Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2501 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by cyprus »

DaysleepeR wrote:ma ja iznosim zapažanje, nemojte vaditi sablje, tu sam ja iz Sarajeva, naš
Ih, puno Sarajevo pete kolone, kako ono nekad neko na nekoj temi napisa - "spavača" :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2502 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by MOSALJOZE »

Aha,ja mislio da je Berlin na vezi.
Prekrupne su to stvari,čak i za Baketa,Dodu i ostalu svitu.
Oni se oko toga pitaju,kao ja i ti.
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#2503 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by desni »

DaysleepeR wrote:
desni wrote:
DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

ali uvjeren

btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
Hoće al u qurtzu.
    Gdje će onda Brčko sa bošnjačkom većinom?
      Banja Luka enklava nakon ovoga i zvanično :bih:
      RS je po ovom teritorija sa 80% srba. ja mislim da su dobili legitimitet.
      A Brčko?
      User avatar
      Thorgerson
      Posts: 9904
      Joined: 15/04/2015 11:26

      #2504 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

      Post by Thorgerson »

      DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

      ali uvjeren

      btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
      Pa ja mislim da se to trebalo odmah i uraditi 95. I tako nam ustediti zivce ovih proteklih 20 godina.

      Ovdje suzivota nema i to tako. Dakle, mi nikad, nikad necemo moci zivjeti zajedno. Gledam ovu omladinu koja je rodjena poslije rata, pa bolan oni su gori od nas, i od ovih starijih koji su ratovali itd. To je katastrofa.

      Podijeli brate, eto vama komad, vama komad. I onda nek se svako rahat pati.

      Kazem, kome ostavljamo buducnost, tesko nama. :run:
      User avatar
      DaysleepeR
      Posts: 21048
      Joined: 29/05/2003 00:00
      Location: Rajvosa

      #2505 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

      Post by DaysleepeR »

      studiorum_tuzlaensis wrote:
      DaysleepeR wrote:ma ja iznosim zapažanje, nemojte vaditi sablje, tu sam ja iz Sarajeva, naš
      naš kao Bošnjak? ili ono naš, gradska raja, ma ja sam ti Bosanac. :-) :lol:
      upravo tako
      User avatar
      Thorgerson
      Posts: 9904
      Joined: 15/04/2015 11:26

      #2506 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

      Post by Thorgerson »

      DaysleepeR wrote:
      desni wrote:
      DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

      ali uvjeren

      btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
      Hoće al u qurtzu.
        Gdje će onda Brčko sa bošnjačkom većinom?
          Banja Luka enklava nakon ovoga i zvanično :bih:
          RS je po ovom teritorija sa 80% srba. ja mislim da su dobili legitimitet.
          ali oni ne priznaju ovaj popis?

          :evil:
          User avatar
          DaysleepeR
          Posts: 21048
          Joined: 29/05/2003 00:00
          Location: Rajvosa

          #2507 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

          Post by DaysleepeR »

          desni wrote:A Brčko?
          šta je sa tobom momak. nije ni sad Brčko u RS-u.
          User avatar
          cyprus
          Posts: 39746
          Joined: 21/03/2007 22:00
          Location: Σαράγεβο / Saraybosna

          #2508 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

          Post by cyprus »

          desni wrote:
          DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

          ali uvjeren

          btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
          Hoće al u qurtzu.
            Gdje će onda Brčko sa bošnjačkom većinom?
              Banja Luka enklava nakon ovoga i zvanično :bih:
              Jel potrebno izbaciti značenje riječi "enklava" i "zvanično"? :oops:

              Po tvojoj logici, čitava BiH je enklava :oops:
              User avatar
              desni
              Posts: 1626
              Joined: 10/03/2012 01:21

              #2509 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

              Post by desni »

              DaysleepeR wrote:
              desni wrote:A Brčko?
              šta je sa tobom momak. nije ni sad Brčko u RS-u.
              Pa na šta će ličiti ta tvorevina sa dvije nepovezane teritorije?
              User avatar
              SkyLimit
              Posts: 5193
              Joined: 10/10/2012 15:49

