je moguće da su neki od njih bili u vrijeme Rodgersa jer su ovo "committee" pojačanja, pa je logično da se Komitetu diže godinama na iste igrače.
Zielinski je bio u vrijeme Kloppa, a Jorginho prvi put spomenut sada. Ako sam nešto pogriješno upratio, ispravi me. Sasvim je moguće da su neki od njih bili u vrijeme Rodgersa jer su ovo "committee" pojačanja, pa je logično da se Komitetu diže godinama na iste igrače.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25157 Re: Liverpool FC
ma čini mi se da su ovi momci iz Italije spominjani još prije 3-4 sezone kao pojačanja dok su Ardu spominjali još prije deset godina pa nikad ništa, skoro pa deja vu kako su krenuli sa ovim mogućim pojačanjimazomri wrote:@ganadalf
Zielinski je bio u vrijeme Kloppa, a Jorginho prvi put spomenut sada. Ako sam nešto pogriješno upratio, ispravi me. Sasvim je moguće da su neki od njih bili u vrijeme Rodgersa jer su ovo "committee" pojačanja, pa je logično da se Komitetu diže godinama na iste igrače.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25158 Re: Liverpool FC
Znao sam da ce se Zomri ibradovati Jorginhu
Zielinski se spominjao u vakat Kloppa, slikan u dresu Liverpoola haman gotovo sve bilo
Sto se tice Kariusa, fin tekst Joycea o njemu, kako je naplatio proslosezonski debakl protiv West Hama, kada je i bilo svasta onda sa nevilom i ostalim gnjidama
Zielinski se spominjao u vakat Kloppa, slikan u dresu Liverpoola haman gotovo sve bilo
Sto se tice Kariusa, fin tekst Joycea o njemu, kako je naplatio proslosezonski debakl protiv West Hama, kada je i bilo svasta onda sa nevilom i ostalim gnjidama
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25159 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Znao sam da ce se Zomri ibradovati Jorginhu![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25161 Re: Liverpool FC
Neću više
How clutch has Karius been this past month? Of his last 16 saves:
- 8 have come when Liverpool have a one-goal lead
- 5 have come with the score tied
- 1 has come with Liverpool down by a goal
- 2 have come with Liverpool up by 2+
14/16 with the result in the balance
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25162 Re: Liverpool FC
slobodno nastaviAmiĐa_Idriz wrote:Neću više
How clutch has Karius been this past month? Of his last 16 saves:
- 8 have come when Liverpool have a one-goal lead
- 5 have come with the score tied
- 1 has come with Liverpool down by a goal
- 2 have come with Liverpool up by 2+
14/16 with the result in the balance![]()

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25163 Re: Liverpool FC
https://mobile.twitter.com/lfcgif/statu ... 12/photo/1
Dosta je i ovo
Ne mogu nigdje naci oni drugu sto je Arnautovicu skinuo
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25164 Re: Liverpool FC
Da je ovo Messi uradio, svi bi pričali o tome

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25165 Re: Liverpool FC
Posvetili bi mu 15 minuta na Sky-uzomri wrote:Da je ovo Messi uradio, svi bi pričali o tome![]()
![]()
https://mobile.twitter.com/VirgHelVanDi ... 6613413889
Gdje ste bile kad je bio niko
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25166 Re: Liverpool FC
Nešto sam skeptičan u sva ta pojačanja sa kojima smo maltene sve dogovorili, naročito iz razloga što nikoga više ne možeš dovesti ispod 50 miliona funti, škrtice iz FSG-a teško mogu zamisliti da dovode Kloppu isti prelazni rok Keitu, Allisona, Jorgihna i na to sve još nekog ofanzivnog talenta ala Bailey/Gelson/Malcom.
Prva trojica kombinovano koštaju jedno 150 miliona funti a bilo koji od mlađahnih krila bi cifru za pojačanja za jedan prelazni rok hladno izvukao na 200 miliona funti plus De Vrij koji je besplatan ali bi sigurno tražio 300 milja sedmične plate, tako da sve su to pusti snovi - doduše i svu sedmoricu bi mogli dovesti jedino da prodaju Firmu, Salah i Manea za jedno 300 miliona funti
a FSG bi to rado učinio samo kada bi se Perez zaletio sa svojim rekonstrukcijama
ma ni tada FSG-ovci ne bi dovodili tolike igrače, ostavili bi to za "onaj tamo" prelazni rok
k'o što i sada onih famoznih 200 milja za pojačanja pomjeraju lafo za ovaj juni.
Realnost je da će dovesti Keitu, uvrstiti Woodborna u prvi tim i vratiti Grujića i možda dovesti samo još jednog igrača, ako bude lude sreće moguće baš nekog iz one gore preostale šestorice pobrojanih. Mada se ne bih puno iznenadio da stigne neki novi megatalenat ala Soljanik jer su ovi svi preskupi a ovaj pošto je besplatan, savršeno se uklapa u poslovnu politiku FSG-a.
Prva trojica kombinovano koštaju jedno 150 miliona funti a bilo koji od mlađahnih krila bi cifru za pojačanja za jedan prelazni rok hladno izvukao na 200 miliona funti plus De Vrij koji je besplatan ali bi sigurno tražio 300 milja sedmične plate, tako da sve su to pusti snovi - doduše i svu sedmoricu bi mogli dovesti jedino da prodaju Firmu, Salah i Manea za jedno 300 miliona funti
Realnost je da će dovesti Keitu, uvrstiti Woodborna u prvi tim i vratiti Grujića i možda dovesti samo još jednog igrača, ako bude lude sreće moguće baš nekog iz one gore preostale šestorice pobrojanih. Mada se ne bih puno iznenadio da stigne neki novi megatalenat ala Soljanik jer su ovi svi preskupi a ovaj pošto je besplatan, savršeno se uklapa u poslovnu politiku FSG-a.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#25168 Re: Liverpool FC
dobar tekst
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25169 Re: Liverpool FC
When Karius got beaten near post: "Every goalkeeper in the world should be saving that."
When de Gea gets beaten exactly the same way at near post: "When it's smashed that hard, it's impossible for any keeper to save."
Gotta love Sky...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25170 Re: Liverpool FC
Eno i Pooper trpa Dutch guyu clancima

- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#25172 Re: Liverpool FC
Izgleda da gosp. Buvac najvise paznje obraća na tvoje postovezomri wrote:Pogodite ko je zamjena za Coutinha![]()
![]()
![]()
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... d-14352379
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#25173 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Izgleda da gosp. Buvac najvise paznje obraća na tvoje postovezomri wrote:Pogodite ko je zamjena za Coutinha![]()
![]()
![]()
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... d-14352379
![]()
to je jedan veeeeliki gospodin
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#25174 Re: Liverpool FC
Nisam nikad gledao kako igra... Vidim, oduševljenje je prisutno; znači - valja!zomri wrote:Pogodite ko je zamjena za Coutinha![]()
![]()
![]()
https://www.liverpoolecho.co.uk/sport/f ... d-14352379

