Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2501 Re: Bundesliga
ma dobar je uli kakav mu je buraz dieter
kad se sjetim transfera u wolfsburgu u njegovo vrijeme: diego, kjaer, lakic, friedrich... pa kako nije misimovicu dao u schalke za magathom 
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2502 Re: Bundesliga
moguce, jer magath zeli za sledecu sezonu da dovede aktuelno najboljeg strijelca eredivisie b. dost. ako se ovo ostvari helmes je najvjerovatnije slobodan a lakic je to vec malo duze...missko wrote:Salketu bi bila dobra opcija Helmes iz Wolfsburga u tandemu sa Lakicem koji zasigurno nisu u prvom planu Magata.groove wrote:schalke ce sledece sezone imati ozbiljne probleme sto se tice ofanzive. hunter jos nije produzio a farfana su indirektno otpisali obasi-transferom.ultima_palabra wrote:Raul definitivno napušta Schalke...
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#2503 Re: Bundesliga
Cuj Gomeza prodati nekome... Ja Gomeza nebi dao za 2 Dzeka. Boga mi ovdje kao da je jedino pravi napadac Dzeko i kao ako on ne dodje u Bayern,kao Bayern nece imati napada.. Drago mi je za Pizzara moze se reci da je pravo rijesenje za klupe,a svakako ide jos jedan napadac,ima mnogo manje napuhanije nego sto je to Dzeko,kroz nase medije..
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2504 Re: Bundesliga
Al fora je oslabiti konkurenta, a ako Dzekson ode u BvB dzaba im 3 Gomeza i 4 Pizara, jebes golgetera koji sjedi na klupi, ma ne postoji gotovo ni jedan koji ce biti na klupi a zadrzati golgeterski instikt.Nogatrans wrote:Cuj Gomeza prodati nekome... Ja Gomeza nebi dao za 2 Dzeka. Boga mi ovdje kao da je jedino pravi napadac Dzeko i kao ako on ne dodje u Bayern,kao Bayern nece imati napada.. Drago mi je za Pizzara moze se reci da je pravo rijesenje za klupe,a svakako ide jos jedan napadac,ima mnogo manje napuhanije nego sto je to Dzeko,kroz nase medije..
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#2505 Re: Bundesliga
Ma nek ide gdje hoce,sta me to briga,nervira me prica o Dzeki,jel jeo,jel srao,jel se kupao. Mene interesuje Bayern a ne Dzeko ako dodje dodje,ako ne dodje nek mu sretno samo NE protiv Bayerna tu mu ne zelim srecu.
Ima siguran sam jos i bolji napadaca koji bi mogli doci u Bayern a jedan je po meni Huntelaar kojem istice ugovor koliko ja znam a djaba bi ga dobili. I zasto za Dzeku davati 30 miliona?????
Ima siguran sam jos i bolji napadaca koji bi mogli doci u Bayern a jedan je po meni Huntelaar kojem istice ugovor koliko ja znam a djaba bi ga dobili. I zasto za Dzeku davati 30 miliona?????
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2506 Re: Bundesliga
zato sto je Dzeko nas ali Bavarce boli racku za toNogatrans wrote:Ma nek ide gdje hoce,sta me to briga,nervira me prica o Dzeki,jel jeo,jel srao,jel se kupao. Mene interesuje Bayern a ne Dzeko ako dodje dodje,ako ne dodje nek mu sretno samo NE protiv Bayerna tu mu ne zelim srecu.
Ima siguran sam jos i bolji napadaca koji bi mogli doci u Bayern a jedan je po meni Huntelaar kojem istice ugovor koliko ja znam a djaba bi ga dobili. I zasto za Dzeku davati 30 miliona?????
