NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2501 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

de nabroj prvu petorku zelenih :D

houston ce ispast u prvom krugu. t-mac bi trebo ganjat neku invalidninu...


Postao/la Neelix dana 28/12/2008 01:32
ŠTA-STE-SE-U-ŠU-TI-LI
:D piĆke ba
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2502 Re: NBA

Post by Neelix »

rado_vidjen wrote: t-mac bi trebo ganjat neku invalidninu...

:lol: :lol: :lol:
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#2503 Re: NBA

Post by abondanzieri »

abondanzieri wrote:
alphonse kauders wrote:Calderon u ovoj sezoni zasad puca slobodna bacanja 66-66 :shock: :-)
sada je 69 od 69 i ako ubode jos sest uzastopnih slobodnih bacanja oborit ce rekord medju aktivnim kosarkasima koji drzi Nowitzki :dance:
sada je 73 od 73 :dance: :-)
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2504 Re: NBA

Post by arze »

M.Barnes 28:38 8-16 3-7 0-1 +16 3 3 6 2 1 2 3 0 0 19 poeni
Lose je ovo jel tako ? Arogantan nesto bio izgleda :lol:
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2505 Re: NBA

Post by arze »

Los i Shaq..samo 28 poena..uu..ne vidi koliko promasio bacanja jer to je najvazniji pokazatelj..da :-D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2506 Re: NBA

Post by Neelix »

ma barnes je arogantan, digo nos pa mu obruc smeta :D a shaq u cvijetu mladosti razvaljuje sve, sta ce bit kad bude na vrhuncu karijere :shock: pho ako se plasira u playoff moze sezonu smatrat uspjehom :)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2507 Re: NBA

Post by Neelix »

inache, arogancija se mjeri postignutim brojem poena u NBA :D
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2508 Re: NBA

Post by arze »

Only sky is the limit this/next year :-D
Hajde bolan idi zali cvijece ...il kaktus sta vec Shaq sa 37 godina je pokretniji od Bynuma 3x
Jedan je Superman.Dwight Howard se je slozio sa tim sad sto jedan neelix to ne prizaneeje..steta :roll:
Imas sa sinocne utakmice thunder-phoenix richardsonovo 360 zakucavanje..mozda te malo smiri..kao apaurin :P
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2509 Re: NBA

Post by arze »

Neelix wrote:ma barnes je arogantan, digo nos pa mu obruc smeta :D a shaq u cvijetu mladosti razvaljuje sve, sta ce bit kad bude na vrhuncu karijere :shock: pho ako se plasira u playoff moze sezonu smatrat uspjehom :)
Receno.Koji komentar ranije.
Na vrhuncu karijere..retrospekcija..fino..na vrhuncu je uzimao titule koje tvoji lakersi sada mogu samo sanjat.Hakeem mu je jedino bio rame uz rame.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2510 Re: NBA

Post by Neelix »

....inache, zakucavanja su mjera koliko je koji igrac dobar, a gerald green je najbolji kosarkas danasnjice :D
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2511 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

stipu ga ba :D kome su jos zanimljiva zakucavanja za 360 stupnjeva :D


nego... arogancija barnesa Image vrh, đece mi


arze, kralju, samo sibaj s provalama Image
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2512 Re: NBA

Post by Neelix »

sljedece sedmice cleveland-washington.....izrazito "zanimljiv" izbor :roll:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2513 Re: NBA

Post by -danTe- »

Neelix wrote:sljedece sedmice cleveland-washington.....izrazito "zanimljiv" izbor :roll:
samo nek nije toronto...smucilo mi se od njih :skoljka:
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2514 Re: NBA

Post by arze »

Neelix wrote:....inache, zakucavanja su mjera koliko je koji igrac dobar, a gerald green je najbolji kosarkas danasnjice :D
to je jedan od nacina da se opustis..mozes i do apoteke skoknut.rebounderu :-D :-D :-D
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2515 Re: NBA

Post by arze »

rado_vidjen wrote:stipu ga ba :D kome su jos zanimljiva zakucavanja za 360 stupnjeva :D


nego... arogancija barnesa Image vrh, đece mi


arze, kralju, samo sibaj s provalama Image
I tvoja zaostalost na nivou kosarke je izrazito izrazena
richardson je najeksplozivniji zakucavas danasnjice 100%--mozda 97%
a 360 je uvijek mocno zakucavanje ..namucio bi se i na kucni kos da zakucas ..malo respecta :dance:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2516 Re: NBA

