SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#25126 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Jimmy McNulty »

Iskreno za sve nas bi bolje bilo da je u pitanju pripadnik selefijskog pokreta pa da država konačno počne u obračun sa govnima. Valjda. :zoka:
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25127 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

Gdje je sad onaj koji je postavljao klipove o isceniranim napadima na New York. Gdje je sad društvo sa spinovima. Mrze li sad Bosnu kao i Francusku. Peterostruki aršini i neparovi rukava. :-) :-) :-) :-)
User avatar
Johnny071
Posts: 619
Joined: 11/02/2009 13:42
Location: izmedju redova
Contact:

#25128 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Johnny071 »

MirtolaDas wrote:
sahara1428 wrote:da li se varam, narkoman bi nasumično pucao, a ne tražio vojnike u uniformama???
Sta znas kakav mu je trip bio. Vjerujem da ce to drzavni organi ispitati kad ga pritvore.
ma nek ga kurac pritvore sta ce ga privarat da jede iz budzeta i da mu se placa advokat, pa dokle vise ? ima brate metak 9mm 0.50KM, trebaju im samo 2 komada i daj da vise legnemo da spavamo ko ljudi.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25129 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.

Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.
ZPP
Posts: 543
Joined: 16/02/2013 10:13

#25130 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ZPP »

Razumijem da svi molimo boga da nije, ali ocito je da je rijec o vehabiji. Sad na N1 rece ovaj sa lica mjesta da je imao dugu bradu.

Ni prvi ni posljednji bivsi narkoman kojeg su bradonje uzele pod svoje...
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#25131 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by zipoo »

Treba pod hitno objaviti u medijima sliku. Narkoman i ubic sa puškom seta po Rajlovcu. Budala ce ubiti još nekog
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#25132 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

pa jebo ga bog, jeste li vi normalni? pojednici mislim.

dva mlada covjeka su mrtva, bar jedna bebica ostala bez oca, zena bez muza, roditelji od obojice, itd ... pred nosom, a ne u jebenom parizu ili siriji ili nigeriji ...


ali vama je sega, hajmo nefica provalit, hahaha hihihi ko je duhovitiji :roll:

i onda se neko cudi sto se u irskoj desilo urlanje tokom minute sutnje. ma nema, prvaci smo svijeta :run:
User avatar
undefined007
Posts: 1087
Joined: 13/05/2014 16:37

#25133 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by undefined007 »

ovi su nesposobni da ga uhvate ... proslo 2 i po sata i nista jos uvijek
User avatar
Tony Soprano
Posts: 1064
Joined: 21/01/2015 00:35
Location: Bada Bing

#25134 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tony Soprano »

Bianconeri1988 wrote:Ушао је у кладиницу и узвикнуо "бисмилах",
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25135 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Inače, pripadnici Oružanih snaga koji su smrtno stradali su 89. i 81. godište.
MirtolaDas
Posts: 930
Joined: 05/11/2011 15:40
Location: dje me nadje

#25136 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by MirtolaDas »

Johnny071 wrote:
MirtolaDas wrote:
sahara1428 wrote:da li se varam, narkoman bi nasumično pucao, a ne tražio vojnike u uniformama???
Sta znas kakav mu je trip bio. Vjerujem da ce to drzavni organi ispitati kad ga pritvore.
ma nek ga kurac pritvore sta ce ga privarat da jede iz budzeta i da mu se placa advokat, pa dokle vise ? ima brate metak 9mm 0.50KM, trebaju im samo 2 komada i daj da vise legnemo da spavamo ko ljudi.
Moze i tako. Ali bolje da prvo ustanove jeli bio narkos ili clan neke teroristicke ekipe.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#25137 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by -LIBERO- »

Reporter na N1, pozivajuci se na ocevidce, kaze da je napadac imao 'dugu bradu'. I da je krenuo i prema drugoj obliznjoj kladionici, al je nije stigao napasti...zbog policije ili sta vec, i da je pobjegao. Info su da je u Sokolju, gdje mu je i kuca.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#25138 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by cyprus »

Ubijeni počivali u miru :sad:

A o ostalom hajd da pričamo kad saznamo detalje...
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#25139 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by nKrkan »

Ajde da vidimo te specijalce mupova i SIPA jesul dobri ko na klipovima .
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#25140 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Jimmy McNulty »

undefined007 wrote:ovi su nesposobni da ga uhvate ... proslo 2 i po sata i nista jos uvijek
Vjerovatno hoće živog da ga uhvate, pa jesu li ga opkolili?

Toliko informacija a ništa nije provjereno, samo svi su prenijeli da je imao bradu. To je izgleda jedino sigurno.

Mladi momci što su život izgubili nek počivaju u miru. :(
User avatar
drunken tiger
Posts: 1426
Joined: 27/04/2008 21:24

#25141 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drunken tiger »

zateznistub wrote:Majku u picku i ko im ikad pokaza put u BiH
Bake i babo mu.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25142 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Jel neko gleda na Tv1 uživo. Izgleda da je došao brat ovog ubijenog.

Nedim se zove. Plače, sve se prolama koliko jeca. :( :(
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#25143 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by archi_a »

Ljudiiiiiiiiiii, ugasite sliku ili ton na tv1. stigli otac i brat ubijenog :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Last edited by archi_a on 18/11/2015 23:15, edited 2 times in total.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#25144 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Janjicar »

Johnny071 wrote:
MirtolaDas wrote:
sahara1428 wrote:da li se varam, narkoman bi nasumično pucao, a ne tražio vojnike u uniformama???
Sta znas kakav mu je trip bio. Vjerujem da ce to drzavni organi ispitati kad ga pritvore.
ma nek ga kurac pritvore sta ce ga privarat da jede iz budzeta i da mu se placa advokat, pa dokle vise ? ima brate metak 9mm 0.50KM, trebaju im samo 2 komada i daj da vise legnemo da spavamo ko ljudi.
Gdje brate? nema ga ispod 0.70 KM
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#25145 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by costacurta »

Tony Soprano wrote:
Bianconeri1988 wrote:Ушао је у кладиницу и узвикнуо "бисмилах",
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja sam isto oplako na ovo.
Prva asocijacija mi bila Zabranjeno Pusenje i Ibro Dirka
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#25146 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Ripicipi »

I onda ovdje neki prosipaju segu i salu :(
Tuzno je ovo na N1 :(
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#25147 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by almir_tz »

It_is_a_Leclerc wrote:Pucati na pripadnika oružanih snaga BiH koji je na dužnosti (u uniformi) praktički je napad na državu.
Isto je to kao i ubiti policajca na dužnosti. Dakle, ti pucaš u instituciju, u državu u čijoj je on uniformi.
Bez obzira koji je tvoj motiv za to. To je destabilizacija države.

Ugrožavanje sigurnosti i zastrašivanje se svakako uklapa. Pucanje iz automatskog oružja je nešto od čega defacto mogu stradati dva, a može stradati i 20 ljudi.

Tačno tako. U pravu je uglanomja za zezanciju. Izvinite. Saučešće porodicama. Užas!
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#25148 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by un1ted »

Evo na TV1 sin i otac placu za bratom :( koja scena jebo te........
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66005
Joined: 03/08/2010 19:04

#25149 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kakavdanakneiskustvu »

un1ted wrote:Evo na TV1 sin i otac placu za bratom :( koja scena jebo te........


oj boze,vidim da neko place,oooooj boze
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#25150 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by It_is_a_Leclerc »

Bože sačuvaj i zakloni. Tuga do neba. 1989. godište je momak.
Locked