Odlična jebrown.sugar wrote:Ja sam nekad davno preporucila ovu Tiramisu, u Konzumu Importanne je kupila.
Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2501 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#2503 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Upravo je jedem, odlicnaODB wrote:![]()
pepermint
-
Pjanic15
- Posts: 2087
- Joined: 27/04/2014 15:31
- Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
- Contact:
#2504 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Bolji ukus čokolade ne proba.


- ODB
- Posts: 1403
- Joined: 09/11/2014 02:48
#2505 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Probaj istu ali u Švici
ni blizu ovoj za naše tržište
-
Pjanic15
- Posts: 2087
- Joined: 27/04/2014 15:31
- Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
- Contact:
#2506 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Meni je i ova dobraODB wrote:Probaj istu ali u Švicini blizu ovoj za naše tržište
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
- yoda82
- Posts: 1993
- Joined: 27/09/2013 09:53
- Location: Dagobah
#2508 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Vrh čokolada. Najbolja Milka daleko.Pjanic15 wrote:Bolji ukus čokolade ne proba.![]()
P.S. ako ima neko te švicarske što je još bolja neka pošalje
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2509 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
brown.sugar wrote:
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2510 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Jača od atomske.
-
Pjanic15
- Posts: 2087
- Joined: 27/04/2014 15:31
- Location: www.klix.cc/_BHtubeTV
- Contact:
#2511 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Evo danas kupio, pogriješio sam kad reko iz Poljske, ovi naši uvoze iz Austrije.ODB wrote:Probaj istu ali u Švicini blizu ovoj za naše tržište
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2513 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Konzum Importanne, bolja od Kraseve.
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2514 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jeste li malo ili puno debeli,jeduci tolike kolicine cokolade i ostalih slatkisa??? Nako pitam. 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2515 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
I ja bi volila da znam.konektovan wrote:Jeste li malo ili puno debeli,jeduci tolike kolicine cokolade i ostalih slatkisa??? Nako pitam.
Ja sve uza see niza see
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2516 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
sve je to genetikeMichun wrote:I ja bi volila da znam.konektovan wrote:Jeste li malo ili puno debeli,jeduci tolike kolicine cokolade i ostalih slatkisa??? Nako pitam.
Ja sve uza see niza see
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2517 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
nisam ja ni malo bembela...nego ne jedem bas slatko koliko bih zeljelaStupskaBitanga wrote:sve je to genetikeMichun wrote:I ja bi volila da znam.konektovan wrote:Jeste li malo ili puno debeli,jeduci tolike kolicine cokolade i ostalih slatkisa??? Nako pitam.
Ja sve uza see niza see
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2518 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja jesam, volim slatko, osjecam potrebu za slatkim, narocito nakon rucka ili kad sam premorena.
Trudim se da ga sto manje i rjedje jedem. Izbjegavam ulaziti u prodavnice kad sam uzasno umorna, ali nekad pokleknem..Hebes ga, mi smo samo ljudi..
Ne mogu apstinirati od svega u zivotu.
Ne pijem, en pusim, ne drogiram se, jos da ne jedem slatko- trebalo bi mi zabraniti da dishem. 
Preporuka danashnja..
Ne mogu naci sliku nigdje..Isti brand kao one belgijske skoljkice Belgid d'or, tegla sa zelenim poklopcem od 750gr u lok. U Amko marketu ga ima, a ako ga ima u mojoj zabiti, ima ga svugdje... Zanimljivo mi bi, pise na tegli hazelnut spread i rekoh da vidim sastojke kad ono na bosanskom, vjerovatno za nase trziste..IMHO zeznuli su Nutellu. Prvi put da me od nekog 'evrokrema' ne boli zeludac.. Ukus je predobar, 100put bolji od Nutelle. A i nije preskup, samo 5,5.
Ako hocete, uslikat cu ga..Samo za Vas
Trudim se da ga sto manje i rjedje jedem. Izbjegavam ulaziti u prodavnice kad sam uzasno umorna, ali nekad pokleknem..Hebes ga, mi smo samo ljudi..
Ne mogu apstinirati od svega u zivotu.
Preporuka danashnja..
