nema ih ni na stranici tyreviews.uk
Ljetne gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2501 Re: Ljetne gume
nema ih ni na stranici tyreviews.uk
- tusk
- Posts: 179
- Joined: 30/01/2014 21:31
#2502 Re: Ljetne gume
cuo sam od nekih da nisu lose za omjer cijena-kvalitet, good year-ova grupacija. Pa rekoh da vidim misljenja i iskustva ovdje, ostale marke su poznatije i nisu greska.
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2503 Re: Ljetne gume
Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit

- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#2504 Re: Ljetne gume
dobre ,u istoj fabrici se radetusk wrote:Kakve su Kelly gume?

- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2507 Re: Ljetne gume
pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 danaHerr Flick wrote:Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit![]()
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2508 Re: Ljetne gume
Bio kod 2 vulkanizera kazu nemaju ali mogu narucit,kakvo se ovo http://www.cijenaguma.ba/auto-gume/3492amar1994 wrote:pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 danaHerr Flick wrote:Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit![]()
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2509 Re: Ljetne gume
Za koje auto...?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2510 Re: Ljetne gume
nisu toliko ni lose , cak suprotno , http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Matad ... lite-3.htmHerr Flick wrote:Bio kod 2 vulkanizera kazu nemaju ali mogu narucit,kakvo se ovo http://www.cijenaguma.ba/auto-gume/3492amar1994 wrote:pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 danaHerr Flick wrote:Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit![]()
![]()
samo je pitanje koliko im traju perfomanse
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2511 Re: Ljetne gume
407drndalo wrote:Za koje auto...?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2512 Re: Ljetne gume
Mislim da su OK, ako nisu bolje od Save, nisu ni losije...
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2513 Re: Ljetne gume
Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi
S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu

- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2514 Re: Ljetne gume
U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumiS obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu
![]()
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2515 Re: Ljetne gume
Moja iskustva su upravo suprotna.konektovan wrote:U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumiS obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu
![]()
U Gumi M sam pretprošle zime (nov. 2015.) kupio zimske gume i uz to dobio balansiranje, montažu i hotel za gume gratis.
Prije par dana sam u Unitrade kupio ljetne gume, ali sam morao posebno dodatno platiti montažu i balansiranje (ali cijena guma je bila povoljnija od ostalih, pa mi se i ovo plaćanje montaže isplatilo).
-
-stefan-
- Posts: 93
- Joined: 10/08/2009 19:12
#2516 Re: Ljetne gume
Ja sam u novembru kupio zimske gume i dobio montiranje i balansiranje gratis, prije par dana odem da kupim ljetne za 2 auta i izaberem sve kad oni hoćete li montažu?? Pa reko neću ih u gepeku voziti već na točkovima, kao sad su gume kao jeftinije (a nisu) ali se plaća montaža 7 ili 8KM po gumi. Hvala, neću sada nikakve kod vas i izađem, treba da im dam još 64KM za balansiranjeDzontra_Volta wrote:Moja iskustva su upravo suprotna.konektovan wrote:U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumiS obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu
![]()
U Gumi M sam pretprošle zime (nov. 2015.) kupio zimske gume i uz to dobio balansiranje, montažu i hotel za gume gratis.
Prije par dana sam u Unitrade kupio ljetne gume, ali sam morao posebno dodatno platiti montažu i balansiranje (ali cijena guma je bila povoljnija od ostalih, pa mi se i ovo plaćanje montaže isplatilo).
Pričam o GUMA M
Uredu je kada je povoljnija cijena guma pa da se plati balansiranje, ali oni nisu ništa povoljniji nego drugi a naplaćuju montažu sada.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#2517 Re: Ljetne gume
Ja sam u Guma M u februaru kupio zimske gume i hoce dodatno da naplati montazu i balansiranje. Ja kazem da ne zelim ni(vec porucene) gume a onda ce on na to, ''pa u redu neka bude sada tako ali u buduce se placa''.
Kada je skinuo ljetne umotao ih u foliju i u gepek. Pitam ih koliko je hotel a on kaze da je gratis s'tim sto se poslije placa montaza i balansiranje. Ok, korektno i ostavim gume.
Ovih dana trebam kod njih i znam sta me ceka.
Kada je skinuo ljetne umotao ih u foliju i u gepek. Pitam ih koliko je hotel a on kaze da je gratis s'tim sto se poslije placa montaza i balansiranje. Ok, korektno i ostavim gume.
Ovih dana trebam kod njih i znam sta me ceka.
- Herr Flick
- Posts: 9075
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2518 Re: Ljetne gume
Pa tamo je kao neka akcija -20% na gume ali se placa balansiranje i montaza,a da nema akcije onda se nebi naplacivala montaza i balansiranje,koji bezobrazluk

-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2519 Re: Ljetne gume
I oni sad naplaćuju montažu i balans.konektovan wrote:U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumiS obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu
![]()
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#2520 Re: Ljetne gume
U Makbelu mi nikad nisu naplatili montazu i balans kad god sam kod njih kupovao gume, a cini mi se da im ni gume nisu skuplje od ostalih.
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2521 Re: Ljetne gume
E ne znam, to je nesto novo.530i wrote:I oni sad naplaćuju montažu i balans.konektovan wrote:U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumiS obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu
![]()
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2522 Re: Ljetne gume
Pa reklama preko čitave strane, na kojoj piše i cijena montaže (zavisno od veličine točka).
U svakom slučaju, kad se sve sabere, opet su mi ispali najpovoljniji.
Plus što je i sama montaža i balansiranje, i kad ne kupuješ nove gume, najjeftinija u gradu (od ozbiljnih firmi, ne računam ove neke garaže), tako da na zimu opet odoh kod njih da mi stave zimske.

U svakom slučaju, kad se sve sabere, opet su mi ispali najpovoljniji.
Plus što je i sama montaža i balansiranje, i kad ne kupuješ nove gume, najjeftinija u gradu (od ozbiljnih firmi, ne računam ove neke garaže), tako da na zimu opet odoh kod njih da mi stave zimske.

- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2524 Re: Ljetne gume
Odlična cijena. Samo ti na ovom oglasu ne piše da je montaža uključena.HB_BHF wrote:http://www.olx.ba/artikal/25026442/guma ... ntal-novo/
127 KM sa montažom. Dobra cijena ili... ?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#2525 Re: Ljetne gume
Kontaktirao sam ih preko pp. Ide i montaža...Dzontra_Volta wrote:
Odlična cijena. Samo ti na ovom oglasu ne piše da je montaža uključena.
