Prema informacijama sa mjesta događaja, ubica je poznat kao momak na lošem glasu.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#25001 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
sta god to znacilo, jos su trebali dodati od ranije poznat policiji
-
old_spice
- Posts: 339
- Joined: 06/09/2013 19:15
#25002 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Tvoj grad, a ne poznajes ni naselja ni ko tu zivi, sad mi samo reci ne ides dalje od M. Dvora, lupas gluposti, u tom kraju najmanje ima sandzaklija, vecinom su ljudi iz istocne Bosnejao_situacije wrote:jesam li nešto pogrešno rekao, izvini ?julisiz es grant wrote:Baš je od pomoći ovaj tvoj komentar.jao_situacije wrote:ja bi hladno rekao da je terorizam i isil, i poslao dole 1000 policajaca kao u maoču
pa onda nek ih tuku kundacima po tim favelama dole
jebeni potoci i rajlovac i briješće i svi ti sandžokani leglo narkomanije kriminala i prostitucije
činjenica je da je tu leglo kriminala u sarajevu
činjenica je da su tu 90% sandžaklije
činjenica je da policija kurcem ne mrda vezano za to
pun mi je kurac stoke koja dolazi u moj grad i pravi faluđu i brazilske favele od nekada divnog grada
uništili su gras svojim zapošljavanjem uništavaju vodovod ilegalnim priključcima
sandžokani i ta naselja su rak rana kantona sarajevo.
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#25003 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sta kae Nefic? Sigurni smo i dalje ? 
bagro nesposobna
bagro nesposobna
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#25004 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Donosiš sudove dok se još ništa ne zna.jao_situacije wrote:evo prosvijetli me, molim tejulisiz es grant wrote: Rekao si glupost i nastavljaš govoriti gluposti.
šta je konkretno glupost
Po svemu što trenutno znamo jednako može biti psihički bolesnik u napadu ludila (kao onaj Hrvat u Tuzli 2008.), kao i terorista, kao i kriminalac.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#25005 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
naravno da može biti ali to ne mijenja činjenicu da je dole leglo kriminalajulisiz es grant wrote:Donosiš sudove dok se još ništa ne zna.jao_situacije wrote:evo prosvijetli me, molim tejulisiz es grant wrote: Rekao si glupost i nastavljaš govoriti gluposti.
šta je konkretno glupost
Po svemu što trenutno znamo jednako može biti psihički bolesnik u napadu ludila (kao onaj Hrvat u Tuzli 2008.), kao i terorista, kao i kriminalac.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#25006 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
a gdje nije leglo kriminala bgtnaravno da može biti ali to ne mijenja činjenicu da je dole leglo kriminala
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#25007 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Pa ovo se moglo 100 puta do sad desiti... I niko nije prstom mrdnuoun1ted wrote:Nabijem vas na kurac sve kolektivno! Pa jebem vas, DVA ZIVOTA SU IZGUBLJENA a vi serete. Poserem vam se posred usta!
Sad kad neko pogodi i ubije dvojcu VOJNIKA, odmah je frka... O ovome se trebalo misliti davno i nastojati da se situacija popravi..
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25008 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
a kako ce se popravit kad je kod nas zatvorska kazna za ilegalno posjedovanje oruzja samo u teoriji zatvorska, u praksi je to uslov... a za automatsko oruzje treba propisat dugotrajnu pa da vidis sto ce onda imat pusku iko.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#25009 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Kako saznajemo, ubica je Enes Omeragić, nastanjen u Sokolju. ( avaz )
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#25010 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ja sam prakticno odrastao u Rajlovcu, malo blize gradu od ove lokacije gdje se pucalo. I to je naselje tu i danas isto kao i prije 30 godina, mislim taj dio. Tako da ovo generalizovanje je malo glupo...
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#25011 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
po cemu se da zakljuciti da je tamo leglo kriminala a nije recimo na ilidzi, alipasinom, starom gradu....?
koja statistika to govori? bezveze, ljudi bubaju i prazne neke svoje frustracije nad nekim a veze nemaju.
koja statistika to govori? bezveze, ljudi bubaju i prazne neke svoje frustracije nad nekim a veze nemaju.