Ne mogu naci sliku nigdje..Isti brand kao one belgijske skoljkice Belgid d'or, tegla sa zelenim poklopcem od 750gr u lok. U Amko marketu ga ima, a ako ga ima u mojoj zabiti, ima ga svugdje... Zanimljivo mi bi, pise na tegli hazelnut spread i rekoh da vidim sastojke kad ono na bosanskom, vjerovatno za nase trziste..IMHO zeznuli su Nutellu. Prvi put da me od nekog 'evrokrema' ne boli zeludac.. Ukus je predobar, 100put bolji od Nutelle. A i nije preskup, samo 5,5.
Ako hocete, uslikat cu ga..Samo za Vas
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2519 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
USLIKAJBJB wrote:Ja jesam, volim slatko, osjecam potrebu za slatkim, narocito nakon rucka ili kad sam premorena.
Trudim se da ga sto manje i rjedje jedem. Izbjegavam ulaziti u prodavnice kad sam uzasno umorna, ali nekad pokleknem..Hebes ga, mi smo samo ljudi..
Ne mogu apstinirati od svega u zivotu.Ne pijem, en pusim, ne drogiram se, jos da ne jedem slatko- trebalo bi mi zabraniti da dishem.
Preporuka danashnja..
Ne mogu naci sliku nigdje..Isti brand kao one belgijske skoljkice Belgid d'or, tegla sa zelenim poklopcem od 750gr u lok. U Amko marketu ga ima, a ako ga ima u mojoj zabiti, ima ga svugdje... Zanimljivo mi bi, pise na tegli hazelnut spread i rekoh da vidim sastojke kad ono na bosanskom, vjerovatno za nase trziste..IMHO zeznuli su Nutellu. Prvi put da me od nekog 'evrokrema' ne boli zeludac.. Ukus je predobar, 100put bolji od Nutelle. A i nije preskup, samo 5,5.
Ako hocete, uslikat cu ga..Samo za Vas
- konektovan
- Posts: 51382
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2520 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
BJB wrote:Ja jesam, volim slatko, osjecam potrebu za slatkim, narocito nakon rucka ili kad sam premorena.
Trudim se da ga sto manje i rjedje jedem. Izbjegavam ulaziti u prodavnice kad sam uzasno umorna, ali nekad pokleknem..Hebes ga, mi smo samo ljudi..
Ne mogu apstinirati od svega u zivotu.Ne pijem, en pusim, ne drogiram se, jos da ne jedem slatko- trebalo bi mi zabraniti da dishem.
Preporuka danashnja..
Ne mogu naci sliku nigdje..Isti brand kao one belgijske skoljkice Belgid d'or, tegla sa zelenim poklopcem od 750gr u lok. U Amko marketu ga ima, a ako ga ima u mojoj zabiti, ima ga svugdje... Zanimljivo mi bi, pise na tegli hazelnut spread i rekoh da vidim sastojke kad ono na bosanskom, vjerovatno za nase trziste..IMHO zeznuli su Nutellu. Prvi put da me od nekog 'evrokrema' ne boli zeludac.. Ukus je predobar, 100put bolji od Nutelle. A i nije preskup, samo 5,5.
Ako hocete, uslikat cu ga..Samo za Vas
Ne moze se to porediti sa nutelom,samo uporedi sadrzaj ljesnjaka,i sve ce ti biti jasno. Inace,cuo sam pricu da se taj belgi d' or pakuje i pravi u hercegovini?! Kad pogledas ambalazu,bice da je istina.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2522 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
gdje me nađe sa ovim čoko kuglama
Ovo se mora potražiti
Ovo se mora potražiti
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#2523 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
puce biskvit, ko da ga nikada nije ni bilo


- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2524 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
joj ista sam, taj u dahu pojedem, malo fali i kutiju da pojedemZenaZbrkovima wrote:puce biskvit, ko da ga nikada nije ni bilo![]()
p.s. onu kafu nema gdje nisam vidjala, sad kad je tražim, nigdje je :S
-
ZenaZbrkovima
- Posts: 1890
- Joined: 06/01/2015 21:32
#2525 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
da imam nacina, sad bih ti poslala jednu 



