Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2501 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

BHF_Manijak wrote:Hanume bona Kwaheri,evo pitaj i Istocnjaka,potvrdt ce ti kako je fasovao na Vratniku :lol: :mrgreen:
Vrijeme vam je promjeniti mahalu :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2502 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Kwaheri »

giordania wrote:
BHF_Manijak wrote:Hanume bona Kwaheri,evo pitaj i Istocnjaka,potvrdt ce ti kako je fasovao na Vratniku :lol: :mrgreen:
Vrijeme vam je promjeniti mahalu :D
vala ja bih je do sada promijenila, sve da mi je cacevina :D

BHF, nije valjda da hanumice prave problem... ima jedna stara izreka

hocu - lahko cu
necu - kako cu?

pa ti vidi, gdje si...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2503 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

giordania wrote:
BHF_Manijak wrote:Hanume bona Kwaheri,evo pitaj i Istocnjaka,potvrdt ce ti kako je fasovao na Vratniku :lol: :mrgreen:
Vrijeme vam je promjeniti mahalu :D
Ma nije ni to rjesnje,odmah te ove sa Vratnika napadnu,te kud ces tamo na drugu stranu ovo ono,jel`le Zvjezdice?! :mrgreen:
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2504 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Kwaheri wrote:
giordania wrote:
BHF_Manijak wrote:Istocnjak,tu se slazem sa tobom,kad je fino drustvo,dzaba sve,da cuskije padaju.... :mrgreen:

@Kwaheri,nema nista od asikovanja,nije niko zaashikovao... :lol:
Eh sad :D
sto sam znala da ce zena prijaviti prva ashik :D

ova nam braca malo... spora :D
Moja ti,ja ashikujem vec dugo sa svojim djuvegijom :-D

Ovo ja njemu....... da mu ne vjerujem da ne ashikuje :oops:
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2505 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote:
giordania wrote:
BHF_Manijak wrote:Hanume bona Kwaheri,evo pitaj i Istocnjaka,potvrdt ce ti kako je fasovao na Vratniku :lol: :mrgreen:
Vrijeme vam je promjeniti mahalu :D
Ma nije ni to rjesnje,odmah te ove sa Vratnika napadnu,te kud ces tamo na drugu stranu ovo ono,jel`le Zvjezdice?! :mrgreen:
Merhaba. Ma ti si zaglavio na Čaršiji, ni na jednu ni na drugu stranu :P :lol: :lol:
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2506 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Kwaheri »

ako, ako giordania... ne povlaci se sad :D

ne bil nam se malo braca okurazila :)

nego, jel se i tebi cini da oni to malo razvlace ko dobar hodza teraviju :D ?
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2507 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Kwaheri wrote:ako, ako giordania... ne povlaci se sad :D

ne bil nam se malo braca okurazila :)

nego, jel se i tebi cini da oni to malo razvlace ko dobar hodza teraviju :D ?
Jakako jakako

Al' to se nama samo cini..... :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2508 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Kwaheri »

giordania wrote:
Kwaheri wrote:ako, ako giordania... ne povlaci se sad :D

ne bil nam se malo braca okurazila :)

nego, jel se i tebi cini da oni to malo razvlace ko dobar hodza teraviju :D ?
Jakako jakako

Al' to se nama samo cini..... :D

ne bi valjda "folirali".. u mubarec mjesecu?

ne vjerujem.... fini svijet je to...
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2509 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

selam alejĆ i merhaba, narode :) Vidim, živo večeras na postiftarskom druženju :) Sjetimo se jedni drugih u dovama, ističe nam Ramazan polahko.... :)
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2510 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Kwaheri »

Ahmmed wrote:selam alejĆ i merhaba, narode :) Vidim, živo večeras na postiftarskom druženju :) Sjetimo se jedni drugih u dovama, ističe nam Ramazan polahko.... :)


Amin! Na sve dove i Bog Utociste... da nam nase dove hajrom za nas ucini!


alejkumu selam insanu, gdje si, kako si?
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2511 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Ahmmed wrote:selam alejĆ i merhaba, narode :) Vidim, živo večeras na postiftarskom druženju :) Sjetimo se jedni drugih u dovama, ističe nam Ramazan polahko.... :)
Alejkumu selam Ahmmede

@kwaheri,sve se ne ashikuje a osmjeh od uha do uha kako su se vratili iz M.H.......ko biva plaho im lijepo bilo....ma nije to meni nacistu :P
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2512 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

eh vako,@sve tri hanume.... :mrgreen:
prvo Zvjezdica,ma kakva Carsija,slabo pokrivena skroz,nema hanuma,tako da "maksum" osta na stranama :P :mrgreen:

@Giordanija,Kwaheri,nema nikakvog foliranja,zar to cekujete od dobrijeh insanan na mubareĆ mjesecu :mrgreen:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2513 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

