Novogradnja u Sarajevu?
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#2501 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Pa mislio sam izmedju HS i Telemach, ali ok hvala na odgovoru
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2502 Re: Novogradnja u Sarajevu?
svakako će ti to biti jedna kompanija od 1.1.2015sajber87 wrote:Pa mislio sam izmedju HS i Telemach, ali ok hvala na odgovoru
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2503 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2504 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Jel ovo 3500 hiljade pfeninga ili maraka
Pa stvarno ovo je cirkus živi
Pa stvarno ovo je cirkus živi
- bach
- Posts: 3478
- Joined: 05/11/2005 11:52
#2505 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Jednog dana na Klixu će osvanuti naslov plaćenog člankakiki-miki wrote:Logovan wrote:Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18
Da mi je znati gdje će tačno ovdje biti zelenilo.
"Ugledni Investitori iz prijateljskih arapskih zemalja na Vrelu Bosne grade luksuzne apartmane"
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#2506 Re: Novogradnja u Sarajevu?
koja ironija...radi tog "najzelenijeg" kompleksa su posjekli park sa 46 stabala...
jebem ti glupog novinara koji prenosi ovakvo smece od marketinga i jos gluplji narod koji svrsava na ovakav idiotizam od clanka
jebem ti glupog novinara koji prenosi ovakvo smece od marketinga i jos gluplji narod koji svrsava na ovakav idiotizam od clanka
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2507 Re: Novogradnja u Sarajevu?
pa kad glasaju za mmlaza Memića zvanog šljiva je naša japanska trešnja šta tu dodati
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#2508 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Odličan projekat…
- bach
- Posts: 3478
- Joined: 05/11/2005 11:52
#2509 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Za hajvana poput tebe - daHajvan wrote:Odličan projekat…
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#2510 Re: Novogradnja u Sarajevu?
bach wrote:Za hajvana poput tebe - daHajvan wrote:Odličan projekat…
Prijavljen si upravo sad
Vrijeđanje bez ikakve potrebe- samo i jedino zbog (fiktivnog) razmimoilaženja mišljenja.
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2511 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Ne znam da li si bio ironičan ili ne, ali ovako će i biti. I Vrelo Bosne će doći na red za uništavanje. Smislit će se neki projekti, neki planovi kako, šta, ako se već nisu smislili.bach wrote: Jednog dana na Klixu će osvanuti naslov plaćenog članka
"Ugledni Investitori iz prijateljskih arapskih zemalja na Vrelu Bosne grade luksuzne apartmane"
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2512 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ako nam je a vidim da jeste pamćenje kratkotrajno Vrelo Bosne je zagađeno jer se divljom i nedozvoljenom gradnjom na okolnim planinama kanalizacija ulivala i vjerovatno i danas dan u ovaj donedavno dragulj
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6958
- Joined: 06/05/2013 23:05
#2513 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ma birat ces kao i svugdje sto mozes birati kojeg ces operatera uzeti. na glavnom ormaru za struju se ostavlja prostor za slabu struju gdje se ugradjuje aparatura za telefon,vodomjeri,interfon i kablovsku. sad ljudi to postave i ko god dovuce kablove tu nakopca se na to,a po stanovima su vec razvedene instalacije i samo se natakaris na uticnicusajber87 wrote:Da li neko mozda zna koji ce biti kablovski operater u onom novom naselju miljacka. Pozdrav
naravno ovo je ako se uradi kako treba,a ako se uradi kao u tibri gdje su plasticne ormarice sa dva brojila redali jedan na drugi,a onda na vrhu iste te ormarice uzeli pa stavljali glavne osigurace onda jebiga,morat ces hodati i traziti gdje su stavili ormar za slabu struju
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2514 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Dokle vise ovakav stil pisanja? Ima li iko od vas mrvu tolerancije prema drugacijem misljenju, makar i u zezanciji izrecenom?bach wrote:Za hajvana poput tebe - daHajvan wrote:Odličan projekat…
I da nemas, nauci se postovati druge forumase, drugi put je za ovakve stvari ban.
