Novogradnja u Sarajevu?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#2501 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by sajber87 »

Pa mislio sam izmedju HS i Telemach, ali ok hvala na odgovoru
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2502 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

sajber87 wrote:Pa mislio sam izmedju HS i Telemach, ali ok hvala na odgovoru
svakako će ti to biti jedna kompanija od 1.1.2015
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2503 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Logovan »

Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2504 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

Jel ovo 3500 hiljade pfeninga ili maraka
Pa stvarno ovo je cirkus živi
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#2505 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by bach »

kiki-miki wrote:
Logovan wrote:Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18

Da mi je znati gdje će tačno ovdje biti zelenilo. :roll:
Jednog dana na Klixu će osvanuti naslov plaćenog članka

"Ugledni Investitori iz prijateljskih arapskih zemalja na Vrelu Bosne grade luksuzne apartmane"
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#2506 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by neki »

koja ironija...radi tog "najzelenijeg" kompleksa su posjekli park sa 46 stabala...
jebem ti glupog novinara koji prenosi ovakvo smece od marketinga i jos gluplji narod koji svrsava na ovakav idiotizam od clanka
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2507 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

pa kad glasaju za mmlaza Memića zvanog šljiva je naša japanska trešnja šta tu dodati
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2508 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Hajvan »

Odličan projekat…
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#2509 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by bach »

Hajvan wrote:Odličan projekat…
Za hajvana poput tebe - da
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2510 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Hajvan »

bach wrote:
Hajvan wrote:Odličan projekat…
Za hajvana poput tebe - da

Prijavljen si upravo sad :)


Vrijeđanje bez ikakve potrebe- samo i jedino zbog (fiktivnog) razmimoilaženja mišljenja.
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2511 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Logovan »

bach wrote: Jednog dana na Klixu će osvanuti naslov plaćenog članka

"Ugledni Investitori iz prijateljskih arapskih zemalja na Vrelu Bosne grade luksuzne apartmane"
Ne znam da li si bio ironičan ili ne, ali ovako će i biti. I Vrelo Bosne će doći na red za uništavanje. Smislit će se neki projekti, neki planovi kako, šta, ako se već nisu smislili.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2512 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

ako nam je a vidim da jeste pamćenje kratkotrajno Vrelo Bosne je zagađeno jer se divljom i nedozvoljenom gradnjom na okolnim planinama kanalizacija ulivala i vjerovatno i danas dan u ovaj donedavno dragulj
made_in_sarajevo
Posts: 6958
Joined: 06/05/2013 23:05

#2513 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by made_in_sarajevo »

sajber87 wrote:Da li neko mozda zna koji ce biti kablovski operater u onom novom naselju miljacka. Pozdrav
ma birat ces kao i svugdje sto mozes birati kojeg ces operatera uzeti. na glavnom ormaru za struju se ostavlja prostor za slabu struju gdje se ugradjuje aparatura za telefon,vodomjeri,interfon i kablovsku. sad ljudi to postave i ko god dovuce kablove tu nakopca se na to,a po stanovima su vec razvedene instalacije i samo se natakaris na uticnicu :mrgreen: .
naravno ovo je ako se uradi kako treba,a ako se uradi kao u tibri gdje su plasticne ormarice sa dva brojila redali jedan na drugi,a onda na vrhu iste te ormarice uzeli pa stavljali glavne osigurace onda jebiga,morat ces hodati i traziti gdje su stavili ormar za slabu struju :mrgreen: . nemam nista protiv tibre nego protiv "firme" koja je tako radila struju :mrgreen:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#2514 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Muhamed Đakmić »

bach wrote:
Hajvan wrote:Odličan projekat…
Za hajvana poput tebe - da
Dokle vise ovakav stil pisanja? Ima li iko od vas mrvu tolerancije prema drugacijem misljenju, makar i u zezanciji izrecenom?

I da nemas, nauci se postovati druge forumase, drugi put je za ovakve stvari ban.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#2515 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by OldMayor »

Logovan wrote:
bach wrote: Jednog dana na Klixu će osvanuti naslov plaćenog članka

"Ugledni Investitori iz prijateljskih arapskih zemalja na Vrelu Bosne grade luksuzne apartmane"
Ne znam da li si bio ironičan ili ne, ali ovako će i biti. I Vrelo Bosne će doći na red za uništavanje. Smislit će se neki projekti, neki planovi kako, šta, ako se već nisu smislili.
Pa vec je unisteno. Voda nije za pice.