Kwaheri wrote:
Ahmmed wrote:selam alejĆ i merhaba, narode :) Vidim, živo večeras na postiftarskom druženju :) Sjetimo se jedni drugih u dovama, ističe nam Ramazan polahko.... :)


Amin! Na sve dove i Bog Utociste... da nam nase dove hajrom za nas ucini!


alejkumu selam insanu, gdje si, kako si?
Amin! Dobro sam, iako u nekoj gužvi, posla i musafira sa svih strana :) Ali, ne žalim se, neka i musafira i posla, Bogu hvala 8-)
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#2514 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Kwaheri »

giordania wrote:
Ahmmed wrote:selam alejĆ i merhaba, narode :) Vidim, živo večeras na postiftarskom druženju :) Sjetimo se jedni drugih u dovama, ističe nam Ramazan polahko.... :)
Alejkumu selam Ahmmede

@kwaheri,sve se ne ashikuje a osmjeh od uha do uha kako su se vratili iz M.H.......ko biva plaho im lijepo bilo....ma nije to meni nacistu :P

vala ne znam... moRRe svasta bit jel... meni je suhveli taj Morica-han... ne znam kakva je tu situacija...al mi se, na osnovu ovog sto pricaju ne cini ko neko mjesto gdje ima materijala za ashikovanje..
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2515 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Ma nije sestre suhveli Moria Han,ima finIJEH insana,samo eto,svak svoju politiku vodi,danasnje hanume,hoce da su slobodne :mrgreen: moderne :mrgreen:
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#2516 Re: Ramazan, opet ;)

Post by avicena »

Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2517 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

avicena wrote:Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
:lol: :lol: Najjaca izjava u zadnjih sedmicu dana!!!respect za ovo...prvi konrektno! :mrgreen:
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2518 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

avicena wrote:Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
Cekaj da te prvo istocnjak preporucA :)
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2519 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

BHF_Manijak wrote:
avicena wrote:Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
:lol: :lol: Najjaca izjava u zadnjih sedmicu dana!!!respect za ovo...prvi konrektno! :mrgreen:
A vidi jest njemu drago :lol: :lol:



........za Vratnik.........
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#2520 Re: Ramazan, opet ;)

Post by avicena »

BHF_Manijak wrote:
avicena wrote:Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
:lol: :lol: Najjaca izjava u zadnjih sedmicu dana!!!respect za ovo...prvi konrektno! :mrgreen:
;-) Nego nesto kontam, postavih one hadise tamo o zeni u islamu...da ja ono obrisem da nam se ne uobraze plaho? I ovako ih tesko nekada trpiti jos kada sve ono procitaju. :roll:
istocnjak
Posts: 1314
Joined: 03/09/2008 23:58
Location: Virtualni dzemat :)

#2521 Re: Ramazan, opet ;)

Post by istocnjak »

Selam sta je ovo samo nas dva ostadosmo da sijelimo brate BHF? :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2522 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

giordania wrote:
avicena wrote:Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
Cekaj da te prvo istocnjak preporucA :)
Nastrado je koga je on preporucivao,mene je pokusa uvalit,ali spoznah na vakat da cu samo degenek fasovati na vratnickoj kapiji, :mrgreen:

@Istocnjak,ma nismo bolan,nego ostali su svi nesto moderni,kriju se,nemam im online statusa al` su tu,samo ja i ti po starisnki ono :lol: :mrgreen:
istocnjak
Posts: 1314
Joined: 03/09/2008 23:58
Location: Virtualni dzemat :)

#2523 Re: Ramazan, opet ;)

Post by istocnjak »

BHF_Manijak wrote:
giordania wrote:
avicena wrote:Nesto vas slusam i velim sam sebi, da mi je do asikovanja nocas, ja bih bas na Vratnik iz inata ako je koja budna ostala.
Cekaj da te prvo istocnjak preporucA :)
Nastrado je koga je on preporucivao,mene je pokusa uvalit,ali spoznah na vakat da cu samo degenek fasovati na vratnickoj kapiji, :mrgreen:

@Istocnjak,ma nismo bolan,nego ostali su svi nesto moderni,kriju se,nemam im online statusa al` su tu,samo ja i ti po starisnki ono :lol: :mrgreen:
Ma koga ja preporucim odmah mu je gotiva kahvica, rahatlokum, sokic na razmutu ... ma pravo. :D
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2524 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

istocnjak wrote: Ma koga ja preporucim odmah mu je gotiva kahvica, rahatlokum, sokic na razmutu ... ma pravo. :D
Rekoh ja, on je urbana legenda :lol: :) :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2525 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Suti bolan,nemoj da te ko cuje,pomislti ce fakat :lol:
Locked