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#2515 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Pa vec je unisteno. Voda nije za pice.Logovan wrote:Ne znam da li si bio ironičan ili ne, ali ovako će i biti. I Vrelo Bosne će doći na red za uništavanje. Smislit će se neki projekti, neki planovi kako, šta, ako se već nisu smislili.bach wrote: Jednog dana na Klixu će osvanuti naslov plaćenog članka
"Ugledni Investitori iz prijateljskih arapskih zemalja na Vrelu Bosne grade luksuzne apartmane"
Kuce koje stidljivo se grade iz pravca Ilidze su vec zauzele fin dio Velike aleje.
Za nekih 10 godina ja mislim da ce sigurno do polovice aleje biti kuce.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2516 Re: Novogradnja u Sarajevu?
joj rendera hahahhahakiki-miki wrote:Logovan wrote:Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18
Da mi je znati gdje će tačno ovdje biti zelenilo.
za sjest i plakat, nacrtano na sred livade, a grade u sred izgradjenog naselja. Bit ce zelene zardinjere sa cvijecem
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#2517 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ko sebi skuha špinat biće mu zeleno 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2518 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Cujem ona nova zgrada kod crkve na Stupu, svi stanovi (vanjski zidovi) ovlazili, krenule tuzbe stanara, ko je izvodjac radova? jel Benis bjese?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2519 Re: Novogradnja u Sarajevu?
zadnju lamelu je radila firma iz Žepča mislim prograd a prvu propala GP Bosnadječak sa šibicama wrote:Cujem ona nova zgrada kod crkve na Stupu, svi stanovi (vanjski zidovi) ovlazili, krenule tuzbe stanara, ko je izvodjac radova? jel Benis bjese?
- Truba
- Posts: 93815
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2520 Re: Novogradnja u Sarajevu?
znal iko objasnit zasto vlaze
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#2521 Re: Novogradnja u Sarajevu?
DaffyDuck wrote:joj rendera hahahhahakiki-miki wrote:Logovan wrote:Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18
Da mi je znati gdje će tačno ovdje biti zelenilo.
za sjest i plakat, nacrtano na sred livade, a grade u sred izgradjenog naselja. Bit ce zelene zardinjere sa cvijecem

O ćaća ih lopovski
Mogli su vala i havaje okolo naslikat...
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2522 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Rece mi prijatelj, njegovi kupili stan tamo, mislim da je u Benisu, vlaga na sve strane... sad su im dali te neke uredjaje za isusivanje ne znam tacno o cemu se radi, pa ce vidjeti sta ce biti. Mnogi su vec tuzili prodavca.Black swan wrote:znal iko objasnit zasto vlaze
I meni je cudno, novogradja, navodno kvalitetna fasada, a vanjski zidovi puni vlage. Ne znam jel cijeli kompleks, vjerovatno nije, moguce jedan dio. Ali uglavnom, vise spratova i dosta stanova.
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#2523 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Mozda ima kineskih materijala. Bilo je problema i u usa, sa zidovima , koristen kineski materijal. Mozda se moze saznati odkle je tu.Black swan wrote:znal iko objasnit zasto vlaze
-
razonoda
- Posts: 3532
- Joined: 27/09/2014 16:19
#2524 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Zar nije , opcenito ILIDZA hladnija i vlaznija od ostalih dijelova SA.Ulogu igra i Igman.dječak sa šibicama wrote:Rece mi prijatelj, njegovi kupili stan tamo, mislim da je u Benisu, vlaga na sve strane... sad su im dali te neke uredjaje za isusivanje ne znam tacno o cemu se radi, pa ce vidjeti sta ce biti. Mnogi su vec tuzili prodavca.Black swan wrote:znal iko objasnit zasto vlaze
I meni je cudno, novogradja, navodno kvalitetna fasada, a vanjski zidovi puni vlage. Ne znam jel cijeli kompleks, vjerovatno nije, moguce jedan dio. Ali uglavnom, vise spratova i dosta stanova.
- Truba
- Posts: 93815
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2525 Re: Novogradnja u Sarajevu?
ima i toga... josš je i godina nekakva sva vlazna
