Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2501 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

ja volim kad mi ljudi poklanjaju peskire :D jos ako su lijepiiii
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2502 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

alica.k wrote:ja volim kad mi ljudi poklanjaju peskire :D jos ako su lijepiiii
I ja :D A opsesija mi je kupovanje pidzama :-)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2503 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

i meni, plus gaca i grudnjaka. nidje veze :S
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2504 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

alica.k wrote:i meni, plus gaca i grudnjaka. nidje veze :S
Nisu meni grudnjaci, ali jesu gace, i carape :D :D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2505 Re: Sarajevo shoping

Post by wewa »

swirl wrote:
alica.k wrote:ja volim kad mi ljudi poklanjaju peskire :D jos ako su lijepiiii
I ja :D A opsesija mi je kupovanje pidzama :-)
ajoj, nisam znaci jedina :oops: :lol:
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2506 Re: Sarajevo shoping

Post by swirl »

wewa wrote:
swirl wrote:
alica.k wrote:ja volim kad mi ljudi poklanjaju peskire :D jos ako su lijepiiii
I ja :D A opsesija mi je kupovanje pidzama :-)
ajoj, nisam znaci jedina :oops: :lol:
Ma eto vidis da nisi, i + jos obavezno u kabinu da probam kako mi stoji pidzama, e to je nidje veze :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2507 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

swirl wrote:Ma eto vidis da nisi, i + jos obavezno u kabinu da probam kako mi stoji pidzama, e to je nidje veze :D :D
hahahahaha isto istooooo
User avatar
KiSSgirl
Posts: 518
Joined: 23/04/2011 04:05
Location: nema me

#2508 Re: Sarajevo shoping

Post by KiSSgirl »

anestezija123 wrote:Vidjeh na stranici Lindex-a, da su snizene one kapice i trake za kosu 50%, zna li neko jesu li i kod nas?

Edit: Sad vidim da je jos svasta nesto snizeno 50%. Nadam se da je i kod nas, moram otici da vidim. :D

npr. http://www.lindex.com/eu/sale/women/top ... d=15808353
Bila ja sinoć u Lindexu, ma cijene su katastrofa, npr. neki šal meni baš fin, ono 40KM :shock:
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#2509 Re: Sarajevo shoping

Post by saga »

Khm, je l' neko sluučajno vidio gdje skafandera? :D
Ne znam ni gdje tražit, sutra ću po pijacama pogledati u u Sport Life-u, i Sportini možda... još prijedloga?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2510 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

saga wrote:Khm, je l' neko sluučajno vidio gdje skafandera? :D
Ne znam ni gdje tražit, sutra ću po pijacama pogledati u u Sport Life-u, i Sportini možda... još prijedloga?
intersport. sutra duple pike btw :D ko ne zna.
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2511 Re: Sarajevo shoping

Post by Irm@ »

miss_heidi wrote:
Irm@ wrote:nema na cemu.. :)
u Coinu ce biti snizenje poslije nove godine (to ja cekam) zapikala sam milion stvari :-D
u Vicku je 30% snizenje na neke stvari...nije na sve..nego kad udjes unutra imaju odredjeni artikli na kojim je prekrizena stara i napisana nova cijena crvenom hemijskom..ima bas lijepih stvari zavisi sta trazis..i da..veci je izbor u importanne nego u Titovoj ;-)
ima li slucajno u vicku kakvih lijepih zidnih ogledala? ili ako imate kakve druge prijedloge gdje pogledati... da je moderan okvir, naime vise mi treba kao ukras na zidu :)
koliko para imas? :D
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2512 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

Irm@ wrote:
miss_heidi wrote:
Irm@ wrote:nema na cemu.. :)
u Coinu ce biti snizenje poslije nove godine (to ja cekam) zapikala sam milion stvari :-D
u Vicku je 30% snizenje na neke stvari...nije na sve..nego kad udjes unutra imaju odredjeni artikli na kojim je prekrizena stara i napisana nova cijena crvenom hemijskom..ima bas lijepih stvari zavisi sta trazis..i da..veci je izbor u importanne nego u Titovoj ;-)
ima li slucajno u vicku kakvih lijepih zidnih ogledala? ili ako imate kakve druge prijedloge gdje pogledati... da je moderan okvir, naime vise mi treba kao ukras na zidu :)
koliko para imas? :D
pare nisu problem, para nema :P
salu na stranu, imas li kakav prijedlog :)
triple mama
Posts: 592
Joined: 18/03/2011 19:41

#2513 Re: Sarajevo shoping

Post by triple mama »

gdje je taj Vicko? u SA?
*mima*

#2514 Re: Sarajevo shoping

Post by *mima* »

U Titovoj....pored onog butika Badem.....imas ga u Importanne centru
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#2515 Re: Sarajevo shoping

Post by lajk »

Tom Tailor u Zenici :) snizenja i do 50 %..Muske kosulje najvise i zenske majice
stiklice
Posts: 30
Joined: 15/12/2011 14:12

#2516 Re: Sarajevo shoping

Post by stiklice »

