SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
debela
- Posts: 3201
- Joined: 02/07/2002 00:00
#2501 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pade mi na pamet, vidjela sam prije dan-dva reklamu da je u mamcetu art deco kozmetika snizena 50%. ne znam dokad traje.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2502 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
O ne, opet , jedva smo prezivjele turu u CM-udebela wrote:pade mi na pamet, vidjela sam prije dan-dva reklamu da je u mamcetu art deco kozmetika snizena 50%. ne znam dokad traje.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2503 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ne znam, al' saznacemo 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2504 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
zraknem vam danas u ovom pored mene-kod parka
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2505 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja kad stavljam tirkiznu plavu u vecini slucajeva je nanosim na cijeli kapak pa onda blend krajeve iznad pregiba oka.semlaca wrote:Hvala puno.
U ovih par dana od kako se šminkam, vidjela sam da je podloga od vitalnog značaja.
Bila sam ubjeđena da su mi oči zelene, jučer stavim zeleno sjenilo i shvatim da su mi oči plave. Danas sam kontala staviti plavo, al' ne smijem, za to ipak treba iskustva - da ne izgledam ko seljanka.
A ako stavljam plavu plavu, onda bijela podloga, pa na pregib oka plava i dobro razmazem.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2506 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
hehhehee
ubit cu vas sve skupa i pojedinacno tetke mi!
kod mene je najjeftinija podloga (gosh) oko 30km neka mini tuba od par ml a art deco je oko 35minimum
i kako ja to da kupim a cuj kakve ucinke ima
ima d narucim iz sa
hehehe
ubit cu vas sve skupa i pojedinacno tetke mi!
kod mene je najjeftinija podloga (gosh) oko 30km neka mini tuba od par ml a art deco je oko 35minimum
i kako ja to da kupim a cuj kakve ucinke ima
ima d narucim iz sa
hehehe
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2507 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ti imas jako lijepe ocisemlaca wrote:Hvala puno.
U ovih par dana od kako se šminkam, vidjela sam da je podloga od vitalnog značaja.
Bila sam ubjeđena da su mi oči zelene, jučer stavim zeleno sjenilo i shvatim da su mi oči plave. Danas sam kontala staviti plavo, al' ne smijem, za to ipak treba iskustva - da ne izgledam ko seljanka.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2508 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
slike zene slikeee!
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2509 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
cega? sminke? nas samih, nasminkanih?Partizzanka wrote:slike zene slikeee!
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2510 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
vaaas vaaaas da vidimo ucinke te silne kupovine

- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2511 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Iskreno, ja ne smijem. Mada sam bila u velikom iskusenju da vam pokazem sliku onog prefesionalnog sminkanja kad ispadoh ko mlada iz cekrcica - ali sudrzah se.Partizzanka wrote:vaaas vaaaas da vidimo ucinke te silne kupovine
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2512 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja sam stavise bila uvrijedjena sto me haman niko nije pozn'o.......a zna me bruka ljudi po forumu...
Samo oci izrezat
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2513 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
E to bi voljela vidjeti, samo oci ako hoces postavi.Zelena Carapa wrote:Iskreno, ja ne smijem. Mada sam bila u velikom iskusenju da vam pokazem sliku onog prefesionalnog sminkanja kad ispadoh ko mlada iz cekrcica - ali sudrzah se.Partizzanka wrote:vaaas vaaaas da vidimo ucinke te silne kupovine
Ja ne umijem da se samouslikam, smotana sam mnogo
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2514 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
zbog drugih tema na kojim sam bila aktivna 
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2515 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
imas ppMichun wrote:
E to bi voljela vidjeti, samo oci ako hoces postavi.
Ja ne umijem da se samouslikam, smotana sam mnogo
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2516 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
eno sad
a mi

a mi
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2517 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Čarapice, sad svima nama pp 
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2518 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja jeidno mogu razmjenjivati slicice na pp
ako imas duplih 
- šatirana_ljubičica
- Posts: 4798
- Joined: 20/11/2010 12:37
#2519 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ehe drage žene sa Sa-xa gdje ste mi 
Otkad nisam provirila, mogu misliti šta sam sve propustila
Da vas pitam, šta mislite o Avon kozmetici?
Otkad nisam provirila, mogu misliti šta sam sve propustila
Da vas pitam, šta mislite o Avon kozmetici?
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2520 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
eh zene moje, rpovjerila sam vam mamce u titovoj i mamce kod parka-koševo, nema podloge za sjene ni u jednom, cak stavise, kioliko ja vidim njihove art deco palete su prazne.
Pogledala sam i onaj Burjois 3D i jest on divan, ali imam osjecaj da je ipak ljepljiviji od L'oreala
Pogledala sam i onaj Burjois 3D i jest on divan, ali imam osjecaj da je ipak ljepljiviji od L'oreala
-
LaCici
- Posts: 1571
- Joined: 12/03/2010 15:33
#2521 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Koja je funkcija te podloge za sjenu? Prvi put cujem za to, je li sprjecava pravljenje onih linija na kapcima ili samo intenzivira boju?
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2522 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
obojeLaCici wrote:Koja je funkcija te podloge za sjenu? Prvi put cujem za to, je li sprjecava pravljenje onih linija na kapcima ili samo intenzivira boju?
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2523 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hej ja sma podjonila onu Michunkinu ideju da bijelu sjenu stavimo malo umejsto iluminatora, pa ja jednu svijetlo bez stavim pmalo da ublazim rumenilo koje mi je maloo tamno i tako na sljepoocnice, pa meni se svidja, a zaboravih pitati Michun sta kaze 
Nego Michun hajd da mi iduci put kupimo rumenilo roze
Nego Michun hajd da mi iduci put kupimo rumenilo roze
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2524 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Nasminkana si super.Nadinka wrote:Hej ja sma podjonila onu Michunkinu ideju da bijelu sjenu stavimo malo umejsto iluminatora, pa ja jednu svijetlo bez stavim pmalo da ublazim rumenilo koje mi je maloo tamno i tako na sljepoocnice, pa meni se svidja, a zaboravih pitati Michun sta kaze
Nego Michun hajd da mi iduci put kupimo rumenilo roze
Moze, rumenilo it is.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2525 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Uff nemoj zezat, ako ti to kazes ima da se ufuram veomaMichun wrote:Nasminkana si super.Nadinka wrote:Hej ja sma podjonila onu Michunkinu ideju da bijelu sjenu stavimo malo umejsto iluminatora, pa ja jednu svijetlo bez stavim pmalo da ublazim rumenilo koje mi je maloo tamno i tako na sljepoocnice, pa meni se svidja, a zaboravih pitati Michun sta kaze
Nego Michun hajd da mi iduci put kupimo rumenilo roze
Moze, rumenilo it is.