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25012 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ma pusti gluposti naselje ko svako drugo, jedino gdje je leglo kriminala u kompletnom naselju je vratnik
bez izuzetaka (osim starih zena a ima i njih sumnjivih)
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#25013 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
preberzo donosite zaključke,treba utvrditi motive i ko je osoba koja je pucala i ubila ih
da li su poznaju međusobno,da li je onaj ko je pucao vojnik,da li je znao da će izaći i sl.
ne znamo još ništa
da li su poznaju međusobno,da li je onaj ko je pucao vojnik,da li je znao da će izaći i sl.
ne znamo još ništa
-
Org
- Posts: 624
- Joined: 04/09/2011 14:09
#25014 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ma nemoj zajebavati ne znas ti, bolje zna ovaj momak sto mu je pun spolni organ sandzaklija i sto ima grad upisan u katastar.Qler wrote:Ja sam prakticno odrastao u Rajlovcu, malo blize gradu od ove lokacije gdje se pucalo. I to je naselje tu i danas isto kao i prije 30 godina, mislim taj dio. Tako da ovo generalizovanje je malo glupo...
- Tony Soprano
- Posts: 1064
- Joined: 21/01/2015 00:35
- Location: Bada Bing
#25015 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Samo ljudi mogu biti glupi. K'o kurac. Ne odnosi se na tebe, nego na ovog sto proziva.Qler wrote:Ja sam prakticno odrastao u Rajlovcu, malo blize gradu od ove lokacije gdje se pucalo. I to je naselje tu i danas isto kao i prije 30 godina, mislim taj dio. Tako da ovo generalizovanje je malo glupo...
Last edited by Tony Soprano on 18/11/2015 22:02, edited 1 time in total.
-
l33t
- Posts: 4788
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#25016 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
najgori mediji u regiji, odma šire dezinformacije.... kakvi novinari nema profesionalnosti ni 5%
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25017 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ma jebo motive nek ga roknu i da legnemo svi mirno spavat.Hemera wrote:preberzo donosite zaključke,treba utvrditi motive i ko je osoba koja je pucala i ubila ih
da li su poznaju međusobno,da li je onaj ko je pucao vojnik,da li je znao da će izaći i sl.
ne znamo još ništa
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#25018 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ne znam ni koliko sam puta u proteklih deset godina na ovim stranicama jebavao matere i sestre gamadi sudsko-drotovsko-tuzilackoj radi slicnih situacija, al haj...mk ultra wrote:Pa ovo se moglo 100 puta do sad desiti... I niko nije prstom mrdnuoun1ted wrote:Nabijem vas na kurac sve kolektivno! Pa jebem vas, DVA ZIVOTA SU IZGUBLJENA a vi serete. Poserem vam se posred usta!
Sad kad neko pogodi i ubije dvojcu VOJNIKA, odmah je frka... O ovome se trebalo misliti davno i nastojati da se situacija popravi..
narod hoce tako, narod bira vlast, i sta se tu moze... stoga da se ne seremo, krivi smo svi, neko vise neko manje...
znam ljude koji su "ispadali" iz zatvora pored osudjujucih presuda za heroin, oruzane pljacke, ubistva... znam zastitara koji su odradjivali banke, i onih koji su odradjivali reket... znam drotove koji su prodavali drogu, stancali papire za oruzje, automobile... i ovdje pominjem samo ljude koje poznajem licno ili barem "iz vidjenja"...
svi sem jednog su trenutno na slobodi
i ovako ce nam i biti, dok god se tolerise da drot bude uhapsen 2-3 puta u 10 godina, a opet ostane nekakav kurcev komandir... dok god se naoruzanom kriminalcu slozi kazna od 6 mjeseci uslova... dok se dopusti da zastitarske agencije postanu paravojne formacije koje terorisu grad, pucaju, ubijaju, reketiraju...
al ko sto rekoh, narodu to ocito godi, stoga necu gubiti vrijeme na ovu temu... glasali ste gledajte
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#25019 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
roknuce ga kurac moj, ko sto su i one na ilidziJohnny071 wrote:ma jebo motive nek ga roknu i da legnemo svi mirno spavat.Hemera wrote:preberzo donosite zaključke,treba utvrditi motive i ko je osoba koja je pucala i ubila ih
da li su poznaju međusobno,da li je onaj ko je pucao vojnik,da li je znao da će izaći i sl.
ne znamo još ništa
da su ga mogli uhvatiti, vec bi bio u lisicama... ovako ce se samo za 2-3 dana pojaviti s mjesecarem da se ko fol preda... pa 30 dana pritvora, pa 2-3 godine sudjenja... pa presuda na ko fol 10 godina, a izadje za 6 i kusur...
