Ljetne gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2501 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

:-)
nema ih ni na stranici tyreviews.uk :-D , ja bi zaobisao , imas savu , sportivu , barum :thumbup:
User avatar
tusk
Posts: 179
Joined: 30/01/2014 21:31

#2502 Re: Ljetne gume

Post by tusk »

cuo sam od nekih da nisu lose za omjer cijena-kvalitet, good year-ova grupacija. Pa rekoh da vidim misljenja i iskustva ovdje, ostale marke su poznatije i nisu greska.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#2503 Re: Ljetne gume

Post by Herr Flick »

Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2504 Re: Ljetne gume

Post by bitanga_sa_otesa »

tusk wrote:Kakve su Kelly gume?
dobre ,u istoj fabrici se rade :)
Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2505 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
tusk
Posts: 179
Joined: 30/01/2014 21:31

#2506 Re: Ljetne gume

Post by tusk »

hahahaha :thumbup: :thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2507 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

Herr Flick wrote:Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit :lol: :lol:
pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 dana :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#2508 Re: Ljetne gume

Post by Herr Flick »

amar1994 wrote:
Herr Flick wrote:Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit :lol: :lol:
pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 dana :D
Bio kod 2 vulkanizera kazu nemaju ali mogu narucit,kakvo se ovo http://www.cijenaguma.ba/auto-gume/3492 :D :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2509 Re: Ljetne gume

Post by drndalo »

Za koje auto...?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#2510 Re: Ljetne gume

Post by amar1994 »

Herr Flick wrote:
amar1994 wrote:
Herr Flick wrote:Sta je sa profilom gume 205/60,gdje god odem niko nema,mora narucit :lol: :lol:
pa naruci , i ja sam svoje cekao 8 dana :D
Bio kod 2 vulkanizera kazu nemaju ali mogu narucit,kakvo se ovo http://www.cijenaguma.ba/auto-gume/3492 :D :D
nisu toliko ni lose , cak suprotno , http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Matad ... lite-3.htm

samo je pitanje koliko im traju perfomanse :zoka:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#2511 Re: Ljetne gume

Post by Herr Flick »

drndalo wrote:Za koje auto...?
407 :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2512 Re: Ljetne gume

Post by drndalo »

Mislim da su OK, ako nisu bolje od Save, nisu ni losije...
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#2513 Re: Ljetne gume

Post by Herr Flick »

Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi :lol: S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu :lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2514 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi :lol: S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu :lol: :lol:
U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#2515 Re: Ljetne gume

Post by Dzontra_Volta »

konektovan wrote:
Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi :lol: S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu :lol: :lol:
U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.
Moja iskustva su upravo suprotna.
U Gumi M sam pretprošle zime (nov. 2015.) kupio zimske gume i uz to dobio balansiranje, montažu i hotel za gume gratis.
Prije par dana sam u Unitrade kupio ljetne gume, ali sam morao posebno dodatno platiti montažu i balansiranje (ali cijena guma je bila povoljnija od ostalih, pa mi se i ovo plaćanje montaže isplatilo).
-stefan-
Posts: 93
Joined: 10/08/2009 19:12

#2516 Re: Ljetne gume

Post by -stefan- »

Dzontra_Volta wrote:
konektovan wrote:
Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi :lol: S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu :lol: :lol:
U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.
Moja iskustva su upravo suprotna.
U Gumi M sam pretprošle zime (nov. 2015.) kupio zimske gume i uz to dobio balansiranje, montažu i hotel za gume gratis.
Prije par dana sam u Unitrade kupio ljetne gume, ali sam morao posebno dodatno platiti montažu i balansiranje (ali cijena guma je bila povoljnija od ostalih, pa mi se i ovo plaćanje montaže isplatilo).
Ja sam u novembru kupio zimske gume i dobio montiranje i balansiranje gratis, prije par dana odem da kupim ljetne za 2 auta i izaberem sve kad oni hoćete li montažu?? Pa reko neću ih u gepeku voziti već na točkovima, kao sad su gume kao jeftinije (a nisu) ali se plaća montaža 7 ili 8KM po gumi. Hvala, neću sada nikakve kod vas i izađem, treba da im dam još 64KM za balansiranje :run:
Pričam o GUMA M :D

Uredu je kada je povoljnija cijena guma pa da se plati balansiranje, ali oni nisu ništa povoljniji nego drugi a naplaćuju montažu sada.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2517 Re: Ljetne gume

Post by Maraschino »

Ja sam u Guma M u februaru kupio zimske gume i hoce dodatno da naplati montazu i balansiranje. Ja kazem da ne zelim ni(vec porucene) gume a onda ce on na to, ''pa u redu neka bude sada tako ali u buduce se placa''.
Kada je skinuo ljetne umotao ih u foliju i u gepek. Pitam ih koliko je hotel a on kaze da je gratis s'tim sto se poslije placa montaza i balansiranje. Ok, korektno i ostavim gume.
Ovih dana trebam kod njih i znam sta me ceka.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9075
Joined: 02/04/2012 13:00

#2518 Re: Ljetne gume

Post by Herr Flick »

Pa tamo je kao neka akcija -20% na gume ali se placa balansiranje i montaza,a da nema akcije onda se nebi naplacivala montaza i balansiranje,koji bezobrazluk :-) :-)
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#2519 Re: Ljetne gume

Post by 530i »

konektovan wrote:
Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi :lol: S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu :lol: :lol:
U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.
I oni sad naplaćuju montažu i balans.
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#2520 Re: Ljetne gume

Post by corsa »

U Makbelu mi nikad nisu naplatili montazu i balans kad god sam kod njih kupovao gume, a cini mi se da im ni gume nisu skuplje od ostalih.
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#2521 Re: Ljetne gume

Post by konektovan »

530i wrote:
konektovan wrote:
Herr Flick wrote:Ovi iz gumam naplacuju montazu i balansiranje po gumi :lol: S obzirom da su kod mene 16-ke,znaci 8x4=32 KM,de kupi kod njih,de jos naplati montazu i balansiranje,jos ce uvest 5 KM sto te stavi na dizalicu :lol: :lol:
U unitrade servisima sve je uracunato u cijenu gume, i opet su povoljniiji cini mi se?!Bezobrazluk na sve strane druze.
I oni sad naplaćuju montažu i balans.
E ne znam, to je nesto novo.
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#2522 Re: Ljetne gume

Post by Dzontra_Volta »

Pa reklama preko čitave strane, na kojoj piše i cijena montaže (zavisno od veličine točka).
U svakom slučaju, kad se sve sabere, opet su mi ispali najpovoljniji.
Plus što je i sama montaža i balansiranje, i kad ne kupuješ nove gume, najjeftinija u gradu (od ozbiljnih firmi, ne računam ove neke garaže), tako da na zimu opet odoh kod njih da mi stave zimske.

Image
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#2523 Re: Ljetne gume

Post by HB_BHF »

http://www.olx.ba/artikal/25026442/guma ... ntal-novo/

127 KM sa montažom. Dobra cijena ili... ?
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#2524 Re: Ljetne gume

Post by Dzontra_Volta »

HB_BHF wrote:http://www.olx.ba/artikal/25026442/guma ... ntal-novo/

127 KM sa montažom. Dobra cijena ili... ?
Odlična cijena. Samo ti na ovom oglasu ne piše da je montaža uključena.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#2525 Re: Ljetne gume

Post by HB_BHF »

Dzontra_Volta wrote:
Odlična cijena. Samo ti na ovom oglasu ne piše da je montaža uključena.
Kontaktirao sam ih preko pp. Ide i montaža...
Post Reply