Gledaj Jale brata
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2501 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To su ti zestoki momci.
Gledaj Jale brata
Gledaj Jale brata
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I neki frajer dole u komentarima napise:
"Majku vam drotovsku rokat cemo i mi vas samo lakapo"
Pa privedi ga odmah nek ti pokaze kako se roka.
"Majku vam drotovsku rokat cemo i mi vas samo lakapo"
Pa privedi ga odmah nek ti pokaze kako se roka.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pazi ovo

Ko ovo popuje policija ima ovlasti da puca u nuzdi u noge tj da onesposobi covjeka a ne da ga ubije a njemu nek je rahmet dusi da nam drzava nije u krizi i da smo svi babini sinovi nebi morali krasti
znaci kad netko otvori vatru na policiju oni bi trebali ciljat u noge a
Ovaj nema više od 20MOJ BRAT JE VAZDA SA NAMA JEBEM im POKOPANE DROTOVSKE majke
- zavezata-vreca
- Posts: 890
- Joined: 04/02/2016 00:17
#2504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ispod šapke želim modre kapke 
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#2505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa ja,nemoj slucajno sjesti pa raditi,boriti se,stvoriti nesto, nisam babin sin i idem krasti sta je, pucat cu na sviju ko u americkim filmovima, vadit ce me omar mjesecar. eh sad neces ni stici do omara nego ces biti ubijen po kratkom postupku. ovako bi u zatvor otisao i od nasih para bi jeo,zivio i po teretani skako, izasao nakon 2-3 godine i hajmo po starom jer zna da mu nece nista. ovako je sad prpa guzici, znaju da ce murija pucati i ubiti. u pljacki kladionice i lutrije je vec mogao jedan biti rahmetli, a ako su to isti onda ih je smrt sad stigla. i onda je policajac kreno da puca ali nije imao 100% cisto i oni pobjegnu. samo jos da puste gradjane da brane svoje i ljepota.
metak nije skup za ove idiote i svakog ko razmislja kao oni!
metak nije skup za ove idiote i svakog ko razmislja kao oni!
- zavezata-vreca
- Posts: 890
- Joined: 04/02/2016 00:17
#2506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kakvi su ovo likovi jbt. svaki isti, brze cale, air max, sportska odjeca ...
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#2507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Puna podrska policiji.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2508 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Svi ovi rokalji sto hodaju poput ovih kretena gore bez dana staza u bijesnim kolima sa bijesnim glavama nisu nista drugo nego pljackasi i mafijasi koji ordiniraju po gradu.
Ovdje je jedino rjesenje formirati odred za smaknuce ovih dzukela upaljenih glava i prica zavrsena.
Zatvor im je sansa samo da budu gori. Sacmarom u facu i cao. A i vama debilima koji ih podrzavate i anonimno citate forum i pizdite za 'brudama' tj.kugama isto treba uraditi da manje u njima vidite nesto 'dobro i ppzitivno'
Ovdje je jedino rjesenje formirati odred za smaknuce ovih dzukela upaljenih glava i prica zavrsena.
Zatvor im je sansa samo da budu gori. Sacmarom u facu i cao. A i vama debilima koji ih podrzavate i anonimno citate forum i pizdite za 'brudama' tj.kugama isto treba uraditi da manje u njima vidite nesto 'dobro i ppzitivno'
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#2509 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Puna podrška organima reda u tamanjenju i fizčkom iskorjenjivanju ovih neuspjelih pokušaja homosapiensa. Ruka mu se pozlatila uz nadu za što više ovakvih epiloga.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#2510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dobar umire mlad
Sigurno i vi imate prijatelji koji su nekad nekoga izboli ili pljackaju prodavnice i pucaju po policiji.
Sigurno i vi imate prijatelji koji su nekad nekoga izboli ili pljackaju prodavnice i pucaju po policiji.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2511 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jala brat izbrisao status.
Vise ne voli brudu pljackasa i ubicu.
Vise ne voli brudu pljackasa i ubicu.
-
evilbaby
- Posts: 52
- Joined: 07/03/2011 16:58
#2512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
za mjesec dana ce ga braca zaboravit kao da nikad nije postojaoultima_palabra wrote:
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i ovaj jala đe god nastupi belaj neki,daleko je on od dobrog...
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#2514 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Preca mu karijera od palog brude, ali neka, neko je na vrijeme zabiljezio, i oko njega uvijek neki belaji, nije to nista slucajno.al-em wrote:Jala brat izbrisao status.
Vise ne voli brudu pljackasa i ubicu.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zato mu je don almir njusku razbio.
-
__Phoenix__
- Posts: 2758
- Joined: 25/10/2013 20:44
#2516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To je taj stil, gangsta rap, straight outta Vogošća 
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a ko je tesko ranjen? o tome nista
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#2518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
tuce policija ne brinite seholowey wrote:to je bila milicija... sad te policija ne smije tuci... znas, ono, ti imas ljudska prava...tvoje zrtve nemaju... i tako...Jimmy McNulty wrote:Priča meni mamin drug, stvarno fin čovjek kako je kad je bio mlad volio popit i sratmali_milojica wrote:Predlazem policiji preventivno premlacivanje (po mogucnosti toliko da ih se mora umotavati u kozu) svih kvazi mangupa koji obitavaju kao prijatelji na FB ovih drumskih razbojnika.I kaže bio prvi maj i on se valjda naroko ko budala i ušao u autobus i počeo zayebavat sve putnike redom, dobacivat, vrijeđat i slično. Istom ti na jednoj od stanica ulaze dva milicajca u bus i njima šofer objasni šta ovaj radi pozadi. Kaže kulturno me izvedu iz busa, sačekaju maricu i lagano u stanicu i odvedu mu u podrum. Kaže lik toliko su me tukli da sam mislio da je to trajalo satima
(možda i jest) i kaže kad se čitava stanica dobro izredala i kad su se umorili puste me na miru... bio je toliko ugruhan da je onesvjestio se valjda i kaže dolazim ja svijesti tek popodne drugog maja i dolazi milicioner, napiso on izjavu umjesto njega i kaže mi "potpiši", ja reko de da vidim šta da potpišem: "a ti bi gledo jel" ??? još jedna porcija dobrih batina
![]()
![]()
i onda molio da potpiše, kaže prizno bi bilo šta samo da me puste na miru
i 3. maja ga puste iz pritvora i ono što mi je ostalo urezano u sjećanju i zbog čega sam napisao ovaj post jeste da su mu braća morali zaklat janje i ogrnut ga u kožu valjda da dođe sebi
Kaže čovjek otad više nikad kap alkohola nisam popio.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Treba da mi bude žao lika koji je zbo momka u vrat?
Jala karinaš.
Jala karinaš.
- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#2520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ultima_palabra wrote:

- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#2521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Brruuudddaaaa je zalijepio zauvijekKombat wrote:ultima_palabra wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
l33t
- Posts: 4790
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#2522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Podrška policiji, samo rokaj ovakve hajvane 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2523 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nisam znao da si bumbatre djece mi, možemo li kad izaći na sokić? je li problem sto volim FKS?ultima_palabra wrote:
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
džala glava k'o guvernala, zreo za degenekaTomahawk11 wrote:To su ti zestoki momci.
Gledaj Jale brata
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ova treba sto je radila print skrin ili sta vec od jale mogla je svoju facu sklonit 