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#25020 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Frajer je lud, psihićki je bolesnik, nije dobar u glavu. Sreća pa nije napravio neku veću štetu ili ne daj Bože da je nekoga ubio.Reglan wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
U Rajlovcu se malo pucalo, hajde šta fali.
I dalje je sigurnosna situacija u gradu odlična, sve uredu.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#25021 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Sandze mu u gruntu, pa mu handre konTRAcepciju.Org wrote:Ma nemoj zajebavati ne znas ti, bolje zna ovaj momak sto mu je pun spolni organ sandzaklija i sto ima grad upisan u katastar.Qler wrote:Ja sam prakticno odrastao u Rajlovcu, malo blize gradu od ove lokacije gdje se pucalo. I to je naselje tu i danas isto kao i prije 30 godina, mislim taj dio. Tako da ovo generalizovanje je malo glupo...
-
baklava2
- Posts: 185
- Joined: 28/03/2005 15:09
- Location: sarajevo
#25022 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
21:19 Perica Stanić, direktor SIPA-e, kazao je za "Avaz" da prema trenutnim informacijama s kojima raspolaže ta agencija, a prema opisu koji su dali očevici događaja, ubica dvojice vojnika vjerovatno je pripadnik vehabijskog pokreta. Još nema potvrde, a Stanić je kazao da su tačne informacije kako je jedan ubijeni Bošnjak, a drugi Srbin.
- Johnny071
- Posts: 619
- Joined: 11/02/2009 13:42
- Location: izmedju redova
- Contact:
#25023 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
pa onog nisu mogli roknut jer su ih ufatili na sred ulice pred narodom, nisu ludi da prave takav skandal, ovaj je sa puskom nedje u sumi il u u kako ono rekose "siprazju" iliti zbunju na nasem, pa jebemu majku ako nema sad opravdanje da ga rokne nece nikad.Alfons Kauders wrote: roknuce ga kurac moj, ko sto su i one na ilidzi
da su ga mogli uhvatiti, vec bi bio u lisicama... ovako ce se samo za 2-3 dana pojaviti s mjesecarem da se ko fol preda... pa 30 dana pritvora, pa 2-3 godine sudjenja... pa presuda na ko fol 10 godina, a izadje za 6 i kusur...
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#25024 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
Ma potomak rahmetli Isa Bega Ishakovića, pa mu krivo što je isti osnivač Novog Pazara, pored Sarajeva...a inače ima klub "natives" gdje vise (čitaj: obližnja kafana), imaju i zastavu:Org wrote:Ma nemoj zajebavati ne znas ti, bolje zna ovaj momak sto mu je pun spolni organ sandzaklija i sto ima grad upisan u katastar.Qler wrote:Ja sam prakticno odrastao u Rajlovcu, malo blize gradu od ove lokacije gdje se pucalo. I to je naselje tu i danas isto kao i prije 30 godina, mislim taj dio. Tako da ovo generalizovanje je malo glupo...

Samo je iza grb Sarajeva uz natpis "native sarajliJIca, generalizujem do besvijesti i pljujem koga god poželim,..."
-
vade_mecum
- Posts: 2300
- Joined: 16/08/2009 09:34
#25025 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4
ako se ovo pokaze tacnim jebali smo jeza u ledjabaklava2 wrote:21:19 Perica Stanić, direktor SIPA-e, kazao je za "Avaz" da prema trenutnim informacijama s kojima raspolaže ta agencija, a prema opisu koji su dali očevici događaja, ubica dvojice vojnika vjerovatno je pripadnik vehabijskog pokreta. Još nema potvrde, a Stanić je kazao da su tačne informacije kako je jedan ubijeni Bošnjak, a drugi Srbin.
