Mu'min wrote:Šta je ovo raja, moderator razbi temu a ne nas, gdje nestadoste?
Gdje su izvještaji šta se radi?
Vrtlar, Oticon, Flag, Armin, Kerima, Ostali?
Usput da li već sakupljate jogurtove lončiće za novu sezonu?
Da ne budemo jeli kefir ko zadnju heftu ko naša drekalica?
Case od jogurta se skupljaju cijele godine e ne kad pocne sezona dobro si Mumine napomenuo da ne prave kefirparty kao drekalica i usput nje nema nikako na temi od presadjivanja paradajza koji joj nije uspio.Mozda vise nije bastovanka



[/url]