Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
Gandalf
Posts: 11172 Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................
Post
by Gandalf » 14/02/2018 20:58
zomri wrote: Gandalf wrote: prenosi li ko ovo večeras ili moram rovit po netu ?
Ima na areni.
nisam znao da arene prenose LP
znao sam da će ono obn bilmezi prenositi jebenog reala
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:00
Joj ovog na hrvatskoj Areni.......................OKSLADE ČEMBRLEJN, GEORGHINIO VAJNALDUM, doslovno tako čita imena
Mustang1
Posts: 29900 Joined: 29/12/2010 17:31
Post
by Mustang1 » 14/02/2018 21:04
Pa slusaj srpskog, ovaj sto prenosi je njihov najbolji komentator.
Posto ce ovo biti patnja ja gledam Reala. Nemam ja vise godina da si mogu priustiti nerviranje
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:05
Mustang1 wrote: Pa slusaj srpskog, ovaj sto prenosi je njihov najbolji komentator.
Posto ce ovo biti patnja ja gledam Reala. Nemam ja vise godina da si mogu priustiti nerviranje
Ma preko streama gledam, dobra slika pravo strpiću se da slušam truta, kad prezivljavam onog brabonjka sa Sky-a mogu i ovog
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:12
YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS LAKŠE SE DIŠE
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 14/02/2018 21:12
Još dva i možda je moguća pobjeda ...
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:13
Doslovno pola minute prije jebem sve Maneu sto ne dodaje kad sljedeća akcija kunem se u njega.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 14/02/2018 21:14
Još jedan ...
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 14/02/2018 21:17
Prvo ona stativa, a onda brat nogom, glavom, prsima, nogom ... Ne znam više šta je koristio ...
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 14/02/2018 21:22
AmiĐa_Idriz wrote: Još 4 komada i sigurni smo.
Dovoljna su 2 AmiĐa, barem mislim ...
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 14/02/2018 21:25
AmiĐa_Idriz wrote: Joj ovog na hrvatskoj Areni.......................OKSLADE ČEMBRLEJN, GEORGHINIO VAJNALDUM, doslovno tako čita imena
Ja gledam na hrvatskoj, Bozo Susec prenosi, standardno nelos rekao bih. Stara skola ali dobar
studeni76
Posts: 6777 Joined: 03/06/2009 14:12
Post
by studeni76 » 14/02/2018 21:25
Porto prava drugorazredna ekipa, ubice ih Liverpool. Jos i englesko vrijeme, lije kao iz kabla
°u°
Posts: 2676 Joined: 11/04/2013 08:49
Post
by °u° » 14/02/2018 21:27
MyTao
Posts: 7048 Joined: 08/12/2012 15:15
Post
by MyTao » 14/02/2018 21:30
Kakav je Firmino genije...
Gandalf
Posts: 11172 Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................
Post
by Gandalf » 14/02/2018 21:34
koliko smo samo nablatili Milnera i Ginija u zadnje vrijeme a bukvalno oba gola su produkt njihove lucidnosti na terenu
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:37
Haj Milner...al onaj lik, hocete reci da je ono Wijnaldum???
zomri
Posts: 13863 Joined: 03/05/2006 07:31
Post
by zomri » 14/02/2018 21:38
Podsjećam...uvijek neugodnih 2-0
Gandalf
Posts: 11172 Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................
Post
by Gandalf » 14/02/2018 21:39
znali su oni sjebat i 4 : 0
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:51
Tacno se treba harakiri izvrsiti ako ovo prospu
AmiĐa_Idriz
Posts: 43845 Joined: 21/05/2012 22:46
Post
by AmiĐa_Idriz » 14/02/2018 21:51
zomri wrote: Podsjećam...uvijek neugodnih 2-0
Javi kad udjemo u
onaj period igre , da gasim
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 14/02/2018 21:56
Tričak. Još jedan ...