edit: Kako saznaje "Avazov" portal, osumnjičeni ubica Enes Omeragić na Sokolju je poznat po upotrebi droga.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#25076 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Jedni kazu u bijegu, drugi kazu opkoljen u kuci, jedni kazu srbin i bosnjak, drugi kazu ne zna se.

edit: Kako saznaje "Avazov" portal, osumnjičeni ubica Enes Omeragić na Sokolju je poznat po upotrebi droga.
edit: Kako saznaje "Avazov" portal, osumnjičeni ubica Enes Omeragić na Sokolju je poznat po upotrebi droga.
Last edited by undefined007 on 18/11/2015 22:39, edited 1 time in total.
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25077 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ja upravo tjedoh pitat isto sto ga tangiraju vehabije ? i kakve oni veze imaju sa mirom u bosni ? i sto madjarska nema more ? nidje veze.Ripicipi wrote: A ti se prolanazis u "vehabijama"?
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#25078 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A ovi novinari prate sta mi pisemo ovdje i samo sklope to fino i stave na portal 
- SmokingMan
- Posts: 22597
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#25079 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Je li vehabija,ili drogaš masni,ostaje da se vidi....
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#25080 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
U svakom slučaju, riječ je o terorizmu. Da li je motiv ISIL-ovština ili narkomanija, drugi je par obuće.
Pucati na autobus pun ljudi je terorizam.
Pucati na autobus pun ljudi je terorizam.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25081 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
A hipster narkoman? I to ulazi u opis.SmokingMan wrote:Je li vehabija,ili drogaš masni,ostaje da se vidi....
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#25082 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
SmokingMan wrote:Je li vehabija,ili drogaš masni,ostaje da se vidi....
na kraju ce ispasti kombinacija to dvoje. upamti
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#25083 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Janjicar wrote:A ovi novinari prate sta mi pisemo ovdje i samo sklope to fino i stave na portal
Jes tacno eno na Indexu vele na bosanskom forumu pišu.....hahha
Imaju mahanje s bosanskog foruma, ev i selfi jedan
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#25084 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Evo na FTV rekose da je vikao allahu ekber
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#25085 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Evo i Federalna sa lica mjesta, od ocevidaca, ubica je povikao ' Tekbir - Allahu Ekber'.
Znaci sa lica mjesta, razliciti reporteri su potvrdili ovo.
Znaci sa lica mjesta, razliciti reporteri su potvrdili ovo.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#25086 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ma vala kod nas kad god bude pucnjava, odmah vehabije, hajd kad narod sumnja u to, već ovako visokopozicinirani funkcioneri govore bez pokrića, to je problem. Slično je bilo kad su napali Vučića u Srebrenici.
- klaki
- Posts: 2371
- Joined: 15/02/2013 17:49
- Location: 榛名山峠
#25087 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Treba to na ovu sliku stavitundefined007 wrote:
(avazov toranj i ambasa u sarajevu nuklearni napad)

- Promoe
- Posts: 322
- Joined: 25/08/2015 20:30
#25088 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
NijeIt_is_a_Leclerc wrote:U svakom slučaju, riječ je o terorizmu. Da li je motiv ISIL-ovština ili narkomanija, drugi je par obuće.
Pucati na autobus pun ljudi je terorizam.
-
vade_mecum
- Posts: 2300
- Joined: 16/08/2009 09:34
#25089 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
a jebo i ovo kad mozes setati gradom u majici isil-a i jedino sto se desi je da ti policija kaze "nemoj da si to vise ikada uradio". jadna nam majka. 
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#25090 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
TELEGRAF : VEHABIJA UBIO SRPSKOG VOJNIKA !
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#25091 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ubijeni vojnici su imali 34 i 26 godina... Nedeljko radic ima dvogodisnje dijete... Bem ti zivot i drzavu gdje zivim 
-
vade_mecum
- Posts: 2300
- Joined: 16/08/2009 09:34
#25092 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
milorad dodik likes thisnKrkan wrote:TELEGRAF : VEHABIJA UBIO SRPSKOG VOJNIKA !
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#25093 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ne, a ti si vjerovatno zagovornik istrebljenja istihRipicipi wrote:
A ti se prolanazis u "vehabijama"?