Kuce koje stidljivo se grade iz pravca Ilidze su vec zauzele fin dio Velike aleje.

Za nekih 10 godina ja mislim da ce sigurno do polovice aleje biti kuce.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#2516 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by DaffyDuck »

kiki-miki wrote:
Logovan wrote:Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18

Da mi je znati gdje će tačno ovdje biti zelenilo. :roll:
joj rendera hahahhaha
za sjest i plakat, nacrtano na sred livade, a grade u sred izgradjenog naselja. Bit ce zelene zardinjere sa cvijecem :izet:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2517 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by JThomas »

ko sebi skuha špinat biće mu zeleno :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#2518 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by dječak sa šibicama »

Cujem ona nova zgrada kod crkve na Stupu, svi stanovi (vanjski zidovi) ovlazili, krenule tuzbe stanara, ko je izvodjac radova? jel Benis bjese?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2519 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by StupskaBitanga »

dječak sa šibicama wrote:Cujem ona nova zgrada kod crkve na Stupu, svi stanovi (vanjski zidovi) ovlazili, krenule tuzbe stanara, ko je izvodjac radova? jel Benis bjese?
zadnju lamelu je radila firma iz Žepča mislim prograd a prvu propala GP Bosna
User avatar
Truba
Posts: 93815
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2520 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Truba »

znal iko objasnit zasto vlaze
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#2521 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by L u c i f e r »

DaffyDuck wrote:
kiki-miki wrote:
Logovan wrote:Pogledajte kako će izgledati "najzeleniji stambeni kompleks" u Sarajevu
http://www.klix.ba/biznis/investicije/p ... 1128053#18

Da mi je znati gdje će tačno ovdje biti zelenilo. :roll:
joj rendera hahahhaha
za sjest i plakat, nacrtano na sred livade, a grade u sred izgradjenog naselja. Bit ce zelene zardinjere sa cvijecem :izet:
Image

:lol:

O ćaća ih lopovski :izet:

Mogli su vala i havaje okolo naslikat...
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#2522 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by dječak sa šibicama »

Black swan wrote:znal iko objasnit zasto vlaze
Rece mi prijatelj, njegovi kupili stan tamo, mislim da je u Benisu, vlaga na sve strane... sad su im dali te neke uredjaje za isusivanje ne znam tacno o cemu se radi, pa ce vidjeti sta ce biti. Mnogi su vec tuzili prodavca.

I meni je cudno, novogradja, navodno kvalitetna fasada, a vanjski zidovi puni vlage. Ne znam jel cijeli kompleks, vjerovatno nije, moguce jedan dio. Ali uglavnom, vise spratova i dosta stanova.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#2523 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by razonoda »

Black swan wrote:znal iko objasnit zasto vlaze
Mozda ima kineskih materijala. Bilo je problema i u usa, sa zidovima , koristen kineski materijal. Mozda se moze saznati odkle je tu.
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#2524 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by razonoda »

dječak sa šibicama wrote:
Black swan wrote:znal iko objasnit zasto vlaze
Rece mi prijatelj, njegovi kupili stan tamo, mislim da je u Benisu, vlaga na sve strane... sad su im dali te neke uredjaje za isusivanje ne znam tacno o cemu se radi, pa ce vidjeti sta ce biti. Mnogi su vec tuzili prodavca.

I meni je cudno, novogradja, navodno kvalitetna fasada, a vanjski zidovi puni vlage. Ne znam jel cijeli kompleks, vjerovatno nije, moguce jedan dio. Ali uglavnom, vise spratova i dosta stanova.
Zar nije , opcenito ILIDZA hladnija i vlaznija od ostalih dijelova SA.Ulogu igra i Igman.
User avatar
Truba
Posts: 93815
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2525 Re: Novogradnja u Sarajevu?

Post by Truba »

ima i toga... josš je i godina nekakva sva vlazna
Post Reply