Post by -danTe- »

arze wrote: I tvoja zaostalost na nivou kosarke je izrazito izrazena
richardson je najeksplozivniji zakucavas danasnjice 100%--mozda 97%
a 360 je uvijek mocno zakucavanje ..namucio bi se i na kucni kos da zakucas ..malo respecta :dance:
imamo mi respecta,al jarane pa ti dizes sunse ko da su ne znam ti kakva ekipa...malo realnosti ne bi skodilo...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2517 Re: NBA

Post by Neelix »

shadoweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pa dje si ti ovih danaaaaaaaaaaaaaaaaa

boston_c, cojce, ko da si nesto sa lica zemlje :D

STA-STE-SE-U-SU-TI-LI

imal onog LafoMamone da pojede tastaturu? predvidjanja su mu "sjajna" :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2518 Re: NBA

Post by Neelix »

i opet LBG :lol: :skoljka:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2519 Re: NBA

Post by Neelix »

dobar izbor sljedece sedmice (cudo :shock: ) [email protected] li biti uzivo :?

MOLIM NEUVAZENE FANOVE BOSTONA DA SE JAVE NA OVOJ TEMI :skoljka:


htio bih ih pitat za koga sad navijaju :D
User avatar
janje_
Posts: 2437
Joined: 05/04/2007 14:05

#2520 Re: NBA

Post by janje_ »

Neelix wrote:i opet LBG :lol: :skoljka:
fakat mi tip nije jasan. jos je sinoc jednom cak reko i kako treba (el-bi-dzej) ali onda opet sto put (el-bi-dzi). onaj edin ga je do sada ispravio najmanje 20 puta, ali nista.. sinoc ga pustio kraju.. ofiraj se kad si levat.

LM, nekako sam imo utisak da je cleveland olako uso u tekmu i da ih je u biti bolio djon. pred kraj su malo stegli, ali kasno marko na kosovo stize. sve u svemu, zasluzena (iako tijesna) pobjeda "carobnjaka"..
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2521 Re: NBA

Post by Neelix »

mislis kasno LeBron na Kosovo stize :lol:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2522 Re: NBA

Post by -danTe- »

ma gdje su ovi fanovi bostona...od bozica im se izgubio svaki trag... :mrgreen: :dance:
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2523 Re: NBA

Post by sesalmir »

and1medjed wrote:ma gdje su ovi fanovi bostona...od bozica im se izgubio svaki trag... :mrgreen: :dance:
Deda mraz ih pojeo, i vi ga hocete po nasim vrticima, vidite da jede malu djecu, pogotovo ako su obucena u zeleno :P
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2524 Re: NBA

Post by Neelix »

sesalmir wrote:
and1medjed wrote:ma gdje su ovi fanovi bostona...od bozica im se izgubio svaki trag... :mrgreen: :dance:
Deda mraz ih pojeo, i vi ga hocete po nasim vrticima, vidite da jede malu djecu, pogotovo ako su obucena u zeleno :P
:lol: :lol: :lol: :lol:

ma jah, KG je inace poznat kao veliki musliman :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2525 Re: NBA

Post by sesalmir »

Neelix wrote:
sesalmir wrote:
and1medjed wrote:ma gdje su ovi fanovi bostona...od bozica im se izgubio svaki trag... :mrgreen: :dance:
Deda mraz ih pojeo, i vi ga hocete po nasim vrticima, vidite da jede malu djecu, pogotovo ako su obucena u zeleno :P
:lol: :lol: :lol: :lol:

ma jah, KG je inace poznat kao veliki musliman :D
jesi i ti to skontao, samo nece on javno o tome, prvo prelazak u zeleni dres:
Image
zatim lagano pustanje brade:
Image
i na kraju sezone i padanje na sedzdu:
Image
Samo se ti sprdaj neelix, dokazi su tu i deda je to skontao sigurno pa nam odveo sa svojim zlocstim irvasima shadowa, boston_c i sve ostale navijace zelenih sa ovog foruma.
Post Reply