Meni je samo pun k*rac likova koji javno pretpostavljaju nesto i uvijek s tendencijom izazivanja mrznje posebno ako je neki musliman akter događaja. Odmah ide etiketiranje bez ijednog dokaza.
Isto ko za Zvornik, sta bi na kraju, niđe s glave u izvjestaju uzvika i povika o kojima je svijet pisao, pojela maca jelde.
Ljudi na ovakvim pozicijama ne smiju sebi dati za pravo da pretpostavljaju, a to kod nas dođe ko obaveza.
Jebote, ljudi poginuli al najvaznije je da je bio i jedan srbin i jedan bosnjak. Sad ne bi bilo fer da makar i onaj ranjeni nije hrvat, a onaj u busu sejdic i finci da se makar popuni nacionalna zastupljenost
Al da se ja pitam, ovakve slucajeve ne bih hapsio, skup je on za hraniti u zatvoru a metak 2 KM.
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#25094 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Eh ako se pokaze, htjeli mi to priznati ili ne, Vehabizam postaje jedan od vecih problema u ovoj drzavi.-LIBERO- wrote:Evo i Federalna sa lica mjesta, od ocevidaca, ubica je povikao ' Tekbir - Allahu Ekber'.
Znaci sa lica mjesta, razliciti reporteri su potvrdili ovo.
Za'ebancija je jedno a realnost drugo i mislim da nikom nece bit svejedno sutra otici na koncert, kladionicu, kafic itd.
Premier kladionica vec izbacuje na fb porastao broj registrovanih racuna na online kladjenje
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#25095 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
cekaj dok upoznas Informer...nKrkan wrote:TELEGRAF : VEHABIJA UBIO SRPSKOG VOJNIKA !
-
MirtolaDas
- Posts: 930
- Joined: 05/11/2011 15:40
- Location: dje me nadje
#25096 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sta je taj telefraf? politicka satira?nKrkan wrote:TELEGRAF : VEHABIJA UBIO SRPSKOG VOJNIKA !
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#25097 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ушао је у кладиницу и узвикнуо "бисмилах", а затим почео да пуца у војнике, потом је изашао из кладионице и почео да пуца на трећег војиика који улазио у аутобус. Није га погодио, али је војник повријеђен од крхотине стакла. Истажиоци знају идентитет убице и према инфомацијам којима располажу ради се о припаднику вехабијског покрета, рекао је за Глас Српске извор близак истрзи. наводећи да је покренута опсежна потрага за нападачем.
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#25098 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sad javiše na FTV, uključila se novinarka sa lica mjesta, da je ubica pucao i ubio 2 pripadnika OS BiHu kladionici uz uzvike "Allahu ekber", a potom izašao van i nasumično pucao po autobusu GRAS-a. Ovo je, kako kaže, saznala iz razgovora sa očevicima.
- Ajant
- Posts: 268
- Joined: 07/02/2011 21:00
#25099 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
It_is_a_Leclerc wrote:U svakom slučaju, riječ je o terorizmu. Da li je motiv ISIL-ovština ili narkomanija, drugi je par obuće.
Pucati na autobus pun ljudi je terorizam.
Terorizam
Član 201.
(1)Ko počini teroristički čin s ciljem ozbiljnog zastrašivanja stanovništva ili prisiljavanja organa vlasti Bosne i
Hercegovine, vlade druge zemlje ili međunarodne organizacije, da što izvrši ili ne izvrši, ili s ciljem ozbiljne
destabilizacije ili uništavanja osnovnih političkih, ustavnih, privrednih ili društvenih struktura Bosne i
Hercegovine, druge zemlje ili međunarodne organizacije
kaznit će kaznom zatvora najmanje tri godine.
-
Ferroviere
- Posts: 63
- Joined: 26/06/2013 19:14
#25100 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Baš.Ja koliko znam terorizam je svako maltretiranje s namjerom prisile na nesto, a kamo li ubijanje neduznih ljudi.A danas je eto terorizam samo ako musliman, vehabija, isilovac ubija i jos uz to mora uzvikivati Allahu ekber...It_is_a_Leclerc wrote:U svakom slučaju, riječ je o terorizmu. Da li je motiv ISIL-ovština ili narkomanija, drugi je par obuće.
Pucati na autobus pun ljudi je terorizam.