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2507 Re: Bundesliga
Dobro, jasno je da te nervira prica o Dzeki, ima nas koji pratimo nase igrace u Bundesligi ili potencijalne igrace Bundeslige. Salihovic, Ibisevic, prije Dzeko (mozda opet, ko zna), Mislimovic.Nogatrans wrote:Ma nek ide gdje hoce,sta me to briga,nervira me prica o Dzeki,jel jeo,jel srao,jel se kupao. Mene interesuje Bayern a ne Dzeko ako dodje dodje,ako ne dodje nek mu sretno samo NE protiv Bayerna tu mu ne zelim srecu.
Ima siguran sam jos i bolji napadaca koji bi mogli doci u Bayern a jedan je po meni Huntelaar kojem istice ugovor koliko ja znam a djaba bi ga dobili. I zasto za Dzeku davati 30 miliona?????
Vidim kazes da je Gomez bolji od Dzeke, argumente???! Koliko god sam ja subjektivan po pitanju Dzeke, ti si jos subjektivniji po pitanju Bayerna, bar prema napisanom.
Cuj sto 30 miliona, nas je covjek, nek daju 60 ako treba, ne dajes ti iz svog dzepa, bogami ko da ti je Beckenbauer sta u rodu
Jbo ti to, ti navijas za silni Bayern, nek raja crkne.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2508 Re: Bundesliga
Huntelaar ima ugovor do 2013... pa nisu ni u Schalkeu vesla sisaliNogatrans wrote:Ma nek ide gdje hoce,sta me to briga,nervira me prica o Dzeki,jel jeo,jel srao,jel se kupao. Mene interesuje Bayern a ne Dzeko ako dodje dodje,ako ne dodje nek mu sretno samo NE protiv Bayerna tu mu ne zelim srecu.
Ima siguran sam jos i bolji napadaca koji bi mogli doci u Bayern a jedan je po meni Huntelaar kojem istice ugovor koliko ja znam a djaba bi ga dobili. I zasto za Dzeku davati 30 miliona?????
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2509 Re: Bundesliga
Berbatov je isto dokazan igrac u BL a United ga nudi, mogao bi Magat tu prste upetljati 
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#2510 Re: Bundesliga
Dzeko mi je drag naravno jer je NAŠ. Al brate ove nasi portali ubise sa vijestima o njemu,a sto je najgore on nece nigdje ici iz Citija. Sad da je uzmem statistike o Gomezu i Dzeki je suludo jer ce se ta tema otici u nedogled. A isto ja mogu postaviti pitanje sto neko smatra Dzeku boljim od Gomeza. Moje misljenje je da je Gomez bolji. Isto tako Mancini ga dovede maksuzije da igra u Sitiju,znaci po zelju njegovoj je dosao i onda naravno ne igra jer ima realno boji od njega. A to su Tevez i Aguero. Znaci po meni je Dzeko dobar napadac,al ne svjetska klasa kako ga MI predstavljamo.
Doci ce jos jedna napadac u to sam siguran,jer na tri fronta ipak trebaju dobri igraci. A Dzeko trenutno ne vrijedi 30miliona,vrijedio je kad je zabijao,sad je na klupi i tu je slabo u zadnje vrijeme i mislim da je cijena od 30 miliona prevelika.
Doci ce jos jedna napadac u to sam siguran,jer na tri fronta ipak trebaju dobri igraci. A Dzeko trenutno ne vrijedi 30miliona,vrijedio je kad je zabijao,sad je na klupi i tu je slabo u zadnje vrijeme i mislim da je cijena od 30 miliona prevelika.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2511 Re: Bundesliga
Ne mogu da vjerujem da su Mainz i Wolfsburg zavrsili bez golova. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2512 Re: Bundesliga
Porediti Gomeza sa Dzekom je vise nego smijesno. Isto kada bi poredili Mandzukica sa Messijem. Trag koji je Dzeko ostavio u Bundesligi Gomez nece ni za 100 godina...
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#2513 Re: Bundesliga
veella wrote:Porediti Gomeza sa Dzekom je vise nego smijesno. Isto kada bi poredili Mandzukica sa Messijem. Trag koji je Dzeko ostavio u Bundesligi Gomez nece ni za 100 godina...
