SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
-
Ferid Avdic
- Posts: 245
- Joined: 11/09/2014 20:23
#25151 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Na TV 1 uzivo program i u kadru su bili vjerovatno otac i mladji brat jednog od ubijenog,tuga Boga mi...Lahka vam zemlja Bosanska Almire i Nedeljko
Last edited by Ferid Avdic on 18/11/2015 23:07, edited 1 time in total.
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#25152 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa i nije bas tako ako su ti vojnici u kladionici a ne na sluzbenoj duznostiIt_is_a_Leclerc wrote:Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.
Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
- bach
- Posts: 3478
- Joined: 05/11/2005 11:52
#25153 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Neka se ovom pekaru ruke pozlate...
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#25154 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
izvori u mene kazu da je narkos... ali i novopeceni musliman... bradonja, vehabija, brat, selefija ili kako se vec sada nazivaju...MirtolaDas wrote: Moze i tako. Ali bolje da prvo ustanove jeli bio narkos ili clan neke teroristicke ekipe.
uostalom, to je i bilo za ocekivati - vecina vehabija ima slican background, imbecili koji se navuku na horsiku, alkohol, kocku il neki drugi kurac, pa se onda "lijece" radikalnom religijom
sad da li je ovo uradio jer je krizirao radi gudre, jer je krenuo opljackati kladionicu, ili zato sto mu je nekakav kurcev emir naredio... pojma nemam
bumo videli
ali po svemu sudeci... dolazi vrijeme u kojem ce se morati naci nacin da se takvi pojedinci, pa i cijele grupe, odstrane iz naseg drustva... milom ili silom
- ČičineBrčine
- Posts: 676
- Joined: 04/04/2013 14:02
#25155 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ovo nagadjanje dal je vehabija ili nije, sramotno je za medije... hebala ih usrana ekskluziva i propaganda.
Koliko pisu ubistvo se desilo u kladionici, mogucnost da je i neki bingo igrac je bar jednaka ako ne i veca od toga da je vehabija.
Sucut porodicama u svakom slucaju strasna stvar dva mlada covjeka, ubijeni da pocivaju u miru.
Koliko pisu ubistvo se desilo u kladionici, mogucnost da je i neki bingo igrac je bar jednaka ako ne i veca od toga da je vehabija.
Sucut porodicama u svakom slucaju strasna stvar dva mlada covjeka, ubijeni da pocivaju u miru.
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25156 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ima milicija popust, a i ne placa PDVJanjicar wrote: Gdje brate? nema ga ispod 0.70 KM
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#25157 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jebem vam majku novinarsku. Sta snimate ljude u njihovom bolu i tuzi. Imate li imalo postovanja jebem vam sve.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#25158 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Zato sam prije i napisao. Pokazite malo zrelosti i dostojanstva. Ima tema i podforuma gdje se mozete zezati. Nije vakat, ni mjesto, za to. Sta vam je(pojedinci).un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratomkoja scena jebo te........
-
vade_mecum
- Posts: 2300
- Joined: 16/08/2009 09:34
#25159 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
kakavdanakneiskustvu wrote:un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratomkoja scena jebo te........
oj boze,vidim da neko place,oooooj boze
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#25161 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I onda skontas da ovakvih u Sarajevu ima bar jedno 1000 da slobodno setaju ulicama, a dosijei im ko biblija, kur'an i tora zajedno 
- savez_napolje
- Posts: 132
- Joined: 23/08/2010 13:33
#25162 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I ja baš gledam... Stigli su, ali ocito da nisu znali/nisu bili sigurni da im je sin/brat ubijen, barem sudeci po Nedimovim rijecima na početku: "Hajde recite mi vise, priznajte da je ubijen..." tako nekako. Tek onda je prisao neko iz policije i potvrdio im. Koji šok i koja tuga čovječe

-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#25163 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Druze, mislim da o ovome treba otvoriti temu, mislim da je potrebno jer je ozbiljna stvar.-LIBERO- wrote:Zato sam prije i napisao. Pokazite malo zrelosti i dostojanstva. Ima tema i podforuma gdje se mozete zezati. Nije vakat, ni mjesto, za to. Sta vam je(pojedinci).un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratomkoja scena jebo te........
