SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#25126 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Iskreno za sve nas bi bolje bilo da je u pitanju pripadnik selefijskog pokreta pa da država konačno počne u obračun sa govnima. Valjda. 
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25127 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Gdje je sad onaj koji je postavljao klipove o isceniranim napadima na New York. Gdje je sad društvo sa spinovima. Mrze li sad Bosnu kao i Francusku. Peterostruki aršini i neparovi rukava.

- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25128 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ma nek ga kurac pritvore sta ce ga privarat da jede iz budzeta i da mu se placa advokat, pa dokle vise ? ima brate metak 9mm 0.50KM, trebaju im samo 2 komada i daj da vise legnemo da spavamo ko ljudi.MirtolaDas wrote:Sta znas kakav mu je trip bio. Vjerujem da ce to drzavni organi ispitati kad ga pritvore.sahara1428 wrote:da li se varam, narkoman bi nasumično pucao, a ne tražio vojnike u uniformama???
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25129 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.
Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.
Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
-
ZPP
- Posts: 543
- Joined: 16/02/2013 10:13
#25130 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Razumijem da svi molimo boga da nije, ali ocito je da je rijec o vehabiji. Sad na N1 rece ovaj sa lica mjesta da je imao dugu bradu.
Ni prvi ni posljednji bivsi narkoman kojeg su bradonje uzele pod svoje...
Ni prvi ni posljednji bivsi narkoman kojeg su bradonje uzele pod svoje...
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#25131 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Treba pod hitno objaviti u medijima sliku. Narkoman i ubic sa puškom seta po Rajlovcu. Budala ce ubiti još nekog
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#25132 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa jebo ga bog, jeste li vi normalni? pojednici mislim.
dva mlada covjeka su mrtva, bar jedna bebica ostala bez oca, zena bez muza, roditelji od obojice, itd ... pred nosom, a ne u jebenom parizu ili siriji ili nigeriji ...
ali vama je sega, hajmo nefica provalit, hahaha hihihi ko je duhovitiji
i onda se neko cudi sto se u irskoj desilo urlanje tokom minute sutnje. ma nema, prvaci smo svijeta
dva mlada covjeka su mrtva, bar jedna bebica ostala bez oca, zena bez muza, roditelji od obojice, itd ... pred nosom, a ne u jebenom parizu ili siriji ili nigeriji ...
ali vama je sega, hajmo nefica provalit, hahaha hihihi ko je duhovitiji
i onda se neko cudi sto se u irskoj desilo urlanje tokom minute sutnje. ma nema, prvaci smo svijeta
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#25133 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ovi su nesposobni da ga uhvate ... proslo 2 i po sata i nista jos uvijek
- Tony Soprano
- Posts: 1064
- Joined: 21/01/2015 00:35
- Location: Bada Bing
#25134 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bianconeri1988 wrote:Ушао је у кладиницу и узвикнуо "бисмилах",
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25135 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Inače, pripadnici Oružanih snaga koji su smrtno stradali su 89. i 81. godište.
-
MirtolaDas
- Posts: 930
- Joined: 05/11/2011 15:40
- Location: dje me nadje
#25136 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Moze i tako. Ali bolje da prvo ustanove jeli bio narkos ili clan neke teroristicke ekipe.Johnny071 wrote:ma nek ga kurac pritvore sta ce ga privarat da jede iz budzeta i da mu se placa advokat, pa dokle vise ? ima brate metak 9mm 0.50KM, trebaju im samo 2 komada i daj da vise legnemo da spavamo ko ljudi.MirtolaDas wrote:Sta znas kakav mu je trip bio. Vjerujem da ce to drzavni organi ispitati kad ga pritvore.sahara1428 wrote:da li se varam, narkoman bi nasumično pucao, a ne tražio vojnike u uniformama???
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#25137 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Reporter na N1, pozivajuci se na ocevidce, kaze da je napadac imao 'dugu bradu'. I da je krenuo i prema drugoj obliznjoj kladionici, al je nije stigao napasti...zbog policije ili sta vec, i da je pobjegao. Info su da je u Sokolju, gdje mu je i kuca.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#25138 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ubijeni počivali u miru
A o ostalom hajd da pričamo kad saznamo detalje...
A o ostalom hajd da pričamo kad saznamo detalje...
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#25139 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ajde da vidimo te specijalce mupova i SIPA jesul dobri ko na klipovima .
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#25140 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Vjerovatno hoće živog da ga uhvate, pa jesu li ga opkolili?undefined007 wrote:ovi su nesposobni da ga uhvate ... proslo 2 i po sata i nista jos uvijek
Toliko informacija a ništa nije provjereno, samo svi su prenijeli da je imao bradu. To je izgleda jedino sigurno.
Mladi momci što su život izgubili nek počivaju u miru.
- drunken tiger
- Posts: 1426
- Joined: 27/04/2008 21:24
#25141 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bake i babo mu.zateznistub wrote:Majku u picku i ko im ikad pokaza put u BiH
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25142 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jel neko gleda na Tv1 uživo. Izgleda da je došao brat ovog ubijenog.
Nedim se zove. Plače, sve se prolama koliko jeca.

Nedim se zove. Plače, sve se prolama koliko jeca.
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#25143 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ljudiiiiiiiiiii, ugasite sliku ili ton na tv1. stigli otac i brat ubijenog

Last edited by archi_a on 18/11/2015 23:15, edited 2 times in total.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#25144 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Gdje brate? nema ga ispod 0.70 KMJohnny071 wrote:ma nek ga kurac pritvore sta ce ga privarat da jede iz budzeta i da mu se placa advokat, pa dokle vise ? ima brate metak 9mm 0.50KM, trebaju im samo 2 komada i daj da vise legnemo da spavamo ko ljudi.MirtolaDas wrote:Sta znas kakav mu je trip bio. Vjerujem da ce to drzavni organi ispitati kad ga pritvore.sahara1428 wrote:da li se varam, narkoman bi nasumično pucao, a ne tražio vojnike u uniformama???
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#25145 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja sam isto oplako na ovo.Tony Soprano wrote:Bianconeri1988 wrote:Ушао је у кладиницу и узвикнуо "бисмилах",![]()
![]()
![]()
![]()
Prva asocijacija mi bila Zabranjeno Pusenje i Ibro Dirka
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#25146 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
I onda ovdje neki prosipaju segu i salu
Tuzno je ovo na N1
Tuzno je ovo na N1
-
almir_tz
- Posts: 497
- Joined: 04/05/2010 10:51
#25147 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
It_is_a_Leclerc wrote:Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.
Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
Tačno tako. U pravu je uglanomja za zezanciju. Izvinite. Saučešće porodicama. Užas!
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#25148 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Evo na TV1 sin i otac placu za bratom
koja scena jebo te........
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66005
- Joined: 03/08/2010 19:04
#25149 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratomkoja scena jebo te........
oj boze,vidim da neko place,oooooj boze
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25150 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Bože sačuvaj i zakloni. Tuga do neba. 1989. godište je momak.
