SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Ferid Avdic
Posts: 245
Joined: 11/09/2014 20:23

#25151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ferid Avdic »

Na TV 1 uzivo program i u kadru su bili vjerovatno otac i mladji brat jednog od ubijenog,tuga Boga mi...Lahka vam zemlja Bosanska Almire i Nedeljko
Last edited by Ferid Avdic on 18/11/2015 23:07, edited 1 time in total.
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#25152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bumerangss »

It_is_a_Leclerc wrote:Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.

Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
Pa i nije bas tako ako su ti vojnici u kladionici a ne na sluzbenoj duznosti
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#25153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by bach »

Neka se ovom pekaru ruke pozlate...


User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#25154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Alfons Kauders »

MirtolaDas wrote: Moze i tako. Ali bolje da prvo ustanove jeli bio narkos ili clan neke teroristicke ekipe.
izvori u mene kazu da je narkos... ali i novopeceni musliman... bradonja, vehabija, brat, selefija ili kako se vec sada nazivaju...

uostalom, to je i bilo za ocekivati - vecina vehabija ima slican background, imbecili koji se navuku na horsiku, alkohol, kocku il neki drugi kurac, pa se onda "lijece" radikalnom religijom

sad da li je ovo uradio jer je krizirao radi gudre, jer je krenuo opljackati kladionicu, ili zato sto mu je nekakav kurcev emir naredio... pojma nemam

bumo videli

ali po svemu sudeci... dolazi vrijeme u kojem ce se morati naci nacin da se takvi pojedinci, pa i cijele grupe, odstrane iz naseg drustva... milom ili silom
User avatar
ČičineBrčine
Posts: 676
Joined: 04/04/2013 14:02

#25155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ČičineBrčine »

Ovo nagadjanje dal je vehabija ili nije, sramotno je za medije... hebala ih usrana ekskluziva i propaganda.
Koliko pisu ubistvo se desilo u kladionici, mogucnost da je i neki bingo igrac je bar jednaka ako ne i veca od toga da je vehabija.

Sucut porodicama u svakom slucaju strasna stvar dva mlada covjeka, ubijeni da pocivaju u miru.
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25156 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

Janjicar wrote: Gdje brate? nema ga ispod 0.70 KM
ima milicija popust, a i ne placa PDV
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#25157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_milojica »

Jebem vam majku novinarsku. Sta snimate ljude u njihovom bolu i tuzi. Imate li imalo postovanja jebem vam sve.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#25158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by -LIBERO- »

un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratom :( koja scena jebo te........
Zato sam prije i napisao. Pokazite malo zrelosti i dostojanstva. Ima tema i podforuma gdje se mozete zezati. Nije vakat, ni mjesto, za to. Sta vam je(pojedinci).
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#25159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by vade_mecum »

kakavdanakneiskustvu wrote:
un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratom :( koja scena jebo te........


oj boze,vidim da neko place,oooooj boze
:( :(
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#25161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kloniran »

I onda skontas da ovakvih u Sarajevu ima bar jedno 1000 da slobodno setaju ulicama, a dosijei im ko biblija, kur'an i tora zajedno :roll:
User avatar
savez_napolje
Posts: 132
Joined: 23/08/2010 13:33

#25162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by savez_napolje »

I ja baš gledam... Stigli su, ali ocito da nisu znali/nisu bili sigurni da im je sin/brat ubijen, barem sudeci po Nedimovim rijecima na početku: "Hajde recite mi vise, priznajte da je ubijen..." tako nekako. Tek onda je prisao neko iz policije i potvrdio im. Koji šok i koja tuga čovječe :sad: :sad:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#25163 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ripicipi »

-LIBERO- wrote:
un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratom :( koja scena jebo te........
Zato sam prije i napisao. Pokazite malo zrelosti i dostojanstva. Ima tema i podforuma gdje se mozete zezati. Nije vakat, ni mjesto, za to. Sta vam je(pojedinci).
Druze, mislim da o ovome treba otvoriti temu, mislim da je potrebno jer je ozbiljna stvar.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#25164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

nadam se da će ga uhvatiti živog
User avatar
Ajant
Posts: 268
Joined: 07/02/2011 21:00

#25165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ajant »

It_is_a_Leclerc wrote:Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.

Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
Ako uzmemo da se radi o narkomanu, što je druga teza, za koju ti tvrdiš da bi opet predstavljala terorizam, onda tu nedostaje ovaj dio "s ciljem ozbiljnog zastrašivanja....", odnosno umišljaj. To je ono što pokušavam reći. Za ovo krivično djelo nije bitna sama posljedica, već namjera pojedinca da izazove strah, destabilizuje poredak itd. itd., što se u pravilu čini s ideološkom pozadinom, dakle nesumnjivo da je do toga došlo u našem slučaju, imavši u vidu zadnje informacije. Napad narkomana na autobus nema ta obilježja (kao hipoteza koju si ti iznio), i na to sam želio ukazati. Tvoje ili tuđe proizvoljne kvalifikacije stvaraju bespotrebnu konfuziju, i olako etiketiranje.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#25166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hodža »

Jimmy McNulty wrote:Iskreno za sve nas bi bolje bilo da je u pitanju pripadnik selefijskog pokreta pa da država konačno počne u obračun sa govnima. Valjda. :zoka:
Apsolutno se slazem. Ukoliko se ispostavi da je to u pitanju treba dici vojsku i svu gamad sravniti sa zemljom.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Pa je li moguće da su prvo objavili imena stradalih na netu, pa onda porodicama ?

I je li moguće da od 20:00h traje akcija hapšenja ?
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#25168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mario001 »

costacurta wrote:Nemoguce da na forumu nema nikog sa Sokolja il Rajlovca da zna ovog lika i kaze nam ko je. Osafunjase mi se obrve vise

Frajer je problematican dugo, lijecen u komunama odakle je izasao navucen na radikalizam, generalno bolestan tip.
Neko napisao na fb
User avatar
sledge
Posts: 169
Joined: 08/04/2011 15:11

#25169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sledge »

A u p.m. ovo je strašno. Jadni ljudi, još ovo na TV1 u živo...žalosno za plakat :( :|

Tužan sam, još ako je istina da je vehabija neki onda je prevazišlo sve do sad!

I još da dodam da J.EBEM MATER svima koji su pravdali zločine u Parizu i spinovali sa žrtvama u muslimanskim zemljama!
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#25170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by hrasno38 »

Ubica izgloeda poznati narkoman....mada jeste ruzna situacija citam da su vojnici bili u uniformama. Sta ce vojna uniformisana lica u kladionici??? Cisto sumnjam da ovo ima veze sa vehabijama i ISILOM....ovo je samo jos jedno krvavo vece u BiH i u Sarajevu!!
Last edited by hrasno38 on 18/11/2015 23:13, edited 1 time in total.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

Baltazar_khan wrote:nadam se da će ga uhvatiti živog
Upravo tako da bi se vidjelo da li je s nekim radio i ko je to sve organizirao.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#25172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Reglan »

Code: Select all

http://source.ba/clanak/Crnahronika/385512/Nezvanicne-informacije--Radnica-kladionice-u-Rajlovcu-ranjena-u-obje-noge
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#25173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Kal El »

Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#25174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Baltazar_khan »

Janjicar wrote:
Baltazar_khan wrote:nadam se da će ga uhvatiti živog
Upravo tako da bi se vidjelo da li je s nekim radio i ko je to sve organizirao.
ili je sam htio uzeti "pravdu" u svoje ruke pa da kazni kjafire u kladionici.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#25175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by sahara1428 »

Kal El wrote:Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
Nije uz to vehabija?
Locked