Kakav trag???
- BHF_Manijak
- Posts: 28518
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2514 Re: Bundesliga
Ne valja ti brate ta tolika mrznja prema Bayernu, Bogami ne valja. Gomez je ostavio i ostavlja trag sto u Bundesligi sto u Ligi prvaka, i to ne godinu-dvije, vec godinama!veella wrote:Porediti Gomeza sa Dzekom je vise nego smijesno. Isto kada bi poredili Mandzukica sa Messijem. Trag koji je Dzeko ostavio u Bundesligi Gomez nece ni za 100 godina...
Ovo ne govorim kao navijac crveno-crvenih, vec objektivno, Gomez je svjetska klasa napadaca i to se ne moze osporiti.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2515 Re: Bundesliga
U svoje dvije najbolje sezone, dzeko je dao 26 i 22 gola respektivno u Bundesligi. Gomez, 28 golova prošle sezone i 25 ove sezone, do ovog kola. O euro takmicenjima ne treba ni pricati, jer je dzeko za svog igranja u wolfsburgu dao 9 golova u eurokupovima, dok je gomez u tri sezone u bayernu dao 22 gola u europi (a mozda da jos i koji ) ... Jel to taj trag?veella wrote:Porediti Gomeza sa Dzekom je vise nego smijesno. Isto kada bi poredili Mandzukica sa Messijem. Trag koji je Dzeko ostavio u Bundesligi Gomez nece ni za 100 godina...
- fortaleza
- Posts: 6180
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#2516 Re: Bundesliga
Čuj Mandžukića s Messijem...veella wrote:Porediti Gomeza sa Dzekom je vise nego smijesno. Isto kada bi poredili Mandzukica sa Messijem. Trag koji je Dzeko ostavio u Bundesligi Gomez nece ni za 100 godina...
Years Team Apps (Gls)
2003–2005 VfB Stuttgart II 43 (21)
2003–2009 VfB Stuttgart 121 (63)
2009– Bayern Munich 91 (63)
Gomez u 255 utakmica 147 golova dao po wikipediji, to u Bundesligi (što još u kupu, a pogotovo ove sezone u ligi prvaka)... još se ne ubrajaju ove zadnje utakmice, a sad mu 28 godina, pred njim sigurno još kojih 4-5 godina kvalitetnog nogometa (ne mislim da će napuštati bundesligu).
Ne uspoređujem Džeku i Gomeza, Džeko je odličan igrač, ali izvalio si glupost...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2517 Re: Bundesliga
Ja znam da Gomeza nije bilo na mapi dok je Dzekson harao BL, i sam Gomez je imao kompleks sto je Dzeko cjenjeniji od njega i u par puta u novinama je upravo spominjao da ga ne cjene dovoljno jer smatra da nije slabiji od Dzeke i da je u njegovoj razini. Gomez je igrac peterca i jak ko zemlja i zna gdje je gol ima instikt golgeterski ali ja bih uvijekk i radije Dzeku uzeo u ekipu. Ne govorim nista iz patriotizma.fortaleza wrote:Čuj Mandžukića s Messijem...veella wrote:Porediti Gomeza sa Dzekom je vise nego smijesno. Isto kada bi poredili Mandzukica sa Messijem. Trag koji je Dzeko ostavio u Bundesligi Gomez nece ni za 100 godina...![]()
Years Team Apps (Gls)
2003–2005 VfB Stuttgart II 43 (21)
2003–2009 VfB Stuttgart 121 (63)
2009– Bayern Munich 91 (63)
Gomez u 255 utakmica 147 golova dao po wikipediji, to u Bundesligi (što još u kupu, a pogotovo ove sezone u ligi prvaka)... još se ne ubrajaju ove zadnje utakmice, a sad mu 28 godina, pred njim sigurno još kojih 4-5 godina kvalitetnog nogometa (ne mislim da će napuštati bundesligu).
