What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#2501 Re: What to wear???

Post by baby24 »

LaCici wrote:Aaaaaaaaa prelijepa je, hvala ti za link, trudnica sam i uskoro ce mi trebati. :D Narucujem! 8-)
smo pazi, dok se ova haljina kod nas bude mogla nositi, ti ces se vec poroditi :D
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#2502 Re: What to wear???

Post by LaCici »

Ma moze ona ispod kaputa. :-D Nego, ovi iz Asosa te bas navuku, pise da je 17,50 funti, i stavili sliku haljine u bez boji a kad odes na stranicu vidis da je ta ustvari 35 funti a samo plava 17,50. :roll:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2503 Re: What to wear???

Post by alica.k »

LaCici wrote:Ma moze ona ispod kaputa. :-D Nego, ovi iz Asosa te bas navuku, pise da je 17,50 funti, i stavili sliku haljine u bez boji a kad odes na stranicu vidis da je ta ustvari 35 funti a samo plava 17,50. :roll:
pise FROM 17.50
to obicno znaci da nije svaka boja snizena...samo neke
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#2504 Re: What to wear???

Post by LaCici »

Vidim i ja sad da pise od 17,50, nego na prvu nisam obracala paznju. :)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2505 Re: What to wear???

Post by boracha »

ima na asosu lijepih haljina za trudnice, ja se nekad zaletim i onda vidim maternity :lol:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2506 Re: What to wear???

Post by alica.k »

boracha wrote:ima na asosu lijepih haljina za trudnice, ja se nekad zaletim i onda vidim maternity :lol:
ma mislim da ih dosta moze i netrudnica oblacit...znam da su cure u hr masovno kupovale te trudnicke a nisu ni trudne..jer su jeftinije
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#2507 Re: What to wear???

Post by surajaa »

jesen kroz sokake :-)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2508 Re: What to wear???

Post by Michun »

Pitanje za pametne zene...imam jedan prastari crveni/bordo DJemper. Dugi do koljena, rebrasti, rajferslus, kragnica "kosulja", ravan. E sad, on je sasvim OK...ali sad se nose malo drugacije kragne, sa vezanjem i sl. Cime da ga dotjeram? Ima je negdje krzna umjetnog da se kupi pa da time malo update? Ili nesto tako?
Hvala
User avatar
zvrzgana
Posts: 285
Joined: 23/01/2009 22:02

#2509 Re: What to wear???

Post by zvrzgana »

surajaa wrote:jesen kroz sokake :-)

Image

Image

Image
Ajm in lov :cry: :cry: :cry: :cry:

@Michun imas kupiti tog krzna u nekim shopovima koliko znam. Ono sto bih ja uradila je nasla neku finu maramu koja mi ide uz taj dzemper i onda nju nasila na kragnu i to ne samo preko kragne, nego skroz okolo/ i ispod, ako me razumijes. Nisam bas najbolja u objasnjavanju :roll: tako da bih onda mogla podici tu kragnu pa ju zavezati ili samo imati tu maramu... to je moja ideja, vjerovatno neko ima nesto kreativnije za predloziti :-D
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#2510 Re: What to wear???

Post by yellow cat »

LaCici wrote:Aaaaaaaaa prelijepa je, hvala ti za link, trudnica sam i uskoro ce mi trebati. :D Narucujem! 8-)
la cici, pošto si na početku trudnoće i pretpostavljam da se nisi još udebljala, bolje sačekaj malo sa naručivanjem.. većinu stvari koje sam dobila od trudnica, u 6. mjesecu mi još ne može. Evo, da se pohvalim :D , ja još uvijek nosim svoju odjeću, apsolutno svu. I da sam bilo šta kupovala od ljetne odjeće, stajalo bi mi u ormaru. A trudnička odjeća je, btw, jako skupa.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2511 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo jedne fotkice i iz Tuzle..bice nas svuda kako ej krenulo ;)
http://malezensketeme.com/post/7458

Hvala S.M. :*
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2512 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Michun wrote:...imam jedan prastari crveni/bordo DJemper. Dugi do koljena, rebrasti, rajferslus, kragnica "kosulja", ravan. E sad, on je sasvim OK...ali sad se nose malo drugacije kragne, sa vezanjem i sl. Cime da ga dotjeram? Ima je negdje krzna umjetnog da se kupi pa da time malo update? Ili nesto tako?
Hvala
Ja ti mogu preporučiti da s njim odeš u onu radnju u Papagajci, gdje ima raznih džidža - dugmadi, rajfešlusa, čipki...raznih stvari - možda oni imaju nešto da ga uljepšaš - pa čak i umjetnog krzna... Ili ako imaš dobru šnajdericu jednostavno da kragnu "skine" ... ili napravi od te kragne - bubi kragnicu

http://www1.serbiancafe.com/lat/vesti/1 ... eseni.html

Image
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2513 Re: What to wear???

Post by Michun »

trazeci sliku tog dzempera da vam pokazem - naletih na ovu str. isporucuju u BiH
http://www.ae.com/77kids/browse/product ... tid=518573
aaaaaaa :shock: lepo
p.s. za djecu je. imal' mama :? :-)
User avatar
zvrzgana
Posts: 285
Joined: 23/01/2009 22:02

#2514 Re: What to wear???