              #2510 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

              Post by SkyLimit »

              Ali ovo oko popisa, nataliteta, starosne strukture, demografije...me pravo nafuralo. Nisam do ovog popisa obraćao pažnju na to. Sad imam neopisivu želju da pravim djecu, osjećam instink za opstankom društvene zajednice :D
              Last edited by SkyLimit on 30/06/2016 14:10, edited 1 time in total.
              User avatar
              desni
              Posts: 1626
              Joined: 10/03/2012 01:21

              #2511 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

              Post by desni »

              cyprus wrote:
              desni wrote:
              DaysleepeR wrote:s obzirom koliki je orgazam radi ovih 51%, uvjeren sam da će biti pičkin dim prodati bošnjacima podjelu bosne samo da bi dobili dio u kojem će imati 99%

              ali uvjeren

              btw. ode RS u samostalnost, živi bili pa vidjeli.
              Hoće al u qurtzu.
                Gdje će onda Brčko sa bošnjačkom većinom?
                  Banja Luka enklava nakon ovoga i zvanično :bih:
                  Jel potrebno izbaciti značenje riječi "enklava" i "zvanično"? :oops:

                  Po tvojoj logici, čitava BiH je enklava :oops:
                  Inteligentno :lol: :lol: :lol:
                  User avatar
                  purgatorio
                  Posts: 1095
                  Joined: 05/11/2012 09:45
                  Location: Velika Kladuša

                  #2512 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by purgatorio »

                  Moj rodni Bužim, opcina sa najmanjom prosjecnom staroscu u BiH. :-D :-D :-D
                  User avatar
                  BHCluster
                  Posts: 23465
                  Joined: 13/09/2007 18:41
                  Location: Time to get schwifty in here!
                  Contact:

                  #2513 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by BHCluster »

                  DaysleepeR wrote:
                  RS je po ovom teritorija sa 80% srba. ja mislim da su dobili legitimitet.
                  Genocidom, etnickim cistenjem, ukratko UZP-om?
                  User avatar
                  studiorum_tuzlaensis
                  Posts: 6230
                  Joined: 08/07/2015 11:06
                  Location: dogodine u Mariupolju

                  #2514 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by studiorum_tuzlaensis »

                  Najveća Karadžićeva noćna mora je bila, a vjerujem i danas u ćeliji u Ševeningenu Distrikt Brčko i Koridor. Zbog toga je i išao u rat, sjetite se one njegove "Ako nas presjeku na tom mjestu, Srbi će ostat nemoćni i u enklavi.

                  Sad je i zvanično Banjaluka i istočna krajina postala enklava. Srbende iz Banjaluke, noge morate lizat Ljutim krajišnicima da se ne bi naljutili, biće svega, prošla su vremena kad se pjevalo "Sa Manjače krenuli su vuci, sklonite se banjalučki Turci", moglo bi krenut vuci sa Grmeča, pa bježte noge usra vas gujica.
                  Last edited by studiorum_tuzlaensis on 30/06/2016 14:12, edited 1 time in total.
                  User avatar
                  DaysleepeR
                  Posts: 21048
                  Joined: 29/05/2003 00:00
                  Location: Rajvosa

                  #2515 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by DaysleepeR »

                  desni wrote:
                  DaysleepeR wrote:
                  desni wrote:A Brčko?
                  šta je sa tobom momak. nije ni sad Brčko u RS-u.
                  Pa na šta će ličiti ta tvorevina sa dvije nepovezane teritorije?
                  pravo su ti glupa pitanja, je li ti 14 godina?
                  User avatar
                  radiša
                  Posts: 6393
                  Joined: 04/02/2012 00:23
                  Location: Sator

                  #2516 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by radiša »

                  evo sta veli merkelova a ovi avlijaneri samo nek laju,kuhaju i jedu govna....

                  http://www.klix.ba/vijesti/eu-integraci ... /160630075
                  User avatar
                  cyprus
                  Posts: 39746
                  Joined: 21/03/2007 22:00
                  Location: Σαράγεβο / Saraybosna