Ne uspoređujem Džeku i Gomeza, Džeko je odličan igrač, ali izvalio si glupost...
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2518 Re: Bundesliga
Gomez:
2007/2008: 19 golova
2008/2009: 24 gola
2009/2010: 10 golova
2010/2011: 28 golova
Dzeko:
2007/2008: 8 golova
2008/2009: 26 golova
2009/2010: 22 gola
2010/2011: 10 golova (bundesliga) + 2 (premiership)
Evo kako Gomeza nigdje nije bilo dok je Dzeko igrao u Njemackoj
Podaci samo za Bundesligu. U kupu i europi je u tom istom periodu Gomez dao najmanje dvostruko vise golova od Dzeke, al to necemo pikati 
2007/2008: 19 golova
2008/2009: 24 gola
2009/2010: 10 golova
2010/2011: 28 golova
Dzeko:
2007/2008: 8 golova
2008/2009: 26 golova
2009/2010: 22 gola
2010/2011: 10 golova (bundesliga) + 2 (premiership)
Evo kako Gomeza nigdje nije bilo dok je Dzeko igrao u Njemackoj
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2519 Re: Bundesliga
džeko je car, kralj, šah...
ali gomez je ubica brate dragi, pa čovjek svaki meč zabija bar gol...oni drugog strijelca i nemaju tako da ako bajern daje gol sigurno je to on
ali gomez je ubica brate dragi, pa čovjek svaki meč zabija bar gol...oni drugog strijelca i nemaju tako da ako bajern daje gol sigurno je to on
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2520 Re: Bundesliga
wolfsburgu je helmes pravo faliopirmin wrote:Ne mogu da vjerujem da su Mainz i Wolfsburg zavrsili bez golova.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2521 Re: Bundesliga
evo novih dresova stuttgarta
novi sponzor je mb-banka.


-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2522 Re: Bundesliga
Ja ovdje ne vidim da ga je Gomez izduplirao od 2008 do 2010, cak suprotno.Mišo_Kovač wrote:Gomez:
2007/2008: 19 golova
2008/2009: 24 gola
2009/2010: 10 golova
2010/2011: 28 golova
Dzeko:
2007/2008: 8 golova
2008/2009: 26 golova
2009/2010: 22 gola
2010/2011: 10 golova (bundesliga) + 2 (premiership)
Evo kako Gomeza nigdje nije bilo dok je Dzeko igrao u NjemackojPodaci samo za Bundesligu. U kupu i europi je u tom istom periodu Gomez dao najmanje dvostruko vise golova od Dzeke, al to necemo pikati
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2523 Re: Bundesliga
najvjerovatnije uskoro hertha ce dobiti novog investitora. radi se o polubratu vlasnika man. citya. ako ovo se ovo ostvari, hertha za nekoliko godina moze postati ozbiljan konkurent bayernu i dortmundu
http://www.bild.de/sport/fussball/herth ... .bild.html
http://www.bild.de/sport/fussball/herth ... .bild.html
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2524 Re: Bundesliga
Poenta posta je bila da se pokaze gdje je bio Gomez kad je Dzeko "harao" bundesligom, kao što neko reče... U te tri sezone Dzeko je dao jedan gol više u bundesligi i 6 golova manje u Kupu/Euro-takmičenjima. Dakle, Gomez je bio tu... A u ovoj i prošloj sezoni Gomez je dao preko 40 golova u svim takmicenjima, i trenutno je, recimo, u Ligi Prvaka, po broju golova, od njega jedino bolji Messi - tako da ne vidim razlog zašto neko uopće dovodi u pitanje Gomezov kvalitet. Čovjek je zadnje dvije sezone no.1 poacher u Europi, svidjelo se to nekome ili nemissko wrote: Ja ovdje ne vidim da ga je Gomez izduplirao od 2008 do 2010, cak suprotno.
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#2525 Bundesliga
Ova Herta nije normalna. Mrtvi Kajzer ih vodi 2:0. Ne gine im cvajta.
