Ja sam kucao "WIN"hz__semir wrote:
Upališ računar, starta ti se DOS, ukucaš "WINDOWS" i podigneš sistem i zajebaješ se s prozorima
Po cijeli dan sam šutao Prince of Persia, Lotus, i Ski free



Moderator: Chloe
Ja sam kucao "WIN"hz__semir wrote:
Upališ računar, starta ti se DOS, ukucaš "WINDOWS" i podigneš sistem i zajebaješ se s prozorima




joooooj ejbordo_boy wrote:hz__semir wrote:
Boze sacuvaj.Skream wrote:Fotka nije zabavnog karaktera, nego slichica dana jednog ljudskog izmeta!![]()
Skream wrote:Fotka nije zabavnog karaktera, nego slichica dana jednog ljudskog izmeta!![]()

Ridjobrki wrote:Evo od mene jedna prikladna za mojih par fanova...![]()
![]()
![]()
hahaha i meni ovoarzuhal wrote:''zbog ove rdra mati..''NenjiA wrote:![]()
znao sam

naivetriton wrote:hahaha i meni ovoarzuhal wrote:''zbog ove rdra mati..''NenjiA wrote:![]()
znao sam
Skream wrote:Fotka nije zabavnog karaktera, nego slichica dana jednog ljudskog izmeta!![]()
Ovo mi je prvi put da vidim Lotus u kolorubordo_boy wrote:hz__semir wrote:
profilaksa?Intimus wrote:Skream wrote:Fotka nije zabavnog karaktera, nego slichica dana jednog ljudskog izmeta!![]()
![]()
![]()
Koja je priča uz ovu sliku??

Wow, gdje me nađe. ova igrica mi je uz Dechatlon i 2-3 druge obilježila djetinjstvo. Izgleda na ovoj temi malo ko ispod 30.fosil wrote:
Kad vas vec puca nostalgija.

drekalica28 wrote:![]()
![]()
al ne pušta...drekalica28 wrote:kolipacni je samo



