Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#25126 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

zomri wrote:Ma neće nijedan nama garantujem.

Dobar avatar :thumbup: Jel' to sad navijaš za Lille :wink: :wink:
Za nju navijam do posljednje kapi krvi :D Liverpool je samo rezerva :oops:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#25127 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Coutinhu pauk odnio automobil pa mu nekoliko sati kasnije opljačkali kuću
AmiĐa, jesi mu ovo ti sredio :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25128 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
Coutinhu pauk odnio automobil pa mu nekoliko sati kasnije opljačkali kuću
AmiĐa, jesi mu ovo ti sredio :oops:
Shhhhhh nemoj da se procuje :oops:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25129 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Amiđa šta nam je sa Keitom, prvo zafuntao, napravio makljažu pa se onda povrijedio :lol:
Trebamo li se zabrinuti :?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25130 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Amiđa šta nam je sa Keitom, prvo zafuntao, napravio makljažu pa se onda povrijedio :lol:
Trebamo li se zabrinuti :?
Taktički bolan čuva se :oops:

WOOOOOOOOOOOOOOODBUUUUUUUUUUUUUUUURNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:

Na Areni mladi taslače one crvene iz Gaychestera :izet: :izet:
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#25131 Vase misljenje o fudbaleru?

Post by Haman2 »

NAVIJAČI LIVERPOOLA SALAHU: 'I ja ću postati musliman'
17.02.2018. u 02:09

Navijači nogometnog kluba Liverpool sastavili su pjesmu u slavu 25-godišnjeg egipatskog igrača

Image
FOTO: (public)

Navijači engleskog prvoligaša Liverpoola sastavili su pjesmu u slavu egipatskog nogometaša Mohameda Salaha.
"Mo Sa-la-la-la-lah, Mo Sa-la-la-la-lah, ako je dovoljno dobar za tebe, dobar je i za mene. Ako zabije još koji gol, i ja ću postati musliman!", pjevali su navijači na snimku na putu od stadiona do pabova gdje su gledali Salahovo nogometno umijeće.
Stihovi zatim nastavljaju: "On sjedi u džamiji, tu želim biti i ja."
Salah, koji također igra za egipatsku reprezentaciju, brzo je postao miljenik engleske nogometne zajednice.
Godine 2017. proglašen je afričkim nogometašem godine u izboru BBC-ja.
On je u srijedu postao 13. igrač Liverpoola u 125-godišnjoj historiji koji je postigao 30. gol u sezoni, nakon čega su ga počeli porediti s argentinskom nogometnom legendom Lionelom Messijem.
Luis Suarez, koji igra za Barcelonu, bio je posljednji Liverpoolov igrač koji je postigao 30 golova u sezoni (2014).
Zaustavit će islamofobiju
Nekoliko korisnika društvenih mreža pohvalilo je himnu navijača Liverpoola.
"Mo Salah učinit će više na zaustavljanju sukoba civilizacija nego iko drugi na svijetu", napisao je satiričar Karl Sharro.
Korisnik @Fem_SB je napisao: "Mo Salah zaustavit će islamofobiju".
"Nisam navijač Liverpoola, ali morate vjerovati da nogomet gradi mostove ovom crvenom himnom u slavu Moa Salaha", ocijenio je Gbolahan Obisesan, pisac i režiser.
Ragbijaš Sam Egerton napisao je na Twitteru: "Svidjela mi se ova pjesma o Mou Salahu. Ljubav prema muslimanima treba povećati."
Neki korisnici našalili su se kako razmišljaju o prelasku na islam, zadivljeni Salahovim talentom.
"Mo Salah toliko je dobar da razmišljam o prelasku na islam", našalio se Will Baird.
"Mislim da me samo 10 golova Moa Salaha dijeli od toga da postanem musliman", napisao je korisnik @OSMLFC.

http://thebosniatimes.ba/clanak/11068



(TBT, AJB)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25132 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Image

Image
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25133 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

šampionski :thumbup: :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25134 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

To se podrazumjeva, samo ne znam hocemol u Kijevu igrati u ovim trenutnim ili ovim "novim" :?

Valjda ne propustaju sampanjac kroz sebe.


Image

Najbolji golman ikad. I Iker.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25135 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Koja ljudina je ovaj Karius, uvijek nadje vremena da se slika sa fanovima!
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#25136 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25137 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

:shock:

Ipak nista od clean sheeta tu :oops:

Sad mi je jasno zbog cega dize formu 8-)

A ujedno mi je jasno sta je i sa ovim momkom:
Image

:mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25138 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25139 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Ne prati Firminho akciju, mogao ga je dat kada Salah pogodi stativu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25140 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Ima srece za sada ovaj Amidzin haver.
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25141 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Emre lici na neku neuhranjeniju verziju Kolasinca.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#25142 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

rutavo
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25143 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote:Ima srece za sada ovaj Amidzin haver.
Ma procjenio je da ono ne ide u mrezu :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#25144 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Kakvo drugo polivrijeme. Dva data, jedan primljen i 2-3 odlične šanse.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#25145 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Crni Sadio ... :shock:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#25146 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Charuga wrote:Crni Sadio ... :shock:
ne budi rasista
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#25147 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Bravo Sadio ... :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#25148 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Velkoski wrote:
Charuga wrote:Crni Sadio ... :shock:
ne budi rasista
:lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#25149 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

4:1 je najopasniji rezultat.
Post Reply