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#25164 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
nadam se da će ga uhvatiti živog
- Ajant
- Posts: 268
- Joined: 07/02/2011 21:00
#25165 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ako uzmemo da se radi o narkomanu, što je druga teza, za koju ti tvrdiš da bi opet predstavljala terorizam, onda tu nedostaje ovaj dio "s ciljem ozbiljnog zastrašivanja....", odnosno umišljaj. To je ono što pokušavam reći. Za ovo krivično djelo nije bitna sama posljedica, već namjera pojedinca da izazove strah, destabilizuje poredak itd. itd., što se u pravilu čini s ideološkom pozadinom, dakle nesumnjivo da je do toga došlo u našem slučaju, imavši u vidu zadnje informacije. Napad narkomana na autobus nema ta obilježja (kao hipoteza koju si ti iznio), i na to sam želio ukazati. Tvoje ili tuđe proizvoljne kvalifikacije stvaraju bespotrebnu konfuziju, i olako etiketiranje.It_is_a_Leclerc wrote:Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.
Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#25166 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Apsolutno se slazem. Ukoliko se ispostavi da je to u pitanju treba dici vojsku i svu gamad sravniti sa zemljom.Jimmy McNulty wrote:Iskreno za sve nas bi bolje bilo da je u pitanju pripadnik selefijskog pokreta pa da država konačno počne u obračun sa govnima. Valjda.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25167 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa je li moguće da su prvo objavili imena stradalih na netu, pa onda porodicama ?
I je li moguće da od 20:00h traje akcija hapšenja ?
I je li moguće da od 20:00h traje akcija hapšenja ?
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#25168 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
costacurta wrote:Nemoguce da na forumu nema nikog sa Sokolja il Rajlovca da zna ovog lika i kaze nam ko je. Osafunjase mi se obrve vise
Frajer je problematican dugo, lijecen u komunama odakle je izasao navucen na radikalizam, generalno bolestan tip.
Neko napisao na fb
- sledge
- Posts: 169
- Joined: 08/04/2011 15:11
#25169 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A u p.m. ovo je strašno. Jadni ljudi, još ovo na TV1 u živo...žalosno za plakat
Tužan sam, još ako je istina da je vehabija neki onda je prevazišlo sve do sad!
I još da dodam da J.EBEM MATER svima koji su pravdali zločine u Parizu i spinovali sa žrtvama u muslimanskim zemljama!
Tužan sam, još ako je istina da je vehabija neki onda je prevazišlo sve do sad!
I još da dodam da J.EBEM MATER svima koji su pravdali zločine u Parizu i spinovali sa žrtvama u muslimanskim zemljama!
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#25170 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ubica izgloeda poznati narkoman....mada jeste ruzna situacija citam da su vojnici bili u uniformama. Sta ce vojna uniformisana lica u kladionici??? Cisto sumnjam da ovo ima veze sa vehabijama i ISILOM....ovo je samo jos jedno krvavo vece u BiH i u Sarajevu!!
Last edited by hrasno38 on 18/11/2015 23:13, edited 1 time in total.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#25171 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Upravo tako da bi se vidjelo da li je s nekim radio i ko je to sve organizirao.Baltazar_khan wrote:nadam se da će ga uhvatiti živog
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#25172 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Code: Select all
http://source.ba/clanak/Crnahronika/385512/Nezvanicne-informacije--Radnica-kladionice-u-Rajlovcu-ranjena-u-obje-noge- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#25173 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#25174 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ili je sam htio uzeti "pravdu" u svoje ruke pa da kazni kjafire u kladionici.Janjicar wrote:Upravo tako da bi se vidjelo da li je s nekim radio i ko je to sve organizirao.Baltazar_khan wrote:nadam se da će ga uhvatiti živog
-
sahara1428
- Posts: 2172
- Joined: 03/03/2010 07:39
#25175 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Nije uz to vehabija?Kal El wrote:Narkoman, sad mi jaran govori,zna ga