Post by zvrzgana »

Djevojke treba mi mala pomoc.
Prije par mjeseci sam pisala o suknji koju sam kupila i trazila od vas da mi pomognete oko kombinacije. Kombinaciju sam pronasla, svadba prosla :)
Medjutim sada mi je potrebna za novu prigodu ali nemam cipela. Imam jedne otvorene, ljetne koje ne mogu da obucem po ovoj zimi.
Interesuje me da li znate gdje mogu pogledati cipelice, nesto sto bi islo uz suknju/top...
Razgledala sam po gradu ali jesen/zima kolekcija je sve crno, smedje... :roll:

Image

Slicica izgleda malo zguzvano...

Hvala unaprijed!
User avatar
Lipstick Jungle
Posts: 273
Joined: 01/09/2011 21:44

#2515 Re: What to wear???

Post by Lipstick Jungle »

Lijepe fotke gore,
imam ovakvu torbu samo smedju :thumbup:
surajaa wrote:jesen kroz sokake :-)

Image
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2516 Re: What to wear???

Post by shin »

Volio bi da vidim ovu modu na trenutnoj temperaturi :lol:
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#2517 Re: What to wear???

Post by pin-up »

A na sve tri slike sa našeg Stila ulice cure u sakoima podvrnutih rukava sa svijetlom podstavom (plus tenisice na ovima iz Sa, osim druge cure sa prve slike) :zoka:
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2518 Re: What to wear???

Post by shin »

pin-up wrote:A na sve tri slike sa našeg Stila ulice cure u sakoima podvrnutih rukava sa svijetlom podstavom (plus tenisice na ovima iz Sa, osim druge cure sa prve slike) :zoka:

Citam ovo par puta i ne mogu da skontam sta pise :lol:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#2519 Re: What to wear???

Post by Zoya »

:lol: :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2520 Re: What to wear???

Post by Not My Idea »

shin wrote:
pin-up wrote:A na sve tri slike sa našeg Stila ulice cure u sakoima podvrnutih rukava sa svijetlom podstavom (plus tenisice na ovima iz Sa, osim druge cure sa prve slike) :zoka:

Citam ovo par puta i ne mogu da skontam sta pise :lol:
:lol:

@shin sto se tice tvog prethodnog komentara-ni meni nije jasna ova lafo jesenska moda...gole noge, sorcici, minici...
de bolan, mani se corava posla. daj mi cizme, jaknu, sal 8-)
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#2521 Re: What to wear???

Post by pin-up »

shin wrote:
Citam ovo par puta i ne mogu da skontam sta pise :lol:
Pa http://malezensketeme.com/post/category ... stil_ulice, 3 slike od cura iz BiH :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2522 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

zvrzgana wrote:Djevojke treba mi mala pomoc.
Prije par mjeseci sam pisala o suknji koju sam kupila i trazila od vas da mi pomognete oko kombinacije. Kombinaciju sam pronasla, svadba prosla :)
Medjutim sada mi je potrebna za novu prigodu ali nemam cipela. Imam jedne otvorene, ljetne koje ne mogu da obucem po ovoj zimi.
Interesuje me da li znate gdje mogu pogledati cipelice, nesto sto bi islo uz suknju/top...
Razgledala sam po gradu ali jesen/zima kolekcija je sve crno, smedje... :roll:

Image

Slicica izgleda malo zguzvano...

Hvala unaprijed!
Joj zvrzgana ima jedan novi model u bati, krem sa onom ledeno sivom, znas kako su slatke, al cijena batina standardna oko 160 cini mi se..evo nasla sam :D
Image
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2523 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

pin-up wrote:
shin wrote:
Citam ovo par puta i ne mogu da skontam sta pise :lol:
Pa http://malezensketeme.com/post/category ... stil_ulice, 3 slike od cura iz BiH :D
Da da potpuno si u pravu, malo je kod nas uniformisanost prisutna ocito :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2524 Re: What to wear???

Post by alica.k »

pin-up wrote:A na sve tri slike sa našeg Stila ulice cure u sakoima podvrnutih rukava sa svijetlom podstavom (plus tenisice na ovima iz Sa, osim druge cure sa prve slike) :zoka:
je, pa to je trenutno in...znas i sama kako kod nas to ide...

meni je najjace kad su se oni grijaci za noge nosili uz tene...pa je svaka cura hodala u onim converse sa zvijezdom i psihodelicnim grijacima...
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#2525 Re: What to wear???

Post by Zoya »

Nadinka wrote:
zvrzgana wrote:Djevojke treba mi mala pomoc.
Prije par mjeseci sam pisala o suknji koju sam kupila i trazila od vas da mi pomognete oko kombinacije. Kombinaciju sam pronasla, svadba prosla :)
Medjutim sada mi je potrebna za novu prigodu ali nemam cipela. Imam jedne otvorene, ljetne koje ne mogu da obucem po ovoj zimi.
Interesuje me da li znate gdje mogu pogledati cipelice, nesto sto bi islo uz suknju/top...
Razgledala sam po gradu ali jesen/zima kolekcija je sve crno, smedje... :roll:

Image

Slicica izgleda malo zguzvano...

Hvala unaprijed!
Joj zvrzgana ima jedan novi model u bati, krem sa onom ledeno sivom, znas kako su slatke, al cijena batina standardna oko 160 cini mi se..evo nasla sam :D
Image
Evo ti ove kono, 450kr u Bianco-u :D
Image
Post Reply