Mene zanima kakva su snizenja u Tusu u Lukavici!!!Tamo mi najblize :) Ima li kakvih stvarcica za Novu :-D
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2517 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

miss_heidi wrote:
Irm@ wrote:nema na cemu.. :)
u Coinu ce biti snizenje poslije nove godine (to ja cekam) zapikala sam milion stvari :-D
u Vicku je 30% snizenje na neke stvari...nije na sve..nego kad udjes unutra imaju odredjeni artikli na kojim je prekrizena stara i napisana nova cijena crvenom hemijskom..ima bas lijepih stvari zavisi sta trazis..i da..veci je izbor u importanne nego u Titovoj ;-)
ima li slucajno u vicku kakvih lijepih zidnih ogledala? ili ako imate kakve druge prijedloge gdje pogledati... da je moderan okvir, naime vise mi treba kao ukras na zidu :)
Mi u Ramaglasu napravili ogledalo po svojoj zelji,ogledalo je pravo veliko,a ivice donje i gornje su ispjeskarene motivima po nasoj zelji,a koliko se sjecam to sve se moze uraditi i u boji....jos mu se divim kad god prodjem ispred njega (jedno milion puta dnevno) :D :-D
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#2518 Re: Sarajevo shoping

Post by Adi_vp »

Znam da su novi modeli patika vecinom sniženi 10%, jel ima neko da zna za neko veće sniženje? :D Hvalaa
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#2519 Re: Sarajevo shoping

Post by Dr.Cuddy »

CherryLips wrote:
miss_heidi wrote:
Irm@ wrote:nema na cemu.. :)
u Coinu ce biti snizenje poslije nove godine (to ja cekam) zapikala sam milion stvari :-D
u Vicku je 30% snizenje na neke stvari...nije na sve..nego kad udjes unutra imaju odredjeni artikli na kojim je prekrizena stara i napisana nova cijena crvenom hemijskom..ima bas lijepih stvari zavisi sta trazis..i da..veci je izbor u importanne nego u Titovoj ;-)
ima li slucajno u vicku kakvih lijepih zidnih ogledala? ili ako imate kakve druge prijedloge gdje pogledati... da je moderan okvir, naime vise mi treba kao ukras na zidu :)
Mi u Ramaglasu napravili ogledalo po svojoj zelji,ogledalo je pravo veliko,a ivice donje i gornje su ispjeskarene motivima po nasoj zelji,a koliko se sjecam to sve se moze uraditi i u boji....jos mu se divim kad god prodjem ispred njega (jedno milion puta dnevno) :D :-D
slika? može i na PP
stiklice
Posts: 30
Joined: 15/12/2011 14:12

#2520 Re: Sarajevo shoping

Post by stiklice »

Cula sam da ima neki novootvoreni trzni centar negdje oko Ilijasa,Podlugova!!!Da ne zna neko mozda kako se zove??
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2521 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

CherryLips wrote:
miss_heidi wrote:
Irm@ wrote:nema na cemu.. :)
u Coinu ce biti snizenje poslije nove godine (to ja cekam) zapikala sam milion stvari :-D
u Vicku je 30% snizenje na neke stvari...nije na sve..nego kad udjes unutra imaju odredjeni artikli na kojim je prekrizena stara i napisana nova cijena crvenom hemijskom..ima bas lijepih stvari zavisi sta trazis..i da..veci je izbor u importanne nego u Titovoj ;-)
ima li slucajno u vicku kakvih lijepih zidnih ogledala? ili ako imate kakve druge prijedloge gdje pogledati... da je moderan okvir, naime vise mi treba kao ukras na zidu :)
Mi u Ramaglasu napravili ogledalo po svojoj zelji,ogledalo je pravo veliko,a ivice donje i gornje su ispjeskarene motivima po nasoj zelji,a koliko se sjecam to sve se moze uraditi i u boji....jos mu se divim kad god prodjem ispred njega (jedno milion puta dnevno) :D :-D
i mi smo u ramaglasu radili veliko ogledalo ali sa 'obicnim', jednostavnim okvirom... pa ako moze ta slicica bila bih zahvalana :))) i da, koliko kosta to zadovoljstvo :)
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2522 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

Evo poslala sam Cuddyci na pp pa ako se kod nje slike budu mogle vidjeti,saljem i tebi. A nije bilo skupo,oko 70-80 KM ne sjecam se tacno
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2523 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

CherryLips wrote:Evo poslala sam Cuddyci na pp pa ako se kod nje slike budu mogle vidjeti,saljem i tebi. A nije bilo skupo,oko 70-80 KM ne sjecam se tacno
super, cekam i ja slike :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2524 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

Neko je ovdje tražio poklon za novopečeni bračni par, u Home Sweet Home u Importaneu stvarno ima svega, prijedlog da pogledate na mzt i možete učestvovati u nagradnoj igri :)

http://malezensketeme.com/post/14701
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#2525 Re: Sarajevo shoping

Post by Lady Saray »

jel zna neko ima li kod nas gdje brasno od badema (ili se mozda zove bademovo brasno) :D ne mislim na mljevene bademe, ovo je jos sitnije
Post Reply