                  #2517 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by cyprus »

                  desni wrote:
                  DaysleepeR wrote:
                  desni wrote:A Brčko?
                  šta je sa tobom momak. nije ni sad Brčko u RS-u.
                  Pa na šta će ličiti ta tvorevina sa dvije nepovezane teritorije?
                  Na isto ono na šta je i dosad ličila...
                  User avatar
                  Krokodajl
                  Posts: 8276
                  Joined: 27/01/2016 12:36

                  #2518 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by Krokodajl »

                  RS bi i prema podacima iz 91 imala Srpsku većinu, tako da nikakav legitimitet nije postignut.
                  To bi značilo da je ovime i Federacija definitivno Bošnjački entitet, odnosno da je Brčko Bošnjački distrikt odnosno da je BiH Bošnjačka država ?
                  Nope, ustav se zna i on je jasan, a nas kao ni Srbe niko nije pitao ni 1995 kad je potpisan dejton tako da sumnjam da bi nas ili Srbe ili Hrvate neko pitao danas išta...
                  Nama je živit ovako kako je, kome se ne sviđa nek trpi.
                  User avatar
                  KB9
                  Posts: 8449
                  Joined: 26/10/2014 08:20

                  #2519 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by KB9 »

                  pa i brcko nase 8)

                  uh da nije ramazan pa da federacija kakvu partiju raspali :izet:

                  bosanski se prica, ori se bosna na tom nepostojecem jeziku prema misljenju nebeskog naroda :bih:
                  foton
                  Posts: 887
                  Joined: 05/07/2004 11:02

                  #2520 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by foton »

                  Rick_Grimes wrote:Sta je ovo BosOnci i hateisti zapjenili vise od Dodika. I onda se neki uvrijede kad kazem da imaju vise zajednickog sa Srbima i Hrvatima, rusiteljima ove drzave.
                  wtf??? :roll:
                  User avatar
                  studiorum_tuzlaensis
                  Posts: 6230
                  Joined: 08/07/2015 11:06
                  Location: dogodine u Mariupolju

                  #2521 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by studiorum_tuzlaensis »

                  DaysleepeR wrote:
                  BHCluster wrote:
                  DaysleepeR wrote:
                  RS je po ovom teritorija sa 80% srba. ja mislim da su dobili legitimitet.
                  Genocidom, etnickim cistenjem, ukratko UZP-om?
                  ja iznosim zapažanje i predviđanje. ne dijelim ja plate, ne budite glupi gospođo
                  prijavljen si, saće ban.
                  User avatar
                  cyprus
                  Posts: 39746
                  Joined: 21/03/2007 22:00
                  Location: Σαράγεβο / Saraybosna

                  #2522 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by cyprus »

                  studiorum_tuzlaensis wrote:Sad je i zvanično Banjaluka i istočna krajina postala enklava...
                  Anbilivabl :-D
                  User avatar
                  MOSALJOZE
                  Posts: 120394
                  Joined: 26/11/2012 20:09
                  Location: Republika Bosna i Hercegovina

                  #2523 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by MOSALJOZE »

                  A znate sta mi je zanimljivo.
                  Ma ni riječi niko o Hrvatima,njihovih oko 15% :lol:
                  User avatar
                  desni
                  Posts: 1626
                  Joined: 10/03/2012 01:21

                  #2524 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                  Post by desni »

                  DaysleepeR wrote:


                  pravo su ti glupa pitanja, je li ti 14 godina?
                  Vrijeđamo kobajagi :roll:
                    aj kmeči malo što su Bošnjaci većina :lol: :lol: :lol:
                    User avatar
                    Krokodajl
                    Posts: 8276
                    Joined: 27/01/2016 12:36

                    #2525 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                    Post by Krokodajl »

                    Prema podacima popisa stanovništva, u BiH živi 50,11 posto stanovnika, 30,78 posto Srba i 15,43 posto Hrvata. Ostalih je 2,73 posto dok je 0,77 posto nije izjasnilo
                    http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /160630084.
                    ovo sa članka na Klixu :lol: :lol: :lol:
                    Last edited by Krokodajl on 30/06/2016 14:19, edited 1 time in total.
                    Locked